Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość jajaKOKOjambo
"Oszusci OVB", masz racje pracuje w OVB. Zadałem proste pytanie i takiej samej odpowiedzi oczekiwałem. Oczywiście rozumiem Twoje zbulwersowanie polityka naszej firmy, jednak sam nie jestem do końca zadowolony z tego w jaki sposób jest przeprowadzana rekrutacyjna. Bo przez to cierpi właśnie ta firma. "jedziecie na spotkanie pie**olicie bzdury wyuczone na pamiec o gospodarce nie wiedzac co sie dzieje na rynkach ani co to jest giełda .lizecie d**e klietowi byle zeby podpisał a puzniej po poł roku wszystko staje sie jasne ze zamiast zysku straty." Nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Skończyłem Technikum Ekonomiczne a teraz jestem na drugim roku studiów Ekonomiczny więc pojęcie jakie takie posiadam o naszej ukochanej gospodarce. Oczywiście nie poprzestaje na tym i sam się również dokształcam żeby później klient czy ktoś nie powiedział że jestem tłukiem pancernym i wciskam mu kity. Oczywiście nie mówię że takich osób jak podałeś wyżej w naszej firmie niema. I druga sprawa. Nie liże dupy klientowi bo to jest raczej nie smaczne i nie higieniczne ;) Rozmawiając z klientem nie wciskam mu kitu ze jak założy jakiś UFK przez nas proponowany to zaraz po pół roku będzie miał zysk. Klient rownież wie że z czegoś ta prowizje muszą być i również zostaje o tym przeze mnie poinformowany. Więc proszę, nie obrażaj mnie jeżeli mnie nie znasz ;) "wybieram fundusz w ktorym zapewniaja mnie ze moge przerwac płacenie kiedy chce lub wstrzymac płacenie[chodzi o w płaty co miesiac na jaka sie zgodziłem]wybrac pieniadze kiedy chce itd." Noto widać że trafiłeś na prawdziwych naciągaczy. Powinni Cie poinformować że istnieje coś takiego jak Okres Składki Początkowej po której dopiero możesz obracać swoimi pieniędzmi. Więc pletli bzdury i tyle. I mam prośbę, czy mógłbyś mi napisać w OVB z jakiego województwa Twój kuzyn pracuje? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
po 1 nie mowie o przypadkach wiem ze byc moze pare osob zawsze sie znajdzie z powołania,ktorzy cos tam maja pojecia.ja osobiscie nie jestem po zadnej szkole ekonomicznej,ale jesli chodzi o ekonomie to moje zainteresowanie a na giełdzie gram juz 10 lat przewidziałem krach w 2000roku i teraz 2007 a takze jesli chodzi o waluty moje oszczednopsci pomnozyłem 4 krotnie w zasadzie nie jest to duzo ale nigdy nie straciłem jakies duzej sumy .po 3 nie powiem ci z jakiego okregu to nie istotne.po 4 wiem ze to co mi mowili to stek bzdor o ile sie nie myle to po roku mozna najszybciej wyciagnac kase z funduszu w waszych ofertach conajmniej 2 lata ale tu sie moge mylic w sumie mało mnie to obchodzi.a jeszcze jedno wykupiłem tez sobie ubezpieczenie za granica pech chciał ze miałem wypadek dobrze ze wszytko opłacałem w angli bo to wsze ubezpieczenie to gowno warte było.a jesli chodzi o ovb to do tych co sie zastanawiaja czy tam pracowac znam takie fakty przykładowo pracujesz w ovb szukasz klijetow wydzwaniajac ze swojego telefonu , rachunek duzy jezdzisz swoim samochdem benzyna nie tania,płacisz w firmie za jakies segregatory w ktorych masz swoich klijetow namawiaja cie zebys oczywiscie wybrał sobie fundusz,a jak jakis klijet w trakcie zrezygnuje z twojego produktu to ci zwypłaty odcinaja i to nie mało.kuzyn narobił sobie długow ktore dopiero teraz spłacił ale jak tak mysli to co to nie muj brat bo bym go palną. teraz jakos