Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Lencek
Witam wszystkich niepewnych. Jeżeli chodzi o prace w firmie OVB to jestem jak najbardziej na TAK. Dlaczego??? Ponieważ ta firma daje wiele możliwości rozwoju. Każdy człowiek w swoim życiu szuka niezależności. Ta firma właśnie taka jest. jesteśmy w niej niezależni finansowo oraz zawodowo. Każda osoba w tej firmie ustala sobie sama swoją ścieżkę kariery. Jeżeli spotykamy się z klientem to tak naprawdę możemy mu pomóc w każdej kwestii finansowej. Odpowiedzmy sobie na jedno zasadnicze pytanie, która firma z branży finansowej ma tak bogaty wachlarz możliwości??? Czy to jest mało??? Każdy ma szansę zawodową!!! Pytanie tylko gdzie osiągniemy tak szybko sukces jak nie w OVB. Każdy dorosły i odpowiedzialny człowiek nie będzie mówił że się nie da zanim nie spróbuje. Pozdrawiam wszystkich który nie boja się podjąć wyzwanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lencek
Witam wszystkich niepewnych. Jeżeli chodzi o prace w firmie OVB to jestem jak najbardziej na TAK. Dlaczego??? Ponieważ ta firma daje wiele możliwości rozwoju. Każdy człowiek w swoim życiu szuka niezależności. Ta firma właśnie taka jest. jesteśmy w niej niezależni finansowo oraz zawodowo. Każda osoba w tej firmie ustala sobie sama swoją ścieżkę kariery. Jeżeli spotykamy się z klientem to tak naprawdę możemy mu pomóc w każdej kwestii finansowej. Odpowiedzmy sobie na jedno zasadnicze pytanie, która firma z branży finansowej ma tak bogaty wachlarz możliwości??? Czy to jest mało??? Każdy ma szansę zawodową!!! Pytanie tylko gdzie osiągniemy tak szybko sukces jak nie w OVB. Każdy dorosły i odpowiedzialny człowiek nie będzie mówił że się nie da zanim nie spróbuje. Pozdrawiam wszystkich który nie boja się podjąć wyzwanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lencek
Witam wszystkich niepewnych. Jeżeli chodzi o prace w firmie OVB to jestem jak najbardziej na TAK. Dlaczego??? Ponieważ ta firma daje wiele możliwości rozwoju. Każdy człowiek w swoim życiu szuka niezależności. Ta firma właśnie taka jest. jesteśmy w niej niezależni finansowo oraz zawodowo. Każda osoba w tej firmie ustala sobie sama swoją ścieżkę kariery. Jeżeli spotykamy się z klientem to tak naprawdę możemy mu pomóc w każdej kwestii finansowej. Odpowiedzmy sobie na jedno zasadnicze pytanie, która firma z branży finansowej ma tak bogaty wachlarz możliwości??? Czy to jest mało??? Każdy ma szansę zawodową!!! Pytanie tylko gdzie osiągniemy tak szybko sukces jak nie w OVB. Każdy dorosły i odpowiedzialny człowiek nie będzie mówił że się nie da zanim nie spróbuje. Pozdrawiam wszystkich który nie boja się podjąć wyzwanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_emeryt
Jestem klientem OVB i faktycznie są to oszuści, sekciarze i ogólnie firma jest masakryczna... nie dość, że doradca polecił mi odkładanie miesięcznie 200 zł przy zarobkach rzędu 7000 zł to jeszcze tak rozlokował fundusze, że rocznie zarabiam około 14 %. Po prostu masakra, przez tą złodziejską firmę mam zabezpieczoną przyszłość i spory kapitał dla wnuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawniej ovb
