Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Typowa gadka ofałbeka
Wolałbym machać niż współpracować z takim cwaniakiem jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowa gadka ofałbeka
Cwaniak (czyt. domorosły biznesmen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualny pracownik
Witam Państwa serdecznie, Chciałbym zdementować plotki, jako że doradcy finansowi samo wybierają oferty dla swoich klientów. Robią to doradcy inwestycyjni, maklerzy giełdowi, oraz wybitni ekonomiści i finansiści, których siedziba mieści się przy ulicy Rydgiera W Warszawie. Chętnie odpowiem na Państwa pytania Jarosław Peciak makler giełdowy Dział Analiz OVB Holding AG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pytania : 1. Dlaczego sobie robisz żarty z klientów , szkodząc przez to firmie na którą sie powołujesz ? 2. Jaki masz cel , że zabierasz tu głos , kłamiąc , a ładniej to ujmując , podając fakty nie do końca mające odniesienie do rzeczywistości ? 3. trzecie zdam , jak odpowiesz na te dwa pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżko cos wpisać żeby nie był
o jejjku jejku widze że to forum jeszcze się wam nie znudziło. OVB praca jak kazda inna, multiagencja jak kazda inna- tylko troszkę bardziej zozrośnieta, wiec ciężej jest upilnować wszystkich. Czzy partnerzy są dobrzy? dobrzy Czy produkty są dobre? Dobre czy najlepsze? w branży ubezpieczeniowej nie ma takiego pojecia jak najlepsze, są bezpieczne-mniejbezpieczne, dobre -słabe, sprawdzone -niesprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktualny pracownik
1. Nie robię 2. Nie mam celu, chce udzielać informacji. Czekam na trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sok Marwit
2. Jaki masz cel , że zabierasz tu głos , kłamiąc , a ładniej to ujmując , podając fakty nie do końca mające odniesienie do rzeczywistości ? Czyli jednak nie ma działu analiz i akwizytorzy sami wybierają programy za które mają najwiecej jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Panowie, firma OVB ma więcej wspólnego z AVONEM niż inną firmą finansową! Przeciez to najzwyklejszy MLM tylko inny produkt! Szkolenia wyglądają tak samo (pieprzenie o karierze, pieniądzach, filmy z drogimi wakacjami itp), schemat wynagrodzeń podobny, zarobki podobne, sposób zdobycia klienta podobnie itp. Zwykły MLM, czyli akwizycja. Tak jest OVB'owcy, nie bójcie się tego słowa, jesteście AKWIZYTORAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie OVB jest firma MLM! Każdy kto do mnie przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną ma obowiązkowo poczytać te forum i o tym czym jest MLM. Czy można nas porównać do Avonu i Oriflame? Tak. Ale są różnice: oni kosmetyki a my ubezpieczenia i finanse. Tutaj się nie przychodzi po to aby być wieczną R3 tylko się rozwijać. Co do naszych produktów to są dobre i możecie mnie negować jak tylko chcecie ja wiem swoje i moi klienci również. Jeśli uważacie inaczej to idźcie do ING i załóżcie sobie 'strategie lwa' z wysoką s.u i zobaczycie jak na tym wyjdziecie. Rację macie w tym, że niektórzy za bardzo się wywyższają i zachowują się DK. Chłopaki wyluzujcie. Na tym forum wypowiadają się ciągle te same osoby, co jakiś czas jakiś nowy coś tu do pisze. Co do konkurencji to oni też tu są piszą lecz nie wszyscy, wiadomo w jakim swietle nas przedstawiają. Mówią, że mamy beznadziejne produkty a tak NIE JEST, najlepiej niech pochwalą się jakie oni sprzedają tylko szkoda, że tego nam nie udowodnią. dziwi mnie to jakiego tutaj niektórzy używają słownictwa, to tylko świadczy źle o nich, jak ich wychowali w domu. I to się tyczy wszystkich czyli tych którzy są antyOVB jak i tych którzy są w OVB a obrażają tych którzy są anty nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty finansowe mają to do siebie, że są wymierne i można łatwo znaleźć akurat najlepszy na rynku. Oczywiście najlepszy produkt dla jednego klienta wcale nie musi być najlepszy dla innego, zależy to od jego sytuacji finansowej i osobistej. Aktualnemu pracownikowi chodziło o to, że doradcy inwestycyjni i inne osoby z ul. Rydygiera, czyli centrali, zajmują się wyszukiwaniem najlepszych produktów na rynku i negocjacjami z firmami je oferującymi. To jest właśnie dział analiz, bo przecież ci ludzie nie wybierają konkretnego produktu w każdej z setek umów zawieranych co miesiąc za pośrednictwem OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałem
że prokuratura interesuje się OVB bo robią lipne egzaminy ze ściągami, aby uzyskać państwowe licencje KNF-u. Wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo wiarygodna informacja, jak ktoś słyszał, że OVB upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misieq
W takim razie ciężki los czekałby prawie całą branżę ubezpieczeniową w Polsce. ING, Link4, CU -obecnie Aviva i inne... zapytajcie znajomych agentów z tychże firm, jak wyglądają ich "egzaminy" - ściema i prowizorka. A szkoda, bo przez brak elementarnej wiedzy agentów cierpi cała branża, nie tylko OVB... Jak młody agent, czy OVBowiec ma stosować tzw. etykę zawodową skoro na początku swej drogi, czyli na egzaminie licencyjnym T.U. pokazują gdzie mają etykę... Piszę to jako doświadczony agent, a obecnie OVBowiec - dopóki ten proceder się nie zmieni, poziom merytoryczny na forum takim jak to będzie wciąż baaardzo niskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Heh, ktoś napisał że w OVB zarabia się dużo więcej niż w Avon. I tu i tu kilka osób zarabia wiele a reszta marne grosze - żeby dorobić. Są jednak 2 duże różnice: -R3 czy płotka z Oriflame zarabiają grosze, ale Oriflame nie generuje kosztów, siedzisz w domu i kasa sama wpada bo kolezanki kupują kosmetyki, natomiast w OVB, szkolenia, noclegi no i jazda do klienta - dlatego większość R to bankruci. -Osoby z góry. Mam kolege, który zarabia w Oriflame 25tys zł / 3 tygodnie. Tylko że jak on rekrutuje to mówi od razu jaka to praca. A Wy w OVB? Dziwne ogłoszenia w gazetach bez nazwy firmy (wstydzicie sie?), na rozmowie rekrutacyjnej nie mówicie o jaką prace chodzi itp. Oszukujecie ludzi szukajacych pracy, niestety. O klientach nie wspomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj oj oj oj
ty jusz pszestań jest w pyte jest bieda ale nie ma lipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gano1974
Boże - widzisz i nie grzmisz!! Czytam te posty i nie wiem jaki poziom wiedzy, nazwijmy to ekonomicznej, reprezentują doradcy OVB, ale co do polskiej gramatyki to warto byłoby wrócić do szkoły podstawowej - 3-4 klasa. Poniżej jakiejkolwiek oceny... Dla wszystkich doradców OVB, którzy nie wiedzą o istnieniu takiego tworu jak Słownik Ortograficzny Języka Polskiego przypominam że pisze się; doraDca, a nie doraTca, KlIent, a nie klijent, jest napisane, a nie piszę i do jasnej cholery POSZEDŁEM, a nie poszłem matoły bez szkoły. No do chu..a niepodobne!! A debilom przypomnę, że powyższe słowo zaliczane do inwektyw pisze się przec CH i U "zwykłe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Masz racje kolego, a dodatkowo nazywają się Doradcami, pracującymi w renomowanej firmie z 40 historią... Elita Europejskiego Doradztwa a nie umieją chłopaki pisać :) Jak byłem w OVB to tylu tępaków co tam pracuje to szok. Naciągają klienta nie wiedzą, a przebiegłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
