Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja1230

DERMABRAZJA TO CHYBA JEDYNY SPOSÓB NA GŁADKĄ SKÓRĘ

Polecane posty

Gość po co się wypowiadać
bo google nie boli. Tam wszystko jak wół jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiva
Siemka :-) Ja też wybieram się na zabieg dermabrazji;-) ale szukałam i znalazłam odpowiednią klinike chirurgiczną w POLANICY ZDRÓJ. mogę podać wam adres myśle że się opłaca bo robią to chirurdzy plastyczni i mojim zdaniem jest to jeszcze lepsze niż jakbym miała iść do kosmetyczki czy do dermatologa oczywiście niemożna mieć stanu zapalnego skóry :-) podaje adres Ul piastowska 17a. DR Ireneusz Latkowski telefon 609600422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
Przetestowałem wiele metod mimimalizacji blizn po trądziku zajęło mi to 2.5 roku. Od peelingow przez fraxel przez TCA cross do dermabrazji. W ostateczności na moje " cudowne plecy osiane bliznami' wybrałem dermabrazję mechaniczną co by je " wyfrezować". Dla mnie wydała się najbardziej drastyczna a jednocześnie chyba najbardziej obiecująca. Obecnie jestem po pierwszym zabiegu zfrezowaną1/6 częci pleców. Pierwszym z 18 ktore mam mieć o ile jeszcze będę miał w sobie tyle zaparcia siły i gniewu, co dziś. Bo karzda z 6 części będzie frezowana 3 razy. Po 4 dniach po zabiegu na tak dużym obszarze wszystko jest w ogniu. Dalej sączą się rany, jednocześnie zasychając. Boli jak cholera. Tworzy się skorupa strupów. Proces gojennia przetestowanej wcześniej tej metody trwał u mnie około 14 dni. 5 miesięcy zchodziło zaczerwienienie i przebudowanie naskórka. Nie polecam tej metody na buzię bo czas zaniku zaczerwienienia może być bardzo długi ,no chyba że ukrywać to się będzie pudrem a tego się raczej nie powinno robić. Lepszy na buzię, policzki itp moim zdaniem jest fraxel. W szczegolności na dołki. U mnie poprawa była jakieś 30 % dla tej metody. Nie stosuje jej bo moje blizny mają charakter przerostowy i w moim mniemaniu frezowanie to najlepszy sposób co by je w jakimś stopniu zminimalizować. Dla zainteresowanych może poweim ile to kosztuje karzdy zabieg czyli znieczulenie + frezowanie + opatrunki na obszar 1/6 plecow to 700 zł. Czyli moje plecy to 12 tysiecy ,1.5 roku niezłej męki i 0.5 roku noszenia przebarwień po ostatnim zabiegu jak dobrze wszystko będzie szło. Moe się przyda komuś to co tu napisałem. Za poł roku napiszę tu znowu coś o tej metodzie i moich zmaganiach i wynikach jakie uzyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aphelion
Słyszeliście o czymś takim jak pixel. Przed tygodniem miałem zabieg o nazwie frakcyjna dermabrazja skóry laserem pixel. Czekają mnie jeszcze dwa zabiegi tego typu w miesięcznych odstępach czasu więc dopiero w styczniu będę mógł powiedzieć o "ostatecznym efekcie". Jeśli ktoś jest ciekaw tej metody i jej rezultatów to proszę pisać na mail. Czytałem o zwykłej dermabrazji w i to czego dowiedziałem się zszokowało mnie, to że jest to tak skomplikowany zabieg, po którym mogą nastąpić rozmaite komplikacje. Przy pixelu niczego wielkiego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka124
Polecam mój blog - wczoraj miałam zrobioną dermabrazję i tu będę opisywać wrażenia.... może komuś okażą się pomocne! pozdrawiam http://drogadopiekna.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna polka