tam ciognie nie powiem ale ile mu zostanie po zapłaceniu za czynsz mieszkania biura rachunkow tel i benzyny tego nie wiem.owszem byc moze komus sie uda zna duze grono szybko awansuje i złapie 4 dobrych bogatych klijetow to jest ustawiony chyba ze klijet bedzie niezadowolony i sie wycofa to lipa w tedy.DOBRA co wiedziałem to powiedziałem wiecej tu nawet nie zaglądam bo nie chce mi sie pisac nudze sie dzisiaj to pisze. a jeszcze jedno tak dla wszystkich jak macie 2 lub 3 tys nie wiecej do zainwestowania a te pieniadze sa wam niepotrzebne na conajmniej 4 5 lat to proponuje wam społke na newconnect EUROIMPLANT teraz jeszcze bedzie spadac ale za 5 lat mysle ze bedzie 1 akcja warta 15 zł ja sam osobiscie kupiłem po 68 groszy teraz mam juz 100% zysku spadnie tak jeszcze do 1zł wtedy mozna ja kupic ale na długi termni .dobra pozdrawiam wszystkich tych za i tych przeciw.narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto tu jest oszustem
Oszuści z OVB- z tego co piszesz widać jak na tacy, że to Ty g**no wiesz nt. finansów. Mam pokazać gdzie? Poza tym nie podajesz nic konkretnie. Mówisz, o kuzynie, który Cię oszukał. JAK? I radzę Ci dobrze, zaprzyjaźnij się ze słownikiem ortograficznym, bo robisz konsekwentnie błędy gorsze niż dziecko w podstawówce. Celowo podkreślam konsekwentnie. Jakbyś jeden wyraz powtórzył 20 razy i zrobił za każdym razem inny błąd, mogłoby to oznaczać któreś "dys", np. dysortografię. Ty natomiast robisz takie same błędy w tym samym wyrazie za każdym razem gdy go piszesz. A to świadczy, że nie wiesz jak się go prawidłowo pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
{I kto tu jest oszustem} co do czego pajacu pisze szybko wiec się nie zastanawiam czy jest poprawnie napisane czy stylowo czy nie.bo mam to w dupie rozumiesz pajacu.bo to tylko forum a nie egzamin z ortografii.ja akurat zrobiłem to żeby coś komuś pokazać,jak poczytasz co pisałem wcześniej to taki burak jak ty nawet zrozumie ze w ten sposób zostali oszukani inni bo znam takich ludzi.tylko ze do mnie zgłosili się już po fakcie gdy przyszło im takie samo pisemko jak mi,tylko ze ja zrobiłem to celowo a oni stracili prace i nie mogli dłużej płacić rat.i o huj ci chodzi z tymi konkretami buraku z ovb a tak po za tym pasuje ci ortografia teraz huju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wszytko do [I kto tu jest oszustem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
a i pokaż gdzie się nie znam doradco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
a i jeszcze jedno buraku napisz gdzie sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kto tu jest oszustem
Swoimi wypowiedziami pokazałeś swój poziom zarówno wychowania, jak i inteligencji. Mam nadzieję, że grając na giełdzie nie działasz zbyt szybko, nie myśląc o tym. Zadałem Ci proste pytanie- JAK Cię oszukał kuzyn z OVB. Nie potrafisz na nie odpowiedzieć. Natomiast zwyzywałeś mnie od najgorszych, nie mając najmniejszego powodu. Zawiadomienie o braku uiszczenia składek na poczet ubezpieczenia jest wysyłane bo braku odnotowania zwykle drugiej składki z rzędu (to zależy od TU) przez samo TU, a nie przez OVB. To tak dla ścisłości. Przy odbiorze polisy klient podpisuje oświadczenie, ze zapoznał się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Nie płaci- jego strata. Oświadczył, że wie jakie są tego konsekwencje. Jeszcze raz wiec zapytam: Jak (tu oczekuję konkretu- co zrobił