Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wacel
ja się śmieje i z waszej pracy i zarobków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb to shitas
tak tak:) powiało szkoleniowymi sloganami:) ty się smiejesz z moich zarobków? a mozezsz się zmiac:) ja sie smieje z ciebie ze co miesiac czekasz na smsa ile zarobisz(lub dolozysz do interesu) ktoś kiedyś powiedzial-'lista rankingowa nie klamie"' to bylo jedyne zdanie w ovb z ktorym sie zgadzam:) wypadacie coraz marniej na rankliscie ovbovcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
no bo nie sprzedajemy ludziom shitu i nie pompujemy produkcji :) dlatego na rankliscie tak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb to shita
nie pompujecie produkcji i nie pompujecie swoich kieszeni buahhahaah lamusy smiac mi sie chce z was, szczekacie tutaj o drogich garniakach, zegarkach i samochodach a na rankliscie wiekszość pieniaczy z ovb ma w jednej z rubryk 11.25 j.p. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
No to kurwa sie zdecydujcie w koncu czy trzepiemy kase na glupich klientach czy przymieramy glodem.... Bo juz sam zglupialem :) Pompujemy czy nie pompujemy? :) bo musze wiedziec czy zona bedzie miala co do garnka wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim, od czasu do czasu zaglądam tutaj do tej - chyba już nie możliwej do zatrzymania dyskusji. I po przeczytaniu kilku ostatnich stron mam znowu pewne przemyślenia. Od razu zaznaczę, że nadal pracuję w firmie (łącznie już nieco ponad rok). Generalnie odnajduję się w branży. Nie wiem, czy długoterminowo będę chciał nadal tutaj pracować. Ale w międzyczasie jak tutaj pracuję otrzymałem kilkanaście ofert pracy w różnych innych instytucjach finansowych (m.in. konkurencji pod kątem produktowym). Większość firm, to firmy dopiero wchodzące na rynek (czasami oparte o działanie OVB), które próbują budować dopiero pierwszą sieć sprzedaży itd. itd. I dotychczas żadna z tych propozycji nie była dla mnie na tyle satysfakcjonująca, abym chciał się "przetransferować". Mówiąc tutaj o "satysfakcji" chciałbym powiedzieć, że chodzi głównie o produkty. Ponieważ bardzo często prowizje były wyższe, umowa musiała się utrzymać nie 24, a 12 miesięcy itd. itd. OVB na na pewno dobre produkty UFK. Być może są lepsze. Na ten moment jeszcze nie spotkałem, ale co nie znaczy, że ich nie ma. A jeśli poruszymy temat OFE, to naprawdę 90% klientów samo wybiera Generali. Poza tym jak wejdziemy na stronę KNF i ostatnią stopę zwrotu podaną przez ten organ to pierwsze i drugie miejsce to kolejno Generali OFE i AXA OFE (oba PTE w ofercie). Więc pod kątem emerytalnym (produktowym) JAK NA RAZIE OVB jest "w miarę" ok. Natomiast zupełnie oddzielną kwestią jest sposób, jakość pracy Centrali i Zarządu OVB, która dla mnie jest żenująca (mimo, że współpracują z tą firmą). Oprócz prowizji "na czas" i organizacji Seminarium GST i Gali na wysokim poziomie wszystko jest źle. I mówię to całkowicie otwarcie. 1. Nie ma kontroli jakości pracy struktur. 2. Nie ma kontroli niczego. 3. Nie ma kontaktu ze strony Centrali z pracownikami, Kierownikami (tak naprawdę tylko Dyrektorzy Krajowi mają "coś" do powiedzenia). 4. Nie ma telefonów do klientów ze strony firmy. 