Pracowałem kiedyś ovb, ale szczerze to praca nie dal mnie. Chociaż kuszą fajną kasą to nie dałem rady szukać sobie klientów itp. tak czy siak firme polecam ,bo mają naprawdę dobre produkty. Ktoś może narzekać, zę firma X czy Y pobiera duże koszta... ale porównajcie to sobie sami z propozycjami innych firm. zarzucają też ovb że produkty są na wiele lat, ale dam sobie rękę obciąć, że 70% stać żeby odkładać przysłowiowe 100 zł, a po iluś tam latach po przejściu na emeryture mieliby dzięki ovb fajny kapitał. dziękuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2384
niedawno odkryłam, że jest tutaj forum firmy OVB. Miałam przyjemność kiedyś pracować z ludźmi w OVB, skonczyłam studia i zajęłam się swoim zawodem:) Naszczęście moja współpraca nie skończyła się na zwolnieniu, od 3lat jestem klientką firmy OVB. Fajnie mieć kogoś, do kogo można się zwrócić z jakimś pytaniem odnośnie ubezpieczeń oraz innych produktów, a nie słuchać na infolinii ubezpieczyciela automatyczne recytowanie zalet produktu przez konsultanta. Polecam OVB, jak ktoś lubi kontakt z ludźmi i lubi przedstawiać produkty klientowi- to polecam prace w firmie. Jak ktoś jest wygodny i lubi kontakt z człowiekiem a nie automatyczną sekretarka- polecam zostać ich Klientem. ale tak naprawdę jeśli będziecie chcieli się dowiedzieć czegoś więcej to sami zobaczcie jak to jest- poprzez kontakt bezpośredni z firmą. Bo jeśli tylko polegasz na opinii innych, to tak naprawdę jesteś marną marionetką w rękach ludzi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska bialo czerwoni
lencek? a tobie sie enter zaciał? :P POlecam OVB:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem klientką OVB od ok 3 lat, ale dopiero po tragedii jaka spotkała mnie i moją rodzinę jestem na prawdę wdzięczna za dobrą poradę jednego z doradców pana Krzysztofa K. z Wrocławia. Dzięki dobremu ubezpieczeniu jakie nam doradził stać mnie na rehabilitację i leczenie męża. W zeszłym roku mąż miał poważny wypadek samochodowy. Piszę, bo tak chcę podziękować za dobrą pracę doradcy ovb. Będę na pewno polecać Was dalej. Dziękuję - Katarzyna S. z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Już wiele lat temu wypowiadałam się na tym forum i szczerze mówiąc zapomniałam o jego istanieniu ... do dziś. Miałam nadzieję, że podniosła sie nieco kultura na nim niestety myliłam się. Powiem krótko ... jeśli komuś GDZIEKOLWIEK nie wyszło to zawsze będzie narzekał. Przecież ciężko jest się przyznać do porażki. Choć osobiście nie uważam zaprzestania pracy w OVB jako porażkę. Każdy ma swoje cele i marzenia i może robić o chce. Sama pracuję kilka lat z większymi i mniejszy mi przerwami. W tym czasie zdążyłam skończyć studia dzienne na UWr ( to dla niezdecydowanych studentów, którzy nie wiedza czy można pogodzić jedno z drugim) i zrealizować wiele innych pasji i marzeń ( bardzo często związanych z pieniędzmi i zrealizowanych tylko dzięki pracy w OVB) Mam swoich stałych klientów, którzy zawsze mogą na mnie liczyć. Jestem dumna i szczęśliwa z faktu, że pomogłam ludziom postawić pierwszy krok na drodze do realizacji ich marzeń ( studia dla dziecka, emerytura, dom) oraz z faktu, że dzięki mnie spojrzeli inaczej na kwestie ubezpieczeń. Podobni jak kolega miałam już wypłatę odszkodowania i wiem, że nie ma nic lepszego niż usłyszeć "dziękuję" z ust klienta. To takie moje, może nieco emocjonalne podejście, ale z tego jestem dumna. Dlatego uważam, że jeśli ktokolwiek ma inne podejście do pracy i chce "używać" klientów jak maszynki doi robienia kasy to faktycznie nie nadaje się do tego i niech sobie odpuści. Ale niech nie zniechęca innych ! A kasa ... jest i będzie, ale to efekt uboczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klienta a póżniej pracownik
