Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość SROM w OWCE
Sromowce Niżne wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Czorsztyn, położona w Pieninach w dolinie Dunajca. Około 1000 mieszkańców, miejscowość turystyczna z rozwiniętą bazą noclegową. Od 12 sierpnia 2006 r. Dunajec można przekroczyć po moście pieszo-rowerowym łączącym Sromowce Niżne ze słowackim Czerwonym Klasztorem. Do tego czasu istniało przejście graniczne wbród rzeki. Kładka ta pozwala na organizację wycieczek okrężnych ze Szczawnicy Drogą Pienińską wzdłuż przełomu Dunajca do Czerwonego Klasztoru przez most do Sromowiec i z powrotem przez Pieniny do Szczawnicy. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa nowosądeckiego. Od 1999 roku należy do województwa małopolskiego. Spis treści * 1 Zabytki * 2 Turystyka * 3 Rekreacja i rozrywka * 4 Sklepy i lokale * 5 Zobacz też * 6 Linki zewnętrzne Zabytki Kościół pw. św. Katarzyny prawdopodobnie z 1513 roku. Jednonawowy z wydłużonym, zamkniętym trójbocznie prezbiterium. Konstrukcja zrębowa, oszalowany. Wieża konstrukcji słupowej o pochyłych ścianach, zwieńczona iglicowym hełmem. Dach jednokalenicowy, kryty gontem. Cenne wyposażenie świątyni - gotycki tryptyk z końca XIV w. z kopią rzeźby Matki Boskiej z Dzieciątkiem (obecnie przeniesiony do nowego kościoła), dwa skrzydła tryptyku z XV w. i gotycka drewniana chrzcielnica z XVI w. - znajduje się obecnie w nowym kościele. Od końca lat 80. XX w. obiekt nie użytkowany. Ostatnim nabożeństwem odprawionym w tym kościele była Msza św. (pasterka) 24 grudnia 1986 roku. Po remoncie od 2010 roku mieści się w nim galeria rzeźby i malarstwa. Kościół leży na szlaku architektury drewnianej w regionie Podhalańsko-Pienińskim. Kładka piesza łącząca przez Dunajec Sromowce Niżne i Czerwony Klasztor Turystyka We wsi mają początek szlaki turystyczne na Trzy Korony, do Krościenka i na Słowację. Znajduje się tu również schronisko PTTK "Trzy Korony", dysponujące 50 miejscami noclegowymi noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Oprócz tego można odbyć spływ łodziami flisackimi płynąc przełomem Dunajca. W całej wsi jest rozbudowana baza noclegowa. Rekreacja i rozrywka We wsi funkcjonuje klub sportowy LKS Trzy Korony Sromowce Niżne, który gra w podhalańskiej klasie B. W okresie letnim często urządzane są zabawy i festyny o charakterze ludowym w wybudowanym w 2006 roku "Amfiteatrze". Sklepy i lokale W Sromowcach Niżnych znajdują się 4 sklepy spożywcze, 2 wielobranżowe, 4 restauracje, 1 kiosk. Zobacz też * Sromowce Wyżne * Krościenko nad Dunajcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brandy, Cognac, Whisky !!!
Wczoraj piłem STOCKA z Colą i dziś mnie jaja bolą! Poradzcie mi kolegowie co mam zrobić bo wczoraj kumpel zrobił imprezę u siebie na mecie i spóźniłem się godzinę bo jechaliśmy Betą 316 w pełnym gazie z futrem na kierze z moją żoną i szukaliśmy placówki gdzie się najebać i potem chodziliśmy u niego po domu żeby to rozchodzić po jego własnym domu co nie i było fajnie jak na inwazji mocy! Chciała bym go jeszcze kiedyś spotkać! A potem piliśmy wszyscy STOCKA jeszcze z PEWEXU i rano mnie przycisnęło na tron dwa razy a dziewczyny piły wino a jeden to pił Złotego Kozła a potem Stocka i dziś obydwaj stękaliśmy a jutro jest niedziela i we wtorek chciałem kupić te meble Bodzio używki bo tak fajnie jest ogólnie Pozdrowienia dla Szczypiora i ...bera i ...nika bo to fajna jest ekipa!!!! Niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 251
