Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość katowiczanin
uwaga na ludzi z nowego sacza i krakowa struktura sw.pamieci palesza.a swoja droga cos obilo sie mi o uszy ze buro zwineli z n.sacz(czyzby brakowalo na czynsz heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam prośbe do uczestnika forum nick katowiczanin na kogo uwazac z nowego sacza czy krakowa ci dlaczego na czyja strukture? i jakiego kierownika czy durektora biuro upadło??...prosze odpisz bardzo mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
upadło biuro migacza dyr migacza który był pod tym największym (tfu mu w twarz) burakiem vojteckiem. struktury w nowym tagu krakowie sączu czy zakopanym to struktury słowackie ze słowackim planem kariery...jak ktoś by się decydował na wchodzenie w to gówno polecam już prędzej struktury polskie z bardzo prostej przyczyny... to jest MLM więc zarabiasz na naiwniakach którzy pracują pod Tobą... w strukturach słowackich awans na kierownika oddziału, czyli pierwszy stopień w drabince na którym masz coś z innych następuje średnio po 2 latach... a w strukturach polskich jak masz szczęście i nałapiesz szybko naiwniaków zostajesz po roku dyrektorem (śmiech!) ale ten dyrektor może zarabiać już koło 20 tys miesięczne z tych naiwniaków i przez krzywdę potencjalnych klientów... chcecie dać się kroić i robić na dyrektorów to pracujcie w ovb! p.s. biuro w sączu padło bo nie było na nie pieniążków:) bogatych dyrektorów nie było na nie stać:) hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
http://www.ovb.info.pl/index.html http://www.hfa.com.pl/misja,m84.html jak czytam te pierdoły co oni tu piszą to mi się żygać chce.... profesjonalne doradztwo!!!???? obserwacja rynku??? misja....?? guzik prawda.... 3 lata pracowałem w ovb i nikt tam nie obserwuje rynku, a porfesjonalne doradztwo to Super Fundusz albo Future Invest.... a misja? to prowizja.... najlepiej jak klient wpłaca dużą składkę! nie ważne czy to jest dla niego dobre! normalnie kur.ica mnie bierze jak czytam te kłamstwa, brednie bzdury... zwykłe mydlenie oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
wacel mam pytanie pracowałes tam długo do jakiego stanowiska doszedłeś i ile prowizji ma taki kierownik z pracownikow pod saba prosze jakis prosty przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kierownik odziału stopnie są takie... RI - 2,5 Euro z 1 jp (jednostka produkcyjna) RII - 3 Euro z 1 jp R III - 3,5 Euro z 1 jp KOD (kierownik oddziału) - 4 Euro z jp + między prowizja czyli jeżeli świeży pracownik zrobi 100 jp ( wpłaty miesięczny na 200 zł przez 20 lat dla klienta) to kierownik ma różnice od stopnia czy 4 Euro (KOD) - 2,5 Euro (RI) = między prowizja z takiego pracownika czyli 1,5 Euro.... czyli ok 150 Euro, i tak na kolejnych stopniach... stopnie są co 0,5 Euro i kończą się na 6 Euro które ma Dyrektor Krajowy... Pamiętajmy o jednym że prowizja tej biednej naiwne RI jest rozdzielana na cały pion... czyli między prowizje z niej ma KOD (4E) Kierownik Okręgu (4,5E), Dyrektor Okręgu (5 E) Dyrektor Regionalny (5,5 E) i Dyrektor Krajowy (6 E), suma sumarum za to że Ten pracownik na poziomie RI naciągnie kogoś na wpłaty dostaje tylko 20% z całości prowizji... reszta idzie dla kierowników i dyrektorów.... przykład z mojej noty prowizyjne sprzed 3 lat... Produkt Bolero (coś jak super fundusz) wpłata 200 zł miesiąc... całość prowizji 3200 zł w tym dla mnie 580 zł :) 2700 zł zabrali dyrektorzy:) i niech mi ktoś powie że nie jest to robienie na tych wyżej:) i dodajcie do tego to że w strukturach u Pana Migacza RIII średnio jest się przez ok 2 lata mając już swoich ludzi pod sobą z których to on na początku trzepie kase:) a teraz pomyślcie jak przychodzi RI do pracy i taki DO ma 2,5 Euro miedzy prowizji:) czyli dostaje tyle samo co ten biedak który ganiał za klientami.... PORAŻKA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