moi drodzy, przeczytałem ostatnich kilka stron forum... zacznę od tego, że ktoś napisał, że OVB ma strasznie drogie produkty, że oszukują klientów, sekta itd... wcześniej miałem polise w AVIVIE, wpłaciłem 5000 a miałem 2300 a teraz po roku mam więcej niż wpłaciłem i o to chodzi. Jestem zadowolonym klientem, który teraz jest już Kierownikiem Oddziału. Idioci którym się nie udało w naszej firmie zawsze będą o niej mówić źle! Wiadomo, że nie każdy nadaje się do takiej pracy ale po co zachowywać się jak gówniarz. To tak samo jak kaczyński przegrał z tuskiem wybory i teraz obwinia tuska za smolensk. A ja się pytam po co tam lecieli? po co skoro zanim wylecieli z Polski to już mieli informacje, że tam są fatalne warunki a teraz z naszych kieszeni placa im odszkodowania. Ale wracając do tematu to jestem jak najbardziej ZA OVB, PRACA JAK I KLIENT. A idioci którzy tu tak narzekają to przede wszystkim konkurencja, nie oszukujmy się. To my jesteśmy dla NICH wielką konkurencją a ONI DLA NAS ŻADNĄ!!! I nie ma co w ogóle z nimi dyskutować. Oni wolą najniższą krajową i życie na kredyt... Nie obrażając tych ludzi którzy nie jadą na forum po nas. ONI JUŻ DAWNO UMARLI A POCHOWAJĄ ICH ZA KILKADZIESIĄT LAT :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovb Legnica
Witam wszystkich ludzi którym chce się czytać i pisać na tym forum! Dyskusja na temat firmy Ovb trwa tu nieprzerwanie od - " 19:39" - pierwszy wpis! Jak dla mnie znaczy to tylko jedno, że firma ciągle prosperuje i pozyskuje kolejnych klientów i współpracowników. Kto według Was pisze źle na temat czegokolwiek - ten któremu się udało czy ten któremu nie. Jeżeli ktoś zarabia pieniądze i udaje mu się wykonywać pewne czynności(pracę) z powodzeniem to przed wszystkim nie ma czasu i chęci pisać o tym bo wie, że to co robi jest dobre i szkoda mu czasu na "kłótnie" z innymi na forach internetowych. Z drugiej strony jeżeli komuś nie wyszło czy to w Ovb czy gdzieś indziej, swoją frustrację uzewnętrznia właśnie w takich miejscach! Powstaje tylko pytanie czy jeżeli ktoś ma jasno powiedziane co ma robić a np. z lenistwa tego nie wykonuje to powinien mieć pretensje do siebie czy do firmy, w której pracuje? Odpowiedz jest jasna - do siebie, ale ile jest takich osób, które powiedzą byłem leniwy - nie udało się? Pewnie można policzyć na palcach jednej ręki! A ile jest takich osób, które powiedzą - firma zła, nie da się zarobić, klienci nie tacy itd? Pewnie większość! Skoro jednak, jak przytoczyłem na samym początku mojej dość długiej już wypowiedzi, widać od kiedy toczy się ta "dyskusja" a Ovb ma ciągle klientów i kolejnych współpracowników, którzy osiągnęli sukces to znaczy, że wszystko zależy nie od przypadku tylko od podejścia danej osoby i wiary, że da się osiągnąć cel. Praca w Ovb nie jest zwykłym zajęciem - tak jak praca na etacie. Tutaj nie ma zasady "czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy". W tego rodzaju pracy mamy możliwość zarabiania dużych pieniędzy, ale to zależy, tak jak już powiedziałem tylko od nas samych. Jeżeli sami nie będziemy chcieli to nikt nas nie zmusi! U