5. Wszystko jest "rzucone" na nasze kierownicze barki (finansowo, organizacyjne itd. itd.) 6. Zero inwestycji ze strony Zarządów w struktury. Te tematy są naprawdę zorganizowane tragicznie. A co oznacza, że CENTRALA nie dba o opinię firmy --> pozostawia to w rękach struktur - a struktury są takie jacy są ludzie - różne. Dopóki w Centrali nie zaczną dbać o 300% bardziej o jakość dopóty będę pojawiały się takie opinie m.in. na tym forum. W mojej strukturze jest naprawdę wszystko bardzo dobrze zorganizowane i każdy pracownik bardzo dobrze wyszkolony i WYSELEKCJONOWANY. 5% szkoleń motywacyjnych 95% szkoleń produktowych (prowadzonych przez szkoleniowców partnerów), rzeczowych, warsztatowych, konstruktywnych, dni organizacyjnych itd. itd. Niestety ta proporcja w wielu strukturach wygląda wprost proporcjonalnie odwrotnie - co mówię ze 100% świadomością. Ale to jest nie jest łatwe i przyjemne dla mnie być alfą i omegą w strukturze. To w ogóle nie powinno mieć miejsca. I to jest największy błąd w tej firmie. Trzeba wszystko robić i wszystkiego pilnować jak oka w głowie samemu... Natomiast chcę na koniec powiedzieć, że mimo wszystko OVB jest dobrą drogą (może nie jest idealną firmą), ale daje pewne możliwości. Ale tylko dla ludzi uczciwych, rzetelnych, sumiennych, pracowitych i z talentem i umiejętnościami sprzedaży siebie, bo to w sprzedaży jest najważniejsze. Jakość w długim terminie zawsze da lepszy wynik niż ilość. Bo spisywanie sztucznych wniosków to tylko łapanie sztucznych JP bez większego celu (oprócz szpanu tylko chyba), albo zaciągania niskooprocentowanego kredytu na 3 miesiące (do momentu aż się umowa zlapsuje). Pozdrawiam, Miczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doczekasz tego nigdy
Widzisz Miczas , jakiś czas temu ostro dyskutowaliśmy , ja przepracowałem dwa i pół roku w OVB i odszedłem z własnej woli i swoja firmę przekształciłem w całkowicie finansową. Nie kopiowałem OVB , mam inne całkiem produkty; 70% kredyty 30 % ubezp. Widzę , że dotarło do ciebie to samo co do mnie , ale widzisz , ja ponad 5 lat już nie współpracuję z OVB , a nic ! totalnie nic się nie zmieniło , , dalej jest to firma w stylu Amwey-a , ACN-a itp. Masowe spędy , wielkie show-y na pokaz w centrali , a na dole..........ktoś tu napisał na poprzedniej stronie o obsranych biurach w puiwnicach , bez neta i telefonu. Tak było 8 lat temu , jak wchodziłem i tak jest dziś. I chyba tak zostanie , bo tak jest Bizantyjskiemu Zarządowi na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Ray
Troszeczkę się zmienia w tej chwili na lepsze... Może nie macie dostępu do informacji, ale już rozpoczęły się pracę nad portalem, w którym każdy pracownik będzie miał wprowadzone wszystkie umowy swoich klientów i będzie miał do tego wszystkiego podgląd. Dodatkowo powstaje komórka, która będzie dzwoniła do klientów, którzy mają umowy zawierane ze składką ponad 1000 zł i będzie pytanie czy ktoś to zrobił świadomie i wie, jaki horyzont czasowy jest związany z tą umową itp; dodatkowo przy takim telefonie będzie sprawdzana wydajność i profesjonalizm pracownika spisującego umowę. Odnośnie struktur... to gdy jakiś czas temu w mojej strukturze otwierany było nowe biuro (takie sensowne, 60 000 zł wkładu własnego w urządzenie go, z Internetem ;)) na specjalną prośbę prezes dorzucił 30 000 zł (ale struktura jest czysta, nie pisze lewizny). Zmienia się to na lepsze. Nie bądźmy pesymistami. Oczywiście o zmianie stawek też już pewnie wiecie - kadra managerska została bardziej doceniona :) Do tego trwają rozmowy nt wdrożenia nowych produktów: SI - grupowe/zdrowotne, AXA - PI we wszystkich formach, HDI majątki, Uniqa - majątki, DWS - PSO (w niektórych strukturach już część z tych produktów jest wdrożona i są sprzedawane). Do tego dojdą kredyty, bowiem trwają negocjacje z bankami i dogadywanie kwestii licencji i upoważnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie doczekasz tego raczej