Twój kuzyn że poczułeś sie oszukany?) Cię oszukał? Mówisz (wręcz namawiasz) do zakupu akcji spółki Euroimplant. Kupiłeś je po 0.68 pln i twierdzisz, że teraz masz 100% zysku. Czyli ich cena wynosi 1,36 pln. Pierwsze moje pytanie jest takie: w jaki sposób stałeś się szczęśliwym posiadaczem tych akcji? A drugie: załóżmy, ze mam 10 000zł i chciałbym kupić 10 000 akcji tej spółki (twierdzisz, ze niebawem cena spadnie do 1pln). W jaki sposób mogę to zrobić? Bo widze, że naprawdę warto, jeśli w przeciągu 5 lat ich cena ma wzrosnąć o 1500%. Naprawdę niezłą przebitkę będę miał jeśli z 10 000 wyciągnę 150 000... W jaki sposób przewidziałeś krach w... 2007 roku? Jak zarabiasz przy obrotach walutami? Albo powiedz chociaż na czym potrafiłeś zagiąć kuzyna... Tylko apeluję o chociaż namiastkę kultury. Swoją drogą- mam wielu znajomych w OVB, sam tam nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet od oszustw to pierdoła
Witaj. Też mam jak najgorsze zdanie o OVB ,chociaż pracowałem tam 3 lata , ale ty trochę pierdolisz smutki. Zacznijmy od twoich wypowiedzi , ortografię masz na poziomie 10-o latka , OVB 95 % produkcji to programy długoterminowe więc jak można po pół roku stracić , skoro po 5-u latach zaczyna się dopiero zarabiać na takich produktach. Ponadto piszesz poematy o oszustwach OVB , a przecież OVB tylko SPRZEDAJE gotowe produkty TU , które praktycznie nie różnią się niczym od standartowych produktów dowolnych TU. Poducz się koplego i dopiero zabieraj głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
oszust z ovb ale z ciebie pojeb i analfabeta. ciekawy jestem jak ty zdasz egzamin na maklera giełdowego, jak nie umiesz pisać i czytać a poza tym byle baran może zrobić cię w konia i sprowokować do głupiej dyskusji. o giełdzie wiesz tyle co mój kierownik z ovb, ale jemu to nie przeszkadza bo spisuje umowy tylko z takimi baranami jak ty i zarabia w ten sposób niezłą kasę.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
do wszystkich załosnych komentarzy na moj temat czepiacie sie ortografi żal pisze szybko wiec jak zgobie jakąs literke to tez bedziecie o tym pisac hahaha polonisci.taki mam charakter ze kiedy widze ze kometuje mnie jakis baran to wpadam w złosc.odpowiadam wam w jaki sposob oszukał wiem ze produkty sprzedajecie i sie nie roznia niz w innych firmach czy bankach ale oni przynajmniej mowia w prost a w ovb okłamuja mowia nie prawde ,dlaczego kuzyna szef bo znim rozmawiałem nie powiedział ze fundusz ten musze płacic przez dwa lata nie moge go zawiesic ani wczesniej wybrac kase nawet w przypadku straty pracy krotka odpowiedz a wy tumanki tego nie mozecie pojac to sie niewypowiadajcie.choc o tym wiedziałem pisałem o tym jak chcecie bolki posłuchac tej załosnej rozmowy to ja kiedys umieszcze i podam wam tu na forum stronke to posłuchacie niedowiarki.a po trzecie jak mozesz pytac jak to zrobiłem jak nabyłem akcje widac ze nigdy na giełdzie nie grałes to ci nie bede tłumaczył chcesz porady to zapłac za nią.to co sugerowałem o akcjach tamtej spóki to tylko przykład jesli ten komentarz moj bedzie tu na tej stronie jeszcze 5 lat to sie przekonasz. i to nie jest zadna namowa nikogo do tego nie namawiam. dobra odpowiem ci na te pytania ktore maja poziom 5 latka naprawde .jak nabyc akcje zakładasz konto giełdowe w banku np bre bank bo niektore banki maja za duza prowizje od zlecen.i grasz na giełdzie kupujesz co chcesz i sprzedajesz