Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juzzeff

Fazy życia mężczyzny

Polecane posty

Gość Juzzeff

Fazy życia mężczyzny: Wiek - Napój: 17 - piwo 25 - wódka 35 - szkocka 48 - podwójna szkocka 66 - tran Wiek - Uwodzicielski tekst: 17 - Moi starzy wyjechali na weekend. 25 - Moja dziewczyna wyjechała na weekend. 35 - Moja narzeczona wyjechała na weekend. 48 - Moja żona wyjechała na weekend. 66 - Moja żona nie żyje. Wiek - Ulubiony sport: 17 - seks 25 - seks 35 - seks 48 - surfowanie po kanałach telewizji 66 - drzemka Wiek - Definicja pomyślnej randki: 17 - "języczek" 25 - "śniadanie" 35 - "Nie opóźniła mojej godziny terapii." 48 - "Nie musiałem się spotkać z jej dziećmi." 66 - "Wróciłem do domu żywy." Wiek - Ulubiona fantazja: 17 - strzelić gola po gwizdku 25 - seks w samolocie 35 - stworzyć trójkącik 48 - przejąć firmę 66 - Szwajcarska pokojówka/Seksualny niewolnik pielęgniarki Wiek - Idealny wiek aby się ożenić: 17 - 25 25 - 35 35 - 48 48 - 66 66 - 17 Wiek - Idealna randka: 17 - Uniknąć horroru przy płaceniu. 25 - "Podzielić czek zanim pójdziemy do mnie" 35 - "Wpadnij do mnie." 48 - "Wpadnij do mnie i cos ugotuj." 66 - Seks w samolocie firmy, w drodze do Las Vegas. Uzupełnienie: Lata mężczyzn: 0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny. 20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny. 30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny. 40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić. 50-60 lat - mężczyzna jest jak ZUK: trzeba go ręcznie zastartować. 60- ... lat - wypada zmienić markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć Juzzeff
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróć Juzzeff
chcialas byc smieszna czy jak? ale w zasadzie to jestes smiesznie zalosna-sprzedam meza, hehehehehehe:O wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
Juzeff moglbys sie troche postarac i nie kopiowac tych tekstow z innych stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×