kolego X-Ray: nic się nie zmienia, bo jak pisałe 8 lat temu jak wszedłem w OVB też zostało otwarte ekstra biuro , jak na tamte czasy , ale prezes " dodorzucając " stawia kosmiczne wymogi, a zadaj sobie pytanie , czyje to jest biuro: OVB czy osoby , która je otworzyła i utrzymuje. Nie potrzeba "speckomórek" i komisji śledczych ,wystarczy podpisując umowę z TU zgodzić się na ich weryfikację dodatkową. Tak jak od wieków robią to TU bezpośrednio dzwoniąc do klienta i potwierdzając stan faktyczny. Ale wtedy ilość lapsów spada do granicy błędu statystycznego. Portal, piszesz rozpoczeły się prace , i tak jest to spóźnione o 7-8 lat , a do tego pytanie , czy w ogóle powstanie ? Na koniec nie obraź się , ale słowa o wdrażaniu nowych produktów to jakaś paranoja , to jakaś zmiana ??? Ja w przeciągu 2,5 roku uczestniczyłem w kilku wprowadzeniach produktowych m.innymi : Hestia, Credit Suisse , Signal Iduna ,Amplico, Compensa z przekształconej Vienna Life i może coś jeszcze i cały czas była majątkówka , świetne grupówki, plany inwestycyjne , kumpel szalał z DWS-ami bo miał kontakty z dobtymi klientami. Ale najśmieszniejsze jest , że na spędach motywacyjnych też wiele mówiono o kredytach, i dalej się mówi ,, a były to lata 2002-2004. Czyli kolego mówisz bzduey , które ktoś tobie wklepał do głowy , bo te wszystkie produkty , które ktoś tobie wprowadza , to My jako OVB sprzedawaliśmy w latach 2002-2004. Oprócz kredytów. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Ray
Kolego, dlaczego od razu zakładasz wersję apokaliptyczno-pesymistyczną ? Portal będzie ! Spóźniony ? A ile firm ubezpieczeniowych wdrożyło do tej pory taki portal ? Oni mają mniejszy problem, bo mają mniejszy zakres produktów, a i tak na palcach jednej ręki policzyć można firmy z portalami do zarządzania klientami. Piszesz, że jest to spóźnione ? A 8 lat temu kto taki portal miał ? Może i jest to spóźnione, ale lepiej późno niż wcale. I jako pierwszy obwieszczę Tobie i innym powątpiewającym uruchomienie tego portalu, skoro nie wierzysz, że powstanie. W ogóle to rozumiem, że już nie pracujesz dłuższy czas w OVB, wiec dlaczego z taką pewnością, od razu piszesz, że nic się nie zmienia itp - ja Ci napisałem przykłady, że się zmienia, a Ty twardo - absolutnie nic się nie zmienia. Portal - duża zmiana ! Weryfikowanie umów i pracy reprezentantów - druga zmiana ! Ale oczywiście to też już trzeba zanegować i zmarginalizować, nazwać speckomórką albo pseudoczymśtam. Nie było tego, teraz będzie, ale przecież i tak musisz ponarzekać... bo OVB trzeba osrać z góry na dół za każdy pomysł i chęć poprawy... Odnośnie biura - Prezes dorzucił i nic nie wymagał - podziękował za dotychczasowy wkład i życzył szczęścia i dalszych sukcesów oraz cieszył się, że struktura się rozwija. Tyle !! (ale i tak w to pewnie nie uwierzycie, bo to takie ludzkie, a przecież w OVB pracują same hieny i bydlaki, right ?) Piszesz, że 8 lat temu zostało otwarte super biuro ? Wow, czyli jednak nawet 8 lat temu było jedno biuro nieobsrane, z telefonem, ba a nawet faxem ! Ciekawe czy ktoś Ci w to uwierzy, bo przecież wtedy też były pompowane gale i aż dziwne, że ktoś miał fajne biuro... Odnośnie produktów - co to jest za zamian ? No jest, bo poszerza się portfel produktowy - czego chcieć więcej i czego oczekujesz ? Fajnie że piszesz, że uczestniczyłeś w różnych