Czy problemy z erekcją to kłopot znikomej części naszego spoaleczeństwa, czy szersze zagadnienie? Badania epidemiologiczne wskazują, że problem ten dotyczy około 10 % męskiej populacji. W Polsce jest ich około 2,6 mln. Ponieważ narasta liczba nowych zachorowań na cukrzycę, choroby układu krążenia, choroby układu moczowego i depresje wzrasta tym samych liczba przypadków niedyspozycji erekcyjnej u mężczyzn. Problemy z erekcją występuja w każdym wieku, u mężczyzn młodych do 30 roku życia najczęściej są to zaburzenia psychogenne. U mężczyzn starszych problemy z erekcją są następstwem wielu chorób, które pojawiają się wraz z wiekiem. U mężczyzn w okresie złotej jesieni, pojawia się dodatkowo czynnik wynikający z obniżania sie poziomu hormonów płciowych. Jeżeli problem utrzymuje sie powyżej trzech miesięcy, możemy podejrzewać, iż jest to problem poważniejszy. Głowną przyczyną zaburzeń erekcji są problemy naczyniowe wywołane cukrzycą lub miażdżycą naczyń krwionośnych. Stres i przspieszenie tempa życia może wywoływać obciążenie układu nerwowego, przemęczenie, co nie wpływa pozytywnie na siłę popędu seksualnego. U niektórych mężczyzn na skutek stresu może dochodzić do zwiększonego wydzielania prolaktyny, która skutecznie blokuje popęd płciowy i przyczynia się do wystąpienia trudności ze sprawnością erekcyjną. Leczenie zaburzeń erekcji prowadzone jest poprzez farmakoterapię, poprzez stosowanie urządzeń próżniowych lub psychoterapię. W razie wskazań możliwe jest leczenie operacyjne (wstawienie protezy). Pomoc psychologiczna potrzebna jest w przypadku, gdy zaburzenia erekcji wynikają z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub zakłóconych relacji partnerskich. Nie ma żadnych domowych sposobów leczenia. Zaburzenia erekcji mogą być symptomem wielu poważnych chorób, zamiast więc leczyć się metodą chałupniczą, należy skorzystać z pomocy specjalistów. Samemu możemy tylko dalej pielęgnować zaburzenia i przyczynić się do pogłębienia się objawów. Bardzo wiele związków zawdzięcza swój renesans dzięki szybkiej decyzji o wizycie u specjalisty. Równiez na stronie www.dlazwiązku.pl znajduje się zakładka Wasz Związek/Poradnik w której zgromadzone są wskazówki dla osób, które zauważyły w swoich związkach kłopoty związane z zaburzeniami erekcji. Leczenie zaburzeń organicznych opiera się na leczeniu choroby podstawowej i leczeniu wspomagającym. Może ono trwać różnie długo w zależności od rodzaju choroby, która spowodowała problemy z erekcją. Leczenie zaburzeń psychogennych może trwać nawet rok, jesli będzie taka potrzeba. Poprawę jakości życia seksualnego można zauważyć już po pierwszej wizycie u lekarza specjalisty. W społeczeństwie panuje wciąż wiele stereotypów, błędnych infomacji polegających na przekazywaniu sobie szczątkowej wiedzy. Tylko dzięki cyklicznym programom radiowym, konrefencjom, wydawaniu materiałów dla pacjentów można doprowadzić do sytuacji, że przeciętny Polak przełamie swój wstyd i skorzysta z pomocy specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM'owiec
Widze że teraz OVB'owcy stracicli argumety i w ten sposób chcą zagłuszyć forum.... Wiedziałem że jesteście błyskotliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon 123
POlecam OVB. KUpię protezę nowi prawej i ręki lewej!!!!!!!!!! pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekkkkk
Brandy. Brandy kopie. Polecam pic bez coli. dobre na kac kupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony do niebieskiego
No ostro wczoraj było!!!. A tą betkę to nawet fajną masz, tylko jak twoja dziunia odpaliła pod chawirą jak żeście do domu chcieli jechać to strasznie gazem nieprzepalonym zajechało. Musisz chyba gazociąg podregulować bo Ci kolektor wydechowy rozpierdoli:) Generalnie to uważaj też na prędkość bo jak poszedłem pawia strzelić w krzaki u tymona to widziałem że oponki masz gitowe chinszczyzna ale z wyższej pólki i wzorek na laczu aligancki tylko indeks prędkości do 210 (H) więc nie popędzaj go ponad 210 km/h. bo u nas na brochowie jeden ziom pocisnął mietem czarnym W S klasie langiem z 1989 na autobanie do Opola ponad 200 i mu guma wyjebała tak że mu ąz błotnik zdjęło.Ale poza tym git było żeśmy się potem w Senso do rana pobawili a nasz kolega to w kibelku dwóm laskom futerko przetrzepał aż miło. Pozdro dla ziomali co betami dryftują i lacze palą na Magnolii. Cisnę na kupę a za godzinę znowu na imprę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony do niebieskiego
