Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kirrra

Wesele w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

my bedziemy miec wesele w www.villajulianna.pl, polecam, poki co zapowiada sie super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukkkkki
Tak się sklada iż byłem 07.07.2007 roku na weselu właśnie na sali Rancho pod bocianem i byłem mówiąc delikatnie nieco przerazony, a mianowicie: Brak jedzenie!!!!!! Na początku wesela podano jeden ciepły posiłek, a później około godziny 22 zrobiono grilla we wnętrzu sali (w planach miałbyć na zewnątrz ale pogoda nie dopisała) i to by było wszystko jeśli chodzi o posiłki ciepłe!!! Posiłki zimne były poustawiane na stole metry od siebie trzeba było się prosić sąsiada o podanie żeby cokolwiek zjeść i tak niestety nie pierwszej swieżości!!! Sala bardzo ładna, wystrój. a także teren rewelacyjny ale mi nie mogliśmy się z tego nacieszyć bo akurat pogoda była straszna! Ogólnie zabawa była całkiem sympatyczna ale dopiero po kilku kieliszkach wódki! Poza tym sala daleko od drogi głównej, nawet z mapą ciężko było trafić, dopiero okoliczni tubylcu pomogli w dotarciu na miejsce! Ogólnie w skali od 1 do 10 całokształt sali oceniłbym co najwyżej na 3/10! Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
A gdzie w Markach będzie pani miała to wesele, bo szukam czegoś właśnie w Markach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANTHX22
witam... interesuje mnie ta sala w Markach za 110zl od osoby.. czy kto moze mi przeslac lub dac tu namiary na nia .. prosilbym bardzo pozdrawiam serdecznie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaf8
ja rowniz szukam sali gdzies w okolicach Ząbek lub Marek. jak by ktos mi mogl jakas polecic to bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momo_2007
Hej, dziewczyny, a czy któras z was wie może o sali do wynajęcia, ale bez jedzenia, bo jedzienie młodzi sami sobie chca zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka123
Wszystkim mogę polecić Zajazd pod Jaworem .w Pruszkowie. Super sala, bardzo dobra współpraca z właścicielami. Pomimo, że do wesela nie doszło to sposób w jaki "rozwiązano z nami umowę" można postawić tylko za przykład innym organizatorom wesel. Pan Paweł (współwłaściciel) nie pozostawił nas samych z problemem, tylko razem z nami szukał kogoś na nasze miejsce .Dzięki temu odzyskaliśmy całą zaliczkę. Gdybym ponownie miała organizować wesele napewno rozpocznę poszukiwania wolnych sal od Zajazdu pod Jaworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieś wyżej
wesele w Zielonej Chacie ogródek/grill/ do 100 osób 150zł od talerzyka/bez alkoholu/ ciekawy wystrój wnetrza kapela na miejscu /lub dj/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieś wyżej
www.zielonachata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja123
ja byłam na weselu w Górkach i mi się podobało. To jest między W-wą a Mińskiem. Najfajniejsze było to, że było dużo miejsca i młoda obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpaula
Czy zna ktoś Salę Weselną w Wilanowie Na Bruzdowej? Moze wiecie jak organizowane są tam wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna-recepcjonistka
CZeść... Słuchajcie pracowałam w 3hotelch i centrach szkoleniowych. Wesele można urządzić w Centrum szkoleniowym Platon, ul. Skalnicowa 21 Warszawa. Wystrój,klimat,brama, toast, chleb , smaczne jedzenie i naprawdę sympatyczna kierowniczka p. Matejko.. cena za os- 180zł ale na pewno goście nie wyjdą głodni do tego jest wystrój, dodatkowe pokoje ok.3 w zależności jak się dogadacie. Nikt z gości nie wyjdzie głodny naprawdę... pracowałam tam i polecam. Centrum szkoleniowe Twins weteranów 44 w Warszawie nie polecam w ogóle.. szefowa kiepska, nie wywiązuje się ze swoic obowiązków np. na czas nie pisze menu.. spóźnia się na spotkania.. jedzenie dobre ale mało.. talerze od 120-165. Natomiast 2 hotel twins żywiczna warszawa koszt to 250zł/osoba podobno śliczne wesela ale ta sama szefowa-beznadzieja. NIE POLECAM TWINSa.... pokoje śmierdzą, są stara i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxCypis
polecam bardzo hotel WALD Spa & Wellness w Warszawie www.wald.pl Bardzo dobre jedzenie i ceny już od 139 zł/os. Robią weselna do 120 osób i z tego co wiem to mają wolne terminy na 2010 i 2011. Sala klimatyzowana. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy w sali orchidea na ul. kolejowej w zielonce - blisko warszawy, rewelacyjne jedzenie, obsluga itp. po nas juz 2 nasze znajome pary zrobily tam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miesiąc temu miałam wesele organizowane przez Karczmę Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim. Bawiłam się doskonale. Jedzenie było znakomite, a dodatkowo otrzymaliśmy darmowy przejazd Rolls Roycem. Gorąco polecam! Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
oryginalnie ? w BrowArmii. www.browarmia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam hotel Borowina - www.borowina.eu ceny w soboty od 180-220zł a na piątek rabat -20% - nie wiem czy to nadal aktualne. Nowy hotel, rozmawialam z osobami ktore mialy tam slub i były zadowolone bardzo, sama mam tam termin na wrzesien. hotel miesci sie w konstancinie. duzo jedzenia i przedewszystkim czysciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
Polecam zespół Smooth z MC na wesela z klasą. więcej info na : www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibinka
ja bawiłam się na weselu w Domu weselnym QUATRO i mi się bardzo podobało.To jest gdzieś między Markami a Zielonką. Sala z klimatem, jedzenia mnóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już za rok!
Polecam San Lorenzo włoska restauracja przy al. J. Pawła II, którą poleciła mi kuzynka (jeśli chodzi o organizacje) bo na weselu byłam i jak wygląda (Super!) sama widziałam. Byłam w tygodniu jeszcze raz oglądać, bo moje weselisko już za rok i wiem, że się zdecyduję. Restauracja jest bardzo luksusowa, a ten dzień musi być wyjątkowy, przyjęcie musi podobać się mi i gościom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busciasta
Zgadzam się, San Lorenzo jest piękne...ach, każdy to robi wesele w W-wie powinien brac to miejsce pod uwagę. A jak nie robi wesela to niech choc raz naciągnie faceta na kolacje w tym miejscu-warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania do Już za rok!
Powiedz mi, czy tam w san lorenzo mozna wykonać sesję slubna? byłam tam kiedyś, wnetrze jest rzeczywiscie bardzo eleganckie i stylowe, niestety nie stać mnie na organizowanie tam wesela, ale sesje chciałabym tam miec. slyszalas czy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukacie sal weselnych w Warszawie to najszybciej i najwięcej ich jest na www.GdzieWesele.pl Z samej Warszawy jest tam ponad 170 obiektów w którym zorganizujecie idealne przyjęcie weselne. Są tam też komentarze odnośnie sal weselnych, można też dodać swój. www.GdzieWesele.pl/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już za rok! do mani
sesja w san lorenzo - można się umowić, wiem ze to jest tam praktykowane. co do ceny radzę żebyś najlepiej zadzwoniła i sprawdziła sama, bo choć najtaniej tam z pewnością nie jest, to ostateczna cena zależy od wybranego menu, więc moze być i drożej i taniej, więc niekoniecznie cię nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torisss
Koszty, koszty, no niestety, porządne wesele kosztuje, ale nie trzeba przesadzać, przeważnie koszty w granicy 15-20 tysięcy są całkowicie normalne. To się tak wydaje, ale grosz do grosza i wychodzi niesamowita suma. My korzystamy dodatkowo z usług konsultanta ślubnego z firmy Indygo, bo jesteśmy strasznie mało czasowi, ale ... co ciekawe, ślub z konsultantem okazał się nie być wiele droższy niż organizowany samemu, z prostej przyczyny, takie firmy mają często fajne zniżki jeśli współpracują z innymi firmami typu kwiaciarnie, jakiś catering etc. Warto o tym pomyśleć, poza tym konsultant pozwala kontrolować nam lepiej koszty. My sobie przyjęliśmy, że 20.000 to jest maksimum, to generalnie nie jest wiele jak na ślub w Warszawie/okolicach, tutaj wiadomo, jak zwykle drożej, ale najważniejsze, aby efekt był taki jak sobie zaplanowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katorii
Mogę prosić o kontakt do domu weselnego Orchidea na Kolejowej w Zielonce? Naprawdę jest tam tak pięknie ? bardzo proszę o opinie bo niewiele znalazłam informacji o tym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×