dzieki wacel za konkrety!choc jeden gość wypisał co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel wprowadzasz w błąd
DK ma 6 euro a R I 2,5 więc nie jest to 20% sum y ogólnej , co nie znaczy , że młody g.ó.w.n.o. zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
zaciekawiony 87 ? czyzby to ty gosiu? chyba ktos mnie wyreczyl z odpowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
3200 zł ogólna prowizja a moja prowizja na poziomie RI byla 580 zł... to policz kolega sobie ile to jest:) oczywiście 580 zł po odjęciu podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx ovb xxxxx
Gala Berlin Eoro OVB 2009 Wypasik, ludzie z calej Europy, Hiszpanie, Grecy, Niemcy, Austryjacy, Szwajcarzy, Wlosi, Chorwaci, Ukraincy, Wegrzy, Polacy.... Koszt imprezki taki ze wam wszystkim z tego forum tyle by zaplacili ze mielibyscie tatuaze OVB na czolach. A wy du.... dalej siedzicie przed tymi Kompami, psujecie oczy i piszecie o czyms o czym nie macie pojecia. A OVB rosnie w sile .............. i raczej nic tego nie zmieni a napewno paru internetowych cwaniakow ktorym nie poszlo... Milego Pisania internetowcy MILEGO PISANIA MATOLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
buhahaha:D rośnie w siłe?:) 2500 jp dyr Migacza faktycznie pokazuje że ovb rośnie w siłe:D (tyle pisał 3 lata temu), zamknięcie biura w sączu też o tym świadczy;) A taka gala to tylko mydlenia wam oczu naiwniaki z ovb:) róbcie dalej na swoich przełożonych:) OVB zdycha, wystarczy popatrzeć ile OVB polska pisała łącznie jp 2 lata temu a ile teraz:) to zdychanie jest nie uniknione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprezki są dla DEBILI
Imprezka wiesz jakie imprezy robi Amway ?? a jakie Herbalife ? A szalejący przez 5 mies. ACN , ten od telefonów ?? OVB imprezka to pryszcz , a zobacz gdzie tamte firmy są ? Są po prostu w d u p i e . Tylko idiotę i debila podnieca impreza , która ma go "" napompować "" aby puszył się jak paw i robił z siebie kretyna , jak większość wyżelowanych akwizytorów OVB którzy mówią na siebie ""doradcy "" D U P Y z was a nie doradcy. jesteście zwykłymi sprzedawcami polis prosto mówić OWCA-mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
właśnie jeden ovb-owiec się podniecił tym że tuk się z polski 12 godzin do berlina bo nie stać na bilet lotniczy!tym że za paliwo zapłacił ze swoich tym że hotel opłacił ze swoich itp.rzeczywiście niesamowite a najlepiej wraca się na kacu! przez całą Polskę.i jeszcze coś zanim ovb-owcy napiszą że z zazdrość albo coś w tym stylu,to odpowiadam może zazdrościłbym jakby to był Dubaj pobyt 2 tygodnie i jakby was limuzynami wozili i jakby wszystko było opłacone z przelotem łącznie to w tedy tak.Ale nie k.u.r.w.a. Berlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
takimi wpisami moglibyście się chwalić jakby to były czasy komuny pod warunkiem że nie byłby to Berlin wschodni !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
