Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kirrra

Wesele w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Mi się bardzo podoba sala ludwikowska w hotelu Polonia Palace :) Można mieć ślub jak z bajki :) a dodatkowo ślub z hotelu ma bardzo wiele innych cech, jak np. apartament dla nowożeńców, pokoje dla gości w niższych cenach, no i sporo ładnych miejsc do wykonania ślubnej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan-Mloodyy
Dziweczyna zalozyla topic 6 lat temu,teraz juz pewnie po rozwodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik powstał więc warto się w nim udzielać. o Sali Ludwikowskiej słyszałam że piękna i warta swojej ceny. Tak piękne wnętrze idealne również na ślubną sesję. gdybym mogła powtórzyć ten dzień to zapewne wybrałabym tę właśnie salę.. ale cóż. liczę że wesele trafię tam kiedyś na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiesz jak będzie, skoro polecasz? ;)Co do tej Polonii jeszcze to w pierwszą rocznicę ślubu młodzi dostają kolację od hotelu, więc można wrócić do wspomnień ze ślubu w tym samym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tego to nie wiedziałam :) fajna okazja na wspomnienia :) no i podobno jeszcze mają wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają, jednak jesienią i zimą jest tych ślubów i wesel mniej. Chociaż w ciągu ostatnich kilku lat lepsza pogodę may jesienią niż latem, więc pewnie niedługo się to zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
zerknij sobie na ten zajazd. Bywam tam na obiadach i są pyszne a podobno w granicach rozsądku nawet sobie wynajmują to na wesela z wyżywieniem że tak powiem hehe, i reklamują się że jak ma się tą kartę b&h to taniej jest do 15% to sobie policz ile byście mieli w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmetystowaAnna
Ja bawiłam się w wawce na róznych salach (oczywiscie na cudzych weselach, sama jeszcze mam to "przed" sobą) i jak miałabym polecić sale na elegancko i ywtornie to na pewno byłoby to palatium (hotel w żabich dołach pod Warszawą czy jakoś tak, coś żabiego : http://www.palatium.pl/wesela-bankiety-sale-weselne.html ), salę mają cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowa
Zerknij na Via Appia. Moja kuzynka zorganizowała tu wesele, zarówno ona, jak i goście zauroczyli się okolicą, miejscem, obsługą, hotelem. Ma on ogromny potencjał, który zostaje dostrzeżony dopiero po przybyciu. Budowla stosunkowo nowoczesna, wnętrze eklektyczne, ale gustowne. Niesamowite wrażenie wywiera restauracja Angelo - zagospodarowane spokojnie i nienachlanie. Malarstwo we wnętrzu tematyczne, tryptyk w restauracji interesujący, dla wielu tematy angelologiczne stanowią wyraz kiczu, dla innych zaś są ważnym ikonostaycznym motywem. Tu oba te aspekty połączono obnażając skrajne i hermetyczne podejście do sztuki. Zestawieni lekko kiczowatej kolorystyki wraz z schematem tryptycznym ikony, jest zabiegiem bardzo trafnym i ciekawym, co od razu zwróciło moją uwagę. Widać, że zarządca jest osobą inteligentną i doświadczoną w dziedzinie hotelarstwa, wychodzi naprzeciw gościom, bawi się formą ale dobrze orientuje się w potrzebach i ogólnie panujących gustach. Zdecydowanie polecam, komfortowo i na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz.