Apropo kackupy po brandy- to racja!! Jak dziś rano kupala strzeliłem to mi prawie dupę rozerwało!Ostro było. Taki twardy kał i jak szedł to strasznie dupę rozszerzało na boki, to znaczy odbyt. Teraz znowu chcę ale się strasznie boję.. bo raz dziennie jak dupę tak rozwiera to jeszcze do wytrzymania ale dwa razy to przegięcie. Muszę chyba więcej owoców i warzyw jeść bo jeszcze się chemorojdów nabawię. Pozdro dla ekipy BMIARZY i jak mówi staropolskie przysłowie PIERD Z DUPY ZWIASTUN KUPY! lub kupa z rana jak śmietana lub lepsza miękka kaka niz twarda sraka. albo Gdy męczą cię bąki zjedz jabłko z jabłonki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja W
To straszne co się na tym forum wyrabia.!!! Ja byłam w OVB przez niecałe 3 miesiące ale nie wiedziałam że przeciwnicy tej firmy aż tak bardzo będą zaśmiecać to forum! Wim nawet kto to robi!! NA pewno osoby które były w ovb i nie dały rady oraz konkurencja, która jest na tak niskim poziomie że zaraz chyba się rozpłaczę. Tak, z OVB odeszłam bo brakło mi systematyczności i samodyscypliny, ale jak mam być systematyczna jak mój chłopak cały czas krzyczał na mnie że pracuję w sekcie że oszukańcza firma, żebym znalazła normalną pracę itd. Ja na to do niego że on ma normalną pracę za 1498 pln netto i może dlatego nadal jeździmy starym matizem w gazie.A jest tak zniszczony że ostatnio pękło coś w zawieszeniu i koło weszło do środka auta obok maski. Jak chciałam coś w życiu zmienić to on mi nie pozwolił a nie stać mnie teraz na rozstanie z tym bałwanem bo nie mam za co wynająć sama mieszkania i jednak go chyba kocham... Do OVB nic nie mam , spisałam przez niecałe 3 miesiące kilka umów inwestycyjnych, ofe , ubezpieczenia mieszkań i wypadkowe. Udało mi się nawet zrobić grupówkę w małym zakładzie produkcyjnym ale życie prywatne jest dla mnie najważniejsze!! Może kiedyś wrócę ale teraz nie mogę. Dostałem szkolenia, miałam super kierowniczkę, która sporo swojego czasu poświęcała dla mnie zarobiłam nawet spore pieniądze ale to było ponad rok temu i już niestety je wydałam. OVB polecam ale każdy SAM musi sprawdzić czy się nadaje OVB POLECAM KAŻDEMU, kto chce zarabiać bardzo dobre pieniądze, dostać fajne szkolenia i to za darmo oraz awansować. Niestety u mnie sytuacja prywatna zaważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracek
co to tej bmw. kupie e 39 w kombi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniker
Niebieski ale wczoraj polatałeś ta betka e 36 na gaz.Warto było ja kupić dla spalania 7 litrów gazu na 100km.pozdro dla twojej petardy Ps. Śniła mi się wczoraj czecho-Słowacja jak z uje... stopa i piuraczem płynęła łodzią ze mną.Ja jebie co za sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUCHY16
Gracku chętnie się z tobą zamienię betka na moją Łade Samare w gazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst 324106
do MLM'owiec skoro tak sądzisz, że to my to udowodnij to!!! bo te forum jest anonimowe i równie dobrze mogłeś być to TY a teraz piszesz, że to my masz dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do GST 32coś tam
jak to moglem byc ja jak to byles ty. ofałbeowcy mowia zawsze ze niereklamuja sie w tv ani internecuie bo dobre firmy nie musza sie reklamowac (jako przykład podają porsche zawsze - tez sie nie reklamuje) Za to w necie na tym forum to reklame macie jak po chvju na prawdę:)) pozazdrościć Pozdro dla najlepszego dyrektora największej akwizytorskiej firmy którego strona jasno i wyraznie mowi jak już tu ktoś wspomnial, że jutro nadejdzie pojutrze!! i że strona w budowie...od 4 lat drogi też powoli się budują w Polsce to i strona www może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żeś mu dojebał !!!