nas jest zasada marchewki a nie kija. Drugą stroną medalu jest konkurencja. Należy odpowiedzieć sobie na kolejne bardzo ważne pytanie - jak nas postrzegają inne firmy, którym zabieramy setki klientów (tylko na terenie dolnego śląska nie mówiąc już o reszcie Polski) każdego miesiąca? Jak się odnoszą pracownicy innych firm, którzy muszą zawsze "wciskać" klientowi jeden i ten sam produkt, jednej firmy dla której pracują, niezależnie od tego czy jest odpowiedni dla kogoś czy też nie? Czy tacy pracownicy konkurencji będą pisać o nas dobrze czy nie? Odpowiedz nasuwa się sama! Podsumowując - praca w Ovb nie jest dla wszystkich i nie każdy będzie zarabiał dziesiątki/setki tysięcy złotych, ale jeżeli ktoś ma w sobie dużo samodyscypliny i motywacji do osiągnięcia sukcesu zawodowego to ma szansę sobie poradzić. Trzeba przestawić sobie w głowie pewne zapadki i przestać myśleć jak niewolnicy, którzy pracują i zarabiają na lepsze życie ... pracodawcy! Zadziwiające jest jedno - ludzie potrafią pracować po 10-12 godzin dziennie w niekiedy bardzo trudnych warunkach za 1000-2000 zł. Ciągle narzekają, że jest ciężko i że nienawidzą pracy, którą wykonują, ale jak ktoś daje im szansę to nie mają "jaj", żeby zmienić swoje życie! Jak dla mnie takie forum to z jednej strony bardzo dobra sprawa - zawsze po pierwszej rozmowie kwalifikacyjne potencjalny współpracownik ma za zadanie przeczytać to forum ( może nie całe bo jest to chyba nie możliwe) i wypisać pytania o rzeczy które go interesują. Jeżeli ktoś po przeczytaniu opinii ludzi o których pisałem na samym początku rezygnuje to dla mnie lepiej, bo nie tracę czasu na kogoś kto nie chce przekonać się na własnej skórze jak jest na prawdę i ile jest prawdy w tym co ludzie piszą. Ciekaw czy jak by ktoś miał dostać np. Ferrari a przeczytał na forum takim jak to, że jest to najgorszy samochód na świecie i lepiej dalej jeździć "maluchem" to czy by posłuchał?? Niech ludzie dalej piszą sobie i wylewają swoje niezadowolenia z życia, pracy i tego, że sobie z własnej winy nie poradzili a zżera ich teraz zazdrość jak widzą, że komuś się udało i realizuje swoje marzenia i osiąga kolejne postawione cele a im brakuje ciągle pieniędzy na wszystko i tylko potrafią narzekać jak jest źle! Polska jest specyficznym krajem w którym większość narzeka siedząc z pilotem i piwem przed telewizorem zamiast wziąć się do roboty i ruszyć w końcu 4 litery na których pewnie już się zrobiły odciski! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ovb LEGNICA
. Jeżeli ktoś zarabia pieniądze i udaje mu się wykonywać pewne czynności(pracę) z powodzeniem to przed wszystkim nie ma czasu i chęci pisać o tym bo wie, że to co robi jest dobre i szkoda mu czasu na "kłótnie" z innymi na forach internetowych . CZYLI MAM PRZEZ TO ROZUMIEC ZE TY NALEZYSZ DO TEJ GRUPY, BO GDYBY CI WYSZLO TO NIE MIALBYS CZASU PISAC TAKICH DLUGICH POSTOW NA FORUM, HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważne że