kiedy chcesz od ciebie i od twojej wiedzy zalezy w co pchasz pieniadze kupisz gowno to przegrasz.a jesli chodzi o tom spólke to ci powiem troszke konkretow .w rzeczywistosci jeszcze nie istnieje.trzej lekarze opatetowali sztuczna skore z polski maja juz patent przyznany dostali duze dofinansowania z samej uni to 40 mil euro do tego dochodzi strategiczny inwestor z południa jakis szejk. na poczatku 2010 roku maja powstac pierwsze laboratoria do produkcji sztucznej skory.w usa juz takie maja ale europa jest wolna i w europie zapotrzebowanie na cos takiego roczne to ponad 1.5mld euro.wiec kiey zaczna produkcje to jak myslisz ile bedzie taka firma miec obrotow i zysku?wiecej nie pisze duzo by pisac a jak na walutach proste zacza sie kryzys w usa wiedziałem ze zeby usa podniosło sie to beda drukowac dolary wiec i inflacja tez w gore wiec dolar w doł kupiłem i moi znajomi tez dolary po 2.00zł sprzedałem po 3.40 prawie na samej gorce był jak dobrze pamietam 3.80 najwyrzej fakt ze nie spodziewałemsie ze tak szybko urosnie bo w nie całe 3 miechy spodziewałem sie 5.7 miechow.a czy EUROIMPLANT spadnie do 1zł tego nie wiem i tak go bede trzymał przez pare lat a moze bedzie kosztował150zł za pare lat kilka społek juz takich było jak chcesz wiedziec jakich to poszukajsobie na www.gpw .pl oczywiscie nie bedziesz wiedzał z wykresow nic jesli nie wiesz co to np split... zresztom sram na wasze opinie nie musze tu nic udowadniac.mozecie sobie pisac.a i jesze jedno do tego co mowił jak zdam wiesz wiedza sie liczy ortografia jest tam na drugim miejscu.sprobowac kazdy moze. A i jeszcze jedno jak grac na giełdzie to z podrecznikow sie niewyuczysz chyba ze tylko jezyka giełdowego co to jest to i tamto jak masz dobre analizy i wiesz co jest przyszłosciowe to sobie poradzisz.a i nigdy nie słuchaj tych baranow doradcow ktorzy pokazuja sie w tv bo oni tez pracuja na inne firmy wiec plota bzdury to tak jak z kredytami banki mamawiały kredyciki kredyciki w frankach ludzie brali jak głupki na gorkach ale jak sie nie znaja .dlaczego teraz zaden bank nie da ci kredytu w dolarach bo dolar długo sie jescze nie podniesie przez 3 lata co najmniej a po trzech latach zamieniam na złotowki w ten sposobem bank by napewno stracił.mozna zreszta inaczej sie zabezpieczyc wziasc kredyt we frankach przykładowo 200tys z czego na na forexie kupujesz za 60tys złotowki jak frank idzie do gory to ty zyskujesz na złotowkach w ten sposob pokrywa ci koszty kredytu jakie ci podniesli w skutek silniejszego franka ostatecznie to tylko przykład sa jeszcze inne zabezpieczenia. dobra koniec tego pisania nie mam czasu na te wrzuty i przekomarzanie sie z wami juz na nic nie odpowiem siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
... mówiłem, że nie umie czytać, o pisaniu już nie wspomnę..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
abcd tylko tyle umiesz!!! ovb kazdy kto wejdzie sprawdzac wsza firme poczyta co nie co nie jestem tu sam sa inni i pisza w kazdym razie nie na wiecej negatywnych opini niz o was z ovb. i to wystarczy a ze sie nabieraja głopcy takich w polsce nie brakuje.jakbys ty umiał pisac to bys przeczytał ze poszłem tam dla jaj bo co do ciebie kasy mi nie szkoda 200zł za przekonanie sie co to za firma grosze.jakbys był troszke inteligetny to bys wiedział ze pisze w imienu tych ktorzy sie nabrali bo kto wybiera sie na spodkanie z dyktafonem napewno taki kto czuje potstep no nie ale co ty mozesz wieddziec na temat giełdy itp jak wykułeś wiedze na temat swoich sprzedawanych prodoktow na blache i grasz kozaczka ovb gosc tam miał racje to sekta i tyle sprzedajecie ale nie wiecie co!