Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość były ovbowiec
spierdalaj stamtąd jak najdalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
Powiem tak: OVB to jest firma jak żadna inna i to normalne że jak komuś nie wyjdzie w OVB to napisze wszystko złe co mu przyjdzie do głowy. To jest problem ludzi którzy nie umieli pracować w ten sposób. Zastanówcie sie jak bedzieci pracować w BMW i was wywalą po pół roku bo nie spełnialiście wymagań wam postawionych to co bedziecie mówić o tej pracy??? Że jest do d..py!!! To jest normalne że każdy komu nie wyjdzie w OVB lub tez w jakiejkolwiek firmie wszystko co złe zwali na tą firme, prezesa, itp. Pracuje w OVB i będe pracować dalej. PS: Nie wiem dlaczego ale moi klienci są zadowoleni???? Hmm może mam szczęście a moze....... To OVB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid rock
Do KOD- Kierownik... Jak długo pracujesz w OVB że tak mówisz?? Miesiąc, dwa?? Całą swoją rodzine juz spisałeś?? Spisuj ich dalej do czasu aż sie nie dowiedza jakie g**no im sprzedałeś.... Pozdrowienia dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
Do kid rock: Pracuje w OVB od ponad 2 lat, to że na początku spisywałem coś z rodziną to normalka, teraz mam całkiem obcych klientów. Aha i jeśli po 2 latach te produkty które spisywałem przynoszą zyski to nie wiem o co Ci chodzi. Widze że na tym forum wszyscy co się wypowiadają zle na temat OVB zachowują się co najmniej jakby pozjadali wszystkie rozumy...i powiem tak dzięki temu OVB jest gdzie jest i ja tez jestem gdzie jestem i zarabiam konkretne pieniądze a wy zostancie tam i odkładajcie pieniądze na konta albo lepiej, do skarpetki.... i jeśli predzej nie zje kasy inflacja to napewno zrobią to myszy...... Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Kod, gdyby było jak piszesz, miałbys awans na wyzszy stopien, bo nie jest tajemnicą, ze awansowac nietrudno. Gdybys procoał efektywnie 2 lata, byłbys co najmniej ko, albo d.r. Jesli jestes jedynie Kod, to n1- nie zarobiłes duzo, n2. nie masz wielu osob pod soba, n3 nie pracujesz 2 lata, a jesli tak, to obijasz sie i robisz co jakis czas, czyli zarabiasz grosze. Co do prezesa, szkoda go, fajny był z niego facet i bardzo symatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 666
do Sonia Sonia znowu wszystko wie:) Ile kto zarabia, sprwdz mu konto i zobacz ile dostaje wypłaty, albo wogóle nie komentuj bo mi Ciebie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ryśka i KOD
Rysiek trochę kultury , dawniej tego w szkole uczyli , ale widać wagary wolałeś Do KOD-Kierownik. sonia dobrze wypunktowała twoją nie obraź się tępacką wypowiedź. Bo dwa lata pracujesz, a nawet wysłowić się nie umiesz , tylko mówisz sloganami ze szkolen motywacyjnych. Tymi samymi , których ja słuchałem 10 lat temu. Moje pieniądze i mogę je nawet rozdać bezdomnym , ale tak nie robię bo znam inne sposoby inwestowania niż te z twojej oferty. A odnośnie OVB , tak , jest tam gdzie jest , czyli w tym samym miejscu , gdzie była 15 lat temu wchodząc do Polski !!!!!!!! Bo nie zależy firmie OVB na mądrych i wyszkolonych pracownikach , tylko na stadzie baranów z nagonki i werbunku ulicznego.Takich co to nie widzą nic złego w sprzedawaniu ubezpieczeń najbliższej rodzinie!!! W szanujących się firmach jest zakaz takich czynności !!!! albo składki tylko roczne !!!! Tyu jesteś tam gdzie jesteś , czyli na samym dole OVB , a idąc wyżej zobaczysz bagno wyższej kadry i przeszkody czasem niemożliwe do pokonania. Podkładanie świń , donosicielstwo , lizusostwo............ale myślę że wcześniej odpadniesz , bo nie wyglądach na człowieka mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kid rock
Do KOD- Kierownik: Zgadzam sie w stu procentach z moim przedmówca. KOD- Kierownik ja też byle KOD w OVB, pracowałem ok 1,5 roku. Odszedłem z wielu powodów: Dwa razy został mi przyblokowany awans na BL, a dostawali je ludzie robiący 50% tego co trzeba. Za każdym razem gdy nie zostałem BL awans dostawali ludzie podmna na KOD. Dwa razy zaczynałem na nowo budować strukture ale za trzecim razem jeśli miałbym to robić to napewno nie w OVB!! Często dostawałem duże pieniądze i nie powiem że w tej firmie nie da sie zarobic bo sie da. Ale dopiero gdy odszedłem dowiedziałem się co to za umowy. Ale najbardziej w tym wszystkim wkurzalo mnie to że mino że robiłem jako KOD 3000JP miesiąc w miesiąc to za każdym razem gdy dochodziło do końca kwartału i awnsów to ja dostawałem nóz w plecy od swojego dyrektora mimo że robiłem mu 60% produkcji... Pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
