Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wacel
uzupełniając na wszelki wypadek wypowiedź chodziło mi o to że w OVB nie głównych ekonomistów, w sumie to w ogóle nie ma ekonomistów... a jeśli się mylę to bardzo proszę o imię i nazwisko i nr telefonu do warszawy do centrali do tego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
To, że w jednym biurze pracowałeś, to nie znaczy, że wszędzie jest tak samo. Jak ktoś uważa, że gdzieś są przekręty w OVB, to piszcie konkrety, a nie ogólnikowo. To jakbym mówił, że naród Polaków to pijacy, tylko czy wszyscy piją? Chcecie dyskutować nie ma problemu, tylko piszcie gdzie są przekręty, to wtedy na pewno wyjaśni się czy tak naprawdę jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Kolego Dexter nie rozmawiamy o przekrętach... I dlaczego nie odnosisz się do moich pytań z punktów? ciężko jest na nie odpowiedzieć? Będe wdzięczny jak odpowiesz na nie jako pracownik OVB. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Wg mnie osoby, które robią błędy ortograficzne i nie mają kultury, bluźnią, to nie powinni pracować w tej firmie. Ekonomiści? A osoby, które oferują produkty oszczędnościowe z firm Aviva, ING, PZU, itd. są z wykształcenia ekonomicznego? Mój kolega, który pracuje w OF skończył studia o kierunku Politologia i gdzie tu fachowość? Wg mnie to klient oceni czy mamy wiedzę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Dexter po proszę o to trzeci raz, czy możesz odnieść się do punktów od 1 do 5 z powyższych postów? będe bardzo wdzięczny. Co do Twojej wypowiedzi, każda z tych firm posiada taką osobę jak "główny ekonomista" który jest odpowiedzialny za tą odpowiednią technikę inwestycji i przewidywania odpowiednich cykli koniunkturalnych (oczywiście w ovb nikt nie wie nawet co to jest cykl koniunkturalny). Kliencie Xeliona w roku 2008 zyskali 8% a klienci OVB od - 20 do -50... Taka prawda. I Dexter bardzo Cię proszę odnieś się do pkt od 1 do 5. Bardzo jestem Ciekaw Twoich odpowidzi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Chłopcze weź się do nauki, przykład klienci którzy korzystają z usług Compensy http://mojefundusze.pl/Notowania_Funduszy_COMPENSA Dlatego nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo w tym momencie pokazałeś jaką masz małą wiedzę na temat wyników FI.Zanim marnować czas na forum, proponuję poanalizować wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Jak widzisz ja ci pokazuję konkrety -liczby a Ty co jakieś puste słowa, od 20 do ...nawet 100 jest, ale na plusie Panie kolego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Mówie o roku 2008... to że się wszystko ładnie odbiło to fart... zobacz wyniki z 2008 i nie z polis:) tylko naprzykład z WIOFa albo DWSa:) tam gdzie są inwestowane kwoty jednorazowe:) a ja widzę że poprostu moje pytania Cię przerosły skoro nie chcesz na nie odpowiedzieć:) więc wyłącz się z dyskusji, skoro nie umiesz na nie odpowiedzieć. ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ OVBOWIEC KTÓRY USToSUNKUJE SIĘ DO PYTAŃ Z PUNKTÓW 1 do 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Pro po tego linka co wysłałeś kolego... Sprawdziłem sobie DWS TOP 50 I na tej stronie którą wysłałeś stopa zwrotu jest tylko za ostatni rok:) i fakt jest zielono, ale stopa zwrotu za ostatnie 2 lata i 360 dni to UWAGA - 52,77 % :) poniżej jest link żebyście to sobie sprawdzili:) więc kolego idealnie udowodniłeś wszystkim tą prawdomówność z OVB i obeznanie z wynikami funduszy:) Rokiem bazowym zawsze powinien być rok założenia danego funduszu, a na tej stronie są momenty dna cyklu:) http://www.dws.pl/PL/facts/FactSheetPerformance.aspx?FundId=6466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
