Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Kondzio789
"Mamy 100 bankow w Polsce.." tak sie zaczyna szkolenie u derekcji Ustron City rulez! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1991plus
witam. dzisiaj byłam na pierwszym spotkaniu z przedstawicielem tej firmy. dostalam do podpisania jakieś niby ankiety i umowę z ktorą mam się zapoznac. czy po podpisaniu tych niby ankiet i pozniejszej rezygnacji z pracy w tej firmie ponosze jakies konsekwencje ? na szczescie umowa o prace nie została podpisana i raczej tego nie zrobie, chodzi mi tylko o to co juz podpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola42
Z tego co wiem, to jakiś cel tej ankiety musi być, czytałam gdzieś na innym forum iż jesli podpiszesz ankiete, musisz zapłacić za szkolenie, ale nie wiem czy tak jest na 100%, nie chcę wprowadzać w błąd, ale tak czytałam. Natomiast mnie dano ankietę i w domu przeanalizowałam sobie wszystko i nie podpisałam nawet ankiety, bo ową ankietę dostałam do domu, a na następny dzień miałam do nich zadzwonić czy sie do pracy dostałam i się dostałam ale podziękowałam, więc niczego nie podpisywalam. A Tobie od razu dali do domu umowę?? Dziwne, ja dostałam tylko ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa1991plus nie radze podejmowac pracy w tej smiesznej agencji po zrezygnowaniu z pracy przysylaja wezwania do zaplaty na duze kwoty. smieszna firemka ktora uwaza ze sa pepkiem swiata. szkolenia sa zalosne. Zastanow sie czy chcesz podpisac umowe a jak juz sie zdecydujesz popros o tabele prowizyjne i spytaj sie czy w przypadku rezygnacji z pracy lub rezygnacji klienta ponosisz koszty. na pewno powiedza ze nie a potem wychodzi szydlo z worka. nie popelnij tego bledu co ja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprostowanie do poprzedniego postu na gorze chodzi o OVB oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kapucyn
Ja mam małe pytanie czy są tam kible ? bo mi się srać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek2000
Witam. Mam pytanie. Po przedstawionej mi ofercie w biurze stwierdziłem iż podpiszę umowę zlecenie z firmą OVB ponieważ wydawało mi się to atrakcyjne, ale kiedy to wszystko przeczytałem to mam ochotę podziękować już na wstępie, oczywiście chodzi tu o "specjalistę do spraw rekrutacji" w niedzielę mam mieć pierwszy dzień szkolenia, stąd pytanie jeśli zerwę jutro umowę to nie muszę pojawiać się na szkoleniu i w danym dniu pracy? Niby czas zerwania umowy podlega do 2 tyg. Zaznaczam, że nie byłem na pierwszym szkoleniu i też żałuję teraz że nie przeczytałem na wstępie opinii ludzi. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1991plus
Karola42, mogłabyś podesłać mi linka do forum, na którym czytałaś o tym, że poniosę jakieś opłaty za tą ankiete i jakie to są kwoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1991plus
oczywiście umowy nie podpisałam, wypełniłam tylko ankiete, w którą trzeba było wpisać dość dużo swoich danych osobowych. Niestety to zrobiłam i teraz się martwię, że będę miała z tego tytułu jakieś nieprzyjemnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1991plus
co do szkolenia, to osoba, ktora mnie rekrutowała wspomniała, że szkolenia są opłacane przez firmę, więc chyba dziwne by było, gdybym teraz musiała za nie płacić, nawet po wypełnieniu i podpisaniu samej ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaa4
Słuchajcie ANKIETA służy im do tego aby później wykorzystywać te dane, tam jest poniżej ze musicie zaznaczyć, tak jak zaznaczacie np. wysyłając CV do danej firmy, zaznaczacie ze zgadzacie się na wykorzystywanie danych itp. ale tez czytałam gdzies ze za szkolenie trzeba zapłacić gdy się podpisze już ankietę, ale nie wiem czy to akurat prawdą jest. Zaś reszta negatywnych opinii jest niestety wielką prawdą. UCIEKAJCIE! Dobra jakiś śmiałek jak chce niech podpisze umowe i zobaczy czy jestn REKTUTEREM BĄDŹ POMOCA BIUROWĄ, jesli tak to ok, ale my wiemy ze to kłamstwo. Byłam na rozmowie w sprawie REKRUTERA i POMOC BIUROWA a on w ogoe o tym nie wspomniał, ja zaś