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty i wasze smieszne wykresy ktore pokazujecie klijetom moze opowiesz dlaczego sie tak dzieje zreszta sam przyznałes ze masz szefa idiote to jak twoj szef jest głopkiem to ty pod nim pracujesz to kim ty kurwa jestes imbecylem a moze małpom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
a i zaznacz mi tam błedy bo ich troche narobiłem i pogubiłem literki skomentuj to bo do tego sie tylko mozez przyjebac. bo co innego mozesz napisac jesli masz wyrte na blache wierszyki ktorymi zasypujesz klijetow a błedy tu bede robił nawet specialnie poczytaja niektorzy i stwierdza fakt gosc robi byki ale nikt nie zaprzeczy faktow o jakich pisze bo co moze napisac taki wachowiec jak ty ABCD24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
... jesli do mnie piszesz, to pisz po polsku, bo nic nie rozumiem z tego twojego bełkotu. inteligent sie znalazł. to, że w ovb pracuja idioci to kazdy wie. nawet mój kiero to jest kompletny baran. ja zwracam ci uwage, że piszesz jak dziecko z podstawówki i nie chodzi mi o błedy bo te, które robisz to nawet nie wiem czy można nazwać ortograficznymi. chodziło mi o twój bełkot, z którego nie wiadomo, czy masz małego wacka, czy dupa ci spuchła. zaczynasz zdanie o spółce giełdowej, a kończysz o wzroście cen firan na ruskim targu. zastanów się spokojnie co chcesz nam przekazać, a potem napisz sobie na brudno i nastepnie przepisz na forum. pa, pa moja ty mordo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
ty abcd12 siedzisz tu i odpowiadasz ovb płaci ci za to czy cie gryzie prawda o waszej wsiowej firmie oszustow a analfabeci to pracuja u was w ovb.bo tacy ludzie jak ty i twuj szef oraz u tego co byłem , wyrobili opinie ovb bo gdyby była solidna to pracowali by tam ludzie inteligetni ktorym zalezało by na dobrej opini. a tak to jest na gorze piramidy paru co mysli i maja to w dupie kogo przyjmuja bo czym wiecej sie przewinie takich idiotow co ty to zawsze kogos zwerbuja [chodzi mi o klijeta] a oni na tym zarabiaja dlatego maja w dupie klijetow i pracownikow na niszym pułapie kariery . a ty abcd12 jestes takim imbecylem!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
przeczytaj szybko moj wpis to zrozomiesz.a jak nie to go sobie przeczytaj 5 razy.mowisz ze pisze jak dzieciak odpowiadam na wszystkie uwagi nie tylko na twoje.nie mam zamiaru pisac punkt po punkcie pisze co mysle.a twoje odpowiedzi sa tedecyjne.raz czepiasz sie o ortografy drugim razem ze nie mam pojecia o giełdzie i martwisz sie jakja zdam egzamin na maklera.sprecyzuj sie w jednym to bede pisał na jeden temat a nie na pare odrazu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
katowiczanin masz racje . nie bede zasmiecał forum.A do tego abcd12 pisałes ze mie byle jaki baran sprowokuje otoz nie ja sie nie denerwuje siedze pale papieroska pije kawke i sie smieje. bo widzisz abcd12 sam zostałes wyprowadzony z rownowagi bo w swoim wpisie nazwałes SWOICH KLIJETOW Baranami i idiotami . To był moj cel i tak szyko z ciebie to wyciagłem . no i pokazałes co masz w głowie to chyba ostatni nuj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito kibic
