Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kirrra

Wesele w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

ja nadal szukam! w tej chwili mamy nastepujace opcje: 1. Palac Łochów 2. Palac Zdunowo 3. Palac Prymasowski 4. Palac Nogalin - ale to mega daleko... 5. Klub Bankowca 6. Palac Lasotow do tych miejsc bedziemy robic wycieczki, zeby obejrzec rozwazam ew tez Dworek w Drwalewie, ale jakos ubogie menu mieli, wiec na razie odpuszczam sobie. podobal mi sie tez Dworek w Chotyni, ale sa strasznie drodzy... a ze daleko to i noclegi trzeba by doliczyc. jesli ktoras z Was mialaby jakiekolwiek uwagi/opinie to bede BARDZO wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezyfirmowe.info
W Warszawie polecam Boathouse lub restauracje La Strada na kłopotowskiego , ew. Endorfina na foksal DJ na Wesele Warszawa - 792 51 75 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje wesele (ale nie takie staropolskie weselicho z przytupem, tylko raczej przyjęcie ślubne) miałam w Ristorante San Lorenzo w wawie i bardzo polecam. Obsługa kelnerska szybka i sprawna, właściciel elastyczny we wprowadzaniu zmian do menu, pyszne jedzenie w normalnych (a nie mikroskopijnych) porcjach, bardzo elegancki wystrój. Jak dodano do tego bukiety świeżych kwiatów byłam wniebowzięta. Gościom również bardzo sie podobało. wystroj sali mozna zobaczyc na Facebooku. Polecam wszystkim, którzy nie lubią klimatu karczmy czy gospody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira5
ja będę mieć w san lorenzo, bo juz tam bylam na jednym i bylam zauroczona. wszystko dopiete na ostatni guzik w najmniejszych szczegolach - ladnie przystrojone stoly, serwetki nie takie jednorazowe które sie wyrzuca do kosza, tylko eleganckie, wszedzie czysciutko. Podobalo mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciboure
ja polecam w Piasecznie www.esencja.com.pl piękna sala, pyszne ejdzenie bardzo klimatycznie miałam tam wesele 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka_beata
Palatium w Hucie Zabiowolskiej, 36 km od Warszaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.ja
bardzo fajny pod Warszawa (okolice Grodziska) jest hotel Cyoprus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkiewka
www.gala-catering.pl polecam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocaincoralin
do ciboure : czy mogłabyś napisać coś więcej o esencji? jak obsługa?współpraca z właścicielką? jedzenie? zastanawiam się nad tą salą ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na jej temat będę baaardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko-Wawa1
Ja polecam Zespół Rezydencji Belweder-Klonowa w Warszawie przy ul.Flory 2. Jest to obiekt Kancelarii Prezydenta więc obsługa na wysokim poziomie,ceny nie są wygórowane i mają bardzo fany ogród.Do tego są w centrum przy Łazienkach więc wszyscy mają blisko.Moje wesele było na 80 os i wszyscy się zmieścili na jednej sali ale w razie potrzeby obok jest druga sala(trochę mniejsza) i można na niej zorganizować tańce.Jedzenie super,oprawa ekstra,polecam:) www.belweder-klonowa.kprp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia_M
Już pisałam w poprzednim temacie, ale poszukiwania sali weselnej to temat ciągle żywy dla narzeczonych:) a więc my mieliśmy swój ślub pod warszawa nad zalewem zegrzyńskim w hotelu Winsor, polecam bardzo fajna obsługa, a podczas przygotowania fajnie współpracują z wedingplenerem, może nie jest to najtańsza inwestycja, ale na takim wydarzeniu jak ślub nie ma co oszczędzać :) jakby byly pytania służe pomocą :) bardzo zadowolona z wesela, szczęśliwie poślubiona Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia_M
Już pisałam w poprzednim temacie, ale poszukiwania sali weselnej to temat ciągle żywy dla narzeczonych:) a więc my mieliśmy swój ślub pod warszawa nad zalewem zegrzyńskim w hotelu Winsor, polecam bardzo fajna obsługa, a podczas przygotowania fajnie współpracują z wedingplenerem, może nie jest to najtańsza inwestycja, ale na takim wydarzeniu jak ślub nie ma co oszczędzać :) jakby byly pytania służe pomocą :) bardzo zadowolona z wesela, szczęśliwie poślubiona Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddalena
Ja polecam z czystym sumieniem restaurację IL SOLE w centrum Warszawy, byłam tam na weselu oraz na chrzcinach . Jest to wyjątkowe miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i przyjazną obsługą, byłam z mężem ostatnią osobą która wychodziła z imprezy tak się dobrze bawiłam Z tego co wiem są bardzo elastyczni i można się z nimi dogadać co do ceny i menu. Naprawdę warto podaję namiar do osoby która się tym zaimuje bezpośrednio dorotaw@ilsole.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaq
ja chciałam wam polecić Zakroczym, moja kumpela robiła tam wesele w Dworku Złotopolska Dolina, bardzo fajne miejsce maja dużo różnych atrakcji, my np jechaliśmy bryczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ciekawych lokali zamieszcza serwis http://www.gdziewesele.pl/, można tam obejrzeć zdjęcia sal, zajrzeć czy mają jeszcze wolne terminy, a nawet przeczytać jakie menu oferuje dany lokal www.gdziewesele.pl/Warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuchaT
Byliśmy na weselu koleżanki pod Warszawą, od południowej strony. Mały pałacyk z ładnym parkiem. Miejscowość chyba się nazywa Palczew. Wesele było super, ale pewnie to głównia zasługa gości (my w każdym razie bawiliśmy się świetnie :) Fajne było to, że był duży namiot, do tańców z widokiem na park. Jak mi się mój w końcu oświadczy, to bym chciała mieć tam wesele. Na razie jednak się nie zapowiada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna sala
ja polecam koło Warszawy, Zakroczym w Złotopolskiej Dolinie, jest tutaj bardzo klimatycznie i mają dobrą obsługę, byłam na weselu kumpla isię dobrze bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iquaneska
Jest kilka miejsc ja była juz w tym roku na 4 weselach i najlepiej do tej pory było w Złotopolskiej dolinie. Tutaj strona bo moje wesele tutaj też będzie :) www.zlotopolskadolina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martttt
Moja znajoma w zeszłym roku organizowała swoje wesele w Zeppelin Cafe na Bemowie. Bawiło sie tam ponad 60 osób przy dobrej muzyce i dobrym jedzeniu (na to ja zwłaszcza zwrocilam baczna uwage;d). Menu weselne to są chyba 3 opcje do wybrania i to w różnych opcjach cenowych, lokalizacja okej, zawsze latwo ludzi odwieźć. Jak na warunki warszawskie to bardzo dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele bardzo ładnych miejsc, idealnych na zorganizowanie takiego przyjęcia znajdziesz na www.gdziewesele.pl/Warszawa/ Oferty setki różnych lokali, galerie zdjęć, opinie klientów, dostępność terminów, w razie potrzeby łatwy kontakt-wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 05
cześć polecam sale w sulejówku k\wawy www.salawesele.com.pl Tam to robią wesela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mharek
Polecam Spokojną 15 - 600 mkw dziedzińca, 10 minut jazdy ze Śródmieścia, znakomita kuchnia, piękne otoczenie, nie ma problemów z parkowaniem... Spokojna 15 to restauracja i kawiarnia znajdująca się w XIX-wiecznym budynku należącym do Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Spokojnej 15 w Warszawie. Nowoczesne wnętrze, klimatyczne otoczenie, olbrzymi brukowany dziedziniec i otaczająca zieleń to główne atuty naszego lokalu, położonego na granicy Śródmieścia, Woli i Żoliborza, kilkaset metrów od CH Arkadia. Specjalnością Spokojnej są dania kuchni śródziemnorskiej. Podajemy najlepszą pizzę w mieście, można zjeść u nas makarony oraz sałaty. W tygodniu zapraszamy do nas na lunch. www.spokojna15.com Tak - to moja restauracja - ale na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna niebawem Młoda
A co sądzicie o "Sielance" w Stanisławowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.malin.
Polecam klub/restaurację Confashion na Moliera w Centrum Warszawy. www.confashion.pl. Moja impreza weselna wyszła super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinanowak80
Witam serdecznie Marzyłam , żeby mieć salę jak z bajki i znalazłam taką Piękny namiot , który jest zrobiony nowocześnie ale bardzo elegancko a przy okazji panuje w nim niepowtarzalny nastrój Miejscowość to Kuklówka Radziejowicka , jest to piękna malownicza wieś , która zachwyciła moich gości urokiem cisząObsługa, jedzenie zrobione przez kucharza jest przepyszne .Teren ośrodka na , którym znajduje się namiot jest prześliczny Goście mogą sobie swobodnie podczas trwania wesela spacerować Kuklówka znajduje się ok 40 km od Warszawy ale warto obejrzeć Załączam link do strony ośrodka -chociaż zdjęcia nie oddają magii jaka panuje podczas wesela światła -oświetlenie http://www.oswkuklowka.pl/ Czułam się jak księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlubSosnowy
Zapraszamy do Klubu Sosnowego w Businessman Institute. To idealne miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego. Bogate doświadczenie, profesjonalizm i umiejętność celebrowania każdego detalu sprawiają, że nie ma imprezy, której dla Państwa nie bylibyśmy w stanie zorganizować. Dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej głodnych wrażeń. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Bogate możliwości techniczne i przestrzenne sprawią, że każdy z pewnością znajdzie w Klubie Sosnowym miejsce na swoją wymarzoną imprezę. Do wyboru pozostaje: - Sala Kryształowa elegancka, klimatyzowana sala mieszcząca do 220 osób, z dużym parkietem i przestronnym foyer na wyłączność. - Ogród Zimowy sala przeszklona z pięknym widokiem na ogród, klimatyzowana, z wyjściem na teren zewnętrzny, mieszcząca do 90 osób. - Oranżeria piękna, nastrojowa sala z wspaniałym widokiem, mieszcząca do 80 osób. - Pergola zadaszona, o wielkości 400 m kw. usytułowana na pięknej łące, doskonała na przyjęcia w plenerze. Dodatkowo grill kryty gontem i teren piknikowy. Businessman Intitute został w 2012 r. wyróżniony certyfikatem: Złoty Standard Jakości. Atrakcyjne ceny, wyjątkowe miejsce i pozytywne referencje, oto przykłady z nich: „Bardzo dziękujemy za zorganizowanie naszego przyjęcia. Wszystko było tak, jak powinno, płna perfekcja i profesjonalizm. Kadra spisała się na medal. Ten dzień będziemy wspominać z przyjemnością. Dariusz M. „Bardzo dziękuję za perfekcyjne przygotowanie naszej wczorajszej uroczystości. Byliśmy pod wrażeniem wystroju, atmosfery, znakomitej obsługi. Maria D. Serdecznie zapraszamy Klub Sosnowy Trakt Lubelski 40a, 04-870 Warszawa, www.klubsosnowy.pl Jestem do Państwa dyspozycji: Alodia Woźniak, Event Manager tel. 502 707 687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×