Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Litle Jacob
pytanie do oszusci ovb: po co ty przesiadujesz na tym forum skoro praca cie tu nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
odpowiadam bo jeżeli ktoś zapyta na tym forum czy warto jest ulokować swoje oszczędności życia przez pośredników ovb odpowiem mu że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litle Jacob
a dlaczego nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
litle jacob pytasz o takie banały to sobie poczytaj przybłędo chyba ze nie umiesz, pracowniku z ovb!!!!!!!najlepiej przenieś się na inne forum, najlepiej na www.akwizycja dla idiotów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC Z FORUM
Hej wszystkim. Nie wiem co ma na celu pisanie tych bzdur. Oczywiście chyba nikt nie wie a i tak pisze. Ja pracuje w OVB już jakiś czas i dobrze mi z tym. Ale nie o tym. Jeżeli ktoś rzeczywiście ma uraz do OVB - tzn. do konkretnych ludzi - ponieważ firmę OVB tworzą ludzie a nie przedmioty to niech poda Konkretne imię, nazwisko,itd. Do wszystkiego można przecież dojść. A ludzie, którzy w jakiś sposób zle doradzili czy nie prowadzą SERWISU mogą być z tego rozliczeni. Nic prostszego. Ale NIE! Nikt nie poda konkretnego przykładu człowieka, który zrobił coś zle. OVB tak jak wszystkie inne firmy tworzone prze ludzi, ma lepszych i gorszych pracowników. Zero sensownych przykładów popartych faktami i dowodami. Oczywiście OVBowcy bronią OVB a Efektowcy czy inni na OVB będą nadawać. Tylko po co? Nie lepiej zająć się robotą? No, ale to takie polskie - Jeżeli ktoś ma lepiej ode mnie to zrobi tak żeby miał gorzej a nie tak żebym i ja miał lepiej. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KONIEC Z FORUM
do KONIEC Z FORUM Tu nie o pisanie bzdur chodzi, a o tępienie wszelkiego wywyższania się ponad innych :-) Nikt nie dał żadnej z firm na rynku polskim prawa do uważania się za lepszą od drugiej - są po prostu inne. I o tym jest tu dyskusja, może czasem w zbyt "prosty" sposób toczona :-) Ale też ubolewam, że mniej tu merytoryki niż emocji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurniks
do KONIEC FORUM kolego sympatyczny już był tu kiedyś ktoś taki jak ty który chciał żeby ludzie mający negatywny stosunek do jakże świetnej firmy ovb pisali co im nie pasuje i podawali konkretne dyrekcje, nazwiska itp itd.. ten oszołom to oczywiście niejaki BATOSAI, prześledzisz to forum to zobaczysz jaki to był żarliwy obrońca waszej "cudownej firmy" więc nie wymądrzaj sie kolego i nie pisz głupot o nazwiskach dyrekcjach i tak dalej.. skończysz tak jak skończył niejaki batosai bo ovb to nic innego jak szambo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Dokładnie szanowni koledzy i koleżanki. Ja tez jestem za tym żeby podawać tutaj imiona, nazwiska, jaka to struktura, gdzie się znajduje. W końcu zostaliście przez te osoby oszukani i po Waszych wpisach wnioskuje że za bardzo tych osób nie darzycie sympatia i chcecie żeby zostały w jakiś sposób ukarane. Fakty, fakty i jeszcze raz FAKTY. Po co pisać puste słowo że OVB to oszuści skoro są one niczym nie poparte? Ja nie bronie OVB, ja chce wiedzieć których osób się wystrzegać lub których omijać szerokim łukiem. Jednak z drugiej strony po co się tutaj produkować jeżeli i tak zostanę zmieszany z błotem, zostanie mi zarzucone że pisze głupoty i wciskam kocomboły tylko za to że jestem pracownikiem OVB ;) Chociaż nawet jeżeli byłbym neutralnie nastawione i nie pracowałbym w OVB to nie zarzucając nic tej firmie lub pisząc coś w sposób neutralny również NA PEWNO zostałbym zbluzgany. Lub posądzony że jestem pracownikiem. Cóż tak to już jest i nic się nie poradzi ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweerrttyyuuiioopp
Witam. Często śledzę wątek o OVB. Podzielę się swoimi doświadczeniami z tą firmą - po pierwsze ludzie - bez odpowiedniego wykształcenia a jeżeli ktoś mi zarzuci, że wykształcenie jest nieważne, to są oni również bez elementarnej wiedzy na temat finansów (pojęcia inflacja, rzeczywista stopa zwrotu są im obce). Nastawieni tylko na to, żeby jak najwięcej ludzi omamić swoimi pięknymi wykresami pokazującymi ile to się razem z nimi nie zarobi! Na współpracy z nimi straciłem ok. 4000zł, choć nie cała wina na nich spada - moja w tym zasługa taka, że za bardzo polegałem na ich "fachowości" i byłem pewny że mówią wszystko jak jest naprawdę (dla ludzi, którzy mają pierwszy kontakt z OVB lub innymi tego typu firmami radzę dobrze przestudiować załączniki i wszelkiego rodzaju opłaty jakie ponosimy - Ci ludzie słowa prawdy w życiu nie powiedzieli (ZYSK przede wszystkim). Po części trochę nie żałuję tej straty - dzięki OVB nauczyłem się bardzo dużo o rynku finansowym, pieniądze - zawsze wolałbym je spożytkować inaczej niż napychać portfele pseudofachowcom z OVB, no ale już po wszystkim. Ci ludzie w przeciwieństwie do doradców inwestycyjnych (którzy naprawdę mają wiedzę i odpowiednie kwalifikacje) zwą się dumnie doradcami finansowymi - ONI NIE PONOSZĄ ŻADNYCH KONSEKWENCJI za udzielone pseudo porady - fundusze wcisną takie na jakich jest największa prowizja. Cieszę się, że udało mi się nieco ich utemperować - interwencja Compensy, Rzecznika Ubezpieczonych dała im się chyba mocno we znaki. Przy okazji pozdrawiam wrocławskie OVB – Panowie kompromitacja na całej linii - dowodów nie umieszczam, bo nie wiem co na to prawo. Rada dla wszystkich na koniec - jeżeli decydujesz się na jakiekolwiek inwestycje pamiętaj - szybko kasy od nich nie wyciągniesz, więc jeżeli jesteś młody masz w planie zakup mieszkania itp. - nie zamrażaj tam kasy, będzie Ci potrzeba dużo wcześniej. Poszukaj również innych opcji niż OVB – firm jest naprawdę dużo. Z pozdrowieniem PEACE FOR ALL! 2pac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhfdhcfghrsdty
Witam. Często śledzę wątek o OVB. Podzielę się swoimi doświadczeniami z tą firmą - po pierwsze ludzie - bez odpowiedniego wykształcenia a jeżeli ktoś mi zarzuci, że wykształcenie jest nieważne, to są oni również bez elementarnej wiedzy na temat finansów (pojęcia inflacja, rzeczywista stopa zwrotu są im obce). Nastawieni tylko na to, żeby jak najwięcej ludzi omamić swoimi pięknymi wykresami pokazującymi ile to się razem z nimi nie zarobi! Na współpracy z nimi straciłem ok. 4000zł, choć nie cała wina na nich spada - moja w tym zasługa taka, że za bardzo polegałem na ich "fachowości" i byłem pewny że mówią wszystko jak jest naprawdę (dla ludzi, którzy mają pierwszy kontakt z OVB lub innymi tego typu firmami radzę dobrze przestudiować załączniki i wszelkiego rodzaju opłaty jakie ponosimy - Ci ludzie słowa prawdy w życiu nie powiedzieli (ZYSK przede wszystkim). Po części trochę nie żałuję tej straty - dzięki OVB nauczyłem się bardzo dużo o rynku finansowym, pieniądze - zawsze wolałbym