A jaki był rok temu, nie 2008? :P A czy ktoś ci mówił, że jednorazowo inwestuje się ale przez dłuższy okres czasu. Co z tego, że znajdziesz jakiś wycinek czasu, gdzie były spadki, od połowy roku 2007 były spadki, ale to Ameryki nie odkryłeś...każdy o tym wie...jeszcze przed chwilą mówiłeś, że wszystko w OVB jest złe, a teraz już piszesz, że polisy nie liczą się. Czyżbyś się nawrócił czy jednak coś doczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Proszę bardzo inny polski fundusz akcyjny Legg Mason http://www.leggmason.pl/wykresy.html od początku, czyli 04.01.1999 - stopa zwrotu jaka? ponad 200% Zgodzę się jednak, że DWS faktycznie ma takie wyniki od początku, dlatego wybiera się portfel, żeby zdywersyfikować (jeśli wiesz co to znaczy). Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
no właśnie i to jest nadal bardzo duży problem w OVB że pracują tam osoby mało inteligentne... kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
. kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroniak
A ktos mi wyjasni jak to jest, ze przy podpisywaniu umowy U-L, regular, zyciowka czy bog wie jak ja tam nazywacie, sami (doradcy ew. kierownicy) wybieracie fundusze klientowi, a z tego co sie orientuje nikt tam nie ma uprawnien ani maklera gieldowego ani doradcy inwestycyjnego. A juz na pewno nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroniak
A jak to jest ze sami jako doradcy ovb ew kierownicy dobieracie klientowi fundusze w polisie ? Z tego co wiem doradcy ovb nie posiadaja uprawnien ani maklera gieldowego ani doradcy inwestycyjnego zeby wskazywac KONKRETNIE w ktore fundusze klient powinien zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
kolego co z tego że stopa zwrotu za ostatni rok 2009 a nie 2008 jest zielona... ja od samego początku mówię o wpłatach jednorazowych bo temat polis dla mnie jest oddzielnym tematem. Wprowadzasz małe zamieszanie, prosiłem o ustosunkowanie sie d pkt od 1 do 5. Nie zmienia to faktu że co do wpłat na SF czy FI skubiecie klientów na prowizję i ładujecie ich w 20 (SF) i 10 (FI) letnie produkty, gdzie produkt UNIQi jest produktem 4 letnim ale... dla was słabo opłacanym, choć dla klienta dużo lepszym. Co do inwestycji jednorazowych wyniki są straszne. Chcesz kolego dyskutować i zachować twarz to bardzo proszę są punkty do których się odnieś żeby osoby które wejdą na to forum widziały Twoje konkretny odpowiedzi i mogły same ocenić czy OVB jest dobrym pomysłem do pracy czy złym:) Na razie unikasz odpowiedzi na tak istotne pytania jak to Jakie ponosicie konsekwencje w razie stary części środków przez klienta:) Więc okaż dojrzałość i zapraszam do dyskusji:) nie kłótni, ale wymiany zdań. "Na tym polega doradztwo, a nie wybrać pierwszy lepszy i zgarnąć prowizję" to Ad.2 możesz tutaj rozwinąć wypowiedź. przykład podałem ale wkleje go jezcze raz Ad2. "więc dajmy przykład klient ma 10.000 zł może je zainwestować na 10 lat i nie boi się ryzyka, FI agresywnych OVB ma dużo do wyboru... i teraz jest to właściwe pytanie, czym się kierujecie w wyborze odpowiedniego funduszu akcyjnego dla klienta?" Mówimy cały czas i wpłatach jednorazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroniak
A jak to jest ze sami jako doradcy ovb ew kierownicy dobieracie klientowi fundusze w polisie ? Z tego co wiem doradcy ovb nie posiadaja uprawnien ani maklera gieldowego ani doradcy inwestycyjnego zeby wskazywac KONKRETNIE w ktore fundusze klient powinien zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś poprzeć te kłamstwa o 20,50% strat klientów ovb jakimiś dowodami?? nie rozumiem bo moi klienci zarabiają. 1. Na jakiej podstawie mówicie że wasze doradztwo jest profesjonalne? Ta sama bajka. Zależy od człowieka. Jeden siądzie z tą analizą z dyrektorem przed komputerem, weźmie kalkulatory, policzy gdzie taniej, gdzie lepiej i poczyta OWU a inny idzie do każdego z tym samym. To już kwestia kontroli przełożonych nad swoimi pracownikami. 2. Jeśli klient ma środki na inwestycje czym się kierujecie w wyborze funduszu inwestycyjnego Jest od tego odpowiedni dział w firmie, gdzie zatrudnieni są specjaliści. Nie wybiera tego nawet żaden kierownik, tylko otrzymuje instrukcje od dyrekcji krajowej. 3. Dlaczego spośród 14 albu 15 z którymi ovb współpracuje sprzedajecie w 90% produkty compensy i generali? To są jedne z najlepszych T.U., więc o co chodzi? 