wiem ze w umowie jest napisane ze my mamy zapierdzielać i łapać klientów, więc firma kłamie na wstępie. Chcecie być okłamywani to idźcie do OVB. Każda firma ma swoje chwyty ale to poniżej pasa. Dlaczego nie napisali ze chcą DORADCE???? Na którego 80% się osób nie zgodzi, więc tak łapią nas na sieć?? To karygodne. Proponuję sprawę nagłaśniać. Otóż niech podstawiony ktoś idzie i podpisze umowę i na następny raz niech przyjdzie tam i rozsiądze się i powie głośno NO I GDZIE TA MOJA PRACA GDZIE STANOWISKO NA REKRUTERA ?? Kurcze szok.Oszuści z nich. Niech ktoś z telewizji idzie tam, ze tak kłamią ludzi. CZY KTOS W OGOLE PRACUJE TAM NA STANOWISKU REKRUTERA??? BO JAK WIEM ZAPIERDZIELA I LAPIE KLIENTOW NA UBEZPIECZENIA ITD. Ludzie, jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmihuj Kwadrat
U nas w odziale we Wrocławiu cały czas sprzedajemy garnki i jest z tego kasa , ale przebojem są mongolskie koniobijki automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1991plus
nie rozumiem tego, tam mi mowiono, ze szkolenie jest opłacane przez nich, wiec dlaczego niby miałabym teraz za nie płacić ? szczegolnie ze nie bede brała udziału w tym szkoleniu... wczoraj wysłałam wiadomość do osoby, która przeprowadzała ze mna rozmowę, że rezygnuję i nie było żadnego odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
Czy tę ankietę oddałaś im wypełnioną? Ponieważ ja ją mam w domu i już tam nie pojechałam, zadzwoniłam czy się dostałam, a pani mówi mi ze tak, więc mówię do niej że nie jestem już zainteresowana tą pracą, a ona na to dobrze dziękuje do widzenia. Tyle było w temacie. Wydaje mi się ze nie bedziesz musiała nic płacić ale zadzwoń do nich i się upewnij. Nie pisz tam, ale zadzwoń, bo jak widać mają Ciebie gdzieś, więc masz prawo zadzwonić i się dowiedzieć. Też byłaś na Racławickiej w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta345
Za podpisanie ankiety raczej nic nie grozi, ale za podpisanie UMOWY tak. Jest jak byk napisane w umowie ze samemu jej zerwać nie można, bo jesli tak to będziesz musiał płacić karę. To wszystko jest jak BYK napisane w umowie, Nie odejdziesz od nich tak łatwo, oj nie. Firma się dobrze zabezpieczyła. HARD CORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmihuj Kwadrat
U nas w odziale we Wrocławiu cały czas sprzedajemy garnki i jest z tego kasa , ale przebojem są mongolskie koniobijki automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta34
Widzę że ktoś tu ma problem z czytaniem. Po pierwsze nie baby, a po drugie czytaj ze zrozumieniem, bo chyba masz naście lat i umiesz czytać. Nikt nie pisał tu ze za podpisanie umowy płaci sie, nie w tym kontekście. Jakiś Ty mało domyślny człowieczek jesteś. Chodzi o to że gdy podpiszesz umowę z OVB, to jest ona wiążąca, nie płacisz niemądry chłopcze za zwój papieru na którym jest umowa, kurcze takiemu jak Ty trzeba by chyba namalować pewne sprawy na kartce papieru. Otóż w umowie jest napisane ze gdy juz ją podpiszesz to masz z tego konsekwencje, nie wolno Ci jej samemu zrywać, bo są kary pieniężne, no chyba ze Ty lubisz szastać pieniędzmi na prawo i lewo, bo żeś DZIAD. Słuchaj co się pisze a nie czytasz co drugie słowa. Owszem w ankiecie nie ma nic napisane ze za coś się płaci, ale w umowie już jest. Nie muszę kłamać bo umowę widziałam więc teraz wolę przestrzec pewne osoby, a Ty jak chcesz nie musisz czytać, ale nie siej zwątpienia. Są ludzie którzy wolą się ustrzec niż później w brodę pluć. Z prowizjami jest tak że nikt Ciebie nie informuje ze po 10 latach od odejścia z tej pracy będziesz płacił jakieś prowizje, bo tym powinno być konto tzw,. storno konto, gdzie gdy pracownik odchodzi z firmy to w razie gdy klient rezygnuje z danego ubezpieczenia to te koszty powinny być pokryte z tego konta zwanego STORNO kontem, ale koleś taki jak Ty, który nie wie ze w tej firmie sa oszuści i po 10 latach przyjdą Ci pisma straszące żebyś zapłacił bo jakiś klient zrezygnował, więc jeśli popierasz taką logikę firmy to sobie dla nich pracuj i haruj.. no bo normalna firma przyjmuje człowieka