je spożytkować inaczej niż napychać portfele pseudofachowcom z OVB, no ale już po wszystkim. Ci ludzie w przeciwieństwie do doradców inwestycyjnych (którzy naprawdę mają wiedzę i odpowiednie kwalifikacje) zwą się dumnie doradcami finansowymi - ONI NIE PONOSZĄ ŻADNYCH KONSEKWENCJI za udzielone pseudo porady - fundusze wcisną takie na jakich jest największa prowizja. Cieszę się, że udało mi się nieco ich utemperować - interwencja Compensy, Rzecznika Ubezpieczonych dała im się chyba mocno we znaki. Przy okazji pozdrawiam wrocławskie OVB – Panowie kompromitacja na całej linii - dowodów nie umieszczam, bo nie wiem co na to prawo. Rada dla wszystkich na koniec - jeżeli decydujesz się na jakiekolwiek inwestycje pamiętaj - szybko kasy od nich nie wyciągniesz, więc jeżeli jesteś młody masz w planie zakup mieszkania itp. - nie zamrażaj tam kasy, będzie Ci potrzeba dużo wcześniej. Poszukaj również innych opcji niż OVB – firm jest naprawdę dużo. Z pozdrowieniem PEACE FOR ALL! 2pac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Czy wykształcenie jest potrzebne? Wg mnie, to nie. Wielu rzeczy można nauczyć się. Jak ktoś zaczyną pracę czy wszystko umie? Cały czas mowa o polisach, choćby 3 filar (programy oszczędnościowe,itp.). Inne firmy takie jak Aviva, ING, Axa, Warta, PZU, itd. też oferują takie rozwiązania. Dlaczego niby jesteśmy gorsi? Różnica jest taka, że mamy dużo lepsze fundusze i niższe koszty. Jak dla mnie może ktoś mnie nazywać sprzedawcą a nie doradcą, choć moi klienci wiedzą, że lepszych nie ma. Gdy klient przynosi umowy z innych firm to często porównujemy sobie takie umowy i wtedy klient widzi różnice, dlaczego nasza firma wybrała ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
wweerrttyyuuiioopp zgadzam sie z kolegą a co dextera... przyjacielu widzę od razu że jesteś od niedawna w ovb:) i powtarzasz to co usłyszałeś od przełożonych :) że wszystkiego można się nauczyć:) przykro mi ale nie jest tak, i nie jest tak że ovb ma "najlepszą" oferte:) naprawdę żal mi głupoty ludzi którzy uważają że nia ma lepszych... a jakbyście sprzedawali tylko OFE to super:) nie krzywdzilibyście ludzi inwestowaniem ich pieniędzy w pierwszy lepszy fundusz... Wiedza to podstawa, mówicie klientom różne zasłyszane na szkoleniach terminy nie mając pojęcia co one oznaczają! Jakbym tylko zapytał takiego ovałba na spotkaniu co to jest PKB albo PNB to nie miałby zielonego pojęcia:) trudno żeby ktoś po technikum elektrycznym, czy od razu po ogólniaku wiedział co to jest:) ok żeby nie było że moje teorie są wyssane z palca mam kilka pytań do pracowników OVB 1. Na jakiej podstawie mówicie że wasze doradztwo jest profesjonalne? 2. Jeśli klient ma środki na inwestycje czym się kierujecie w wyborze funduszu inwestycyjnego 3. Dlaczego spośród 14 albu 15 z którymi ovb współpracuje sprzedajecie w 90% produkty compensy i generali? 4. W razie utraty części środków przez klienta jakie ponosicie konsekwencje? 5. Czemu mimo usilnych wcześniejszych próśb nikt nie chce wkleić Rang Listy? Pracowałem 3 lata w ovb więc piszcie prawdę:) mydlenie oczu tu nie przejdzie:) P.S 2 Temat nie jest po to żeby szukać złych i dobrych ovbowców, temat ma pokazać plusy i minusy tej firmy w formie dyskusji. Firma filozofie ma bardzo dobrą, ale moim zdaniem powinna pogonić wszystkich bez wiedzy, siurków, maniaków zarabiania pieniędzy i wieśniaków w garniturach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzemekKrk
no no wiedza nie jest potrzebna:) hehe:) biedni klinci Jestem byłym klientem i byłym pracownikiem ovb i mam kilka pytań do pracowników. 1. Na jakiej podstawie twierdzicie że wasze doradztwo jest "profesjonalne" 2. Jeśli klient ma do zainwestowania pieniądze, czym się kierujecie w wyborze FI? 3. dlaczego najwięcej sprzedajecie produktów generali i compensy (wg statystyk ok 90%) mając jeszcze 14 innych firm 4. dlaczego mimo usilnych próśb nikt nie chce wkeić tutaj rang listy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Przemek co to robisz?:P ja miałem zadać te pytania:) eheh:) zresztą nie istotne:) czekamy z kolegą i z całą resztą ludzi na odpowiedź ze strony ovbowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC Z FORUM
DO kurniks. Przejżałem całe forum bo zaglądam tu raz na jakiś czas. Ale widze, że mówić do takich jak Ty to w kij pierdzieć. Mi zarzucasz wymądrzanie - choć wcale się nie wymądrzam. Komuś tam zarzucasz, że zle skończył. A o OVB mówisz, że to szambo. Widze, że ktoś z tej firmy zabił Ci ojca i matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC Z FORUM
Do wweerrttyyuuiioopp. Czy inwestowałeś pieniądze w pracownika OVB, albo FUNDUSZ OVB????? JA nie słyszałem jeszcze o Funduszach OVB. A Pracownicy tej firmy dostają takie same prowizje za fundusze, które wspólnie z klientem powinni wybrać - jeżeli się na tym znają. Bo oczywiście nie wszyscy i nie od początku muszą się na tym znać. Także napisz jaki to fundusz na, którym straciłeś 4000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweerrttyyuuiioopp
fundusze były pod parasolem III filaru. 4000zł straciłem bo zerwałem umowę - dalsze wpłacanie pieniędzy byłoby bezcelowe, ile bym OVB (mówie pośrednio) nie wpłacił tyle bym stracił - więc po co? Co do doświadczenia - nie chciałbym mieć kontaktu z lekarzem, który jest po ogólniaku i dopiero uczy się medycyny na pacjencie, tak samo Wy, bez jakiegokolwiek przygotowania - marnujecie ludziom pieniądze, z tym że Wy nie odpowiadacie za to. Dla Ciekawości na GoldenLine wyszukałem kilku ludzi z OVB i co mamy...student psychologii, bilogii, chemii, wychowanie fizyczne, fizjoterapia, ogólniak itp. z czym idziecie do ludzi? O ile psychologa jeszcze zrozumiem - może podświadomie klienta przymusi do podpisania umowy z OVB- to co robi reszta? Jaka poważna instytucja zatrudnia na stanowiskach finansowych ludzi po socjologii itp.? Sam dexter potwierdził z kim macie do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wweerrttyyuuiioopp cos
tak jak kiedys pisalem, problemem ovb nie sa pracownicy tylko grono klientow do ktorych docieraja. wweerrttyyuuiioopp czy jakos tam stracil 4000 tys bo zerwal umowe no zaraz mnie szlak trafi. A jak przestaniesz splacac kredyt za mieszkanie to ci je zabiora oskarzysz bank o to ze cie oszukali Przestan placic czynsz to wyjebi... z domu, do kogo bedziesz mial pretensje kto taki zly tym razem? Nie plac telefonu to ci niepozwola dzwonic zle orange zlodzieje CHLOPIE PODPISUJESZ UMOWE NA OKRESLONY OKRES CZASU I JA ZRYWASZ, MASZ PRZED SOBA OWU podpisujesz to i jestes durniem i nic wiecej do dodania, a teraz placzesz i placz dalej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z glowa
