Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kirrra

Wesele w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Sprawdź na www.gdziewesele.pl tam są super sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele to nie tylko odpowiednia sala. Warto postawic na niespodzianki, ktore wywolaja usmiech na twarzy gosci. Dobrym pomyslem sa fajerwerki, my zakupilismy co nieco od http://www.fajerwerkigorzow.pl/ - byl to swietny pomysl, ktory kazdemu przypadl do gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u przyjaciółki na weselu w Zajeździe Borowik( www.borowik.net.pl ). Bardzo mi się podobało. Szczególnie smaczne jedzenie. Lasy dookoła. Moim zdaniem idealny klimat na większą imprezę i można spokojnie się bawić bez zwracania uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele mojej siostry odbyło się w Pruszkowie pod Warszawą. Wynajęła salę weselną www.salazklasa.pl i polecam wam to miejsce. Sala znajduje się w dobrej lokalizacji, ma niezłe ceny i prezentuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Salę Oberek w Warszawie :) Organizowaliśmy tam wesele w czerwcu i szczeeerze, bardzo szczerze polecamy ten lokal :) Goście wyszli bardzo zadowoleni, wszystko dzięki Panu menadżerowi :) http://oberek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirela8822
A jeśli miejsce się już znajdzie to trzeba pomyśleć o zespole, prawda? Według mnie w Warszawie furorę robi zespół NotoGramy. Powiem szczerze, że nie spotkałam się chyba z żadną negatywną opinią. Zespół wie, jak poprowadzić imprezę i jak zabawić gości w każdym wieku! Mają spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość231321
Zobaczcie sobie tę salkę - http://www.domweselnyastoria.pl Siostra miała tam przyjęcie weselne i moim zdaniem wejściówka naprawdę z klasą. A konkretnie znajduje się w Kaniach,kawałeczek od Warszawy, zerknijcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknym miejscem na zorganizowanie wesela jest zamek ujazdowski. Mają tam piękną restaurację instalacje art bistro, gdzie sami dekorują pięknie lokal, są miłe panie, mają świetne jedzenie, a co najlepsze jest też ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania26
Zobacz sobie na stronie ofertę restauracji Ursus. lokal ładny, jedzenie smaczne, cena nie zwala z nóg. Byłam tam na weselu jako gość i było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w zeszłym tygodniu byliśmy koło Legionowa (jakieś 15 minut od wawki) na weselu kuzynki. Bardzo fajna miejscówka - restauracja Polna Róża. Dobre jedzenie mieli, fajnie się bawiliśmy. A jak rozmawiałam z parą młodą to organizacyjnie i cenowo też sobie chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorella09
Jeśli chodzi o warszawę i okolice to moim zdaniem warto zerknąc na Astorię. My tam co prawda robilismy komunie corce, ale rowniez wesele mozna tam wyprawić. Sala duza, dobrze zagospodarowana, pyszne jedzenie, a dookola zaciszny zielony teren :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o weselę w Warszawie to dla mnie Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim jest bezkonkurencyjnym miejscem. Piękne wnętrze i jeszcze piękniejszy ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wesele można urządzić w Nieborowie w Biała Damie. Piękny i elegancki dworek ładnie urzadzony i zadbany. Klimatyczna i spokojna okolica. Można tam urządzić fajną sesję zdjęciową. Sama impreza dopracowana w każdym calu. Pięknie przygotowana sala weselna. Bardzo smaczne, przygotowywane na miejscu jedzenie. Sprawna i zgrana obsługa kelnerska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wesele można zrobić w pałacu Kobylin. Piękne, klimatyczne miejsce. Perfekcyjnie przygotowali wesele mojej kuzynce. Elegancka sala weselna. Gustowne dekoracje. Pyszne jedzenie. Obsługa kelnerska tez na medal. Spokojnie mogę polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×