Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość do poprzednika
Kolego to, że Ty tak myslisz to nie oznacza, że każdy mysli. Wybór rozwiązania zależy przede wszystkim od wieku klienta i celu. A dlaczego nie odpowiesz na posta powyżej Twojego? Dlaczego potrafisz tylko atakować? Co nie ratujemy klientom tyłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Musiałbym przeczytać warunki produktu, bo moze sie okazac ze są chore (np. śmierć musi nastąpić w sposób naturalny - co w pracy jest rzadkością). Mi chodzi tylko o to, że nazywacie sie niezależnymi a sprzedajecie głównie Compense. Oszukujecie klientów żeby wcisnąć produkt, jak większość ludzi w branży MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
To poszukaj sobie warunki i przeczytaj, a najlepiej zacznij od Kodeksu Pracy, Rozdział IV- Odprawa posmiertna. Art 93. Śmierć każda, bezwzględu na to czy jesteś w pracy czy pijany pod palmami na urlopie czy nawet gdy urwie Ci się lina na bunggee to pracodawca musi wypłacić rodzinie zmarłego pośmiertne a ten produkt zwalnia go z tego pod warunkiem, że dołoży każdemu pracownikowi do ubezpieczenia grupowego 5 zł. Mówisz że często sprzedajemy Super Fundusz a zastanawiałeś się dlaczego? Ja Ci odpowiem, ponieważ jest bardzo elastycznym produktem, masz możliwość zwiększenia składek lub ich obniżenia, przejście na bezskładkowe i powrót do opłacania ich i wiele innych możliwości CZEGO NIE MAJĄ INNE PRODUKTY!!! A wiesz dlaczego mówimy, że jesteśmy niezależni? Ponieważ nikt nam z góry nie narzuca co my mamy klientowi sprzedać jak w innych firmach. Mamy wielu partnerów którzy w tym roku wprowadzili świetne produkty jakich w Polsce jeszcze nie ma, w innych krajach są. Nasz rynek dopiero się nasyca produktami finansowymi, które w innych krajach również są i dobrze funkcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Jasne... nikt nie narzuca. Nie wspomne że jak byłem w OVB to KAZALI nam sprzedawać tylko superfundusz a mówić mieliśmy ze jestesmy niezależni. O tym że Dyrektor Compensy (żonaty) bzykał się z GST z OVB a dyrektorom OVB stawiał imprezy i hotele to nie ma w tym żadnego powiązania... Więc nie mów mi że jesteście tacy święci bo byłem w tym środowisku i wiem jak to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
no widzisz to zależy w jakiej strukturze byleś i jakiego dyrektora mialeś, tak naprawdę zacznij od sprawdzenia słowa niezależność. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, wiadomo, że wiele zależy od doradcy i zawsze znajdzie się czarna owca. Jak w każdej innej firmie organizowane są konkursy kto więcej sprzeda danego produktu to ma szanse na wycieczkę. Ale takie konkursy organizują różni partnerzy finansowi a nie tylko compensa. Jeśli któryś z partnerów wprowadzi bardziej atrakcyjny produkt to będziemy go częściej sprzedawać. Moge powiedzieć, że taki produkt już jest i najdalej w marcu będziemy mogli go już sprzedawać. Po prostu kolego żle trafiłeś a masz pretensje do nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Tylko w moim mieście są układy i przekręty? To dlaczego Wy też sprzedajecie głównie Compense? A jak długo pracujesz w OVB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
ponieważ jest atrakcyjnym produktem, ma bardzo wiele mozliwości których nie mają inne produkty. Już wiesz? Jeśli chcesz mogę Ci wymienić te możliwości. U mnie nie ma przekrętów, mam własne biuro w ktróm zasady są jasno ustalone a ja pracownikom opisuje analizy. W firmie jestem 2 lata i będę podejmował próbę awansu na KO. Skoro wykonuje swoją robotę dobrze i uczciwie nie będę miał problemów a storno mnie nie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika-ty bucu
