Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja1230

DERMABRAZJA TO CHYBA JEDYNY SPOSÓB NA GŁADKĄ SKÓRĘ

Polecane posty

Gość RICCO
Peeling kwasem pirogronowym to zabieg kwasem owocowym przy duzym stęzeniu skora schodzi płatami fakt że pierwszy tydzień jest nie zaciekawy bo skóra robi się brązowa ale po 8,-9,dniach wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICCO
Mam pytanie gdzie można dostać preparat do mikrodermabrazji w domu i do jakiej głębokości usuwa blizny(tru face )Prosze o pomoc STOPKA lub kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reda
Ja miałam zabieg peeling TCA (trójchlorowooctowy)20% miesiąc temu skóra wyglądała fatalnie do dziś mam dwie blizny na czole i nosie, które powstały w wyniku tego zabiegu.powiem,że zabieg robił lekarz dermatolog, a efektu żadnego nie widać.Jeszcze gorsza jest skóra po zabiegu strasznie wyszedł trądzik którego nie miałam, a blizny pozostały.Przed zabiegiem warto skonsultować lekarza, bo ja np.jestem zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiagosia
Dziewczyny, dam wam informacje z pierwszej ręki, właściwie to z drugiej bo jestem od pewnego czasu pod opieką kosmetologa i na efekty nie narzekam. Mikrodermabrazja nie jest zabiegem oczyszczania skóry, ale faktycznie buzia jest potem czystsza, jak ktoś nie cierpi czyszczenia może robić mikro, tylko jest 50 zł drożej. zabieg nie zamyka porów jak pisała beeatta, ale je trochę wygladza, ja na pory mialam dezinkrustację.Ale cenowo to chyba trochę ktoś to mikro zawyżył (ja miałam dużo taniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edvard
mam oparzenie 3-go stopnia na ręku i lekarz zaproponowal mi dermabrazje mechaniczą ale jak sie okzalo ile musialbym wydac na zabiegi to zrezygnowalem. kazdy zabieg to okolo 300 zeta a trzeba by bylo zrobic ich kilkanascie a i tak nie dadzą zadowalającego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
hejka!ja mialam ten sam problem czyli blizny dziurki po tradziku.Wybralam sie do dermatologa estetycznego na konsultacje,a ze duzo czytalam na ten temat zadawalam konkretne pytania no i konkretne odpowiedzi.Wiec czego sie dowiedzialam,napewno tego ze na takie blizny dziurki nie pomoze zadna mikrodermabrazja bo ja mialam za glebokie,dermabrazja owszem skuteczna ale robi sie ja tylko pod narkoza i w szpitalu-przerazilo mnie to bo skore sie doslownie zdziera i na 3 mies siedzenia w domu trzeba sie przygotowac...Takze moja pani doktor polecila mi peeling chemiczny kwasem TCA o stezeniu 20% POLECAM WZYSTKIM-JEST WYSMIENITY!!!!!!!!!! Mialam kompleksy z powodu tych blizn a teraz moge spojrzec w lustro!Oczywiscie cudow nie mozna oczekiwac ale znacznie sie splycily moje blizny i wiem ze jeszcze odwiedze ten gabinet.Jeden zabieg kosztuje 450zl ale naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvvo
gdzie zrobiłaś ten zabieg? bolało? ja zrobilam mikro bo kosmetycznka odradzala mi zrobienie peelingu chemicznego kwasem daj jakis link do strony o takich zabiegach plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
pewnie ci odradzala bo sie boi zrobic!nie kazdy lekarz to potrafi.Ja robilam w Poznaniu w klinice dermatologii estetycznej u dr Dembińskiej w Prodermie! podaje adres stronki www.proderma.pl NAPRADE GORACO POLECAM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
aha,no a czy bolalo......strasznie piecze,bardzo!na to trzeba sie przygotowac,ja bylam w szoku ze to tak moze piec!ale to jest tylko kilka minuta i tak warto,bo ja jestem bardzo zadowolona z efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuvvo
a jak długo trwała rekonwalescencja? poza tym mikro robi sie u kosmetyczki. a kwasy to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
tydzien musialam siedziec w domciu bo skora sie luszczyla i byla ciemno brazowa.po tyg zeszlo ale musialam nakladac puder.No i kremy preciwsloneczne z najwyzszym filtrem,nie mozna sie opalac przez 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati 28