To że nie awansowałem to jest moja sprawa. Tak obijałem sie przez jakiś czas bo myślałem że wszystko za mnie bedą robić ludzie. Ale jedno mnie ciekawi: OVB oszukuje ludzi w Polsce od 15 lat w europie oszukujemy juz lat 40 jesteśmy sektą i...... nikt się temu nie sprzeciwia?? Dlaczego jeszcze prokuratura się nami nie zajęła?? Mało osób oszukaliśmy??? Wypowiedz poprzednika hmmmm pewnie to pracownik znanej i docenianej przez ludzi firmy CU albo innej tego typu. A i pisze juz ostatni raz bo żal mi sie robi jak wszyscy są mocni w gębie przez sieć ale na realu nikt słowa nie powie bo nie ma pojęcia jak to funkcjonuje. pewnie po mojej wypowiedzi zaraz znajdzie się specjalista który bedzie tłumaczył jak OVB działa kto za czym stoi ile się powinno zarabiać.... czekamy na takie stwierdzenia a po nich nastąpi pytanie: "skąd to wszystko wiesz?" A tak przy okazji napiszcie jak działa Microsoft bo jestem ciekawy. Pewnie ktoś mądry w Polsce wie wszystko albo ma wujka który tam pracuje. Tylko w Polsce znajdziemy bandę oszołomów którym się wydaje że wszystko wiedzą..... Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KOD-Kierownika.
Panie Kierowniku, ja nigdzie nie napisałem , że OVB od 15 lat oszukuje ludzi w Polsce.Wobec tego prokuratura nie ma tu nic do roboty. O Europie nawet nie wspomniałem więc gdzie doszukałeś się do kurwynędzy słów o oszustwie w OVB ???? Problem sekt jest mi wyjątkowo dobrze znany i w OVB stosuje się pewne metody psyhomaniplacji, ale stwierdzić ,iż to sekta , Panie Kierowniku to nieporozumienie.Proszę więc nie imputować mi słów , których nie wypowiedziałem. Chyba , że pan nie umie czytać ze zrozumieniem. Ja wyraźnie napisałem o metodach szkoleń i rekrutacji. To jest powodem krótkowzrocznej polityki kadrowej nastawionej na tłumy napaleńców , zamiast wybranej elity wartościowych jednostek. Ale to polityka firmy i nie nam z tym dyskutować. Co do wielkości firmy , to nie jest to wielka firma , tylko mały, nieznany szerszej publiczności karzełek, bo mówicie w Polsce o tysiącach pracowników , a naprawdę w firmie pracuje kilka osób. Reszta to tłumy coraz to nowych R-ów z oczami załoniętymi wirtualnymi milionami oraz tysiące osób , które przewinęły się przez OVB , ale nie zrobiły kariery.Z tych nowych R-ów po kilku miesiącach zostaje kilka osób. Sprawdź na rangliście , ile osób zarabia. 50, może 100. Reszta to słupki statystyczne, bo jak wyżyć za 5 , 7, 11 czy 0,7 j.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
Jeżeli ja nie umiem czytać ze zrozumieniem to prosze mi powiedzieć i zaznaczyć w którym miejscu powiedziałem że TO PAN NAPISAŁ ŻE OVB OSZUKUJE LUDZI??? Napisałem tak ogólnie bo wcześniej widziłem takie stwierdzenie. Nie mówiłem że to pan napisał. PS: Podstawówka tam uczyli kiedyś czytać, no ale jak się w szkołę kamieniami rzucało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
Aha jeszcze jedno proszę sobie sprawdzić siedzibę w Kolonii i innych miastach w Europie. rzeczywiście jest to bardzo mała firma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Rysiek, wystarczy pomyslec i troche sie orientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kierownika
W koloni w OVB byłem.w 2001 roku. Nie rzuca o glebę. A co do reszty , ja i pisać umię , i czytam ze zrozumieniem. NIKT na stronie 100 i poprzednich nie napisał o 15 latach OVB w Polsce !!! Tylko ja napisałem , że OVB jest od 15 lat w tym samym miejscu co w chwili wejścia na rynek polski, czyli 15 lat temu. Więc z kontekstu zdania wniosek jest jeden : odpowiedź dotyczy mnie.Dawniej w szkołach uczono LOGIKI. Teraz system oświatowy produkuje magistrów idiotów. Hurtowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