uczciwie i uczciwe pozwala mu odejść a tu nie wiesz kiedy dostaniesz pismo z windykacji abyś zwrócił IM KASĘ. Naprawdę gratulować że firma "gra w otwarte" karty.. szkoda ze nie z pracownikami. Ja nie dam się w kozi róg pognać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kase się oddaje tylko w jednym przypadku jeżeli klient zerwie umowę a wynagrodzenie pobraliśmy z góry za 24 miesiące od podpisanego wniosku - ubezpieczenie na życie. Kobitki boją się, to niech piszą do zarządu, że chcą wypłaty od inkasa z życiówek i po problemie. Druga sprawa to jest pewna zależność. Jeżeli dobrze dbamy o klienta to klient czuje się w opiece i nie zrywa umów. Jakość SERWISU jest odwrotnie proporcjonalna do ilości zerwanych umów przez klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam obecnie pracuję w OVB i powiem wam , że jestem zadowolony zarówno z pieniędzy jak i atmosfery w pracy , ludzie są fajni , sympatyczni , i chętni do pomocy :) pozdrawiam ekipę z Poznania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@nowa1991plus pisze jak byk że kilka stron wystarczy. ale po co? Lepiej napisać że sra się po gaciach bo się ankietę podpisało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję wszystkich oszukanych przez Małgorzatę Duplak (Limanowa), Zuzannę Prostacką (Limanowa) którą podejrzewam o podrabianie podpisów pod umowami, Piotra Kucek (kraków) karany za podrabianie dokumentów i podpisów potwierdzone wyrokami. Wszystkich poszkodowanych, oszukanych, naciągniętych przez w.w. osoby proszę o kontakt w celu złożenia pozwu zbiorowego do sądu. Ja zostałam oszukana przy polisach z DWS, Compensa, Greling i Generali. adres email: agnieszka7-1981@o2.pl proszę wszystkich poszkodowanych o pilny kontakt. ja już złożyłam do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Bobek
Ty nie dostałaś 400 złotych , ale Oni zainkasowali conajmniej 1000 za tą polisę i........ jak klientka zerwie przed ukończeniem dwóh lat , to każą zwrócić ci te 400 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia3456
Nie słuchajcie tych bzdur.Też byłam i to PIC na WODĘ. Kłamią i jeszcze raz kłamią. Takze udało im się zwerbować mnie na pierwsze spotkanie ale na drugie już nie. Okłamują że na pracownika biurowego a później musisz latać za klientami. Poczytajcie sobie na innych forach takze o tej firmie. Szkoda gadać co to za jedni. To jest przestępczość to co robią a nie firma. Człowiek który szuka pracy według nich ma zapierdzielać samochodem po klientach i bulić za paliwo ze swoich pieniędzy, takze umawiani klienci muszą być przyjmowani w lepszych restauracjach i ty pracowniku musisz płacić za zamówienie danego klienta np. gdy twoj klient zamowi kawkę czy ciacho Ty jako przedstawiciel firmy dobrze prosperującej musisz za to płacić, bo firma nie zapłaci za to, smiechu warte. Ja mam dokładać do ich biznesu??? Ja bezrobotna poszukująca źródła dochodu mam wspomagać tych z góry?? Pajace! Jestesmy mądrzejsi niż Wy bo mamy olej w głowie i nie damy się nabrać na kokosy. Wsadźcie sobie gdzieś KOKOSY, my chcemy pracy takiej jaką obiecywaliście w ogłoszeniu! Hańba do gazet i telewizji się to nadaje. Piszcze w ogłoszeniu ze potrzebujecie DORADCY Z AUTEM. Ja straciłam na bilet, pojechałam w nadziei ze to praca w biurze i nadal nikt mi na pierwszym spotkaniu nie powiedział prawdy o charakterze pracy, ja sama doszukałam się owej prawdy. Za to wszystko powinniście ludziom zwracac kase za bilet lub paliwo, bo w ogłoszeniu jest co inne a na miejscu co inne POD WARUNKIEM ZE SIĘ CZŁOWIEKU SAM DOMYŚLISZ, bo ja widać oni idą w zaparte i kłamią do końca, nawet na szkoleniu, a szkolenie to przecież już krótko przed pracą jest i jak można naciągać cżłowieka i mówić mu BEDZIESZ OGLADAŁ GWIAZDY NA NIEBIE a tymczasem PADA NA CIEBIE DESZCZ SPOD RYNNY. OVB spadajcie z tymi kłamstwami, Znam wiele firm ale nie kłamią na wstępie, a WY JUZ NA WSTEPIE brzydko pachniecie. POKAZYWANIE SUPER FILMIKOW JAKA FIRMA BOGATA JEST FAKTEM ALE POKAZCIE KIEDY CI LUDZIE SIE DOROBILI. Bo ja wiem dokładnie ze dawniej ludzie sie dorobili i teraz MY MAMY NA NICH HAROWAĆ. Pokazujecie kierowników, dyrekcję z innych krajów z bananem na twarzy a my takim bananem to jedynie dostaniemy ale po głowie. Obiecanki cacanki i macanki w super hotelach, też to lubię, ale nie moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia3456