o, brawo chlopaku, widze ze wylansowal nam sie gwiador anty OVB czytaj OVB oszusci. Prawdziwy biznesmen, czlowiek orkiestra gra na gieldzie, zdaje egzamin na maklera, podpisuje umowy bez znajomosci OWU a jako hobby pracuje na zmywaku w ANGLI i ma 4 funty na godzine. REWELKA Dorobkiewicz ktory wyjechal za groszem na WYSPY, w Polsce skonczyl zawodowke, lub technikum bez matury bo Pani od Polaka powiedziala, albo powtarzasz albo nie zdajesz matury. Naprawde jest dobry, znam go, do dzis jego osiagniecie jest w gablotce ZESPOLU SZKOL ZAWODOWYCH w miescie X, 69 bledow ortograficznych na stronie A4 (w tym jeden w nazwisku). Za to z maty jest fachowiec, inwestuje, zarabia ma duzo kasy, do tego fenomen jesli chodzi o waluty, zna super kantor z malymi widelkami i zawsze najlepiej funty opyli. Mega koles. Oj chlopie chlopie, doprowadziles do tego ze jest coraz mniej postow na forum, ludzie wchodzac i czytajac przewracaja sie na plecy ze smiechu patrzac na twoja ortografie. I nie sa wstanie odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito kibic
KOREKTA oszusci z OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buli Anda
A ja uważam że osoba, która sie podpisuje "oszuści ovb" ma racje. Sam pracowałem przez półtora roku w OVB i wiem jak jest. Większa część zarzutów sie potwierdza, dlatego dziwi mnie ta obrona OVB i to że istnieje jednak jakaś porządna ostoja (struktura OVB), w której inaczej wygląda proces rekrutacji czy przeprowadzania analiz u klienta, a później podpisywanie umów. Gdyby ovb było super firmą to ludzie nie pisaliby takich negatywnych opinii i chcieliby pracować w ovb do końca życia. Sam na własne oczy widziałem ulotkę rekrutacyjną pewnego kierownika oddziału, w której jednym z wymogów był: wzrok, słuch i nogi (...jeśli widzisz, słyszysz i chodzisz...) to prześlij CV. To sformułowanie oddaje cały proces rekrutingu w OVB. Może pracować każdy kto jest niekarany...widzi, słyszy i chodzi...SICK!!! A studia ekonomiczne do pracy w OVB i tak Ci sie nie przydadzą. Sam studiowałem Ekonomie i wiem co mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Buli Anda
Nie chodzi o obronę OVB , tylko o zasadę. Geniusz giełdowy z Angli , mega makler , który nie zna OWU , mało tego , nie wie co to jest miota wyzwiskami na lewo i prawo. Na to nie ma przyzwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Widze ze sporo tłumoków zwyczajnie nie umie czytac ze zrozumieniem, to czepia sie ortografii, ewentualnie małego ch***( tak tak, uwielbiam jak piszecie bzdury, hipotezy, domniemania, takie jak na dana chwile wygodnie, to takie typowe wsród tych agentów pozal sie Boze- puszczanie wodzy fantazji co do tych, co piszą cos przeciw wam) Sami swoich klientów nazywacie baranami, no porazka. To juz trzeba byc naprawde kompletnym debilem, zeby na tych, co mu jesc daja takie rzeczy pisac. Oszusci z OVB wyraznie napisał( dla niekumatych, bo widziałam, ze sa tacy), ze mu kuzyn i jego przewodnik:) powiedział,z e umowe moze zawiesci kiedy chce, przestac płacic, i wybrac kase kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj miałem telefon