Ważne że temat elektryzuje- bo dzisiaj to jest najwazniejsze. Pytanie tylko czy ktoś jest kretynem i słucha nieudaczników, czy ma na tyle oleju w głowie żeby spróbować i samemu ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo OVB Legnica bardzo wyczerpująca wypowiedz. Wiele juz podobnych padalo i pozytywnych i negatywnych w koncu to juz prawie 200 stron:) czy inne firmy tez moga sie pochwalic takim forum?? Walka na argumenty chyba nie mialaby konca wiec moze Ci ktorzy tak bardzo narzekaja np na produkty podaliby do ogolnej wiadomosci jakie sa lepsze na rynku polskim?? Byc moze te z firmy na "A" gdzie wszyscy chyba klienci maja mniej niz wplacili. Chetnie skorzystam. Moze rowniez porównamy inne produkty firmy nie tylko inwestycyjne i rowniez przygotujemy jakis bilans czarno na bialym a nie wypisywanie pustych sloganow , ze jest zle i juz!!! Jak ktos jest z natury pesymista to wszedzie i zawsze znajdzie powod dla ktorego bedzie na nie. Do tych ktorym nie poszlo, zrobcie sobie rachunek sumienia i sami odpowiedzcie ile naprawde czasu poswieciliscie tej pracy a przede wszystkim czy traktowaliscie to jak typowa prace czy moze byla totalna olewka jak sie chcialo to cos zrobilem ale latwiej bylo zrzucac wine na innych ze nie idzie ze nie mozna zarobic itp. czy ktoś rzetelnie pracowal 8h dzienie i wykonywal polecenia przełożonego i po miesiacu stwierdzil, ze nie mozna zarobic?? A co do tego ze trzeba placic za materialy i szkolenia to nie zapominajmy ze firma to ludzie a w tak duzej firmie jak ta zawsze znajdzie sie osoba , ktora nie powinna egzystowac w normalnym swiecie.Po przeczytaniu kilku stron powwtorzylo sie kilka razy , ze OVB ciagle bazuje na compenscie. Juz pomijajac , ze nie tylko to co w tym zlego jesli partner strategiczny daje naprawde dobre produkty.Z tego co mi wiadomo OFE proponuja z Generali i Axy powiedzcie Wy wszystkowiedzacy skoro OVB jest takie zle dlaczego nie oferuje np. Ban.... i co z agentami, ktorzy tam pracuja gdzie ich morale ze lapia klientow i zmieniaja im OFE na gorsze.Co z pracownikami np. P.. ktorych klienci zostali oszukani a cale mnostwo takich. Czyzby wszyscy nie powinni pracowac??!!Ech temat rzeka ile ludzi tyle zdań ide spac bo juz zbyt pozno na myslenie;) Moze zeby spuentować czy warto podjac prace w OVB. "RADŹ SIĘ TYCH KTÓRZY SOBIE RADZĄ";) ovbpolska.edi@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo OVB Legnica bardzo wyczerpująca wypowiedz. Wiele juz podobnych padalo i pozytywnych i negatywnych w koncu to juz prawie 200 stron:) czy inne firmy tez moga sie pochwalic takim forum?? Walka na argumenty chyba nie mialaby konca wiec moze Ci ktorzy tak bardzo narzekaja np na produkty podaliby do ogolnej wiadomosci jakie sa lepsze na rynku polskim?? Byc moze te z firmy na "A" gdzie wszyscy chyba klienci maja mniej niz wplacili. Chetnie skorzystam. Moze rowniez porównamy inne produkty firmy nie tylko inwestycyjne i rowniez przygotujemy jakis bilans czarno na bialym a nie wypisywanie pustych sloganow , ze jest zle i juz!!! Jak ktos jest z natury pesymista to wszedzie i zawsze znajdzie powod dla ktorego bedzie na nie. Do tych ktorym nie poszlo, zrobcie sobie rachunek sumienia i sami odpowiedzcie ile naprawde czasu poswieciliscie tej pracy a przede wszystkim czy traktowaliscie to jak typowa prace czy moze byla totalna olewka jak sie chcialo to cos zrobilem ale latwiej bylo zrzucac wine na innych ze nie idzie ze nie mozna zarobic itp. czy ktoś rzetelnie pracowal 8h dzienie i wykonywal polecenia przełożonego i po miesiacu stwierdzil, ze nie mozna zarobic?? A co do tego ze trzeba placic za materialy i szkolenia to nie zapominajmy ze firma to ludzie a w tak duzej firmie jak ta zawsze