Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Do bezosobowego
Nie pluję na ludzi z OVB , tylko na system szkoleń. Jesteś chodzącym przykładem zmian patologicznych w myśleniu po szkoleniu OVB. Ton twojej wypowiedzi to totalna pogarda dla człowieka kopiącego rowy.Ja również "" pojechałem po bandzie "" , ale inaczej nie zwróciłbyś uwagi na moją wypowiedź. Ponadto wulgaryzmy są częścią składową polskiej mowy , a odpowiednio użyte nie świadczą o indolencji piszącego , lecz wprost przeciwnie. Nie użyłem słownictwa bez konkretnego celu. Tak , muszę się nauczyć dużo , gdyż człowiek całe życie się uczy , a im więcej wiedzy pojmie , to umierając powie , że tak niewiele wie o świecie. Gratulacje dla etatu , ja nie pracuję w banku , ale mam podpisane umowy o wspólpracy w tej chwili z 18 bankami. przed czawirowaniami miałem z 24 bankami. I wiesz mi , że porazenie budzi brak wiedzy wśród pracowników banków. Acha , a w OVB pracowałem 3 lata i doszedłem do KO. Pisałem już o powodach mojego odejścia, więc na koniec życzę tobie więcej wiary we własne zdolności , a nie w bezsensowne powtarzanie sloganów. I szacunku dla innych zawodów , bo jak widzisz prosta wichura , czy mała powódź i całe systemy bankowe, ubezpieczeniowe itp. są nic niewartym śmieciem, jeśli nie znajdzie się taki ktoś , kto nie pracuje w OVB tylko zwyczajnie kopie rowy i można dokonać naprawy. No a komu sprzedaż produkty ? Jeśli wszyscy pójdą do nOVB , to sam sobie , jak robi to wielu w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
Wystąpiłem ostatnio w TVN w programie Mam Talenta bo ja naprawdę mam talent , umiem zmyślać na zawołanie , oraz umiem p i e p s z y ć trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
to nie ja napisałem. jakiś dupek używa mojego nicku. koleś napisz coś ciekawego, albo przynajmniej śmiesznego!!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21dcba
TAK mam rozdwojenie jaźni i wszystko mnie drzaźni. Nawet od tyłu mi się zapisało nicka. Chyba mam dyserekcję , albo dyskowulację. paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
no to już lepiej. jak się postarasz, to potrafisz!! uważaj na interpunkcję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21dcba
Przygadywał kocioł garnkowi. Owszem , po " tak" powinien być przecinek. Twoja wypowiedź zawiera błędy grubszego kalibru , bo zdanie zaczynamy zawsze od dużej litery, a zarówno przecinek , jak i wykrzyknik kończą zdanie. Zobacz , jedna linijka tekstu , a zrobiłeś trzy błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
masz rację. to co piszesz, to prawda. może korespondując w ten sposób spowodujemy, że przynajmniej jedna strona tego forum nie będzie zasypana wulgaryzmami i przekleństwami. rozśmieszył mnie gościu (albo dziewczyna?), który wymądrzał się na temat IP komputerów. piszę posty z pięiu różnych komputerów stacjonarnych i dwóch laptopów (to zależy gdzie akurat przykleiłem dupę). każdy zainstalowany w innym miejscu, a on pieprzony detektyw szerlok holms, chciał blysnąć na takim nędznym forum. śmiechu co niemiara. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
... mówi się "przyganiał kocioł garnkowi", a nie przygadywał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Do bezosobowego
a jak pracujesz w miesnym to mieso kupujesz u kogos innego czy w tym sklepie ktorym pracujesz bo wiesz ze masz cos swieze , tak samo tutaj , ludzie pracujacy pewnie biora umowy bo wiedz ze ovb ma wiele wiele umow i sa dobre.prosta sprawa. tak ogolnie do ludzi piszacych na forum, po co sie pytac czy ovb jest ok czy nie ? jak idziemy na rozmowe do spozywczego to tez rozmawiamy na forum. proponuje isc samemu i sprobowac, trzeba tez pamietac ze nie kazdy moze byc mechanikiem czy doradca czy kierowca rajdowym , tak samo jest tutaj, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bezosobowego
Zgoda, nie ma nic złego jeśli kupisz sobie 1 , 2 lub 3 produkty. Natomiast znałem kilka osób , które kolekcjonowały produkty , zazwyczaj po 3-4 składkach zrywały je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezosobowy powiedz