wdrożeniach i byłeś tego świadkiem, bo przecież, każdy na tym forum myśli, że sprzedajemy tylko Compensę, a Ty tu pięknie wymieniłeś sporo innych firm. Majątkówka jest dalej, grupówki też i dalej są świetne, ale poszerzamy portfel, co w tym złego ? Chyba jednak jest jakaś zmiana, skoro dochodzą nowe produkty, więc dlaczego pytasz czy jest to jakaś zmiana ? Dla mnie jest !! Dla kogoś, kto do wszystkiego potrafi się przypierdolić - pewnie nie ma w tym co napisałem żadnych zmian, ale takich ludzi to już nic nie wyleczy z ich sceptycyzmu... także sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do X-Ray
Troszkę nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.Chodziło o to , że skoro coś było 8 lat temu , a praktycznie zmiany , które opisujesz nie można nazwać zmianami, bo to istniało 7-8 lat temu . Speckomórka to nie było złośliwe , tylko alogoria do obecnej polityki, a uwierz , takie coś od lat działa w TU, i jeśli OVB zaakceptowałoby to przy podpisywaniu umowy , to tak jak napisałem 98% lapsów czyli dmuchanej produkcji odchodzi do lamusa. Kredytów nie ma od 8 lat , bo są mało opłacalne, jeśli chodzi o strukturę. Ale próbawać trzeba , tylko dlaczego prawie 10 lat !!!! Ja za 5 lat podpisałem umowy z prawie 30 bankami. I dobrze cz tego można wyżyć. Fajne biuro miał DK , mniej fajne DR. Portale wbrew temu co piszesz miało kilka lat temu wiele firm , niektóre np. za 100 zł netto jednorazowej opłaty , ale to super ułatwia pracę. Ja wcale nie przy...lam się do ciebie , przecież nie piszę nic złego , a tylko szcerą prawdę, bez cienia złośliwośći , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Ray
OK, spoko. Wiesz... ja przeszedłem drogę w drugą stronę, pracowałem kilka lat temu w 3 bankach i 5 TU i tak się miotałem między tymi firmami aż trafiłem do OVB. Wygląda to tutaj dużo lepiej. Nie wiem jak było 8 lat temu w OVB, ale teraz widzę, że po zmianie Prezesa wszystko zmierza ku lepszemu. A już całkowicie nie rozumiem ludzi, którzy tak strasznie najeżdżają na OVB - niech idą sobie popracować w jednej z firm, w której ja pracowałem (kilka firm z 3-literową nazwą) i zobaczą gdzie im lepiej ;) Własna firma jest dobrym rozwiązaniem, ale nie daje pewnych możliwości i wygody, które tutaj są. Aczkolwiek można zawsze samemu o wszystkim decydować. Jednak MLM to duży plus dla OVB i potężne narzędzie do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-RAY
OJ chłopcze żal mi cie naprawe po tym co napisales "własna firma jest dobrym rozwiązaniem, ale nie daje pewnych możliwośći i wygody, które są tutaj" No przecież ręce opadają i smiać się chce. Własna firma nie daje ci możliwości? Dawno się tak nie uśmiałem.. Piszecie tutaj że ovb zatrudnia ludzi imbitnych ble ble ble i tak dalej, właśnie widać jaki jesteś ambitny pisząc"że własna firma nie daje takiej wygody jak są tutaj" Koleś ci probuje uśwaidomić że sprawy ktore powinny być załątwione 7 lat temu, załatwiane są teraz a ty dalej sie upierasz żę jest postęp \No to faktycznie gratuluje takiego postępu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak kurna