znajdzie sie osoba , ktora nie powinna egzystowac w normalnym swiecie.Po przeczytaniu kilku stron powwtorzylo sie kilka razy , ze OVB ciagle bazuje na compenscie. Juz pomijajac , ze nie tylko to co w tym zlego jesli partner strategiczny daje naprawde dobre produkty.Z tego co mi wiadomo OFE proponuja z Generali i Axy powiedzcie Wy wszystkowiedzacy skoro OVB jest takie zle dlaczego nie oferuje np. Ban.... i co z agentami, ktorzy tam pracuja gdzie ich morale ze lapia klientow i zmieniaja im OFE na gorsze.Co z pracownikami np. P.. ktorych klienci zostali oszukani a cale mnostwo takich. Czyzby wszyscy nie powinni pracowac??!!Ech temat rzeka ile ludzi tyle zdań ide spac bo juz zbyt pozno na myslenie;) Moze zeby spuentować czy warto podjac prace w OVB. "RADŹ SIĘ TYCH KTÓRZY SOBIE RADZĄ";) ovbpolska.edi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechżyjeOVB
A ja życzę OVB, żeby dalej brało jak najwyższe prowizje od ubezpieczycieli. Niech się rozwijają. Nawet nie wiecie, jak się fajnie po nich "sprząta". Produkty przeładowane kosztami - aż wdzięcznie je "restrukturyzować" :-) Niech OVB żyje jak najdłużej! Przez ten czas prawdziwi doradcy mogą liczyć na łatwy i pewny zarobek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZELINA PRZEZ 2 STRONY
Wazelinka polecala, żeby ktoś kto odpala ostatnią przeczytał choć jedną pozytywną wypowiedz. Ofałbeki dalej nie rozumieją jednej rzeczy. Produkty są ok, regularne oszczędzanie ma sens. Problem tkwi w was: macie wizje milionerów, za wszelką cenę idziecie na ilość, storno jak wiadomo dopadnie wszystkich macie niedouczonych dyrektorów, którzy podejrzewam nie mają nawet pojęcia w jaki sposób wyznacza się kurs walut. Ale są dyrektorami największej firmy doradczej w Europie, mydlicie innym oczy, opowiadacie rzeczy o ktorych nie macie pojęcia rekrutujecie każdego kto nie spievdala na drzewo, nie ważne czy mądry czy głupi uśmiechacie się i klaszczecie jak wasz dyrektor wam robi wode z mózgu na regularnych spendach (seminarium?). Gdyby nie to co wymieniłem to firma jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były pracownik ovb
Problem rzeczywiście leży w "nas", ale z tego co wiem to dużo zależy też od dyrekcji do której się trafi. Jeżeli traficie na przełożonego, dla którego liczy się tylko szybka kasa a nie klient to może być ciężko i mogą się potwierdzić słowa poprzedniej wypowiedzi. Ja miałem bardzo ok bezpośredniego kierownika, który zawsze uczył mnie, że nie wolno nikogo naciągnąć, ponieważ tu chodzi o zadowolonego klienta a nie tylko o nasz zarobek. Nie dałem rady kontynuować kariery, ponieważ wyjechałem z Wrocławia do innego odległego miasta i mimo pomocy poległem. Ale mogę uczciwie powiedzieć, że byłem zadowolony z pracy a klienci z którymi podpisałem umowy mają je do dziś. Mieliśmy szkolenia nie tylko motywacyjne ale też produktowe, z rynku finansowego i wiele innych. Jeszcze odnośnie storna - temat mnie ominął dlatego, że tak jak powiedziałem mój kierownik i ogólnie dyrektorzy z którymi miałem do czynienia na różnych szkoleniach zawsze nas na to uczulali, że jeżeli nie naciągniemy klienta na składkę to będziemy zadowoleni my i oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wazeliny. Zgadzam sie w pelni z Twoim zdaniem ale powiedz kolego jesli to nie tajemnica czy Ty pracujesz na etacie czy sam