gdzie sie pracuje 24 godziny za 800 zł? Co za brednie opowiadasz, cos tam ci w głowie ze szkolenia zostało, tylko niebardzo to ci sie polaczyło w całosc. Powtarzasz utarte slogany, a to, co nazwałes motywacja, jest manipulacja, mozna to poznac chocby o głupotach, które napisałes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
do Virginia mam pytanie dalas juz dupy dyrektorowi ? bo to podobno rytual w tym czyms co sie zwie ovb Cienka linia.. między miłością i nienawiścią.. co ma oznaczac ten tekst? bo nie kumam chyba za duzo wypilem :) pijesz do czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Krosno
Mam pytanie ma ktoś może tą piosenke hip hiopową co nagrali chłopaki z wrocławia? Jaiś link tytuł cokolwiek! Puszczali ją w przerwie na gali w Hiltonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit666
09. 2007. Bylem pierwszy raz na tym FORUM Bo zaczolem prace w OVB, wtedy jeszcze bronilem firmy na Forum, 3 razy dziennie, ale po trzech miesiącach odpuścilem i w sumie dobrze. Wtedy wyglądała ta cała konfrontacja słowna nieco inaczej i byla na 10 razy wyższym poziomie. Dziś przeczytalem 3 ostatnie strony i brak słów. ........... Ale jest z tego jeden duży PLUS, dwa lata do tyłu osoby atakujące OVB byli inteligentniejszy i wtedy FORUM odstraszało nowych R, Dzis ANTY OVB pisza takie bzdury ze spokojnie można polecać tą strone nowym R POZDRO DLA OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowiadający się już .
Witam. Z kontekstu twojej paplaniny wnioskuję , iż we wrześniu 2009 roku byłeś bardziej inteligentny niż obecnie. Napisałeś , iż dwa lata temu polemika była na poziomie 10 razy wyższym , niż obecnie. Moje pytanie brzmi : jakimi kryteriami kierowałeś się określając poziom intelektualny bieżącej dyskusji ? Proszę o szypką odpowiedź , gdyż inaczej powiem publicznie , iż poziom wypowiedzi się podniósł, natomiast twoje interpretacje intelektualne na temat firmy akwizytorskiej OVB są na poziomie budzącym wiele zapytań o kwestię merytoryczną ich sensu. Inaczej ujmując mam wrażenie, że ty zostałeś pozbawiony możliwości indywidualnej oceny sytuacji. Nie wspomnę o wypraniu pewnej części ciała , gdyż uważam ten temat za banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit666
po pierwsze wrzesien 2007 i już Ci odpowiadam. 2 lata do tyłu ciężko było znaleść przekleństwa i przekrzykiwanie w tym Temacie i atakowanie każdego z OVB. Ataki na OVB były przynajmniej argumentowany w jakis konkretny sposób. Po drugie tak jak mówisz, mój poziom wiedzy w Temacie trochę jest trochę wyższy. 2 lata pracy w tym temacie pozwolił mi zapoznać się z firmami konkurencyjnymi, z produktami tych firm ze szkoleniami w tych firmach (niejednokrotnie byłem na owych) i co mogę powiedzieć? 1. Nie ma najlepszego produktu inwestycyjnego, wszystkie są takie same, jeśli chodzi o opłaty.Różnice są minimalne suma sumarum takie koszty w produkcie X i Y na końcu to może być 1% całości zysku. Wiec dlaczego mój klient nie ma mieć takiego produktu? 2. OVB piszę najwięcej jako multiagencja w Polsce i dlatego jesteśmy doceniani przez partnerów i mamy najlepsze prowizje wśród konkurencji. 3. Zgodzę sie z anty ovb, nowi pracownicy mało co wiedzą i pchani najczęsciej przez swoich GST do pisania umów opowiadają bzdury i TO JEST MINUS ale struktura strukturze nie równa. 4. PLAN KARIERY bardzo prosty i łatwo awansować. Nie jest on najlepszy bo konkurencja ma inne rozwiązania. Rada dla nowych pracowników, jeśli chcecie pracować w tej firmie zacznijcie prace u dobrego kierownika, bo to nie Reprezentanci są winni tylko GST temu że ludzie nie wiedzą co robią. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