apropo list rankingowych, chlopcy skoro pracowaliscie w ovb to lekko powiniscie je zdobyc. jeszcze jedno wy prosicie o listy ktos kilka stron wczesniej prosil o pliki exela z wyliczeniem apropo produktów ktory tanszy ktory nie i ani exela ani list wiec 0:0 .....................===== 1. Na jakiej podstawie twierdzicie że wasze doradztwo jest "profesjonalne" 2. Jeśli klient ma do zainwestowania pieniądze, czym się kierujecie w wyborze FI? 3. dlaczego najwięcej sprzedajecie produktów generali i compensy (wg statystyk ok 90%) mając jeszcze 14 innych firm 4. dlaczego mimo usilnych próśb nikt nie chce wkeić tutaj rang listy? ...........................===== ad 1. na takiej samej podstawie jak cala konkurencja w Polsce jak i partnerzy, czyli duzo produktow, wiedza taka sama jak i u konkurencji. A na pewno wieksza niz Pani w okienku na poczcie pomagajaca wybrac Ofe poczty.... czy Pani za okienkiem w banku majaca do wyrobienia limit 100.000 TFI ad2. tym co kazdy w tej branzy: czas, ryzyko, kwota i ochota klienta na bardziej ryzykowna lub bezpieczna inwestycje (i zaraz ktos napisze ze nauczyli mnie na szkoleniach ale akurat tu inaczej sie nieda odpowiedziec. ad3. w kazdej dyrekcji inaczej sie rozklada, ale dam wam naprawde newsa . Sa to najlepsze dostepne produkty na rynku, jesli ktos sie nie zgadza exell tabelka zapraszam) i dla waszej informacji nie sa one najlepiej platne w ofercie. Jest jeden produkt lepiej platny tak samo skontruowany a nazwa firmy zaczyna sie na h.. moze niektorzy wiedza o co chodzi ad4. bo rank lista jest do pracownikow OVB a wy nimi nie jestescie i siebie na niej nie znajdziecie. dla ciekawych na stronach ovb.pl , ovb.de, ovb.eu mozna znalesc raporty roczne i tam sa wazne rzeczy do poczytania. A no i nie wiem czy ktos z was slyszal o ochronie danych osobowych specjalisci od spraw bylejakich? za wyslanie takiej listy na forum mozna poprostu beknac, bo jesli ktos taka liste umie czytac , doslownie czytac bardzo prosto moze sobie wyplate kazdego pracownika wyliczyc i dlatego tej rzeczy tutaj chyba nigdy nie zobaczycie, bo plakalibyscie tydz ze mozna tyle $$ zarobic w miesiac. mysle ze temat ranklisty zamkniety a ja zapraszam do tabelek w exel aby udowodnic jakie to ovb ma zle produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Zadajesz pytania a możesz sam odpowiesz, jakie są produkty dobre, wykaż się wiedzą. Podejrzewam, że umiesz tylko krytykować, jak spora część Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z glowa
czy ktos nie umie czytac?? ja odpowiedzialem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Ja nie do Ciebie, tylko do osób, które tak zaciekle krytykują OVB. Wg mnie bardzo sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z glowa
wlasnie tak myslalem ze nie do mnie.... co z tego ze konkretne i tak zostana zbluzgane, odwrocone i przekrecone. Ty im w twarz plujesz a oni ze desz pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
To świadczy o nich. Brak konkretów. Wystarczy poczytać forum, że pisze kilku zdesperowanych ludzi, którym coś nie wyszło. Pewnie siedzą na utrzymaniu rodziców i liczą na mannę z nieba... Najbardziej ich wkurza to, że grono naszych klientów poszerza się. Dlaczego? Bo nasi klienci są zadowoleni i polecają nam innych. Pisanie takich głupot nic nie da, weźcie się do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ok, to w takim razie pogadamy sobie o tym co napisałeś kolego:) Ad.1. OVB chyba nie bardzo może się poróbwnywać z Xelionem Czy OpenFinance... waszą konkurencją co najwyżej