DZIEWCZYNY DAJECIE SIE NACIAGAC I TYLE STRATA PIENIEDZY I ZDROWIA TO CHOROBA TAKA SAMA JAK BLOKADA PRZED WYJSCIEM Z DOMU NIEUMALOWANA SMIECH NA SALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrciz
Witam. Mialam robioną dermabrazje. Po pierwsze nic nie bolało, lekkie uczucie drapania, zadnych czerwonych plam po wyjściu od dermatologa nie miałam tylko świeciłam się:P Widze efekty, cera wydaje sie czysciejsza, gdzie niegdzie widoczne sa małe zaskórniki bądz tak zwane wągry, ale to sporadycznie, po zatym zabieg tten powinno sie powtarzac, ja mam kolejny za dwa tygodnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
Widzę znów ktoś pomylił dermabrazje z mikrodermabrazją . Byłem niedawno u specjalisty, chirurga plastyka jestem przekonany na zabieg dermabrazji bo muszę wkońcu zrobić coś ze swoją buzią, powiedział ze zabieg nie zawsze się udaje, i ze muszę się przygotować na ból, nauczyć się spać na plecach, i miesiąc kuracji w domu-to się troszkę przeraziłem- tak że proszę Was nie piszcie ze za dwa tygodnie idziecie na drugi zabieg. Ale co mam zrobić:) trzeba będzie przerwać studiowanie :). zobaczymy co będzie.Odezwę się po zabiegu. Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
A zapomniałem dodać że będę to miał robione na Narodowy Fundusz Zdrowia :d Gdybym miał to zapłacić ze swojej kieszeni wyszło by gdzieś ok 2500 zł :(+ cena za kosmetyki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Skiva
mi łątkowski mówił, że rewelacji po dermabrazji nie ma i wręcz odradzał ją. rzeczywiście niektórzy nie widzą różnicy między mikrodermabrazją a dermabrazją. W chwili obecnej na twarz dermabrazji bym nie zrobiła, a stuiów nie warto rzucać, bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
nie rzucam studiów, po prostu przedłużenie feri :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki8706
NO WŁASNIE MAŁOLATKI CHODZA TO KOSMETYCZKI ROBIA SOBIE MIKRODERMABRAZJE I MYSLA ZE TO SAMO CO DERMABRAZJA,A TAK NIE JEST STAD TEZ NAZWA MIKRO DERMABRAZJA W PODOWNANIU DO DERMABRAZJI KTORA WYKONUJE WYŁACZNIE CHIRURG PLASTYCZNY KOSZTUJE 4000 ZŁ WIEC DZIEWCZYNKI NIE WYPISUJCIE GLUPOTEK ZE ROBICIE DERMABAZJE ZA 100 I NIC NIE BOLI BO PO PRAWDZIWEJ DERMABRAZJI PRZEZ 2 TYGODNIE JEST SIE OPUCHNIETYM NA MAXA LEJE SIE KREW I OSOCZE A DO WYGOJENIA PORZEBNY JEST MIESIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka:)
hmm :) blizna to blizna i zawsze jakiś ślad zostanie nawet po takim zabiegu jakim jest dermabrazja, a czasem można więcej szkody tym narobić niż pożytku. Moim zdaniem na dermabrazje powinny się decydować osoby, które faktycznie mają problem z duża ilością blizn na twarzy i to ostateczośc. Ja z zawodu jestem kosmetyczką i jeśli mam coś polecić osobą z bliznami to 1. Dokladny demakijaż twarzy chusteczkami do demakijażu - ja polecam cleanic do cery suchej i wrazliwej w różowym opakowaniu 2. Smarowanie buzi Atredermem, po tym też się masakrycznie złuszcza buzia i przenika przez warstwe skóry i pobudza odnowę komórkową, a gdy już zauważymy, że jest przesuszona smarować na zmiane z emu oil - olejkiem ze strusia, żeby wysypu z przesuszenia nie było, olejek ten nie zatyka porów i dodatkowo masaż twarzy maścią na blizny np. dermatix albo tańsza contractubex :) i co najważniejsze SYSTEMATYCZNIE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMARTIKA
JA ROBILAM DERMOBRAZJE LASERM ERUBIUM 15 DNI TEMU JESTEM BARDZO CZERWONA A WYDAJE MI SIE ZE BEDZIE OKI . ZNIECZULENIE BYLO GENERALNE .wcale tak zle sie nie czulam po tym wszystkim polecam bardzo tylko u lekarza chirurga-dermatologa!!!!5 lat temu robilam laser starej generacji tez u lekarza i bylo ok ale w tedy mialam blizny takie przerosniete wszystko zeszlo teraz robilam tylko te dziurki tak zwane pigue de glace polecam wszystkim nie ma na co czekac i chodzic po kosmetyczkach tyle samo kasy wydacie na wiecej zabiegow u kosmetyczki co jet tylko widoczna poprawa na kilka dni a laser praktycznie na cale zycie laser ronilam we francji Clinique de Turin w paryzu kosztuje 3000 euro + wizyta pierwsz u dermatologa70e i anestazjolog50 e polecam i sorrki za bledy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMARTIKA
Jeszcze jedno jak ktos naprawde ma juz takie duze problemu to wam podam lekarzadocteur Thierry Fusade zajmuje sie nawet dziecmi bo bardzo duzych oparzeniach.pzr wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
to ja, znów wracam ze swoim problemem, 3 tygodnie temu miałem robioną dermabrazję, ale jestem KOMPLETNIE ZAWIEDZIONY :( , tyle mia naobiecywali, i nie widz żadnej poprawy w pierwszych godzinach po zabiegu skóra naprężona, trochę spuchnięta, ale już po tygodniu jak zaczęła schodzić wiedziałem że nic z tego :( , proszę osoby zajmujące się tego rodzaju sprawami o pomoc, bo muszę coś z tym zrobić z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym miałeś robioną
dermabrazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
głowicą diamentową, chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciołku ty miałeś
mikrodermabrazję a to nie jest to samo co dermabrazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andre, ale miałeś dermabrazję, czy mikrodermabrazję diamentową? Ta druga jest zdaje się skuteczniejsza. Nie mniej jednak tak czy siak nie będzie raczej zbyt widocznych efektów po jednym zabiegu. Najlepiej jest przeprowadzić całą serię, powiedzmy 2-10 zabiegów. Poczytaj sobie konkretniej na ten temat tutaj: http://tnij.org/k0s6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patti K
Dermabrazja diamentowa jest super z zastowaniem kolagenu... ja mialam dzo blizne z dziecinstwa i juz prawie jej nie widac. teraz w sprawie kolagenu - ten kolagen to tylko troszecze uzywa sie.. wiadoma skora musi byc nawizona ..taz musimy pamietac aby uzywac krem nawilzajacy codziennie nie tylko kolagen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani wyżej
następna idiotka, która nie ma pojęcia o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
ciołku to sobie możesz do lustra mówić !! po mirodermabrazji chyba nie leżał bym w lóżku mieciąc i nie znosił bym pieczenia na twarzy i napięcia skóry , dermobrazje powinno sie przejść podobno ok 3razy ale nie wiem czy jeszcze odwiedze doktora chodz bardzo bym chciał jeszcze coś z tym zrobić . kto z powazną sprawą niech pisze , z góry dzieki za poważne odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrynka
Niestety tak to już jest, że w internecie jest mały śmietnik, a nie każdy jest porządnie doinormowany, Zabieg mikrodermabrazji diamentowej, korundowej czy oxybrazji do lekie zabiegi kosmetyczne, polegające na złuszczeniu naskórka i powtarzane w dstępach minimum dwu tygodniowych daja łądny efekt, ale tylko kosmetyczny. Jeżeli ktoś chce walczyć z bliznami, przebarwieniami, zmarszczkami, etc to wybiera się na zabiegi dermabrazji. Są to zabeigi znacznie głębsze i wykonywane przez lekarzy, gdyż często skórę zdziera się prawie do krwi. Aktualnie coraz częściej wybiera się zabieg dermabrazji lasewrowej, albo zabiegi frakcjonowania laserowego. W Naszej klinice wykonuje się zabieg juz na pograniczu chirurgii laserowej - frakcjonowanie laserem CO2. Dzięki temu nie tylko wykonujemy złuszczenie skóry ale takze moblilizujemy fibroblasty (takie komórki odpowiedzialne za wytwarzanie kolagenu i elastyny) do nadprodukcji subsrancji odpowiedzialnych za jędrność skóry. Przeliczając zabieg mikrodermabrazji średnio kosztuje ok. 200 zł, aby widzieć jakikolwiek efekt trzeba wykonać conajmniej 5 zabiegów w ciągu 3-ch miesięcy, co daje 1000 zł, natomiast nie koniecznie natstępuje zadowalajaca poprawa, natomiast zabieg laserowy kosztuje 2000 zł i jeżeli nie ma wyraźnych blizn to nie wykonuje się go częściej niż raz na rok w przypadku osób dojrzałych, a u młodszych raz na 2-3 lata, bądź rzadziej, ale to już mamy przy okazji profilaktykę przeciwstarzeniową, a nie same złuszczanie. Poza tym dobry sposób na gładką buzię to również peeling TCA. Tak naprawdę wybór należy do Was i do dobrego specjalisty który dobierze metodę do Waszego portfela, potrzeb i chęci osiągnięcia najlepszego efektu. Nie chcę tutaj reklamowąc kliniki, dlatego jak ktoś będzie zainteresowany z miłą chęcią poświęce swój czas i opowiem więcej na forum, bądź prv ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula-wawa
andre 20 ! jakim sposobem udało Ci się załatwić to na NFZ ? Również zastanawiam się nad tym zabiegiem ale niestety cena powala .. a jestem ubezpieczona w NFZcie i nikt mnie nie poinformował że coś takiego może się kwalifikować ! odpowiedz proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre 20
sorki ze dopiero teraz ;) do lula-wawa ;p !! hmmm jak to zrobiłem ? poprostu przeszedłem się do dr. rrrrrrr w klinice w Bielsku Białej oczywiście prywatnie :d (wizyta 100zł za 5 min :) , jak to mówią trzebało się uczyć :PP ,spytałem co mozemy zrobić z moim przypadkiem a on mi od razu dermabrazja , napoczątek mnie troche wystraszył mówiąc co moze się ze mną robić po zabiegu , potem wystraszył mnie ceną , a ja mu na to : decyduje się !! tylko chce to mieć robione w czasie sesji- ferii, a on mi na to : gdzie pan studiuje?? , gadka.. gadka. to jest całkowicie inny przypadek będzie Pan miał zabieg całkowicie gratis:)) potem tylko termin i operacja i przekurewny ból tak że przygotujcie się ;p 785123664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Rzeczywiście, mikrodermabrazja skutkuje. Sceptycznie do tego podchodziłam, ale postanowiłam zaryzykować i zapisałam się na 3 serie tych zabiegów do Dermique w Krk. Teraz wyglądam o wiele lepiej. Zaskórniki usunięte, przebarwienia w dużej mierze zniknęły i wydaje mi się, że ogólnie kondycja skóry jest o wiele lepsza. Tylko żeby efekt był tak dobry, warto zapisać się na więcej niż 1 zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Rzeczywiście, mikrodermabrazja skutkuje. Sceptycznie do tego podchodziłam, ale postanowiłam zaryzykować i zapisałam się na 3 serie tych zabiegów do Dermique w Krk. Teraz wyglądam o wiele lepiej. Zaskórniki usunięte, przebarwienia w dużej mierze zniknęły i wydaje mi się, że ogólnie kondycja skóry jest o wiele lepsza. Tylko żeby efekt był tak dobry, warto zapisać się na więcej niż 1 zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×