Zgadzam się, że wielu reprezentujących firmę OVB to tępaki - ale nie wszyscy. Wielu wypowiadających się tu na tym forum uważają się za mądrych i doświadczonych a robią podstawowe błędy ortograficzne i stylistyczne. Takim wypadałoby wrócić się do szkoły i powtórzyć ortografię i język polski a nie kompromitować się..Kiedy czytam posty i widzę tyle błędów to dużo mi to mówi jakim kto jest kto je napisał. Nawet przekleństwa piszą z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z błędami zgoda, ale o ortografii nie ma pojęcia większość piszących w necie, nie tylko na tym forum, a akurat moim zdaniem akurat tu OVB-owcy piszą lepiej od innych. Ludzi szukający pracy nie oszukujemy (choć za wszystkich mówić nie mogę), R3 w większości wcale mało nie zarabiają, przynajmniej jeśli uwzględniając ich wiek i doświadczenie, mogliby zarobić gdzieś indziej. W OVB nie ma żadnych OBOWIĄZKOWYCH szkoleń z noclegami, ile wydasz na dojazd do klienta zależy od ciebie. A czy w Oriflame nie ma przypadkiem tak, że trzeba zapłacić za jakąś partię kosmetyków i dopiero potem ją sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
Mnie zachęcali do pracy w firmie kosmetycznej (nazwa - nieważne) ale nie zdecydowałam się, ponieważ musiałam najpierw zapłacić za zestaw kosmetyków a dopiero potem sprzedawać. Natomiast w OVB kiedy pracowałam musiałam płacić za zeszyty z analizami i segregatory, nie mówiąc już o rachunkach za telefony, kosztach związanych z dojazdem do klienta (2-3 razy do jednego) itp. itd. Poźniej dopiero kiedy założyłam działalność gospodarczą, wypłacili mi prowizje, jednak do tej pory nie otrzymałam całej kwoty, zatrzymali sobie storna, a zaznaczam że upłynęło już 2 lata od kiedy nie pracuję dla OVB. Wątpliwa sprawa czy otrzymam je w całości. To taka smutna rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z was
ha haa ha nie moge z coniektorych jak nie chce sie pracowac to potem wyplaty nie ma zycie jest za krotkie zeby sie skupiac na drobnych rzeczach trzeba tworzyc struktury sieci i sprzedawac i to wlasnie daje ovb a jak ktos tego nie kuma no to łopata i niech robi ha ha ha trzeba sie rozwijac zarabiac z mieisaca na miesiac wiecej a nie robic za 1500 zl tyle to kosztuje rata leasingu albo usluga biura rachunkowego smiesza mnie agenciki co lataja z ubezpieczeniami aut nie ma co bawic sie w drobne mlm daje takie szanse rozowju jak zaden inny system zarabiac mozna ale 10 15 25 tys a nie drobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@abc: Miałaś pecha, bo w większości dyrekcji nie płaci się za analizy i segregatory. Co do storna, sprawdź dokładnie noty prowizyjne, storna za poszczególne umowy są wypłacane po dwóch latach od ich zawarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge z was
no wlasnie dobrze gada a nie juz ze ovb nie wyplacilo czegos trzeba bylo robic obroty na poziomie 5-6 tys to bys wiedzial co to pieniadze nie bawimy sie w drobne tylko struktury masz 50 osob po soba i biznes sie kreci he he he a morawin w jakiej ty jestes strukturze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sok Marwit
No Morwain, odpowiedz koledze z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc..
Do: "nie moge z was": koleś ja wiem jaka jest praca w OVB bo pracowałam i jednostki zdobywałam, umowy podpisywałam z klientami, tak więc nie wymądrzaj się tak, bo jestem kobietą a mimo to łopatą jak trzeba też pracuję zwłaszcza zimą przy odśnieżaniu. Poza tym pracuję obecnie w biurze i jestem zadowolona. A odnośnie firmy OVB napisałam jak było w moim przypadku i na szczęście znalazł się kolega - Morwain, który mi grzecznie odpowiedział. Natomiast nie potrzebuję żeby mnie ktoś krytykował i poniżał, bo na to nie zasłużyłam, tym bardziej że nie znasz mnie i mojej sytuacji życiowej. Zarabiaj tysiące, ba miliony zł ale szanuj innych, bo widac po twojej wypowiedzi jaki to jesteś "życzliwy" i "wspaniały" gardząc innymi. Współczuję twoim klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega z pracy jakoś sam się nie ujawnił, ale żeby nie było, że OVB to tylko Wrocław, to mówię - jestem z regionu północno-wschodniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofalbek
"abc", nie przejmuj sie, "nie moge z was" to typowy młody szczawik nakręcony po szkoleniu, dostanie kilka razy łomot od klienta i nie uda się wcisnąć umowy to będzie jeździł po OVB i wyzywał ich od złodziei. Niejeden tu już taki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×