Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wacel
Sorki wigilia z moimi pracownikami:) dlatego cały dzień byłem niedostępny:) zaraz szybko wezmę kąpiel i Ci Dexter odpisze:) strasznie jestem ciekawy Twojej struktury w której są sami mgr finansów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Więc Dexter pochwal nam się z jakiej struktury jesteś:) bo jeśli prawdą jest co piszesz (a obiecuję że to sprawdzę) to super i nie ma się czego wstydzić tylko pisz z jakiej dyrekcji jesteś żeby inni OVBowcy mogli brać z was przykład:) Hmm tylko też zastanawiające jest to że człowiek z wyższym wykształceniem idzie pracować do firmy związanej ze sprzedażą bezpośrednią a nie idzie pracować jako manager do instytucji finansowej z prawdziwego zdarzenia:) ale ja ufam ludziom więc napisz jak możesz która dyrekcja tak błyszczy na tle firmamencie polskiego OVB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomus
A propo produktów OVB czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat Bolero Compensa i OVB Future Invest??? Czy w ogóle opłaca się oszczędzać długo terminowo w tych funduszach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Z chęcią Wacel odpowiem, ale najpierw Ciebie prosiłem żebyś podawał konkrety, gdzie są nieudolne szkolenia, brak wykwalfikowanych ludzi, itp. Bo można każdego opluć, pod warunkiem, że jesteś anonimowy. Poza tym odpowiedz mi dlaczego w innych krajach ludzie korzystają z usług OVB? Też są mało inteligentni, czy może wręcz odwrotnie, po prostu mamy ciekawe oferty dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Do Ziomusia: wogóle opłaca się oszczędzać czy to regularnie czy od czasu do czasu. W przypadku oszczędzania regularnnego, daje to dużo większe wyniki. Jeśli chcemy oszczędzać, to proponuję wybrać sobie dłuższy okres czasu.Dlaczego? Bo odkładając 1-2 lata nie można spodziewać się fajnych zysków. Dla moich klientów, którzy chcą tylko tyle czasu oszczędzać, proponuję lokaty.W krótkim okresie czasu proponowanie funduszy inwestycyjnych jest ryzykowne, choć mogą przynieść większe zyski. W długim okresie czasu, najlepszym rozwiązaniem są fundusze inwestycyjne, bo one mimo spadków, wypracują spory zysk dla klienta. Poniżej link do wyników Generali. Za ostatni rok bardzo dobre wyniki z porównaniu z konkurencją. Oczywiście ktoś może mi zarzucić, że od początku działalności są na minusie, ale dlatego, że zaczęły działalność w okresie kryzysu, ostatni potwierdza, że FI mocno poszły w górę. http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona/notowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy biedni skrzywdzeni przez los etatowcy. W OVB się nie udało, bo się predyspozycji do bycia dobrym sprzedawcom nie miało i teraz jak te Cipy siedzicie przed kompem i wylewacie swoje gorzkie żale. Wacel nie rób tyle razy kopiuj/wklej swojego tekstu bo ci przyciski się zetrą. Lepiej poproś o nadgodziny swojego super wykształconego gastronomicznie Menagera w McDonaldzie, bo lepiej żebyś w kółko te same burgery lepił zamiast ten sam tekst na forum pisał(dwie firmy...koń by się uśmiał). Co do reszty pajacyków to powodzenia w życiu i innych wspaniałych firmach. Ja będę w robił OVB. I pluł publicznie i na forach takim frajerom jak Wy do mordy. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Ja jednak prosiłbym o kulturalny język dyskusji, to nie chodzi o to, żeby wymądrzać się. Każdego szanuję pod warunkiem, że mówi prawdę. Kolejny raz powtórzę się: w którym biurze było tak, że ktoś skakał na biurko...itd. Jeśli o tym wspominasz, to napisz kto to był i gdzie? Niech wszyscy wiedzą, gdzie tak dzieje się, z chęcią posłucham... Chyba, że zmyślasz i dlatego nie chcesz podać tych danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie dexter czytaj uważnie