dawniej gadali , że merce się nie reklamują , a teraz , że porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postów powyżej
Jesteście poje.bani, wszyscy dopuszczający się takich oszczerstw wobec firmy OVB. A to firma jak każda inna. Sprawdzcie inne firmy, i zobaczycie że żadna nie jest taka idealna. Wy też nie jesteście bez skazy!! Lepiej pilnujcie siebie żebyście mieli za co życ i utrzymac się abyście nie musieli kiedyś z głodu umierac, debile i oszczercy. Jeśli liczycie na państwo że da wam godziwą kiedyś emeryturę to życzę powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wszystko pieknie, ale zbaczajac z tematu odnosnie aut, mam pytanie odnosnie OVB. do aut to za chwile...1. FI- co sie dzieje jak klient chce wycofac sie po 2 latach?? (traci sie prowizje, a co klient- zyskuje cos bo do 2 lat fundusz generuje straty, czy moze sie myle? ) Dajmy ze okres wplat ma 15 lat. aa czy faktycznie mozemy mu zagwarantowac te 9% bo chodza sluchy ze NIE. oczywiscie jak inwestycja wypali to moze miec nawet wiecej ale czy po 15 latach na pewno az tyle zarobi. Firma istnieje CHYBA od 18 lat w POlsce ... wiec tu prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst 324106
FI nie jest umowa na 2 lata lecz na minimum 10 lat więc nie opłaca Ci się na 2 lata, mówie to jako OVBowiec szczerze, i tak też mówie swoim klientom. Co do zysku możesz liczyć na większy lecz nie masz takiej gwarancji, przy końcu inwestycji proponuje zrobić alokacje składki na bezpieczną, rozwiązanie jest jak najbardziej ok, moi klienci po 2 latach są nawet o 500 zł do przodu a trzeba pamiętać, że w pierwszych latach są największe opłaty a co do wypowiedzi kolegi gdzieś tam wyżej to powiem Ci jedno, że Twoje słownictwo świadczy tylko o Twoim niskim ilorazie inteligencji. A firma faktycznie woli inwestować w inne rzeczy, nie wiem czy wiesz ale prawie od ćwierć wieku OVB ma założoną fundację w Niemczech gdzie przeznaczyło już kilka milionówEURO na chore dzieci, w Polsce też pomagamy różnym fundacjom na co są dowody, a ostatnio na mistrzostwach świata w piłce ręcznej sponsorowali Węgrów, na spodenkach mieli logo, a my chyba z nimi przegraliśmy tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozśmieszony OVB
AKWIZYCJA !!! Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riposta do postów powyżej
czyli ; Jesteście poje.bani, wszyscy dopuszczający się takich oszczerstw wobec firmy OVB. A to firma jak każda inna. Sprawdzcie inne firmy, i zobaczycie że żadna nie jest taka idealna. Wy też nie jesteście bez skazy!! Lepiej pilnujcie siebie żebyście mieli za co życ i utrzymac się abyście nie musieli kiedyś z głodu umierac, debile i oszczercy. Jeśli liczycie na państwo że da wam godziwą kiedyś emeryturę to życzę powodzenia..... Tak samo można liczyć na państwo , jak i na wasze fundusze. Wystarczy powtórka z Padaczki , która miała miejsce 2-3 lata temu i ......... wszystko idzie się paść. zabezpieczać trzeba się na wiele sposobów , ale to temat nie na to forum. nie neguję firmy OVB , tylko nie róbmy z niej Cudotwórcy , bo to jest tylko firma akwizycyjna , a produkty to ...... loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żeś mu dojebał !!!
masz racje , ktoś musi informować o patologii !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
OVB = Akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst 324106
MLMowiec to cham , kretyn , kanalia , odszczepieniec i do tego alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyżej
widzę, że ktoś już podszył się po mój nick, tylko na tyle Was stać. Co jeszcze ciekawego wymyslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nie jesteśmy cudotwórcami ale produkty mamy dobre, nie wszystkie fundusze lecą w dół gdy są spadki giełdowe bo np Złoty fundusz ma zabezpieczenia i są klienci którzy zakupowali jednostki uczestnictwa po 980 za sztuke a mają gwarancję, że na zakończenie umowy czyli 01.07.2014 roku sprzeda je za 1000 za sztukę czyli juz jest do przodu i ma gwarancję a zyski nieograniczone więc kolego wyżej skoro nie znasz wszystkich produktów to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst. 324106
Do : GST 324106 Faktycznie , 20 złotych za 5 lat to szcyt marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gst 324106 No tak to wiem, ale inwestycja zakładając ze bedzie na 10 lat co jak bede chciala sie wycofac sie po 4 latach ^^ ( bo na przyklad zostane sterenowana przez TIRA) to co wtedy? Lepszy jest FI + gwarantowana suma ubezpieczenia? Bo w zyciu roznie moze byc, a jutro nadejdzie na pewno tyle ze NIEPEWNE nie wiem czy sie w to pakowac :( ale i tak pozdrawiam doradcow z OVB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst. 324106
Najlepszą opcją jest założenie FI oraz jakiegoś ubezpieczenia typu ,, auto casco ,, , ponieważ mieszanie typu FI + GSU jest nie obrażając OVB-owców do ,, bani ,, , ponieważ jak coś jest do wszystkiego , to jest do ......... , zwyczajnie , nie ma półśrodków. Jak cię TIR staranuje , a przeżyjesz , to potrzebne będzie Tobie minimum kilkaset tysięcy złotych , a tego nie uzyskasz na FI + GSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gst. 324106
Jeszcze jedno , po czterech latach jak wycofasz , to kupisz sobie , dropsy , czekoladę i może na jakieś dobre wino wytrawne zostanie. A na poważnie to poniesiesz straszną stratę finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×