najlepszych kierowników i dyrektorów mamy u nas w strukturze państwa nawratów. kierujcie wszystkich R-ów do nas. u nas nie ma żadnego prania mózgu, ani tym podobnych praktyk. wszyscy sobie pomagamy. apeluję gorąco do wszystkich, którzy mają zamiar pracować w ovb, nieważne z jakiego jestescie rejonu polski. zapraszamy do naszej dyrekcji!! mamy biura praktycznie w całej polsce. miasta gdzie działamy to cały śląsk oraz kielce, poznań, warszawa, kraków, berlin, frydek mistek i kijów. informacje o kontaktach do naszej dyrekcji można uzyskać w zarządzie firmy ovb. zobacz www.ovb.pl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
... aha i jeszcze jedno. nieważne jaki poziom wypowiedzi na tym forum był dwa, trzy czy cztery lata temu. ovb to najlepsza i największa firma pomagająca klientom rozwiązać ich problemy finansowe. będę bronił mojej firmy do ostatniej kropli krwi. chyba, że wcześniej wywalą mnie na zbity pysk!!pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel krosno
LUDZIE!!! Ma ktoś może tą piosenke hip hopową która była puszczana w przerwie gali w Hiltonie!!! PROSZE O ODPOWIEDŹ. Niema co sie kłócić jednemu sie w OVB podoba 2 nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
ja mam, ale nie mogę teraz posłuchać, bo mam wyciszony telefon..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel krosno
abcd12 fajnie ciesze sie razem z tobą! A masz może jakiślink do tego gdzie to można ściągnąć, dostać?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batasoii
Witam wszystkich OVB-owców. Jest super , mam satysfakcję z pracy. jestem najlepszy i mam talent !!! Czego jeszcze chcieć można od życia ? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batasoii
taak jest !!! niczego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królikss
mózgu ci brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i może ja coś napiszę od Siebie. Pracowałem w Firmie OVB przez rok, i od razu napisze że nie zwolniłem się ani mnie nie zwolniono dlatego że przestało mi się tam podobać. Sam zrezygnowałem ze względu prywatnych nie mających powiązania z firmą, oczywiście rozważałem poźniejszy powrót do firmy i napewno tam wrócę dlaczego? Dlatego że pracując w OVB mimo tego że niektóre szkolenia były nastawione na tzw pranie mózgu, to byly też takie szkolenia ktore mi pomogły, pomogły mi otworzyć się przed ludźmi, pomogły mi zacząć nawiązywać lepsze relacje z ludźmi i dzięki temu dzisiaj biorąc telefon czy spotykając się z klientem ( w obecnej pracy ) nie mam żadnych wachań czy też stresu przed rozmową...mój kierownik nauczył mnie jak spokojnie na to wszystko spoglądać i jak reagować. Ja byłem kierownikiem oddziału i powiem Wam że zanim zacząłem tam pracować orientowałęm się w rynku akcyjnym i finansowym...więc początek pracy był dla mnie łatwiejszy bo idąc do klienta wiedziałem co sprzedaje...i przyznam racje wszystkim ktorzy plują na OVB że wysyła się od razu zatrudnionego do klienta a ta osoba nie ma zielonego pojęcia nawet co sprzedaje...Ale zauważcie tak naprawde jest wszędzie...na każdą pracę ludzie narzekają.Praca w OVB dała mi wiele możliwości i miło wspominam spędzony tam czas! NIKT MNIE NIE POGANIAŁ DO PRACY bo miałem dobrych przełożonych.W chwili obecnej siedze w banku na etacie nie jest źle ale nie mamy żadnych szkoleń ani wyjazdów czego bardzo mi brakuje a w firmie OVB mieliśmy często taką możliwość. Teraz Kilka słow dla tych co sie wachają czy sie tam zatrudnić. Zanim zaczniecie prace obeznajcie się trochę w rynku i w gieldzie a reszta przyjdzie z czasem. Dziękuje wszystkim tym których mogłem poznać i uwierzcie że każdy niech robi to co lubi niepotrzebnie tylko taka dyskusja...i małe przeslanie na koniec DO WSZYSTKICH ! POROZMAWIAJCIE NORMALNIE bo wymiana zdań jest ważna ale trzeba podchodzić do dyskusji profesjonalnie. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliks
chuj to cie zrobil i bardzo sprataczył sprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789otw
Jakoś cicho o prezesie? Nikt z OVB sie nie wypowie w temacie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Piwowar
Witam:) Mam prośbę- czy jest mozliwosć otrzymania od autorów bądź kogoś z Wrocławia na e-maila mp3 z hip-hopowej piosenki OVB? Pozdrawiam- OVB Gliwice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×