Tylko ile jest w polsce jednostek zdolnych do prowadzenia efektywnie wlasnej dzialalnosci? Wiadomo ze jak ktos jest super kumaty i zarady to nie bedzie pracowal dla ovb dla avonu czy jakiejklowiek innej firym tylko zalozy wlasny biznes. Ale jaka inna firma da ci takie warunki awansu i pracy? No jaka? Robisz swoja robote i awansujesz... masz namiastke swojej wlasnej firmy i mozliwosc zarzadzania swoja grupa. TO MALO? No to kurwa zapinij sie do pluga i w pole zapierdalaj... RZYGAC SIE JUZ CHCE OD WASZEGO STEKANIA! Nie pasuje ovb to se pracuj gdzie indziej... czemu gownem nie rzucacie na male sklepy stacje benzynowe na mcdonalda itd? Tam to sa dopiero jajca. Po prostu zal wam dupe sciska i szukacie na sile negatywow. Dostajecie na tacy fakty a wy dalej swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadziłeś: no to kurna
Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Z tym pługiem to też cały czas się powtarza. Do X-Ray: Ja nie przeszedłem na drugą stronę, bo ja od 13 lat mam swoją firmę, nigdy nie pracowałem u kogoś. Ja mam z wszystkimi umowy agencyjne ,wykonuję pracę i pobieram swoją prowizję ,jak ktoś podskakuje , to mu mówię wprost: dziękuję. A przecież ty też masz , albo musisz mieć swoją firmę , jak chcesz być w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Większość TU już wielu lat ma system w którym pracownik widzi umowy spisane z klientami... następnie wiele film doradczych tak samo... Golden OF itp... to są rozwiązania już długo stosowane... kolejna sprawa kredytów... ok fajnie że wejdą, prowizje wzrosną... ale sam pamiętam jak przez 3,5 roku mojej pracy wszyscy moi zwierzchnicy nalatywali na banki i kredyty... mówiąc że to "największe gówno"... dlatego jest dla mnie dziwne jak zmieniają się poglądy w ovb... może i idą zmiany:) Jak będą zatrudniania bardziej kompetentni ludzie to firma poprawi swój wizerunek... tzn nie może być dla każdego... ja zostałem zatrudniony w wieku 19 lat i pajacowałem jaki to ze mnie wielki doradca nie jest a gówno wiedziałem (każdy mam przez chwile ten stan "jestem najmądrzejszy") :D. Wiek wykształcenie i będzie lepiej... i powyrzucać dyrektorów co są np po "technikum elektrycznym"... wstyd.... albo tych co w latach 90tych na słowacji drzewo końmi z lasu zwozili... bo to jakaś pomyłka... będe się modlił o poprawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-Ray
Pracowałem w ovb 2 lata i praca ta nie ma nic wspolnego z tym co sie mowilo na szkoleniach, ze pracujac w ovb masz jakbys swoja firme i takie tam. Guzik prawda ze masz masz swoja firme. No ale ja sie przekoanelm o tym po dwoch latach tak ze jeszcze macie czas na bronienie ovb, po jakims czasie zobaczycie jak ludzie z góry na was zarabiają a wy nawet o tym nie wiecie. Ja na dzien dzisiejszy prowadze swoja multiagencje ubezpieczeniowa i nie ma co porownywac tego z praca w ovb... Chciałbym zapytac o jedna kwestie osobe ktora na dzien dzisiejszy tam pracuje, czyli np kolege X-Raya, jaką dostajesz prowizję za zmiane OFE osobie ktora od 1999 jest w w OFE i przez ten czas uzbierała kapitał założmy 35000zl? Ile ty z tego masz? prosze o odpowiedz a pozniej pokaze wam maly ovbowski chaczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldee
Max można do 340 wyciągnąć stopień KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizja za ofe
w ovb dostałem za ofe - (facet miał na konie 22 000 i zarabiał 3000 netto na etacie) 290 zł na stanowisku RI teraz czekam na prowizję za osobę ok 35000 zł na rachunku i zarobki około 4000 zł na ręke na stanowisku KOD także zgodnie z wyliczeniami powinno być ok. 450 - 550 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
oo to coś się zmieniło:) ja za zmianę OFE zawsze dostawałem ok 30 zł:) tyle co za założenie.... OSZUKALI MNIE! BANDA POLSKICH DECYDENTÓW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-Rasy
