Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EzFlow

Czy to przyjazn czy kochanie ????

Polecane posty

Bylam z facetem przez 1,5 roku, mieszkalismy razem . Rozstalismy sie i uwazam ze to nie bylo dobre rozwiazanie . On ma nowa dziewczyne i zaproponowal mi przyjazn , a ja po prostu nie moge . Dogadujemy sie super , mamy mnostwo wspolnych temtow , ale kiedy schodzimy na temat jego nowej panny zaczyna sie we mnie krew gotowac . Powiedzialam mu ze to nie ma sensu , zebysmy lepiej zerwali kontakt bo mnie to boli . Zgodzil sie ale niestety , wciaz wysyla smsy , chce sie spotykac co jakis czas .... spotkalismy sie raz bylo bardzo milo , spedzilismy razem dzien tak jak wtedy kiedy bylismy razem , final byl taki ze pocalowal mnie i zaczal moiwc ze nadal mnie kocha ze nie moze zapomniec ale nie chce znow byc ze mna . Nic z tego nie rozumiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibigail
a jaki powod rozstania? czasem charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powod rozstania , no coz ja musialam sie wyprowadzic z naszego mieszkania do rodzicow bo mialam chora mame i coraz mniej czasu dla niego i to sie tak po prostu rozpadlo , a w zasdzie znalazl sobie kogos kto sie nim zajmuje i interesuje . Ale wlasnie dostalam esa . Widzialam sie z nim wczoraj ( przegadalismy cala noc ) i napisal tak : wspominajac po twoim wyjsciu wszystko co z toba przezylem nie moglem powstrzyamc lez :( nie wiem co mi jest ale ciagle o tym mysle \" Ale co ja mam o tym myslec ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibigail
musicie porozmwaic:) Ja wiem jedno:) jak sie czuje trzeba okazywac:) I ja bede jaka byłam nie bede sie zmieniac:) nie ma czegos takiego ze jak za duzo kochasz to dostaniesz kopa! Jak kochasz okazuj to:) zycie jets piekne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie rozmawiamy , ale nic z tego nie wynika , a ja nie chce wlazic w jego zwiazek z butami , zreszta mam wrazenie ze on sam nie wiem czego chce , albo to jest jego sposob na zapomnienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zalujesz tego rostania to daj temu jeszcze jedna szanse. Jesli nie dasz to do konca zycia bedziesz sie zastanawiac \"co by bylo gdyby\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ale on nie chce wrocic i tu jest caly problem . Mowi ze juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys ... ze chce poznac ta dziewczyne z ktora sie spotyka , ze moze mu sie ulozy ... Wiec pytam po co te smsy , chce mnie sprawic przykrosc , przeciez mnie tez to boli ale uszanowalam jego decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego...
mówi że nie chce z Tobą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba
moim zdaniem facet po prostu ma ochote na seks z Tobą niezobowiązujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie powiedzial , ze nie chce , powiedzial ze to nie ma sensu , ze nie bedzie juz tak jak bylo kiedys , tym bardziej ze mieszkalismy razem a ja nie chce teraz wynajmowac znowu mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
Facet trzyma dwe sroki za ogon. Z drugiej strony jak pies ogrodnika, ma ochote na sex z tamtą - troche go gryzie to ,ze mozesz poznac innego bedziesz z nim sypiac. trzyma cie w napieciu, w dziwnej sytuacji i wie ,ze jest z tamtą, ty o nim myślisz. Obódź sie - to dla niego wygodna sytuacja, myslisz ,ze z nij zrezygnuje? A czy tobie z tym wygodnie? Postaw sprawe jasno i nie skazuj sie na smutki w nieskonczonosc. Sama piszesz, ze sytuacja cie przerasta. Sama urwij kontak - on tego na 100 pr nie zrobi ,bo jak pisałam jemu w tym bardzo wygodnie. Pomysl czy on w tym cos traci, ma inną z tobą bawi sie w romans, pomysl czy ty przypadkiem czegos nie tracisz: spotkania kogoś KTO BEDZIE CHCIAŁ BYC Z TOBA a nei tylko mrzyć o tym ,ze cos jest z nim nei tak, ze o tobie ciągle myśli. Ciągnąc tą sytuacje na to sie skazujesz, bo były jest ciągle w twoich myslach, nieswiadomie i tak czekasz na smsy od niego o to kiedy sie spotkacie, tym samym krytycznie patrzysz na innych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci za ta wypowiedz , chyba wlasnie czegos takiego oczekiwalam . Znow sie widzielismy , on zaczyna coraz czesciej dzwonic i prosic o spotkanie wiec ok . Postawilam sprawe tak :ze to musi sie skonczyc bo przyjaciolmi mozemy byc za jakis czas jak wygasna uczucia i kazde z nas ulozy sobie zycie , wtedy mozemy byc nawet najlepszymi kumplami . Powiedzialam ze poznalam kogos ( a to akurat prawda , zaczynamy sie poznawac ) wtedy on sie zapytal co bym zrobila gdyby chcial wrocic ??? odpowiedzialam ze za chwile moze byc za pozno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
no i co, potwierdza sie ze to dupek, dobry kandydat na podopiecznego a nie partnera itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej
idiotę, niech spada na drzewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chyba nie mam wyjscia bo i tak i tak ja sie bede meczyc :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On po prostu
ma wielkie serce i trójkącik mu odpowiada :-D Na twoim miejscu zerwała bym z nim kontakt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie wie
co chce, daj sobie z nim spokoj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam i powiedzialam mu zeby dal mi spokoj , ze ja chce ulozyc zycie na razie bez jego obecnosci ( potem po jakims czasie moze bedziemy mogli byc przyjaciolmi ) Powiedzialam tez ze nie zycze sobie zadnych ckliwych smsow . Atmosfera byla dosyc przykra , ale mam nadzieje ze uszanuje to co powiedzialam bo mnie wbrew pozorom tez nie jest latwo ot tak sie odciac - choc wiem ze to najlepsze wyjscie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ciag dalszy nastapil !!!! Koles poprosil mnie gdyby nie chcial sie odczepic zebym powiedziala o tym co wyprawia jego dziewczynie , ze dzwoni do mnie , ze pisze ze sie spotkal ze mna kilknascie razy itd nie wiem po co ale to byl jego pomysl . Oczywiscie po koljnym telefonie i glupiej gadce wscieklam sie i powiedzialam jej o wszystkim , wyniknela z tego niezla awantura i ja zostalam obwiniona o wszystko , dostalam esa zebym sie od niego odjebala , nie szukala kontaktu boon jest z kims na kim mu zalezy i zebym nie probowala tego niszczyc !!!!!! Dzisiaj napisal ze jestem kurwa ???? Czy ktos mi wytlumaczy o co gosciu walczy ???? bo teraz mysle ze zadawalam sie z debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zadawalas
sie z debilem !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ham niewyrzyty napisz mu zeby dał Ci spokój raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on chyba lekko sie w tym wszystkim zagubil i nie wiem sam czego chce z jedenj strony ckliwe smsy , teraz chamskie w ten sposob prowokuje mnie do tego zebym odpisywala . Teraz ma patent na obrazanie mnie , bo chyba mysli ze to mu pomoze !!! Mnie na pewno bo zaczynam miec do niego obrzydzenie ale nie jestem tez bezuczuciowa kukla i mnie ukrywam ze cos takiego mnie boli :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×