Tak Grzegorz masz rację. Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Zorro7
Janie H... my mamy podwać prawdziwe imiona a dlaczego "szanująca" się firma nie pokaże jak uczciwie się postępuje z człowiekiem. Ty sie czepiasz nas? Śmieszny jesteś.. Otóż jak wiesz, na forum nie obowiązuje podwanie prawdziwych imion i nazwisk, ale forum to wypowiedź, gdzie 80% stanowią wypowiedzi a 20% wypociny, więc skoro mi większa część ludzi mówi jak jest i ja będąc tam w tej pożal się Boże firmie wiem jak jest, to ja chcę ludzi przestrzec przed popełnieniem błędu i daję tu argumenty a Ty jakie masz argumenty? Bo jak widać nie pochwaliłeś się wiedzą. Odpieranie ataku powinno polegać na argumentacji, a w moim mniemaniu to nie atak z naszej strony wobec "biednej" firmy, ale przestroga dla przyszłych ludzi. Kto chce podejmować prace w firmie ZNAK ZAPYTANIA niech podejmuje, ja lubię ciastka z niespodzianką, ale jeśli mam mieć po nich ....nudności, to nie muszę się nimi zajadać. Nie negowałabym firmy gdyby podeszli do nas uczciwie i powiedzieli SLUCHAJCIE POTRZEBUJEMY DORADCOW, BEDZIECIE MUSIELI POZYSKIWAC LUDZI DO UBEZPIECZEN, nie miałabym zadnych powodów, ale firma okłamuje do końca, a Ty biedroneczko nisko latasz i blisko ci abys wpadła pod tira, zacznij myślec zanim oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Krakus
@Tazz Pracowałem z tymi ludźmi :) Ładne przekręty z nich, ale nie wiedziałem że podrabiali podpisy:D Bolączką OVB jest że przyjmują każdego kogo popadnie... Jedni są ok, drudzy oszukują. Tak długo jak to się nie zmieni (forma zatrudniania) tak długo ludzie będą oszukiwać ludzi. Pozdrawiam wszystkich OVB-owców którzy ciężką pracą chcą osiągnąć sukces. PS. Nie zauważacie że OVB jest firmą bliźniaczą z Oriflame, Avon?? Różni się tylko produkt który sprzedają. TYLKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOI TOI
OPIS: Lekka i nowoczesna forma, oryginalna kolorystyka i najwyższy poziom funkcjonalności kabiny TOI FRESH sprawiają, że będzie ona doskonałym wyborem na place budów, parkingi samochodowe i inne miejsca wymagające wysokiej jakości zabezpieczenia saintarnego np. imprezy, place budów lub działalność wojskowa. Toaleta dostepna jest w wersji VIP i VIP+ DANE TECHNICZNE: Podstawa: 1200mm x 1200mm Wysokość: 2350mm Waga: 106kg Zbiornik: 250l WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: - pisuar - podajnik na 2 rolki papieru toaletowego - antypoślizgowa podłoga - zamek wewnętrzny - wieszak na ubranie - uchwyty do rąk podnoszący funkcjonalność toalety - zawiesia do dźwigu - lustro - wskaźnik damski/męski - wskaźnik wolne/zajęte - podwójny system wentylacji - bezodpływowy zbiornik z wentylacją OPCJE DODATKOWE: - zamek zewnętrzny - podkłady higieniczne - dozownik na płyn dezynfekujący - oświetlenie (solar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Bobek
czy OVB zajmuje się sprzedażą Toi-Toi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Bobek
czy OVB zajmuje się sprzedażą Toi-Toi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurycy48
Ta praca to jedna wielka ściema!!! Gdy byłem na pierwszym spotkaniu to była mowa o jakiejś bliżej nie określonej pracy biurowej,a po szkoleniu w Poznaniu zrozumiałem że to wielka ściema,praca polega na sprzedaży umów ubezpieczenia,i szukaniu kiolejnych naiwnych na duże zarobki.Co mi dało do myślenia ?? otóż ci panowie dyrektorzy którzy to szkolenie prowadziłi cały czas dużo gadali o gigantycznych zarobkach,a sami mieli garniturki takie bardziej z lumpeksu niż od Armaniego.Kogo dzisiaj stać na oszczędzanie i ubezpieczenie dodatkowe ?? a ci których stać to już dawno polisy wykupili. Ja się wycofałem z tego biznesu,i osobiście nie doradzam podjęcia tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×