może być Novision:) więc bardzo proszę o poszerzenie tej odpowiedzi bo dalej nie wiem jak jest ta "podstawa" w ovb. Bede wdzięczny za uzupełnienie tej odpowiedzi bo napewno nie jest ona konkretna. Ad2. Kolego proszę nie pisz "każdy". Bo fakt może źle zadałem to pytanie... więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta? Ad.3. hmm... produkty aspecty są dużo tańsze dla klienta i są na krótszy okres czasu... paletę funduszy mają większą jak SF i FI... ale dają połowę mniejszą prowizję, więc dlaczego OVB prawię w ogóle ich nie sprzedaje? Co do SF... produkt 20 letni... wielu OVBowców krytykuje lokaty ponieważ zamraża się tam pieniądze... na rok:) a tutaj na 20 lat:) Produkt Aspecty jest do 4 lat, a potem klient ma dostęp do wszystkich środków, więc ciężko mi uwierzyć w to że SF jest najlepszy. bardzo proszę o ustosunkowanie się do tego. Ad4. hmm kolego widziałem listopadową rang liste i ja bym raczej płakał za co mam żyć:) są osoby które mają dobre wyniki ale 90% rang listy to ludzie którzy zrobili od 1100 jp w dół.... kończąc na 0.25 jp... to są zarobki od 900 zł do 3 zł :) jak będzie trzeba to wkleję rang listę i kolega który tak dużo zarabia i Dexter którego grono zadowolonych klientów się powiększa;) hehe napewno nam się pochwalą jakie na tej rang liście mają miejsca:) Ad. 5. Jezcze raz zadam to pytanie: W razie utraty części środków przez klienta jakie ponosicie konsekwencje? Chodzi mi o inwestycje w TFI. Co do ochrony danych osobowych... wszystkie wasze analizy w których są dane klienta powinny siedzieć w sejfach w biurze, bo trzymanie ich w domu czy w samochodzie (raczej nie wielu ovbowców je posiada, a jak posiada to albo w kredyt albo auto rocznik 95 i w dół:P) jest łamaniem prawa o ochronie danych osobowych:) cieszcie się że KNF nie traktuje firmy OVB poważnie:) \ Odpowiedzi mało konkretne... więc bardzo proszę tych dwóch kolegów o więcej tych konkretów:) i dla faszej wiadomości, mam dwie firmy i spokojnie zarabiam tyle pieniędzy w miesiąc że żyje na odpowiednim poziomie:) napewno nie musze udawać że mam pieniądze:) z niecierpliwością czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspecte też mamy w ofercie i prowizja za nią jest wyższa niż za SF czy FI, Funduszy nie wybierają wszyscy. Z góry jest narzucone przez dyrekcje co wpisać, w zależności od ryzyka jakie wybiera klient. Chyba nie myśleliście, że R-ki fundusze wybierają :] no bez jaj. Ktoś w ogóle się zorietował, że ta dyskusja trwa ponad 3 lata? :) Listy rankingowej nikt ci tu nie wklei-ochrona danych. Mówisz coś o osobach z 3 JP... jak się nic nie robi to i punktów nie ma :] Jestem ciekaw ile konkurencji siedzi na tym forum :D dla mnie to wszystko jest śmieszne. Zejdźcie na CU albo PZU. Tam to jest o czym dyskutować ;P I żeby była jasność- pracuje w ovb już dłuuuugo i jestem z siebie zadowolony i klienci ze mnie również (Aha sory-zapomniałem że klient ovb nie może być zadowolony. Kazdy jest oszukany, traci miliony itp itd. gwałcą, oszukują, sekta, koty jedzą... no co jeszcze obimy? o ja trzymam w swoim biurze w szafie surykatki) A tak na poważnie. Dajcie już sobie siana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