poziom merytoryczny zaniża qwerty0987 a ponadto obraża tysiące pracowników sieci typu McDonalds. Widzę że jest on kretynem , bo to przecież potencjalni klienci. No chyba że on ubezpiecza siebie braci szwagrów etc. zgodnie z zaleceniami Dyrektorów . Ale to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efect górą
Efect chce wejść na giełdę Poznańska firma pośrednictwa finansowego Efect w 2011 lub 2012 r. chce wejść na giełdę. W ciągu trzech kwartałów 2009 r. Efect sprzedał ubezpieczenia z UFK o wartości 278,8 mln zł. Dla porównania Expander sprzedał takie produkty o wartości 145 mln zł. Nie wiadomo, jak przedstawia się ta wartość dla Open Finance. Łącznie dla produktów inwestycyjnych (również struktur i polisolokat) jest to 3,4 mld zł. Efect sprzedaje ubezpieczenia inwestycyjne Aegonu, Axy, Skandii. Filip Jacek, właściciel pośrednika, tłumaczy, że klientom, którzy kupili unit-linked oferowane są inne produkty, m.in. majątkowe czy emerytalne. Współpracuje m.in. z ING, MetLife, Ergo Hestią i Allianzem. Efect chce też zwiększać swój zasięg działania. Obecnie na Słowacji ma jedno biuro, w 2010 r. chce wejść do Rumunii i Bułgarii. (EKO) Za: Parkiet, nr 292 (2009-12-18), str. 9, Piotr Rosik, Pośredni, który wejdzie na GPW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
To co jednak nie dowiemy się, gdzie skaczą po biurkach? Tak myślałem, łatwo coś powiedzieć a gdzie miało to niby miejsce, to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowiedziałeś się
Przecież , gdzie skaczą. Ja zadałem pytanie czy w jakimś Ewropeyskim coś tam też skaczą po stolikach. A tak swoją drogą jaką jeszcze nowość przedstawisz ??? to twoje centrum to kolejny nowotwór tworzony przez UE z pieniędzy zagarnianych Polskim podatnikom. Badania , wdrożenia , szkolenia , a gospodarka cofa się wstecz. Efekt taki , że Chiny, India i inne dawniej prymitywne kraje pomalutku wykupują socjalizująca się Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEXTER-jedno małe ALE
Tak multiagent ma wiedzę większą, może traczej szerszą, ale musi to być multiagent nie OVB-men taki jak / nie obraź się/ Ty. Ja 8 lattemu pracowałem w OVB, prawie 3 lata, byłem Kier. Okręgu i nie było wtedy turbokarier. Wszystko musiało być tak jak w PK. I poznałem OVB od dobrej strony , jak również od tej wrednej , ciemnej. A tą ciemną stronę poznasz po czasie, po wielu imprezach/ mam bardzo mocną głowę / i dobrą pamięć. I nie jest tylko fajnie. Jest to normalna firma kierująca się prostymi zasadami : ZYSK ponad wszystko.A doradztwo to jest w tej firmie takie, jak wysokie są prowizje. Dyrektorzy są prostakami, nastawionymi na wyrywanie kasy, często przechodzili z innych firm. OVB zakładali byli FMG-owcy.Jak nie wiesz FMG w latach 90 sprzedawało Amplico ze składkami tylko rocznymi, warunek wejścia to umowa dla siebie na kwotę min. 2.000 spisywana na wprowadzającego. Zrekrutowali ponad 100.000 osób. Dziś ich liczebność można określić jako partia kanapowa. Jednak była czołówka prowadzi dalej swoje struktury w coraz to innych firmach, wtym OVB. Wielu pozakładała swoje agencje, firmy i dalej prowadzi interes. Ja również dalej działam na rynku , tylko znacznie bardziej rozszerzyłem zakres usług w porównaniu do OVB. Tak więc zamiast kłócić się weź się do pracy , do nauki i wybiesz chłodnym okiem z OVB to co najlepsze, bo jak nie to za chwilę podzielisz clos krytykantów tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Dobrze, że załóżmy, że masz rację, to pokaż mi lepsze produkty a z chęcią sobie porównam. Jesli tak mówisz, to znaczy, że masz argumenty...konkretne produkty z jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter-nawróć się
