Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

nosorry >> no moze jeszcze jedna lampke wypije ;) ale juz napewno ostatnia ;) nie namawiajcie mnie do zlego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
jestem jestem... musiałam mojego szkraba połozyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
a dzień mi nął na zakupach - moje dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola w piatek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiii >> no to w piatek \"wielki dzien \" dla Twojego dziecka :) a mi sie spac chce :O troszke za wczesnie jak na mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
boli boli. mnie i meza. zrobilam pomidory w smietanie i czekam na frytki,az sie upieka. mniam. kuzwa,cala chata smierdzi fajkami,fujjj. wietrze i wietrze i nic.sama sie okopcilam tak,ze dzisiaj nawet na nie patrzec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
barbie- pisze u mezucha na kompie a on nie ma gg. jakby co to odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmp >> ok :) u mnie bez zmian :( probuje sie \"pozbierac \" ,jak bedziesz miala gg to wieczorem odezwij sie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo przeczkole,fakt wielki dzień:) mi też sie troche spać:Oale nic tam,twarda jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala chociaz do 24 wysiedziec bo pozniej nie bede mogla w nocy spac jak sie poloze wczesniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
barbi... a co to z aprobelmy ze snem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiii>>nic wielkiego ,poprostu mam problem ... a jak ja mam jakis problem to nie moge spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosorry >> ja nigdy zadnych ziol nie pilam :O ja to wogole jestem anty jesli chodzi o tabletki i ziola ,tylko wtedy gdy juz naprawde musze . Ostatnio w sklepie widzialam herbate \" melisa z pomarancza\" moze kupie i sprobuje :)A to pomaga na sen ? bo mi se melisa kojarzy ,ze jest na uspokojenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
no tak... problemy... ech....kto ich nie ma... ;)) ale... nie przejmuj sie tak... życie jest tak krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest na uspokojenie:)ale ja ,jak sie troszke uspokoje to szybciej zasypiam,ja nie lubie tych miesznek,pijam zwykłą,ale ma smak specyficzny,więc trzeba sie przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problemy każdy ma:Oale ja jestem troche zbyt wrażliwa:O takie życie:( no ale dzielnie z nimi walcze(tzn problemami):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniiii >> wiem :) staram sie nie przejmowac az tak bardzo ,ale to nie takie proste :) ale pracuje nad tym ;) nosorry >> tylko ,ze ja nie jestem zdenerwowana ,bo mnie trudno zdenerwowac :)u mnie jest ten problem ,ze ciagle o tym mysle ,a na to nie pomoze niestety zadna herbata :) taki juz mam charakter :O ide umyc zeby i powoli bede sie szykowala spac :) moze jeszcze cos poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
dobranoc.... kolorowych :) tez juz uciekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a Wy co śpicie? Co tu tak cicho,bezimprezowo... Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z Wami??? pierwszy raz od rozpoczęcia topiku pije martini(znaczy sie sącze;) ) spadam do gości:) mam nadzieje że to chwilowa cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
pozdrawiam. komputer mi sie spieprzyl i korzystam z meza. on nie ma gg,wiec dupa blada. wogole dol mnie starszny dopadl i wyc sie chce. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×