Nastepni fanatycy ovb(rysiek666,kierownik kod) ja nie jestem ani z konkurencji ani niepracowalem w czyms takim jak ovb ale bylem niestety klijentem.Zal mi takich ludzi jak wy,niewiem co oni wam zrobili.Jedno jest pewne macie zryte berety tak jak moja byla bliska mi osoba ktora najchetniej wytatuowala by sobie na czole 3 litery:) Ja przezylem szok bo widzialem osobiscie jak ta choroba postepuje i powiem wam jedno psychomanipulacja to jest malo powiedziane. Ludzie sie zmieniaja odpierdala im ,taka tak potrafi sie popierdolic w d u p i e ale jak ktos lubi zycie kurewskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD- Kierownik
Popracuj na techniką wypowiedzi i używaj mniej przekleństw. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
ehh no pora znów zapomniec o forum na 2 latka. Bo wkręca. No ale tak na pożegnanie może cos fajnego wymysle. 2 latka temu, jako swiezy mgr. zaczolem poszukiwac pracy no i trafilem OVB :). I poraz pierwszy tak jak każdy chyba trafilem na to forum, poczytalem poanalizowałem, popytałem no i zostałem. Potem zaczołem analizować produkty, bo szanuje moich znajomych i nie chcialem im wciskać chłamu. Produkty zatwiedziłem w jaki sposób?? Setki tabelek obliczeniowych w exel OWU wszystkich TU ubezpieczeniowych na biurku Napisane w exel programy obliczeniowe Wniosek wszystkie programy inwestycyjne w Polsce są takie same, różnią się minimalnie. WAŻNE !!!!!! skoro jeszcze raz ktoś powie że SUPER FUNDUSZ jest drogi, niech to jakos konkretnie zaargumentuje zwykła tabelka w exel i obok postawi według niego tańszy program. No i zaczołem działać, bez podpalania powoli i powoli swoje, było lepiej było gorzej, ale WARTO Zaczołem budować grupe, mam super kontakt z moimi pracownikami, większość z nich z wyższym wykształceniem reszta w czasie zdobywania tego wykształcenia. Prowizja co miesiąc wyższa, klienci w końcu zadowoleni. Spore zyski od stycznia. No i teraz jak na tym wyszedłem. Na tle innych. Mam fajną pracę rano wstaję i ciesze sie ze do niej jade. Widze sens w tym że robie spotkania, robie szkolenia ludzie dzięki mnie zarabiają. A jak wyszli Ci którzy mówili że sie laduję w jakąs piramide i ze jestem głupi. Wstają rano, nie angazyją się w prace siedzą 8 godzin za kare. Nie czekają na sms z wypłata bo chodzby pracowali po 16 godzin dziennie i mieli dyzury pod biurkiem prezesa( w wiadomym celu) to maxx dostana 100 motywacyjnego. Dzięki za Ciekawe posty, chetnie poczytam co znow źle napisałem. I znow zjawię się za rok i znów wszyscy będą pisać jakie to OVB fee i jak robią ludzi w balona. POZDRAWIAM i do przyszłego roku, no chyba że niewytrzymam jak ktoś napisze jakąs kompletna bzdure i znow sie przypomne, Bo forum wciąga tak jak OVB. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Katowiczanin
jeszcze jedno, Ogromne wspólczucie, że ktos z OVB wychaczył Ci lasencje. Ale skoro poleciała na $ to nie była Ciebie warta i pamietaj Najlepszy afrodyzjak dla Kobiety?? ZAPACH .................... banknotów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOD
Nie ma sensu sie pompować, daj Sobie pół roku spokoju od Forum, wejdz ponownie , poczytaj co pisałes, co pisali wszyscy ANTY i zacznij się smiać. A jak zobaczysz aktualne posty, to uswiadomisz Sobie że nic sie tu nie zmieniło, wszyscy są anty OVB, wszyscy wiedza lepiej. A Ty rób swoje, bo lepiej się przespać niż non stop negować to co wymyśli szanowne forum. Bo nawet jak będziesz im pluł w twarz, to Oni powiedzą że pada. I taka tutaj z nimi robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek wiem że się już pożegnałeś ale powiedz chociaż jakie stanowisko osiągnąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO 25 roku
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Rysiek, gdybys zarabiał dobrze i miał takich wspaniałych wspołpracowników pod sobą, byłbys przynajmniej KO. Niech no ktos zdradzi ile trzeba punktów na K.O i pracowników. Jesli przez ponad 2 lata nie zdołałes zrobic tych punktów i zdobyc tylu pracowników, to jak moze sie to przedkładac na dobre zarobki? To nielogiczne, skoro wiadomo, ze kazdy punkt zblizajacy Cie do awansu jest jednoczesnie Twoim zarobkiem. Kazdy pracujacy pod Toba pracownik majacy punkty zblizajace Cie do awansu daje Ci zarobek. Gdyby było jak piszesz, awansowałbys mimo woli, bo taki jest plan kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