4. W razie utraty części środków przez klienta jakie ponosicie konsekwencje? Niezadowolony klient=storno, zła opinia w środowisku pracy itd, więc można zakończyć karierę w firmie sprzedając buble. Jeżeli ci chodzi o konsekwencje prawne, to takowych nie ma, ewentualnie klient może pozwać do sądu przedstawiciela OVB gdy ten powie mu nieprawdę mówiąc coś o produkcie. Proste. 5. Czemu mimo usilnych wcześniejszych próśb nikt nie chce wkleić Rang Listy? Bo tam są nazwiska młocie i ilość punktów przez co wiedziałbyś ile kto zarabia a nie każdy sobie tego życzy. A kim ty jesteś, żeby tu czegoś od nas wymagać? Mimo, że nie skończyłem finansów to wiem co to inflacja, PKB, PNB, cykli koniunkturalny i czego byś sobie jeszcze nie zażyczył. Nauczyłem się tego sam, wystarczy poczytać czy pójść na jakiś kurs. Zaraz zapytasz o doświadczenie... Rok pracuje w OVB dopiero i właśnie teraz moi pierwsi klienci dostają listy rocznicowe. Zyski na poziomie 4 - 30% więc nie wiem o co ci chodzi :] Czepiasz sie inwestycji jednorazowych. Właśnie po to sprzedaje się polisy, bo są bardziej opłacalne jako wpłaty miesięczne (strategie uśredniania kosztów) i bezpieczne przez długość trwania umowy, gdzie nie trzeba się bać kryzysów, ponieważ i tak się to odrobi. Podajesz linki do funduszy Compensy, DWS, Legg Mason i na każdym linku można zobaczyć duże zyski, więc czym chcesz kompromitować OVB? Tym że ludzie dzięki nam zarabiają. Brawo dla tego Pana. Jak chcesz znów coś nakłamać, to wklej tu link do skanu polisy klienta ovb, który stracił (zamaż nazwisko bo nie wiesz co to ochrona danych skoro domagasz się rang listy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i wacel zakup lepszy internet bo widzę że strasznie ci przymula. Jak klikniesz "wyślij wypowiedź" to poczekaj 5 minut zanim się pojawi bo każde twoje kliknięcie to kolejny dodany post spamerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ok przepraszam za to. Skanów polis nie dam, bo nie mam ze względu na to że nie pracuje już w ovb. Ale podam trzy przykłady które doskonale zapadły mi w pamięć. W razie potrzeby mogę wysłać kontakt do tych osób potrzebującym na meila:) 90 tys zł inwestycja jednorazowa WIOF grecko cypryjski data inwestycji 21.maja.2007... na chwile obecną -63% :) 2. Top 50 DWS 11.000 tys zł data inwestycji 10.lipca 2007.... proszę sobie sprawdzić www.dws.pl dramat. kolejny przykład tutaj polisowy:) mój ojciec wpłaty od grudzień 2006, zaczeły się od 250 zł... na chwilę obecną -26% . Kolego za krótko pracujesz i za mało widziałeś:).ja też trafiłem do tej firmy jak wszystko było zielone:) pierwsza większa korekta ostudzi Twój zapał:) a recesji naprawdę Ci nie życzę:) Czepiam się takich inwestycji jednorazowych ponieważ jeśli klient ma takie pieniądze to je inwestujecie... a nie każecie mu wpłacać je co miesiąc po 200 zł jak ktoś chce zainwestować 20.000 tys... A te linki które podałem to zwróć uwagę że przy DWSie na wykresie trzeba sobie ustawić zakres długości inwestycji:) i wcale tam dużych zysków nie ma:) i nie zarzucaj mi kłamstwa, bo wcale tego nie robię:) taka jest prawda:) a teraz co do Twioch odpowiedzi na pytania. 1. czy znajomość OWU wystarczy do tego żeby twierdzić że doradztwo jest profesjonalne? Przełożeni w OVB sami nie mają wiedzy i zbyt dużego pojęcia o rynku finansowym więc jak mogą kontrolować pracowników, to tak jakby ślepy prowadził ślepego 2. Odpowiedni Dział? proszę podać namiary na ten dział.... 3 lata pracowałem w OVB i nigdy nie słyszałem o takim dziale, zawsze FI wybierali kierownicy:) Więc bardzo proszę o kontakt do tego działu ponieważ mam sam do nich kilka pytań:) 3. Pisałem już wcześniej o produkcie UNIQi.... tani produkt na 4 lata z niewysokimi opłatami i dużymi możliwościami funduszy parasolowych... i p.s skoro sprzedajecie SF i FI trudno nazwać was obiektywnym doradztwem skoro dla każdego dobre jest to samo. 4. Ale w przypadku inwestycji jednorazowych nie ma storna... klient traci kasę a OVB umywa ręce, tak to wygląda? Choć od jutra to prawo ma się zmienić, zobaczymy czy OVB dostosuje sie do nowego prawa o pośrednikach finansowych. 5. Ok, rang listy nie musimy widzieć:) listopadową widziałem:) lepiej to wyglądało 3 lata temu:) teraz coś biednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroniak
3. Dlaczego spośród 14 albu 15 z którymi ovb współpracuje sprzedajecie w 90% produkty compensy i generali? To są jedne z najlepszych T.U., więc o co chodzi? Praktycznie takie same produkty oferuje np. AXA czy AEGON gdzie oplaty sa duzo nizsze i produkt jest tanszy. Nie mowie ze akurat te produkty sa najlepsze ale na pewno lepsze. Inb4 Dlaczego ? Z prostej przyczyny, moze mi ktos wytlumaczyc po co w produkcie inwestycyjnym, stricte inwetsycyjnym, jakie sprzedaje ovb oferuje sie sume ubezpieczenie na poziomie 5000 ? W razie smierci to i tak zadne pieniadze ale swoje oplaty za ryzyko ubezpieczeniowe zzera, bo musi zzerac. W produktach ktore wymienilem suma ubezpieczenia wynosi 100zl - 50 razy mniej. Wniosek - oplata za ryzyko ubezpieczeniowe jest tez ok 50 razy mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontakt do odpowiednich działów znajdziesz na www.ovb.pl, zakładka kontakt i serwis opisz tam swoje problemy a napewno ci dadzą jakiś numer kontaktowy, numerów wewnętrznych ci nie podam, bo są one dla pracowników. Jak ktoś chce inwestować jednorazowo na krótki okres to musi być świadomy ryzyka, o czym doradcy mówią, od niedawna nawet do wniosków dołącza się ankiety o wiedzy klienta nt ryzyka inwestycyjnego, jak się boi ryzyka to są obligacje jeszcze :] A polisę taty chyba nie będziesz miał problemu zamazać nazwiska i wkleić skan? Czepiłeś się jednego funduszu który jest na minusie po 2 latach- normalne, niedawno był kryzys jak wiesz, wszystko wróci do normy tylko trzeba czasu, choć nie wiem nawet czy ktoś klientowi z OVB takie coś proponował. Dowodów ciągle brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Sama polisa dowodem nie jest, zaraz będzie 3 list rocznicowy to go zeskanuje i napewno wkleje:) Mam Te dwie kartki z numerami wewnętrznymi i tutaj nie ma żadnego działu inwestycyjnego... na stronie też nie ma numerów do odpowiednich działów... kolego w żywe oczy kłamiesz... Nigdy nie było i nie ma takie działu w OVB. Między sierpniem 2007 a 1.lutego. 2009 wszystkie wasze fundusze potarciły ponad 50%... (jak większość wszystkich akcyjnych) więc sory... Do czego zmierzam, doradcy xeliona czy OF przewidzieli recesję, ich kliencie byli i w roku 2007 i w roku 2009 na plusie, dlatego ponieważ tam pracują osoby z odpowiednimi kompetencjami. I tak jak kolego Twój zapał się ostudzi przy pierwszej korekcie:) A co do dowodów, my z tej strony tak samo nie mamy dowodów czy Twoi klienci są na plusie i czy w ogóle masz klientów spoza rodziny:) P.S. Bartku dyskutujmy na podstawie punktów:) więc ustosunkuj się do tych od 1 do 4 :) co do wroniaka... przy wpłacie 200 zł miesięcznie na sf, ok 20 zł idzie na ochronę za te 5000 tys :) plus co miesiąc 9 zł opłat:) świetna inwestycja na 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
i znalazłem kopie wniosków na WIOF Grecko Cypryjski na 25.000 tys zł :D klienta... data inwestycji 2 kwietnia 2008... www.wiof.eu/pl na chwilę obecną ten klient jest - 37% w plecy. Ten fundusz wybrał mój dyrektor rok temu:) jutro jak najbardziej wkleję skan tego wniosku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
wacel ja też jak zadałem ovb konkretne pytanie to mi odpowiedzieli pytaniem albo czepiali się ortografii..Tak robią nasi politycy czyli oszuści i kłamcy tak samo ovb się zachowuje !czytasz to DEXTER !!!!!!OVB jesteście nieudacznikami! a jeszcze jedno jeśli myślisz że piszą tu nieroby to się mylisz ja pracowałem przez 6 lat w Anglii jako dekorator wnętrz u znanej projektantki moja pensja to 750-900 na tydzien ale sie urwało i teraz pracuje sobie w Polsce na giełdzie za moje oszczędności oczywiście przez internet siedzę w domku i nie narzekam jak sobie pare stówek przez tydzień przytulę a czemu parę stów bonie jestem zachłanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×