My mieliśmy 21 lipca w Sali Podleśna na ul. Podleśnej:). Jakość jedzenia-wspaniała, sala nie jakaś mega eksluzywna, ale w sam raz na wesele. Obsługa profesjonalna, goście są zachwyceni. Jeśli ktoś nie szuka pałacu, to naprawdę polecam. Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_H
moja siostra ostatnio robiła wesele w hotelu lord (tutaj masz linka http://www.lord.hotelekorona.pl/index.html ) musiała wybrać coś na szybko z uwagi na okoliczności, ale jak się okazało wybór był strzałem w 10! bo wszystko się udało zgodnie z planem i jedzenie, sala i hotel sprawdziły się na piątkę z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mharek
znajomi robili wesele na Spokojnej. Co prawda miejscówka sprawdza się tylko jak jest dobra pogoda, ale latem jest na prawdę rewelacyjnie :) www.spokojna15.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecę salę bankietową akant II na trakcie brzeskim (wawer). osoba, z którą uzgadnialiśmy wszystkie szczegóły wykazała się dużym profesjonalizmem, dobrą radą, jak i elastycznością (przekładaliśmy ślub). nawet nie zdawałam sobie sprawy, że wszystko tak dobrze się uda. I dzięki poradom pana właściciela zdecydowaliśmy się na rozwiązania, które by nam nie przyszły do głowy (inne ustawienie stołów; inna forma 2giego dania niż standardowa). I okazało się to strzałem w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie przygotowuję się do ślubu. Mam zamówioną salę w Villa Nuova na warszawskim Wilanowie. Miejsce jest odjazdowe. Nie wiem jeszcze co będzie w menu, bo wciąż zmieniamy zdanie. Mogę wam jednak powiedzieć, że nie warto oszczędzać to tylko jeden dzień w życiu. Trzeba go dobrze zapamiętać. Taki mam zamiar. Nie ważne ile to będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd123
Może poszukajcie odpowiedniej sali na wesele w katalogu http://www.salenawesela.pl Jest tam wiele propozycji jeśli chodzi o Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola111
A ja w czerwcu biorę ślub cywilny w urzędzie na Woli i obok jest uroczy lokal Le Cedre 84 http://www.lecedre.pl/84/pl/galeria.php Bardzo dobre ceny, ciekawe menu, super wnętrze, przyjazny i pomocny personel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_g
Witam, Potrzebuje opinii na temat sal weselnych w Babicach. Planuje wesele na 2014 rok wiec mam jeszcze trochę czasu, jednak tamte okolice interesują mnie najbardziej. Będę wdzięczna za każdą opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkakolek
moja sis moja wesele w Lordzie na Ul. Krakowskiej :) wesele było skromne, ale wszyscy się swietnie bawili aa no i plus za jedzonko ^^ mega było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zimą organizowałam weselicho w Hotelu Via Appia, musieliśmy bardzo szybko się decydować na ślub, aby jeszcze załapać się na Rodzinę na Swoim.. Udało się;)/ co do samego miejsca: Bardzo Ok. Miło , przestronnie, no i goście zadowoleni. Smaczne jedzenie, owocna współpraca. Spontaniczna akcja a udała się doskonale. Duży ukłon i podziękowania dla pracowników hotelu za wielką pomoc i chęć współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej_Globus
W okolicach Warszawy w kierunku lubelskim polecam Karczmę Człekówka w Kołbieli. Jest to przyjemna duża drewniana karczma, nie przy głównej drodze na Lublin ale blisko niej. Bardzo dobrze gotują. Zostali nawet nagrodzeni przez Forbes. Mimo to ceny nie są wygórowane. Miałem przyjemność byc tam na weselu i musze przyznac że ta restauracja naprawde jest idealna na tego typu impreze. Jedzenie pyszne i najedliśmy sie za wszystkie czasy. Gulasz cygański palce lizać. Było gdzie potańczyc, wszystko kulturalnie, ładnie udekorowane, można było wyjśc na taras i do ogrodu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam osobiście lokal przy ul. Polinezyjskiej 10. Jesteśmy w trakcie organizacji wesela, zapowiada się pysznie. :) Bardzo miły Pan, który zajmuje się całym obiektem, cena przystępna, bo my akurat wybraliśmy droższą ofertę za 180 złotych od osoby, ale jedzenia mamy masę, menu ustalaliśmy sami :D no i lokal bardzo fajny, taki klimatyczny, z antresolką. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że Windsor ma jeszcze wolne terminy w najbliższym czasie, akurat dla tych którzy zdecydowali się w ostatnim czasie :) no i wszystko wskazuje na to, że pogoda w tym roku dopisze, więc można mieć wesele jak z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×