Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja1230

DERMABRAZJA TO CHYBA JEDYNY SPOSÓB NA GŁADKĄ SKÓRĘ

Polecane posty

Gość kochamżycie000
wy chyba rzeczywiście nie wiecie o czym piszecie - dermabrazje najczęściej wykonuje się po narkozą i jest to bardzo inwazyjny zabieg !! ja miałam dermabrazje robioną na całej twarzy to przez kolejne 8 dni po zabiegu moja twarz to był jeden wielki strup, dopiero po około miesiącu mogłam wyjść do ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt wiele wymagasz od dzieci
różnica między dermabrazją a mikrodermabrazją to dla nich za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja właśnie zakupiłam kolagen na rozstępy po ciąży, po prostu szukam ratunku, stosuje go szósty dzień - dwa razy dziennie, byłam skłonna kupić kolejne buteleczki, ale po tym co tu przeczytałam mam wątpliwości. Jeśli w 30% nie pomoże jedna butelka, to zrezygnuję. Natomiast dermabrazję miała przeprowadzaną moja znajoma, nie widzę żadnej różnicy, jedynie to, że przez dwa tygodnie nosiła okulary, miała opuchniętą i bardzo czerwoną twarz. Napiszę jak zadziałał kolagen. Aż się boję, bo to 240 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ----
drozyzna, szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaruś
Hej wszystkim widzę że tu każdy myli pojęcie między dermabrazją a mikrodermabrazją.... Ja miałem dermabrazje korundynową...i co mogę powiedzieć:) jest świetna choć na poczatku wygląda sie strasznie bo zaczerwienie na twarzy strupki i bol podczas zabiegu ale to nic jak chce się być atrakcyjnym... mój problem polegał na tym że miałem plamy po trądziku takie czerwone na twarzy ora dziurki i male blizny hymm wachalem sie czy podjac taki zabieg ale zdecydowalem sie by isc na to;) i nie załuje decyzji... dermabrazja korundynowa jest najlepsza metoda a mikrodermabrazja to tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto! Wiem coś o tym. Za dermabrazje korundynową zaplaciłem 120 zł i widze już naprawde duże efekty. Fakt faktem przez 2 tygodnie hymm twarz sie regeneruje i wyglada sie jak po oparzeniu ale coś za coś. Jednym słowem polecam dermabrazje korudynową osobą ktore maja plamy potradziku blizny i dziurki po wyciskaniu. A i sorry że nie urzywam polskich znaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodermabrazja w Poznaniu
A może korundową? Tez uwazam, ze jest lepsza od diamentowej. Trochę droższa i nie wszędzie ją wykonują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeruś
Hymm ja płaciłem za zabieg 100 zł oczywiście dermabrazji korundowej...i powiem szczerze jestem zaje... zadowolony z zabiegu fakt faktem kilka dni wyjetych z zycia ale potem jakie super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kaczuszki
Derogatory Kaczuszko, po pierwsze wspolczucia ze lekarz tak oskubal ciebie z pieniazkow, po drugie ( jezeli Nie znasz do konca thematu nie wypowiadaj sie na forum) kosmetyki La Roche Posay mozesz dostac w kazdym Boots'ie albo aptece w Angli. Generalnie mikrodermaabrazje a zwlaszcza diamentowa bez problemu moglabys wykonac sama....na takim spamym sprzecie Jak twoj lekarz, wystarczy poczytac jak bezpieczny to jest zabieg zglebic wiedze na youtoube (tutorials) nie korzystaj z polskich. Maseczki ktorych uzywaja kosmetyczki mozesz spokojnie kupic w angelskich hurtowniach ( nie zawsze wymagany jest papierek ze prowadzisz dzialalnosc gospodarcza) I gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_W
Hejka :-) Miałam robioną dermabrazję w miniony czwartek (23.01.2014r.) przez dr Kubasika z Poznania. Póki co nie znam efektów, bo dopiero jutro pozwalają mi ściągnąć opatrunek, więc się okaże, czy ten cały ból był tego wart... W każdym bądź razie ja oddałam się na ten zabieg w ręce chirurga plastycznego, aby pozbyć się głównie licznych ran ciętych twarzy po wypadku samochodowym sprzed 4 lat, a i przy okazji mam nadzieję, że zaleczy moje blizny potrądzikowe. W sumie już do nich poniekąd przywykłam przez tyle lat, ale dyskomfort psychiczny jaki utrwalały w mojej głowie po całym wypadku były nie do zniesienia, dlatego zebrałam w sobie odwagę. Co do samego zabiegu... Znieczulenie miejscowe (gadać przez jakieś 2 godziny nie da się wcale ;-) ), odczucia w trakcie - okrutne. Przy ścieraniu w tych najlepiej znieczulonych miejscach praktycznie bezbolesne, ale tam gdzie nieco mniej... oooo zgrozooo!!! koszmar!!! Miałam uczucie jakby mnie żywcem ze skóry obdzierali, palenie niesamowite!!! Ale to było jeszcze nic w porównaniu z pierwszą dobą od momentu zaprzestania działania znieczulenia :-| Niesamowity ból i pieczenie całej twarzy wprost nie do wytrzymania. Generalnie na co dzień mam dość wysoki próg bólu, bo z byle powodu przy migrenie czy nawet silnych bólach menstruacyjnych nie sięgam po leki przeciwbólowe, ale tym razem było to silniejsze ode mnie i musiałam przyjąć wręcz podwójną dawkę, żeby choć na 2 godzinki zasnąć i odpocząć! Dwie noce z rzędu praktycznie na wpół przespane. Ponadto o swobodnym jedzeniu dopóki są opatrunki na twarzy możecie zapomnieć! Ust szerzej nie da się otworzyć, żeby chociaż kawałek chleba ugryźć, bo wszystko ciągnie jak wściekłe! W trzeciej dobie pomału uczucie pieczenia ustępuje piekielnemu swędzeniu całej twarzy! Poza tym wyglądam jak mumia w tych bandażach i dzieci z mężem cały czas się podśmiewają (choć to akurat w moim przypadku choć na chwilę pozwala mi zapomnieć o tym całym dyskomforcie :-) ). Już się nie mogę doczekać jak to jutro zdejmę i będę mogła choć wstępnie ocenić efekty. Na pewno Wam opiszę ;-) Do później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_W