pierdzielisz jak mały kazio !!! [ Ja Ci odpowiem, ponieważ jest bardzo elastycznym produktem, masz możliwość zwiększenia składek lub ich obniżenia, przejście na bezskładkowe i powrót do opłacania ich i wiele innych możliwości CZEGO NIE MAJĄ INNE PRODUKTY!!! ] pierdzielisz jak mały kazio , to chłopczyku standard !!!! gdzie panie kutafoniasty nie można zawiesić opłacania składki , a potem jej wznowić !!! Buce , Buce i jaszcze raz Buce !!!! Tak w skrócie można określić was , drodzy Akwizytoszy , bo robicie za mądrali , jak idziecie do Pani Kazi , z { to nie dygresja } z np. Tesco , czy Biedronki , których macie za debilui i nieuków , ale tylko im możecie wcisnąć taki KIT o WYJĄTKOWOŚCI waszych produktów. Bo produkty teraz są w większości firm bardzo zbliżone , różniące się drobnymi detalami , ale .............. wy wiecie tylko tyle , ile wam Dyrektor z czerwonym Ryjem powie. Pozdrawiam , uczcie się , bo branża jest rozwojowa i przyszłościowa , tylko nie dajcie się robić w Buca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
kolega ma racje, oszukujecie ludzi których uważacie za kretynów bo nie pracują w OVB tylko w tesco :) Komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika-ty bucu
Jeszcze dwa słowa : - ja pracuję , jestem niezależny i stać mnie na wycieczkę , a jaka wasza niezależność , skoro TU wam finansują wycieczki za sprzedaż ???????? - sam się wpierdzielasz w kanał , bo mówisz , że za chwilę będzie noey produklt i .... kilka dni temu jakiś Kretyn z OVB powiedział , że OWU kompensy to nawet w arhiwum nie ma !!!!!!!! A przecież macie w lodo SERWIS , to co , za chwilę jak nowy produkt wejdzie to super fundusz pójdzie się za przeproszeniem je_bać !! wytłumacz mi to , ale odpowiem wieczorem , bo mam za chwilę spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika-ty bucu
przeczytałem kilkadziesiąt OWU , kilkunastu firm , bo jestem w branże 9 lat ,więc wiem co mówię, a ostre słowa mają odzwierciedlenie w kontekście moich wypowiedzi , więc nie musisz się zniżać do mojego poziomu !!! Wprost przeciwnie , możesz się wznieść , bo odpowiednio dobrane wulgaryzmy są w pewnych kwestiach kwitesencją wypowiedzi. Czy ty rozumiesz co ja mówię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Kolego co tak zajadle bronisz OVB. Wydaje mi sie że wcale nie jesteś długo w firmie tylko właśnie przechodzisz szkolenia i masz sprany mózg :) Wielu było juz takich jak ty a później dopiero komornik sprowadzał ich na ziemie (wydajecie na hotele i utrzymianie a nie zarabiacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest lepsze
Open Finance czy OVB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
Bronię ponieważ wiem, że wcale nie jest tak jak przedstawiacie to wszystko, to że ktoś miał kiepskiego przełożonego i mu nie poszło to nie oznacza, że wszyscy są źli i beznadziejni. Mylicie się. Ja piszę prawdę o OVB, o tym jak jest w moim biurze i jak jest w mojej strukturze. Wiem doskonale, że w innych strukturach różne dziwne akcje miały miejsce. Mówisz, że nie zarabiacie jeśli chcesz to przyjedź do mnie to Ci pokaże moje prowizje a nawet wyciągi z konta. Jeśli robisz własne terminy systematycznie to nie masz problemów. nie jestem nowy lecz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika - ty Bucu
nie jesteście konkurencją , bo ................... od 3 lat robię tylko hipoteki , oraz OFE. A o elastyczności to temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry sposób ?