z ovb :) ale po tym co dzisiaj tutaj przeczytałem to sie nawet nie pofatyguje na rozmowe :) szkoda mi ryzykować parę godzin mojego czasu, można grać tylko tym czasem który się ma. A ja mam 100 zł dniówki na razie będę się jej trzymał. chociaż zawsze chciałem mieć własna sektę, bo myśle ze na religi można wiecej zarobić niż na giełdzie :) a co do ortografii to sam pisze z błedami to raz, wiem że to zle bo sa przecież programy do poprawy, słowniki :) teraz robią to prawie za nas :) ale uzywanie wulgaryzmów to już nie poziom kulturalnej rozmowy :) a jak ktoś nas epitetami to wiadomo że "złodziej ;) a jak złodziej to piajka bo każdy pijak to złodziej" jak by ktoś nie widzial tego filmu to odsyłam. jak by co wo wcale nie mam małego :) pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO NIE JESTEŚ FRUSTRATEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
ja wcale nie bronię ovb, i nie mam ani dużego, ani małego tyko srednią europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawrócony
Witam wszystkich. Pracowałem w ovb i jakiś czas temu odszedłem.Niedawno dowiedziałem się, że z padła jedna z umów, które podpisałem jako r1.W związku z tym mam do was pytanie, drodzy forumowicze.Czy jestem zobligowany w jakiś sposób oddać zarobioną prowizję? Jeśli tak to jak to się odbywa? W chwili obecnej jestem osobą bezrobotna i nie posiadam żadnych dochodów.Dodam jeszcze,że posiadam ok. 1000 zł stornorezerwy, więc czy w takim przypadku prowizja, którą mam zwrócić nie będzie jedynie odjęta od zgromadzonego przeze mnie storna? Wiem, że powinienem zwrócić się z tym pytanie do mojego byłego kod, jednak jest on jedną z najbardziej niekompetentnych osób jakie znam.Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę odejść
Witam, kilka miesięcy temu otrzymałem notę prowizyjną z saldem -350zł za pobyt w hotelu na szkoleniu KOD na który się nie zapisywałem wcześniej nigdzie. Swojemu kierownikowi na pytanie czy chce jechać mówiłem, że nie mogę z ważnych powodów. Jestem na R1 i ktoś chciał bym miał szkolenie za sobą wpisując mnie na listę, kierownik się wypiera, że wpisał. Brakowało ludzi to wpisali, może i ktoś pojechał za mnie nawet :) nie wiem. Pytanie: Kto powinien ponieść konsekwencje? Kierownik, sekretarka, dyrektor? Czy jest za późno na odzyskanie, czy w momencie rezygnacji będę pociągnięty do uregulowania tej kwoty? Wg mnie jest to zwykła kradzież. Czy kwalifikuje się do zgłoszenia instytucjom nadzorującym rynek pracy lub Policji po zdecydowanej obojętności ze strony dyrektora oddziału lub Zarządu OVB na Rydygiera? Chcę się przygotować na tą batalię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST WŁAŚNIE OVB
Wielka pompa i puste kieszenie !!!! Hotel Marriot i 20 letni garnitur. Wiielka kasa i 15 letnie złomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA SRAK BARANIE JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
do NAWROCONY i CHCE ODEJSC proponuje wybrac sie do kancelari prawnej choc w przypadku pierwszej osoby to pewnie ci odbija i nic na to nie poradzisz ,bo napewno tego typu sprawy sa w jakims regulaninie pomiedzy pracownikiem a ovb.ale w drugim przypadku masz sprawe wygrana tylko ze mozesz sie pozegnac z pracą.ja osobiscie pracowałem kiedys w takiej firmie gdzie zwolniono mnie jak byłem na chorobowym lezałem w szpitalu wytoczyłem sprawe i pracodawca musiał wyrownac mi wszystko przyjac mnie spowrotem do pracy i nie mogł mnie zwolnic bo sie bał ze znow pojde do sadu o bezpoctawne zwolnienie mnie. ale zsam odeszłem bo miałem lepsza propozycje.taka dobra rada nie bojcie sie sadow porada prawna nie kosztuje duzo. mozna to załatwic nawet przez internet i w ciagu 24h otrzymacie odpowiedz a zapłacisz za porade 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×