No, powiem Wam, że liczyłam na duuużo gorsze widoki po zdjęciu tych wszystkich opatrunków, a tymczasem jest niewielka opuchlizna i nawet nie tak wiele strupów. Większość sama odleciała, gdy delikatnie po przemyciu Physiogelem posmarowałam całą buzię Linomagiem. Na chwilę obecną poza tym ciężko cokolwiek konkretnego stwierdzić na temat efektów, bo to wszystko widać jeszcze trochę potrwa, aczkolwiek ja dostrzegłam już teraz mega poprawę jeśli chodzi o te blizny cięte, przez które poddałam się dermabrazji. Poza tym - tragicznie swędzi!!! No nic. Na teraz to w sumie wszystko. Dam znać za jakiś tydzień, dwa - może już powiem nieco więcej ;-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusek
Hej dziewczynki! Miałam rok temu robiona dermabrazje u dr szczyta i niestety zero efektów :( mega rozczarowanie a myślałam ze będzie to zabieg życia już w myślach zegnalam się ze szpecacymi bliznami a tu takie rozczarowanie.... Już straciłam nadzieje ze istnieje jakaś metoda , złoty środek sami naciągacze i nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileeeeeeeeeeeeena
ok cześć . niech osoby gadające o mikrodermabrazji skończą te smuty bo to jest temat o dermabrazji czyli o zabiegu pod narkozą. A nie o podsrywkach laserkiem . Może ktoś podać cenę za ten zabieg i miejsce w którym robiliście jak możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileeeeeeeeeeeeena
podajcie jak możecie w Warszawie gdzie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusek
W Warszawie szczyt wykonuje dermabrazje 4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusek
W Warszawie szczyt wykonuje dermabrazje 4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusek
W Warszawie dr szczyt robi dermabrazje 4tys koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusek
Zero efektów wiec pojechałam do niego porozmawiać no i zaproponował mi drugo dermabrazje za polowe ceny .... Muszę pomyśleć ale pewnie pójdę sam doktor powiedział żebym nie wierzyła w lasery jakieś i zaczął sie śmiać .na blizny to tylko dermabrazja nie ma doliczyć na wielki efekt przy pierwszym zabiegu jeśli ma sie duzo głębokich blizn to napewno zabieg będzie trzeba za pół roku powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiesz moze ile sie czeka na konsultacje i zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj sporo napewno musisz zadzwonić i zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem 3 razy laser ten ostatni zabieg był mocno inwazyjny efekty są ale bardzo znikome (może o 10 do 30 procent mniejsze blizny i tylko po tym naprawdę inwazyjnym zabiegu coś było widać) czy dermbrazja mechaniczna mi to bardziej spłyci? a dwa czy mogę robić takie coś po półtora roku od bardzo mocnego i krwawego zabiegu laserowego (ślady schodziły rok i do dziś mam wrażliwszą tam skórę i lekkie przebarwienia które już obecnie prawie nie są widoczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała dermabrazje pod koniec września doktor powiedział ze w moim przypadku poprawa będzie 60% 70 % juz nie mogę sie doczekać a zarazem bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna wykonac zabieg dermabrazji? najlepiej na ślasku Chciałabym pozbyć sie po ciązowych rozstepów :/ PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggos
Witam. Gdzie można wykonać zabieg demabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!) Luiza25, szczerze jestem bardzo zadowolyny, ze ty znalazla metodu dla likwidacji swojej problemy. Bardzo chcialbym z toba komunikowac sie. Napisz prosze na moj e-mail Andrzej--Ostrowski@wp.pl Bardzo czekam na Twoju wiadomosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc andre 20! Napisz jezeli mozesz, w jakiej Klinice Ty robil Dermabtazju mechanicznu, i w jakiego lekarza? Dzieki z gory!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochamżycie000! Napisz prosze bardzo, w jakiej klinice Ty robila ten zabieg Dermabrazji Mechanicznej i w jakiego lekarza? Dzieki z gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Olkens! Napisz jezeli mozesz, w jakiej Klinice Ty robil Dermabtazju mechanicznu, i w jakiego lekarza? Dzieki z gory!!!!!!!! Bardzo jest to dla mnie wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak się decydujecie na jakiś zabieg to dobrze się zastanówcie, gdzie chcecie się wybrać. Ja się skusiłam na jakąś promocję i efekt opłakany. Dramat jakiś, no i muszę przyznać, że dr Wasiluk miał rację, że aż tyle jest nieudanych zabiegów. Szkoda, że padło na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×