No i to co mowilem, Ty im w twarz............. a oni że deszcz pada, Soniu post nad Toba DO czytaj DYREKTOR OKRĘGU w 2,5 roku. Ostatecznie dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Rysiek argumenty masz widze zadne, a takie utarte slogany mozesz sobie do mnie darowac. Ja przedstawiłam argumenty za tym, ze wg mnie mijasz sie z lekko z prawdą, dlaczego- wyszczególniłam. Albo jestes zwykłym opierdalaczem i robisz jednostki raz na jakis czas- z tego nie wyzyjesz, albo robisz systematycznie, porzadnie i masz z tego kase, awans i sporą strukture. Inaczej sie nie da. Sorry, ale ponad 2 lata miec Koda, to nie masz sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Dyrektor o.? No chyba ze tak. Ciekawe tylko, ze nie masz nic ciekawszego do roboty niz pisanie na tym bzdurnym forum. ;) Cóz tu kazdy moze byc dyrektorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczorajszy PARKIET
Według Parkietu, prowizja dla firm pośrednictwa za sprzedaż produktów unit-linked wynosi 80-120% wpłat klienta w pierwszym roku. Gazeta podaje przykład, że przy miesięcznej składce w wysokości 1 tys. zł, prowizja wyniesie nawet 14 tys. zł. Z kwoty tej 30% może trafić do osoby, która wypracowała plan dotyczący uzyskania określonej wartości aktywów w UFK. Ubezpieczyciele nie podają szczegółów umów, zasłaniając się tajemnicą handlową. Pośrednicy twierdzą, że ubezpieczenia inwestycyjne są wieloletnie, a przychody mają tylko w pierwszym roku. Dodają również, że są to skomplikowane produkty i wymagają wyjaśnień dla klientów. Parkiet porównuje wysokość prowizji przy unit-linked do TFI, gdzie dystrybutorzy otrzymują ok. 50% opłaty za zarządzanie plus kilka procent w ramach opłaty manipulacyjnej. Zdaniem Piotra Kukowskiego, prezesa Idea TFI, funduszom trudno czasami konkurować z unit-linked, dlatego starają się nawiązać współpracę z ubezpieczycielami. Inny przedstawiciel TFI powołuje się na symulacje, z których wynika, że klient osiągał wyższy zysk na "czystych" funduszach niż unit-linked. Argumentuje to opłatami pobieranymi przez ubezpieczycieli. Firmy ubezpieczeniowe odpowiadają, że przy długoterminowych produktach opłaty są niewielkie. Według danych Analiz Online, w I połowie br. wpłaty netto Polaków do unit-linked opartych na krajowych funduszach wyniosły ok. 300 mln zł. (EKO) Za: Parkiet, nr 256 (2009-11-05), str. 1, Natalia Chudzyńska, Złoty interes pośredników Parkiet, nr 256 (2009-11-05), str. 9, Natalia Chudzyńska, Megaprowizje za polisy z funduszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowicycek2+2
OVB negocjacje z potencjalną firmą partnerską rozpoczyna od 150% składki pierwszorocznej. Dla produktu Compensa Super Fundusz i Generali OVB Future Invest udało się wynegcjować prowizję w wysokości 170% składki, wpłaconej przez klienta w pierwszym roku. Jeżeli ktoś mówi, że koszty wszystkich umów na rynku są podobne, to mija sie z prawdą w odległości dwóch milionów lat świetlnych. Klient może taką samą umowę kupić poza OVB i zostanie mu zabrana w najgorszym wypaku składka, wpłacona w pierwszym roku. Firma OVB dlatego pobiera wyższą prowizję bo obsługuje klientów w wyjątkowy sposób i jeżeli kogos stać na takiego osobistego doradcę, to wtedy musi ponieść wyższe koszty. Zawierając umowę z pracownikiem OVB pozwalamy sobie na wyjątkowy luksus, a to niestety kosztuje. Dla porównania, to tak jakby jeść w McDonalds lub w ekskluzywnej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty sonja oskarżasz ryśka, ze nie ma nic ciekawszego do roboty niz pisanie na tym bzdurnym forum tak? a ty co robisz na tym bzdurnym forum? bo chyba pomijając batosaia najczęsciej się tutaj udzielałaś ( tylko że batosai w przeciwieństwie do ciebie pisał konkrety). cytuje twoje słowa:"Cóz tu kazdy moze byc dyrektorem:)" - a ty droga sonju? jakie stanowisko osiągłaś w tej firmie ? :) pewnie dyrektorskie:)hehehhe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
ovb co za wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Ja sie tutaj bawie kosztem idiotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×