Więc moi drodzy zaintersujcie się tym co się dzieje z kasą ktorą powinniscie dostać bo zapewniam was ze zmieniajac takiej osobie ktora ma 35000 na rachunku i zarabia 4000zl powinniście mięc z tego prowizje o wiele wikesza niz ta ktora planuje dostac kolega tutaj. Jak już pisałem ja obecnie prowadzę swoją multiagencje i za taka umowe dotal bym o wiele więcej,zretszą to żadna tajemnica bo toważystwa mają podane swoje stawki prowizyjne. Tak Aegon za taki tranfer płaci 1120, natomiast Axa 950zl Jakieś pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generali
No ja mam :D a ile powinno zapłacić generali?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-Rasy
500zl za skladkę plus 1.4% od wartości kapitału za transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generali
No to chyba wiecej niz wynikaloby to z punktow.... to co sie dzieje z reszta kasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muahahahaha
a wy dostajecie za OFE 11.25 pkt :D no to gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx
###################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXNNNN,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ////////////////////////////////////////ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww...............................................................................................................................xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
wow faktycznie co się dzieje z resztą kasy.....może teraz któryś mądry ovbowiec odpowie.... p.s. powyżej Helmut stara się odwrócić waszą uwagę od niewygodnego tematu ofe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @#@
To ma być razem z tym co przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-Rays
Chcecie doradzać ludziom, a o swoją kasę nawet nie potraficie zadbać, wielcy doradcy finansowi... Załosne,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenti
Witam. Nie czytaj tego jeśli nie jesteś profesjonalistą w tym co robisz. Ja również współpracowałem z firmą OVB, a dziś zdobytą wiedzę wykorzystuję i innej firmie z branży. OVB, jak dla mnie zbyt mało uwagi przykładało do szkoleń merytorycznych jak również nie zadbało o wyposażenie pracowników w odpowiednie narzędzia ułatwiające i raczej niezbędne dla prawidłowej pracy Doradców. Mam tu na myśli odpowiednie oprogramowanie stworzone z myślą o pracy Doradców finansowych. Ja sam w takowe się zaopatrzyłem, choć oczywiście można funkcjonować i bez tego, lecz jak chce się wyglądać na osobę profesjonalnie przygotowaną to trzeba ku temu: po pierwsze i najważniejsze - mieć doskonałą wiedzę na temat produktów, które oferujemy; po drugie wyglądać na osobę godną zaufania; po trzecie dysponować narzędziami, stwarzającymi wizerunek profesjonalisty tzn. kalkulatory, prezentacje, itp. Na własną rękę zaopatrzyłem się w odpowiednie narzędzia, a sam stworzyłem dwie prezentacje by nie rysować nic na kartce lecz pokazać to co chcę w formie estetycznej i ciekawej wizualizacji, notabene o wiele lepiej oddziałującej na odbiorcę. Pierwsza prezentacja dotyczy przedstawienia firmy OVB. Są w niej zawarte wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi. Dodatkowo zawiera ona również część poświęconą reformie systemu emerytalnego i w formie zarówno graficznej jak i tekstowej przedstawia jej skutki dla przyszłych pokoleń. Ma to niewątpliwy wpływ na odbiór przekazywanej informacji i pozwala potencjalnemu klientowi na lepsze zrozumienie zagadnienia a co za tym idzie podjęcie decyzji o nieodkładaniu momentu rozpoczęcia