ja mialam 1 zabieg TCA easy peel. pieklo strasznie, ok 1 min. ale dalo sie wytrzymac. skora najpierw byla czerwona ok 2 dni,potem zbrazowiala, i zaczela schodzic platami. musialam tydzien odsiedziec w domu. skora zrobila sie jasniejsza, gladsza, zniknely zaskorniki ale zaczerwienienia i blizny potradzikowe niestety nie. ale i tak bede jeszcze probowac bo podobno potrzeba ok 4 zabiegow. najgorsze to siedzenie w domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
ja mialam 1 zabieg TCA easy peel. pieklo strasznie, ok 1 min. ale dalo sie wytrzymac. skora najpierw byla czerwona ok 2 dni,potem zbrazowiala, i zaczela schodzic platami. musialam tydzien odsiedziec w domu. skora zrobila sie jasniejsza, gladsza, zniknely zaskorniki ale zaczerwienienia i blizny potradzikowe niestety nie. ale i tak bede jeszcze probowac bo podobno potrzeba ok 4 zabiegow. najgorsze to siedzenie w domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
ja sobie chce zrobic easy peel, powiedz mi czy to strasznie wyglada jak schodzi ta skora?bo ja sobie nie moge pozwolic na siedzenie w domu tak dlugo ,najwyzej 2 dni, kiedy zrobic tem piling zeby np w sobote zaczela schodzic ta skora,na pocztku tyg? w jakim dniu po zabiegu ta skora wyglada najgorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja nl
jesli nie masz czasu na siedzienie w domu to ja osobiscie polecam blue pelling czyli chemabrazje kolorowa, zabieg trwa godzine a po 3 gora 4 dniach jestes wstanie normalnie funkcjonowac. Przygotowanie skory do zabiegu trwa miesiac, musisz stosowac kosmetyki na bazie kwasow owocowych ktore zluszczaja skore. Po przeczytaniu opini na temat zabiegu TCA to mysle ze efekty sa takie same ale szybciej wracasz do normalnego zycia. Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
ja robilam ten piling w srode. skore mialam bardzo czerwona 2 dni, potem zaczela brazowiec. najmocniejsze zluszczanie zaczelo sie w sobote. ale i tak trzeba siedziec w domu do min. wtorku. skora zaczyna sie luszczyc od nosa i wokol ust. potem czolo a na koncu policzki. wyglada to okropnie bo w jednych miejscach juz mialalam swoja skore, delikatna a reszta to byla maska jak u starej kobiety, na dodatek z brazowymi smugami. trzeba zaczac natluszczac skore w 2 dni po zabiegu (wczesniej nie myc twarzy i nic nie odrywac!!) wtedy to szybciej schodzi. w nastepna srode wieczorem oderwalam ostanie platy a w czwartek poszlam do pracy z gladziutka buzka. mysle wiec, ze na pierwszy raz wez jednak tydzien wolnego i zobacz jak bedzie. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
a ile tyg nie wolno sie opalac po tych zabiegac ,wystraczy miesiac czy ok 3 miesiecy?wolnego nie moge wziasc bo mam swoj interes i musze w kazdym dniu byc w pracy nawet w niedziele ale przynajmniej wtedy ludzi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
nie wiem, nawet nie pytalam bo sie nie opalam, sprawdz w goglach, na temat pilingow jest mnostwo dokladnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczka
Dziewczyny, czy znacie dobrego dermatologa w Krakowie, ktory wykonalby zabieg mikrodermabrazji albo zabieg kwasami? Gdzie polecacie i co? Jakie efekty? Mam skore tlusta z ogromnymi porami praktycznie na calej twarzy, zaskorniki, lekkie slady po tradziku... ale te pory :O POmocy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
ja robilam easy peel w krakowie w Derm Art u dr julity zaczynskiej janeczko na al 29 listopada. koszt 250 zl. bylam tam raz ale jestem zadowolona, kolezanka ktora robila tam zabieg tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczka
A ile zabiegow mialas? Jaki jest u Ciebie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
