Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka

NIE GOLE CIPKI I PACH BO MOJ CHLOPAK LUBI OWLOSIONE

Polecane posty

Gość zapomnialas dodac
wlosy sa higroskopijne tzn naciagaja wilgoc , w tych miejscach w ktorych je mamy ta wilgocia jest pot , potem ciagniemy za soba taki zapach.... moze byc ze komus sie to podoba , moze byc ze komus to nie przeszkadza . ja preferuje bezwlosie ....taki moj gust ktos lubi inaczej - jego sprawa ale zaden z nas z tego wlasnie powodu nie jest od drugiego bardziej normalny czy zboczony .... to kwestia wlasnych zapatrywan i gustu , nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo wiem
Jak moja laska marudziła z goleniem c*pki to ja przestałem się golić i drapałem niemiłosiernie. Powiedziała że nie żyjemy w buszu i żebym się golił jak porządny facet. Zgodziłem się i bez słowa też dałem jej maszynkę do golenia. Znalazła salon odnowy gdzie chodzi przynajmniej raz w miesiącu na kompleksowe zabiegi kosmetyczne i zdrowotne. Na początek kąpiel i masaż rozluźniający, potem różne okłady, maseczki, oczywiście depilacja i dalsze masaże. Ciekawostki - stałym wyluzowanym klientkom po depilacji intymnej proponują płukanie pochwy (zapachowe) a raz na kilka miesięcy jest tygodniowy cykl lewatyw oczyszczających. Moja facetka spędza tam pół dnia, wraca odmieniona, podniecona i szybko sprawdzam czym smakuje jej brzoskwińka. Teraz tylko żartuję - po co tam chodzisz, w końcu mydło w domu jest a reszta to tak naturalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo wiem
dla tych których faceci mówią że takie wolą. Zróbcie test: raz ogólcie starannie na gładko i pochawlcie się a zobaczycie jak facetowi stanie pała. Możecie zabajerować że trzeba było u gina. Jak nie sprawdzicie to dalej bulgoczcie o pedofilii i inne głupoty i czekajcie aż facet smyknie do innej zadbanej laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturantka
Ależ przecież nikt Ci nie zabrania lubić takich czy innych cipek:D Lubisz takie i ok! Poprostu smieszą mnie wypowiedzi mezczyzn na temat cipek, nie maja nic pojecia, jedyne argumenty ich to seksownosc cipki i wchodzenie klaczkow miedzy zeby podczas minety. Ach nie chce mi sie rozmawiac z "nie-męzczyznami" 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturantka
Pozatym meskie owlosienie a damskie prosze ze soba nie porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulturantka
"stałym wyluzowanym klientkom po depilacji intymnej proponują płukanie pochwy (zapachowe) a raz na kilka miesięcy jest tygodniowy cykl lewatyw oczyszczających" brak słow:D nie no nich sobie Twoja kobietka chodzi na takie zabiegi ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttp
:-) Ja osobiście nie lubię wygolonych cipek. Mało seksowne. Przygolone tak. Ale totalnie ogolone mnie odrzucają. Brak dodatkowych cech płciowych prawdziwego kolesia nie rusza. A tekst w stylu - "włosy pomiędzy zębami podczas robienia minetki". Zabawne. Sam tylko skracam włosy ale nie gole się totalnie bo z doświadczenia wiem że wbrew pozorom niewiele lasek lubi totalnie wygolonych. Chyba że chodzi o typowe blachary w tipsach i różu :-) albo te laski które dały się nabrać na marketing i zaczytują się a magazynach mody i urody czy innych takich w których, aby cokolwiek napisać, wymyśla się takie rzeczy że czasami to włos dęba staje. A co do moich włosków na dole - Nawet jak ich nie skracałem to nie widziałem aby podczas "lodzika" jakakolwiek dziewczyna przerywała go aby wyciągać włoski. Tak samo ze mną robiąc minetkę. A jeżeli ktoś nie dba o higienę to nawet wygalanie miejsc intymnych mu nie pomoże. Niestety ludzie ulegają wszelkiego rodzaju magazynom urody, wątpliwym modom itp. Niestety, coraz mniej naturalności nam zostaje a coraz więcej fałszywej sztuczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca pomocy ...
Ja mam 14 lat i ogolilam sobie cipke kilka dni temu.. zrbilam to 2 razy maszynka, zaluje tego bo juz na drug dzien strasznie kuly i uwieraly mnie wloski gdy zalozylam majtki.. co mam zrobic by sie nie golic i by nie uwieraly mnie te drobne wloski.. .? Czy jesli nie bede sie teraz golila w tym miejscu to czy odrosna mi takie jak przed ogoleniem .? pomozcie bo to klocie i uwieranie strasznie mi przeszkadza a nie chce sie juz golic.. Co mam robić .? Z góry dziękuje za wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dserty
jak sobie skrecasz wloski ? robisz loki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocek w odbycie
tak tak temat niby stary ale to jeszcze nie na tyle, żeby przestał być aktualny moda jest zmienna i to dziś uważamy za modne jutro będzie trącić prostactwem i zacofaniem Nigdy jednak nie zrozumiem tego, że można się być takim baranem, żeby robić coś na co nie mam ochoty albo co sprawia mi kłopot tylko i wyłącznie na podstawie tego, co napiszą zidiociali dziennikarze albo gimnazjaliści na forach. Inteligentny człowiek potrafi odsiać ziarno od plew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek
Co w tym dziwnego? Kto normalny podnieca się pedofilskim widokiem wygolonego sromu? Owłosiona cipeczka jest piękna i ogromnie podniecająca. Każdy kto myśli inaczej jest według mnie lekko skrzywiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznotka wypierrtalaj ze swoim bobrem niegolonym wpółpajatzach wypierrtalaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×