inwestycji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Druga prezentacja dotyczy tzw. Efektu ceny średniej. Jest to niezbędne narzędzie w przypadku bardzo często pojawiającej się obiekcji " a co będzie jak jednostki uczestnictwa zaczną spadać?" Przygotowana przeze mnie prezentacja zawiera wykresy, tabele oraz część objaśniającą w przypadku trendów zarówno spadkowych jak i wzrostowych i w przejrzysty sposób wyjaśnia, zWitam. Nie czytaj tego jeśli nie jesteś profesjonalistą w tym czo robisz. Ja również współpracowałem z firmą OVB, a dziś zdobytą wiedzę wykorzystuję i innej firmie z branży. OVB, jak dla mnie zbyt mało uwagi przykładało do szkoleń merytorycznych jak również nie zadbało o wyposażenie pracowników w odpowiednie narzędzia ułatwiające i raczej niezbędne dla prawidłowej pracy Doradców. Mam tu na myśli odpowiednie oprogramowanie stworzone z myślą o pracy Doradców finansowych. Ja sam w takowe się zaopatrzyłem, choć oczywiście można funkcjonować i bez tego, lecz jak chce się wyglądać na osobę profesjonalnie przygotowaną to trzeba ku temu: po pierwsze i najważniejsze - mieć doskonałą wiedzę na temat produktów, które oferujemy; po drugie wyglądać na osobę godną zaufania; po trzecie dysponować narzędziami, stwarzającymi wizerunek profesjonalisty tzn. kalkulatory, prezentacje, itp. Na własną rękę zaopatrzyłem się w odpowiednie narzędzia, a sam stworzyłem dwie prezentacje by nie rysować nic na kartce lecz pokazać to co chcę w formie estetycznej i ciekawej wizualizacji, notabene o wiele lepiej oddziałującej na odbiorcę. Pierwsza prezentacja dotyczy przedstawienia firmy OVB. Są w niej zawarte wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi. Dodatkowo zawiera ona również część poświęconą reformie systemu emerytalnego i w formie zarówno graficznej jak i tekstowej przedstawia jej skutki dla przyszłych pokoleń. Ma to niewątpliwy wpływ na odbiór przekazywanej informacji i pozwala potencjalnemu klientowi na lepsze zrozumienie zagadnienia a co za tym idzie podjęcie decyzji o nieodkładaniu momentu rozpoczęcia inwestycji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Druga prezentacja dotyczy tzw. Efektu ceny średniej. Jest to niezbędne narzędzie w przypadku bardzo często pojawiającej się obiekcji " a co będzie jak jednostki uczestnictwa zaczną spadać?" Przygotowana przeze mnie prezentacja zawiera wykresy, tabele, przykłady oraz część objaśniającą. W prosty i przejrzysty sposób pokazuje, że można zarabiać zarówno podczas trendu wzrostowego jak i spadkowego, a najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość w oszczędzaniu i dążeniu do określonego celu. Po zapoznaniu się z nią klient ma klarowne spojrzenie na długofalowe inwestowanie i pozbywa się większości obaw związanych ze spadkami na giełdzie. Oczywiście można to wszystko zrobić samemu, ale.... nie każdy to potrafi, nie każdy ma na to czas itp. Nie myśl, że jest to najlepsza prezentacja, która pozwoli Ci w pełni i do końca wpłynąć na decyzję klienta, ale tylko Ty możesz zadecydować jakimi narzędziami dysponujesz w pracy i jak profesjonalnie do niej podchodzisz. Już dziś zacznij sobie uświadamiać jakie korzyści odniesiesz z profesjonalnego podejścia do klienta. Na Życzenie mogę wykonać dowolną prezentację wg przekazanej koncepcji lub tylko w oparciu o kluczowe zagadnienie. Demo osobom zainteresowanym prześlę na e-mail. Prezentacje są zgodne z kolorystyką koncernu OVB. Życzę sukcesów w pracy zawodowej. Pozdrawiam: Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×