mialam tylko jeden. efekt? po zabiegu widoczny (zob.wyzej) , ale blizny i zaczerwienienia sa dalej widoczne, mam wrazenie ze z czasem wszystko wraca do stanu przed. moze to dlatego ze powinno sie robic cala serie tzn. 4 zabiegi co tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrine
23 lata.ja mialam juz 8 zabiegow kazdy po 250 zl, moj problem to rozszerzone pory, zaskorniki, przebarwienia po wyciskaniu pryszczy.Efekty? ...po zabiegu cera jest zaczerwieniona, ladna, ale tak jest do tygodnia.pozniej wszystko "wraca"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie dziewczyny!dermabrazja nie jest taka straszna. sama miała m taki zabieg tylko, że na blizny innego i bardziej skomplikowanego typu(po oparzeniu wrządkiem).z wnikliwej rozmowy z moim chirurgiem wynikalo,że efekty przynosi dobre i na tr ądzik oraz rozne typy bliznowców.nie popieram wykonania takiego zabiegu w gabinecie kosmetycznym, poniewaz najlepiej moim zdaniem zdać się na wiedzę i doswiadczenie chirurga niz kosmetyczki.Poza tym są dwie znane mi metody dermabrazji:za pomocą ścierania skóry ostrym wlacem do krwi pod znieczuleniem miejscowym(sama taki mialam), nastepnie zaklada sie opatrunek na kilka dni nie przylegajacy do skory i oczywiscie trzeba go zmieniac u chirurga pare razy. Druga zas metoda jest bezbolesna, polega na tym ze zamiast walca skórę \\\"ściera\\\" laser z CO2.odparowuje stara skórę ,dzięki czemu nowy naskorek \\\"powraca\\\".Nie martwcie się trądzikiem. przecie zto normalne i nie jest takie straszne,ale jelsi naprawde wam zalezy usunąć naprawdę polecam bardzo mocno zbaieg wykonany u zaufanego chirurga:)Trzeba liczyc sie tez z tym, że jelsi ktos robi taki zabieg w trakcie nauki powienien miec zwolnienie na 2 tyg co najmniej albo i nawet mniej(zalezy od bliznyi gojenia).Jesli zabieg za 1 podejsciem nie da efektow zamierzonych przez pacjenta niestety trzeba go powtarzac, ale to zalezy tylko i wylacznie od tego kto ma jakiego rodzaju blizny.Dlatego mysle ze tradzik mozna oddac w rece dobrego specjalisty bez zadnego poniesienia konsekwencji zdrowotnych niz u kosmetyczki, co często sie zdarza, np jesli chodzi o niedezynfekcję urządzeń. Wtedy mogą wdać się powiklania na skorze, jakich byscie sobie nie wyobrazali:(Wybor nalezy do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam jeszcze dodać, że jesli ktos zdecyduje się na klasyczną dermabrazję musi być bardzo cierpliwy i miec silną wolę.Jak juz wspominalam sama to przezylam i mialam duzo co do tego watpliwosci.Przeplakalam wiele dni i nocy, szczegolnie dobijala mnie mysl ze bedzie sie lała ze mnie krew..:(ale mozna to przezyc.Trzeba wierzyc, że wszystko pojdzie po Waszej myśli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna99953
Hej Olkens, Gdzie robiłaś zabieg? Ja mam blizny po chirurgicznym usunięciu znamon i być może byłoby to skuteczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Tychy
wiec tak, jestem wlasnie po wczoraj mialam nie powiem nienalezy to do najprzyjemniejszych zabiegow ale nieprzesadzala bym tez ze boli jak cholera twarz wczoraj piekla, dzisiaj widoczne sa zaczerwienienia i jeszcze leciuko piecze jak po opaleniznie, ale efekty przynajmnie jesli chodzi o mnie widoczne sa odrazu pytania :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUST123245
Ja robiłam mikrodermabrazję i kwasy i zdecydowanie polecam kwasy jesli ktoś ma poważny problem z dziurkami po trądziku i rozszerzonymi porami. już jeden zabieg wyraznie poprawił kolor skóry(przy okazji pozbyłam się drobnych zmarszczek) i blizenki są juz prawie niezauważalne( jestem po 2 kwasach). Blizny powstają wtedy gdy robi to ktoś kto nie ma o tym zielonego pojęcia. radzę robić takie zabiegi u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati _28
a gdzie robilas zabieg? bardzo prosze podaj mi dane tego lekarza, tel i nazwisko. ja, po prawie 2 miesiacach po zabiegu nie widze zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×