O czym ty tak w koło nawijasz ? Lepsze, gorsze, człowieku każdy produkt jest dla innego klienta. Sam palnełeś głupstwo wczoraj o godz. 20:25 , że produkt HSBC....jest dostępny od min 4.000 wpłaty. Tylko klient wycofując się po 2 roku traci ok. 4-5 % z wpłaconej kwoty, przyjmujemy , że ani nie zarobił, ani nie stracił. W twoim oszczędzaniu 200zł/ mcpo 2 latach traci 4.800 zł czyli wszystko !!!!!! Ja wiem , program długoterminowy ok. , ale zrozum OVB na tym zarabia spokojnie 3.000zł. I nie mam tego za złe, ja też takie produkty sprzedaję, ale klient MUSI wiedzieć !!!!, że 15-20-25-czy 30 letni program to jest K Ó R W A nie do ruszenia !!!! Przynajmniej przez 10 lat. A to całe za przeproszeniem zgrupowanie krytykantów o tym nie wiedziało !!! W OVB częste sa praktyki nie informowania o tym, inaczej nikt by się nie skarżył. I jeszcze jedno, wpłaty jednorazowe nie są złe dla klienta, tylko dla sprzedawcy, bo za taką jednorazówkę jak mówiliśmy 4.000 dostałbyś max.120 zł prowizji. Dlatego jest nacisk na długoterminowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie OVB i oszustwa
Niech jakis OVBowiec powie lepiej czego nauyczyl sie na szkoleniach haha xD ja zapamietalem jedno szkolenie ( z jakas 100 uczestnikow), gdzie prowadzacy mowi: 20% decyzji o zakupie produktu to wiedza , 20% to glos, a 60% to wyglad i ubior. Dlatego najwazniejsze zebyscie dobrze wygladali. Spoko, to dopiero jest wysoki poziom swiadczonych uslug xD I pochwalcie sie jak pozyskujecie klientow! Dzwonicie i prosicie sie o spotkanie, a ta zalosna regulka haha xD smiac sie od niej chce xD Jesli ktos jeszcze uzywa mozgu niech ucieka jak najwczesniej. Szkolenia maja wysoki poziom... robienia ci z mozgu papki zebys myslal tylko o JP i oszukiwaniu ludzi i mowieniu ze wszystkie produkty procz SF, Genrali OFE, generali OVB , OV invest, Aspecta sa zle xD spoko. I dlaczego skoro caly czas jest mowa o dywersyfikacji to gdy idziecie do malzonkow to sprzedajecie im 2 razy ten sam produkt albo 2 razy to samo OFE?? Przeciez najlepiej jest wziac 2 najlepsze OFE i 2 produkty, gdyz wartosc oczekiwana ( trudne pojecie dla ludzi ze srednim wyksztalceniem) jest moze i nizsza, ale za to odchylenie nizsze. Czyli i zmiennosc w przyszlosci mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Jasne, że firma OVB na tym zarabia w końcu nie jest instytucją charytatywną, ale czy inne firmy nie mają prowizji, powiem Ci coś więcej mają dużo większe.Dlatego z uporem maniaka, chcę żeby ktoś mi pokazał tańsze produkty. Ja zawsze mówię klientom, że to program oszczędnościowy na długie lata, czasami przez to klienci tego nie chcą. Jesli inni nie mówią tego klientowi, to współczuję takich doradców. Wtedy podpisuję się, żeby tacy nigdy nie pracowali w OVB. Jesli znacie takich wpisujcie ich nazwiska i skąd są, trzeba takich wyeliminować z firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Chłopcze dla małzeństw proponujemy Generali i Axa, więc co Ty gadasz? Przynajmniej u nas biurze tak robi się... Wyjaśniać chyba nie trzeba , dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DEXTERA
Maniak z ciebie nieuleczalny. Nic do ciebie nie dociera.Masz klapki na oczach. Ile pracujesz w branży ? miesiąc, dwa ? Przecież napisałem ci że każdy produkt jest dla kogo innego, a ty swoje. A zwróć uwagę , że Agent bezpośredni np. w generali czy Aspecta ma te same produkty, trochę inaczej skonstruowane, a zastanów się ile oni maja niższe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Daj link do tych innych produktow, z chęcią poczytam...bo narazie to puste słowa...Gdybym miesiąc pracował to naprawde musiałbym po niezłych szkoleniach, gdzie musiałbym całymi dniami tylko uczyć się tego wszystkiego. Powtórzę kolejny raz, dlatego pytam o konkretne produkty, ktore są lepsze od tych co my proponujemy. Analizowałem wiele produktów, czy to ING "Strategię Lwa", Aegon, Skandia, Aviva, Warta, PZU, póki co nie znalazłem lepszego produktu. Jesli znasz, to podaj konkrety...bo mówić to można wiele rzeczy...czekam cierpliwie na konkrety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Widzę,że komuś bardzo zależy, żeby mnie zniechęcić. Dla mnie to oznacza, że brak Wam juz argumentów:) Tak to jest gdy nie ma się wiedzy, to obelgi, w tym jesteście mocni, ale mnie to nie rusza...