otworzyles swoj biznes? Bo przypuszczam, ze i w 1 i w 2 przypadku rowniez szczezysz sie do przełożonego lub do swoich kontrahentów wiec po co zarzucasz cos takiego innym. zakladam, ze kiedys rowniez pracowales w ovb to czy jak odchodziles miales na tyle odwagi zeby powiedziewc swoim przelozonym co CI w nich nie pasuje i tylko z tego powodu odchodzisz. Inna kwestia sadzisz, ze wlasciciele lub dyrektorzy duzych firm wiedza wszystko o daniej branzy?? otoz wiadomo, ze nie ale stac ich na to zeby zatrudniac ludzi ktorzy to wiedza i pracują na ich zasadach;)Z tego co mi wiadomo to z kazdej partnerskiej firmy jest czlowiek odpowiedzialny za dany temat bo nie oszukujmy sie ktoas kto pracuje powiedzmy w OVB czy nawet jakiejs duzej multiagencji nie jest ws stanie wiedziec wszystkiego jesli ma kilkanascie badz kilkadziesiat produktow ale zawsze wie gdzie zadzwonic zeby zasiegnac pelnych informacji od ludzi ktorzy zajmuja sie jedynie jednym produktem. Wiec po co takie co najmniej dziwne argumenty. Wazne jest to, ze po raz kolejny ktos potwierdzil, ze produkty sa dobre itd. a co do ludzi to zawsze i wszedzie tak jest, ze znajdzie sie ktoś z wygórowanym ego. Praca w Ovb jest przede wszystkim dla ludzi samozdyscyplinowanych , ktorzy stawiaja sobie w zyciu jakies cele do osiagniecia i nie widze w tym nic zlego jesli niektorzy potrafia zyc marzeniami i sukcesywnie dazyc do ich spelniania:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co???
kolego - a po co taki doradca ma wiedzieć, jak się oblicza kursy walut? nikogo to nie interesuje. doradca ma umieć wyliczyć stawke i powiedzieć, gdzie będzie najtaniej i znać OWU każdego rozwiązania. ma wiedzieć, że jak złamiesz noge to dostaniesz kase z NNW, jak zalejesz sąsiada to TU zapłaci z Twojego OC, jak chcesz mieć emeryture to musisz oszczędzać bo z ZUSu g_wno będziesz miał, a jak chcesz zarabiać pieniądze, gdy leżysz na kanapie to musisz zbudować własną buzią grupę sprzedażową, w której ludzie też będą zasuwać za dobrą kase, a nie za 8zł brutto/h, a może i oni kiedyś będą leżec na kanapie i zarabiać. na 100 osób jedna załapie o co chodzi. A co do firmy, to nie słyszałem złego słowa nt produktów. tutaj musze powiedzieć, że każdy doradca-złodziej ovb przychodząc do klienta ma już przygotowany wniosek z Uniqa/AXA/Generali/Compensy/Signal Iduna/HDi/Amplico/Hestia i tylko hieny czekają, aż coś podpiszecie, a jak wiadomo z tak skromnej palety nie da się wybrać nic dla siebie, nie mówiąc o tym, żeby to było jeszcze dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław
Czy warto pracować w OVB? OVB daje możliwości, których "przeciętni" ludzie nie zrozumieją. Pracuję już długo i wiem, że lepszego zajęcia nie mogłem sobie wymarzyć. Dajcie mi przekład jakiejkolwiek innej firmy, która pokazują jak zrobić karierę i realizować swoje własne marzenia. Nie ma. Polecam z pełną świadomością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław
Czy warto pracować w OVB? OVB daje możliwości, których "przeciętni" ludzie nie zrozumieją. Pracuję już długo i wiem, że lepszego zajęcia nie mogłem sobie wymarzyć. Dajcie mi przekład jakiejkolwiek innej firmy, która pokazują jak zrobić karierę i realizować swoje własne marzenia. Nie ma. Polecam z pełną świadomością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś aż tak ograniczony ?