"Ad.1. OVB chyba nie bardzo może się poróbwnywać z Xelionem Czy OpenFinance(...) A chłopcze powiedz ile lat na rynku jest ten OpenFinance? Pracowałeś tam? Ja mam kolegę, który tam pracował i wiem jak ich praca polega. To, że mówią, że współpracują z 25 bankami, to jedno a sprzedają kredyty zaledwie w kilku bankach. Jak tak mądry jesteś, to powiedz jak wygląda praca w Avivie CU czy ING? Umiesz tylko conajwyżej zadawać pytania, wykaż się wiedzą, pokaż jak inni pracują albo inaczej...zaproponuj innym świetny program na oszczędzanie...mając takie doświadczenie na pewno jesteś zorientowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KPIJ TYLKO PRAWDĘ MÓW
Normalnie rozmowa z jajogłowymi. Trzeba być kompletnym kretynem , żeby napisać "" nasze produkty są najlepsze "" jak to napisał "" ktoś z jajogłową "" Wasza wiedza .............. pani w okienku, jakie to żałosne przykłady waszych Tumanów Dyrektorów.Pani w okienku sprzedaje produkt firmy w której pracuje i nie robi z siebie profesjonalisty debila jak to czynią OVB-owcy. Jakbyś tumanie z jajogłową miał chociaż trochę rozumu , to nie robiłbyś z siebie kretyna. Sedno tego forum, któremu za3 miesiące stuknie 4 lata to : OVB-owcy to AKWIZYTORZY sprzedający produkty ubezpieczeniowe , a nazywający siebie profesjonalnymi doradcami. I o to trwa dyskusja 4 lata. Poprzednia , która odbywała się na forum ubezpieczeniowym została usunięta , gdyż była na wyższy7m poziomie , z konkretnymi przykładami , nazwiskami, mnumerami spraw sądowych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z glowa
a czy pacanie pracownik ovb nie pracuje w compensie i generali, kto mu placi za te umowy wlasnie T.U. Open Finance taka sama firma jak nasza majaca poprostu inna polityke dzialania, taka sama sprzedaz tych samych produktów tylko od innych partnerów. Gdzie zysk dla OF jest wyplacany z czesci zysku bankowego, a u nas z czesci zysku TU. To samo chlopcy tylko wy nie pracowaliscie w OF i nie macie do nich zalu. Co do polityki w OF masz stala minimalna krajowa a max zarobisz 5000 PLN, w OVB masz 0 podstawy ale nie masz okreslonego max. To tak jak praca na akord i na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Koledzy proszę trzymajmy się tych 5 punktów, i dyskusji wokół nich. Bardzo proszę, niech ta dyskusja ma ręce i nogi:) Dexter wiesz napewno o tym że kto zadaje pytania prowadzi rozmowę:) hehe:) Więc bardzo proszę o odpowiedzenie na wszystkie pytania w punktach, a i pomyliłem się bo chodziło mi o Uniqę, choć aspecta wcale nie jest droższa od SF bo za tą samą składkę jest połowa jp:) więc jest mnie do wypłaty (wiem z własnego doświadczenia). Xelionie czy w OF pilnują tego ludzie z wiedzą i doświadczeniem, oni narzucają politykę doradczą... bo jakoś nigdy nie widziałem wypowiedzi doradców ovb w tvn25 czy w puls biznesu, dlatego ponieważ w ovb nie ma ludzi z wyższym wykształceniem i doświadczeniem którzy by tego pilnowali. Niech chodzi o czas istnienia chodzi o jakoś i pewność co do usługi. W Xelionie czy w OF nie dostaniesz pracy bez magistra... No zadaje pytania, żebyście mogli na nie odpowiedzieć, żeby wynikła z tego dyskusja, i ja dałem pomysł na oszczędzanie:) napisałem Aspecta ale kurde chodziło mi o UNIQe (sorki za pomyłkę), jest tania i mało wiążąca, więc dlaczego jej nie sprzedajecie? P.s. mati wy nie macie zielonego pojęcia o ochronie danych osobowych:) już pisałem że łamiecie to prawo na każdym kroku:) P.S.2 BARDZO PROSZĘ ŻEBY TA DYSKUSJA MIAŁA RĘCE I NOGI PROSZĘ ODNOSIĆ SIĘ DO PUNKTÓW, 1 , 2 , 3 , 4 I 5, BĘDZIE ŁATWIEJ NAM DYSKUTOWAĆ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×