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Daj link do tych innych produktow, z chęcią poczytam...bo narazie to puste słowa...Gdybym miesiąc pracował to naprawde musiałbym po niezłych szkoleniach, gdzie musiałbym całymi dniami tylko uczyć się tego wszystkiego. Powtórzę kolejny raz, dlatego pytam o konkretne produkty, ktore są lepsze od tych co my proponujemy. Analizowałem wiele produktów, czy to ING "Strategię Lwa", Aegon, Skandia, Aviva, Warta, PZU, póki co nie znalazłem lepszego produktu. Jesli znasz, to podaj konkrety...bo mówić to można wiele rzeczy...czekam cierpliwie na konkrety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam wasze wypowiedzi i nie wiem co myslec:/ w nastepnym tygodniu mam podpisac umowe z ovb.... zaczynam sie wahać... macie racje co do szkolen... Nie sa na najwyzszym poziomie... Ale praca mi sie podoba i mysle ze sobie poradze a jak nie??? Czy jest tutaj jakas osoba z ktora bede mogla porozmawiac na temat ovb?? Chodzi mi o osobe ktora pracowala lub nadal pracuje w ovb... Bardzo mi zalezy na tej rozmowie.... Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
a do ONA-OVB życzę powodzenia w firmie tylko mam jedną rade nie wciągaj w swoich pierwszych klientów rodzine albo przyjaciół bo bedziesz tego żałować chyba że jesteś taka sama zachłanna jak oni bo dlamnie ovb kojaży sie z gónem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
ONA-OVB ja ci powiem jak jestw ovb bedziesz dzwonić do klientów z książki telefonicznej ze swojej komórki koszty te nie zwracają .bedziesz jezdzić jak głupia do klientów pod warunkiem żę jakiegoś znajdziesz.kosztów nie zwracają,będziesz miała prowizje małą bo większą mają twoi przełożeni ci wyżej w piramidzie! będziesz płacić za segregatory w których to będzie dokumentacja klientów.zresztą sama zobaczysz napisz tu za jakiś czas,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowales w tej firmie ze masz takie zle zdanie o niej?? Nie wydaje mi sie ze firma ovb to jakies oszustwo, gdy rozmawialam z ludzmi nie mowia ze jest zle- wrecz przeciwnie... A wlasnie pierwsze analizy robilam z osobami z rodziny... Tylko teraz czekaja na doradztwo bo ja nie moge tego robic bo mam dopiero egzamin w styczniu... Ale tak patrzac obiektywnie to nie jest az tak zle jak tutaj wypisujecie:P:P A i jeszcze jedno widze ze u ciebie mozna lepiej zarobic niz w ovb hehe przydalo by sie :P:P zarcik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Tak myślałem, że o konkretach to sobie nie pogadamy. Może byłem Twoim kolegą w biurze OVB, zastanów się...masz zagadkę na święta;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
a do ONA-ovb nie pracowałem tam, i nie mam zamiaru tylko mam kolegę dyrektora i opowiada co nieco.i wiem co to za firma i jak działa a kariere zrobił w niecałe 2 lata tylko z długów dopiero wychodzi,i żeby tak dojść wysoko w tak krótkim czasie nie miał żadnych wyrzutów,jest mistrzem w kłamaniu tylko tacy robią w ovb kariere.a potem zmieniał telefony bo mu klienci dzwonili i nie dla tego że byli zadowoleni.dlatego mówie że pracownicy ovb to żenada a jacy pracownicy taka firma.a i jeszcze jedno gość jest po technikum drzewnymnie wiem czy tu pisze ale chyba sie nie obrazi bo prawdę pisze zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oszusci ovb::: nie pomagasz mi :/ mam do ciebie pytanie a mozesz mi powiedziec w jakim województwie twoj kolega-dyrektor pracuje??? Wiesz bo mozna na to spojrzec w ten sposob ze skoro on oszukuje i klamie ludzi nie znaczy ze beda tak robic wszyscy... swoimi wypowiedziami chcesz przestrzec ludzi przez firma ovb?? jaki masz w tym cel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC Z FORUM
Tak, zatrudnij się u WACELA. W jednej bądz drugiej firmie. To naprawdę spoko robota. Kopiowanie i wklejanie tekstów na fora firm w, której WACELOWI nie wyszło. Albo na czarno do "oszuści z ovb" - on nie ma 2 firm tak jak wielki WACEL, ale robi dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×