ssij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pełnej
kupię audi lub bmw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tnij
susz cykora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiedzanie
Zamek Chojnik W drugiej połowie XIII wieku Bolesław Łysy-Rogatka wzniósł tu dwór myśliwski o cechach obronnych, który pod koniec XIII wieku rozbudował go Bolko I Surowy. Kiedy do władzy w księstwie świdnicko-jaworskim doszedł Bolko II, stworzył potężne mocarstwo, które w czasie swojego panowania umocnił wieloma zamkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kłócic się
MLMowce itp. dajcie spokój użytkownikowi "do poprzednika". Jestem obiektywna i widzę że niewiele macie do powiedzenia a ludzie którzy pracują w OVB o wiele więcej- przynajmniej ci co się tu na forum wypowiadają. To prawda że oferują elastyczne produkty inwestycyjno-ochronne, kapitałowe. I nikomu nic nie narzucają. Chcesz to zakładasz Fundusz, a jeśli nie to twoja sprawa. Każdy decyduje właściwie sam o sobie i o swojej przyszłości. Więc nie najeżdżajcie tak, niech każdy robi to co uważa za słuszne!!! sama mam założony Superfundusz bo na ZUS i OFE nie ma co liczyc że będzie w przyszłości dobra emerytura! Wiele instytucji finansowych oferuje różnego rodzaju lokaty, fundusze inwestycyjne itp. Sęk w tym żeby wybrac ten najkorzystniejszy dla siebie produkt finansowy, to zależy od wieku, ale także celu naszego i czy jesteśmy singlem, czy może para, czy też mamy rodzinę rodzinę.I dlatego każdy reprezentant OVB jest zobligowany żeby przeprowadzic najpierw analizę finansową z klientem aby zapoznac się z jego potrzebami i oczekiwaniami a dopiero potem może znaleźc odpowiednie rozwiązania i zwykle proponuje te najbardziej korzystne, a co najmniej raz w roku spotyka się z danym klientem (to jest wyraz szacunku dla klienta i dbania o niego) i wtedy można podyskutowac o ewentualnych zmianach, weryfikacji, klient może powiedziec czy mu się podobają te rozwiązania czy też nie, jeśli nie to dlaczego, co chciałby zmienic, co można ulepszyc itp. itd. Tak więc reasumując nikt nikogo nie zmusza do niczego!!!! Zastanówcie się wpierw 10 razy nad tym co piszecie, zaczerpnikcie wpierw wiedzy o OVB i produktach które oferują a potem się wypowiadajcie!!! a gdy nic wiele nie wiecie to nie oczerniajcie firmy!!!! i jeszcze bezpodstawnie!!! Według mnie mądrze piszą: rebel80, Morwain, na emeryturze, do poprzednika. Ci to na pewno wiedzą o czym piszą a piszą jasno i konkretnie. Podobają mi się wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do --do poprzednika - ty bucu-
to za dużo o swojej firmie nie powiedzialeś, zbyt ogólnikowo, powiedz co to za firma, jak się nazywa, gdzie ma swoją siedzibę lub biuro. Może o niej też założymy forum, jeśli chcesz to poczytaj fora o open finance. Jeśli masz tylko hipoteki to działasz też pewnie jak OF. Atakujesz nas a pewnie sam nie lepszy jesteś. Ja do Ciebie nic nie mam ale przynajmniej Cię nie obrażam itd bo to nie ma sensu, jesteś na rynku to sobie działaj źle Ci nie życzę i nikomu innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kłócic się
a i jeszcze jedno: szkoda, że niektórzy wypowiadają się i zachowują tu na forum jak gówniarze, nieuki (bez obrazy) - widzę to chocby po słownictwie jakie stosują, słów odpowiednich nie mogą dobrac i zdania ułożyc..Lepiej żeby tacy w ogóle się nie wypowiadali i nie kompromitowali, i zaoszczędzili nerwów sobie i innym, którzy obiektywnie i mądrze piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
żeby było jasne to będę teraz używał nicku GST 324106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GST 324106
do ''Nie kłoćcie sie'' - nie pisz tak do nich bo zaraz na ciebie skoczą i pojadą po Tobie na całego. Zobaczymy czy kolega który nazwał mnie bucem opowie coś o swojej firmie i o kredytach których udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam za buca
ale nóż się w kieszeni otwiera na stek idiotyzmów , które napisałeś ponadto nick "" nie kłóćcie się to też TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam za buca
ale nóż się w kieszeni otwiera na stek idiotyzmów , które napisałeś ponadto nick "" nie kłóćcie się to też TY Później odpowiem szczegółowo na zarzytu i insynuacje , szczególnie dotyczące OF , jak widać nie masz pojęcia , co znaczy niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GST 324106
nick ''nie kłoćcie sie nie jest mój'' ja wiem co to znaczy niezależność, po prostu może każdy z nas inaczej to rozumie. Ty lepiej powiedz coś o swojej firmie, jak się nazywa, gdzie się znajduje itd i jak to udzielasz kredytów. Bo mówić o kimś jest bardzo łatwo a o sobie ponoć trudno, lecz przełam się i powiedz jeśli to nie problem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciots
Kazdy ma swoj rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocket fuel
nie ma lipy !!!!!!! to forum jest dla ciot. kogo nie stać aby spróbować, czyta opinie ludu. Polska jest pełna ludzi z własnym zdaniem. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość double blaster
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×