heheh jezdza po hotelach imprezo-szkolenia placa za wszystko ze swojej kieszeni dupcza sie wszyscy na kupie(zycie kurewskie) a do tego maja manie wyzszosci (zeniby elegancko chodza ubrani hehe sloma z butow wystaje zycie na pokaz) radze wszystkim ludziom trzymajcie sie od tego gowna z daleka bo jak wdepniecie w to to oni zrobia wszystko by was zatrzymac poniewaz brakuje im naiwnikow A TERAZ NAJLEPSZA DLA MNIE ZAPLATA OD PANA ZA DORADZTWO BEDZIE DOSTANIE OD PANA 15 KONTAKTOW (NR .TEL) DO ZNAJOMYCH AKWIZYTOROM MOWIMY NIE !!!!! pozdro dla wszystkich ktorzy przeszli pozytywnie pranie mozgu i nalerza do sekty ovb :) literka O literka V literka B to wszystko jak OVB kto literek tych nieszanuje niech sie w dupe pocaluje Boze tak zachowuja sie dzieci w przedszkolach a nie ludzie na pozimie oczywiscie ktorymi niejestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka47
i jeszcze zaraz jakiś prostak napisze, że jestem z ovb. nie, nie jestem - może dotrze do was, że jak ostatnie 2-3 strony tej polemiki przeczyta ktoś kto stoi z boku, to może się porządnie wqurwić, bo chciał uzyskać jakieś info, natrafił na to, co Polacy robią najlepiej - narzekanie, prostota i chamstwo miałem analizę i doradztwo z typkiem i na razie gówno sprawdza się to co piszecie. koleś wytłumaczył mi sporo rzeczy, i choćbym zapytał się was o jedną z nich, to byście nie wiedzieli jak mi odpowiedzieć - takie z was kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
aka47 wal wszystko co wiesz!!!!!!!!! może jakbyś był mądrzejszy to byś wiedział że ilu w Polsce doradców tyle różnych opinii.Ja to wiem a ty jak masz jakąś wiedzę to się podziel.SŁUCHAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
może i masz racje mało konkretów poza paroma wpisami wiec zapodam pytanie do ovb co dzieje sie gdy jesteś np kierownikiem i masz pod sobą R1 R2 R3 i są lepsi w zbieraniu jp. A tobie cienko idzie co wtedy oni awansują ?a ty co tracisz to stanowisko lecisz w dół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie do osób którzy stracili na rozwiązaniach ovb. Możecie wrzucić jakiś skan polisy, gdzie wyraźnie pisze ile wpłaciliście, a jaki jest stan rachunku? Bo jakoś wam nie wierzę bo właśnie dostałem własną polisę i zarobiłem po roku ok 8%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Zostajesz na tym samym stanowisku jeśli oni awansują a oni żeby awansować muszą po za robieniem jp jeszcze znaleźć trochę naiwniaków pod sobą. Tylko jak Ty jesteś KOD i oni są KOD to nie masz z nich tej między prowizji... ale liczą Ci się do planu kariery więc kwiestia 3 miesięcy żebyś Ty awansował oczko wyżej i tą między prowizję miał. i Do kolegi ak47... bardzo proszę pytaj:) pracowałem 3 lata w ovb miałem super wyniki ale suma sumarum sumienie nie pozwoliło mi dalej krzywdzić ludzi.... i dla tych ovbowców (pracoholików:D) co piszą że wypowiadają się tutaj sami bezrobotni albo Ci co im nie wyszło:D mam teraz 2 firmy i zarabiam dużą większe pieniądze jak w ovb (a miałem miesiące że prowizji było i po 20 tys zł), nieroby to jesteście wy:) bo siedzenie i pierdzielenie głupot i kłamstw to nie praca:) to pozory pracy:) cały dzień kawka i profesjonalne rozmowy kwalifikacyjne dla naiwnych :D w OVB stwarza się POZORY PRACY! i to nie są narzekania tylko prawda a nawet jeśli krytyka to mamy do niej pełne prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestrudzona
a czy ktoś wie ile jp robi teraz struktura dyrektora Stalmacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ok3 tys.... ale Pan Stalmach to jedyna osoba w całym ovb której bym powierzył kase.... ekonomista, długo pracował w banku, skromny zaradny nie jest łapczywy na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE pracownik OVB
Witam. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości nie jestem ani nie zamierzam pracować dla OVB. Ale jak czytam że to akwizycja, oszuści i coś tam coś tam to jestem zdumiony takimi opiniami. Ludzie wypowiadajacy sie w ten sposób nie mają ZIELONEGO POJĘCIA definicji słowa Akwizycja- Akwizytor. W tej firmie pracuje moja żona. Miałem przyjemność być z nia na różnych imprezach zorganizowanych przez OVB(m.in. BERLIN) i powiem wam tak.95% ludzi tam pracujacych to ludzie wykształceni, znajacy języki, ludzie którzy pracowali prędzej w bankach, duzych firmach itp. Jednak ze swojego doświdczenia wiem że pozostale 5% to oszuści naciagacze i w takim systemie pracy gdzie współpraca ludzi i robienie interesów z drugim człowiekiem oparte jest na wzajemnym zaufaniu zawsze znajdą sie tacy kretyni. Jeżeli firma pozwoliła by na wiekszy udział procentowy tych oszustów to juz dawno by sie rozleciała ( przykład TELE 2) Ludzie ktorzy piszą negatywne opinie na temat OVB jak i innych firm zajmujących sie sprzedażą to ludzie (to ci oszusci), ktorzy zostali przyłapani na takich wałkach i wyrzucenie z firmy. Dlaczego ja nie pracuje dla OVB bo wiem że sie poprostu do tego nie nadaję i zupełnie nie interesują mnie doradztwa finansowe, jednak osobiscie bardzo szanuje ludzi którzy to robia i wiem że dzieki takim ludziom (tym 95%) dziedzina finansów w Polsce rozwinie sie wreszcie tak jak na zachodzie i nie bedziemy otempiałym, bojącym i wiecznie żyjacym w cienu innych narodem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
A ja jestem pewien że jesteś z ovb:) bolą was same negatywne opinie:) bo nikt normalny gówna chwalić nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juraj janosik
dzien dobry. chciałbym pracować w ovb u pana vojteczka bo to podobno jeden z lepszych pracowników tejze firmy doradztwa majątkowego. Czy mógłby mi ktos dać jakis namiar do tego dyrektora bądź do kogoś rzetelnego z jego struktury? Pozdrawiam serdecznie i życze wesołych i rzetelnych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestrudzona
Wacel co do pana Stalmacha to masz racje. Natomiast kierownicy pana Stalmacha są trochę śmieszni. Popatrz sam: 5 grup czy ile ich tam teraz jest robi 3000JP. To wychodzi średnio 600JP na grupe. Kierownicy może mają kase, ale erki nie wyżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
do NIE PRACOWNIK OVB to co napisałeś to niestety nijak się ma do firmy takiej jak ovb.Bo ja też nie należę ani do ovb [broń Boże] ani do tych co tam pracowali,należę do tych którzy sprawdzili tą firmę ovb.i powiem ci umowę spisywałem z dyrektorem krajowym.frma ta nie wywiązała się z ani jednego powiedzianego słowa,ten cały stek bzdur mam nagrany na dyktafon szkoda że nie użyłem wizji.Wiec nie wypowiadaj sie o firmie jeśli nie wiesz jak ona traktuje klientów,po podpisaniu umowy.radze przeczytać z 50 wpisów i puzniej się wypowiadać!oczywiście to twoje zdanie masz do tego prawo ale swoim wpisem nikogo nie przekonasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
do NIE PRACOWNIK OVB pewnie pracowałeś w tele2 a twoja żona pracuje ovb gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurniks
a co tam u nawrata?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×