Czy ty wiesz co piszesz /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbowcy sa smieszni
Najbardziej mnie rozwala w młodych ovbowcach: Czy wy madafaki myślicie za na świecie istnieją tylko 2 sposoby zarabiania pieniędzy? Wielkie OVB dające super pieniądze albo praca w biedronce? Przeciez praca na etacie nie musi być pracą w TESCO czy biedronce! Można zarabiac kilka tys zł na etacie pracując w prestiżowej firmie, robiąc to , co się lubi A nie chodząc po domach naciągając ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz W.
Nawiązując do tematu - TAK, warto. Dlaczego ? z prostej przyczyny. Praca w OVB oferuje szereg możliwości.Tymi możliwościami są między innymi: budowanie własnej firmy, możliwość nabywania szerokiej wiedzy w zakresie rynku finansowego, a co najważniejsze - OVB pomaga osiągnąć niezależność ! Zdaję sobie sprawę, że większość wypowiedzi na tym forum tworzona jest przez osoby, które albo nie poradziły sobie w OVB, lub zostały zwolnione. Jeśli tak było - nie jest to powodem do obrażania polityki firmy oraz jej pracowników. Na pewno OVB jest firmą specyficzną. Jedni powiedzą, że to w porządku, innym nie będzie to pasowało. W każdym razie najważniejszym celem, bez względu na wszystko, jest dobro klienta. Możliwości, które stwarza OVB, nie znajdziecie w żadnej innej firmie. Wystarczy chcieć, być ambitnym, rzetelnym i wykazać się inicjatywą co na pewno zostanie odpowiednio wynagrodzone. OVB to nie tylko firma - to styl bycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Wielkiezdziwko.
Chłopczyku ,ile ty masz lat ? Jeśli nie 4 , to stwierdzam , że urodziłeś się gdzieś na Kamczatce , całe życie chowałeś się w szałasie , a OVB jest pierwsza firmą , która zobaczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie pracujący w OVB to ludzie ulegający łatwo psychomanipulacji, bo OVB to MLM. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy tacy ludzie są godni zaufania ....zwłaszcza jako doradcy finansowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziom wypowiedzi krytyków
Chciałbym zauważyć tylko jedną rzecz - jak ludzie chwalą Ovb podają jakieś konkretne powody dla których warta pracować, natomiast jak ktoś krytykuje to w większości wypadków jest tylko i wyłącznie tekst, że ktoś jest głupi, dzieckiem, ma ograniczony umysł itd. - żadnych konkretów!!! Ewentualnie ciągłe powtarzanie jakich banałów, które były już wiele razy wytłumaczone a wracają ciągle bo nic innego nie mogą wymyślić! Bardzo łatwo pisze się na forum anonimowo - ciekawe czy Ci wszyscy sceptycy Ovb - czyli jak się domyślam dawni pracownicy, bo skąd by mieli taką szeroką "wiedzę" w tym temacie - też byli tacy mądrzy i "edukowani" jak pracowali i przede wszystkim jak odchodzili! Czy powiedzieli to samo swoim przełożonym czy raczej przestali odbierać telefony i przychodzić na spotkania bo śmiem twierdzić, że właśnie tacy ludzie tu w większości piszą! Teraz czekam na kolejne "mądre i bardzo konkretne" krytyczne uwagi pod na temat mojej wypowiedzi. Wy się śmiejcie z tego co robimy a my będziemy dalej pracować w czymś co lubimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lesley
Czyli rozumiem, że każdy sprzedawca w jakiejś firmi jest łatwy do zmanipulowania skoro sprzedaje produkty firmy dla której pracuje i też nie jest godny zaufania???!!!! W takim razie nie powinniśmy niczego na świecie kupować bo są sami ludzie nie godni zaufania!! Ale pierdoły piszecie Ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobo powyżej
pleciesz bzdury , tu chodzi o zmanipulowanie sprzedawców OVB , oni maja klapki na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×