Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość Basia z Dortmundu
Witam, wlasnie patrzalam na tej stronie internetowej www.everdry.de , oni wysylaja tez do Polski!!!Trzeba tylko najpierw przelac do nich na konto pieniadze.Ludzie to naprawde jest jedyny srodek, ktory mi w 100procentach pomogl, i nietylko mi!!!A te 20 euro i pare euro za przesylke to naprawde nie jest duzo, w porownaniu z tym ile sie juz kasy na inne srodki wydalo, ktore i tak wyladowaly w smietniku... Ja moge chetnie pomoc w uzupelnieniu formalnosci albo w przetlumaczeniu czegos na jezyk polski...przeciez trzeba sobie pomagac...a ja zeczelam kupüowac sobie bluzki w roznych kolorach i obcisle kiecki....nie poce sie juz poprostu...ludzie, ktorzy nigdy nie cierpieli na ten problem nie powinni chyba sie wypowiadac na ten temat....a gdybym tego srodka nie odkryla to nawet chodzilabym z korkiem w d....gdyby to pomoglo(cytuje kogos )!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszny problem z poceniem. Bardzo się tego wstydzę. Nie ważne jaka temp. gdzie jestem, czy odczuwam stres, czy też po prostu jestem w domu. Wystarczy 15 minut, aby świeża bluzka była mokra pod pachami. Nie dość, że czuję się niekomfortowo to strasznie się z tym czuje i próbuje to ukryć m.in zakładając czarne ubranie itp. najgorsze jest to, że wydaje mi się [ a może i nie ], że każdy to widzi. Jest to bardzo niekomfortowe. Ja sama czuje się obrzydliwa, a co dopiero gdy inni by to zauważyli. Co mam robić? poradźcie! Chciałam coś z apteki, lecz gdy się zapytałam czy jest jakiś lek, skierowano mnie do lekarza. Z badań wynikało, że wszystko jest w porządku. W sumie nikt się tym nie przejął. Użyłam już chyba wszystkich antyperspirantów i nic z tego. Nic nie pomaga. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83ania
polecam ETIAXIL rewelacja stosuje sie go trzy razy na dwa tygodnie, pachy suche i bluzki tez, dostępny w kazdej aptece , cena ok 20 złm mała buteleczka 15 ml ale warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paker1
siemanko mam pytanie jak mam t-shert to jak sciągne bluze to mam popachami czy jest jakas rada na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheh
Panie paker:P napisz zdanie w języku polskim to może ktoś odpowie:P (taka dobra rada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
a uzywasz czesto antyperspirantow? u mnie np kiedy zrobilam sobie miesiac detoxu (okolo) pocenie nie jest juz problemem. wiadomo ze poce, ale o wiele mniej. moze ta chemia tak zle wplywa :p teraz juz bardzo rzadko uzywam i jest o wiele lepiej niz jak uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSKO
wITAM, NIE WIEM CZY TO FORUM JESZCZE ZYJE, ALE OD SZKOLY PODSTAWOWEJ MAM TEN SAM PROBLEM.. W DOMU JEST OK.. A W PRACY WIELKIE PLAMISKA POD PACHAMI.. SZAFA DOSTOSOWANA DO PLAM WSZEDZIE PLAMY.. BLUZKI BRUDNE OD ANTIPERSPIRANTOW.. DRAMAT DRAMAT DRAMAT A MAM W SZAFIE TAKIE BLUZECZKI KTORE CZEKAJA AZ SIE PROBLEM ROZWIAZE.. POMOCY !! DZISIAJ CHYBA KUPIE TEN ANTIDRAL..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSKO
Kupilam.. i jest straszny.. szczypie swedzi.. na przemian .. fakt, ze spocilam sie mniej ale nadal byl ten sam problem.. mokre plamy.. jestescie jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanyibezsilny
Ja mam podobnie jak wy... w domu jest ok a każdego dnia gdy idę do szkoły jestem spocony pod pachami i to w bardzo dużym stopniu mam to już od 2 gimnazjum a teraz mam 17 lat;/ jest to bardzo uciążliwe.Proszę pomóżcie... chodzi mi o coś taniego i skutecznego najlepiej dostepnego w aptekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobietka
ETIAXIL Co do tego antyperspirantu to należy go stosować na noc na sucha, NIEPODRAŻNIONĄ skórę. Rano umyć się i już:) działa od pierwszego użycia. Przy pierwszym użyciu stosuje się go raz na dwa dni a po kilku użyciach 2 razy w tygodniu. Jest go mało i jest w sumie drogi (26zł + przesyłka na allegro) ale stosuje się go tylko 2 razy w tyg i to małe ilości. Często podrażnia skórę ale dostępne są jego dwie wersje: do skóry normalnej i wrażliwej. Ja go stosuję i jestem bardzo zadowolona, nie pocę się, jest bezzapahowy i nie koliduje z żadnymi perfumami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobietka
a, jeszcze jedno- zero plam na bluzkach!!:) każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na kosmetyki, etiaxil często podrażnia, przy drugim użyciu szczypała mnie skóra ale po prostu umyłam się i już. Przy nastepnym razie już wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANTIDRALL! Zaczelam go stosowac od wczoraj fakt piekło i swedziało pod pachami ale idzie sie przywzyczaic tak strasznie nie było. Myslałam ze jak zmyje go rano a umylam pachy szarym mydłem działanie bedzie mniejsze a tu niepspodzianka! Nie dość ze dzis nie uzyłam zadnego atypespirantu to nie mam zadnych jeziorków pod pachami i zadnego smrodku!:) Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olywka xd
Ja mam też problem z poceniem i nie wiem jak tyemu zaradzić, stosowałam już tylu środków, ale nie pomagało możecie mi poradzić co mam zrobić i czego najlepiej używać ??? prrosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everdry
a kto by chcial kupi ten ever dry ?? jak by na to pisało sie więcej osób to po prostu jedna osoba z tych zamówi to wszystko i później wyśle wszystkim i wtedy bedzie taniej co wy na to ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować ten antyperspirant Everdry. Znalazłam jedną aukcje na allegro za 134,50 zł. Cena mnie trochę zszokowała, jednak obliczyłam, że zamawiając na tej stronie everdry.de i tak wyszło by drożej, ponad 150 zł ponieważ podobno sama prowizja za przelew zagraniczny wynosi około 30 zł a tak po dwóch dniach miałam antyperspirant w domu. Wiecie co?? To na prawdę działa:) Po 3 dniach używania nie miałam już w ogóle mokrych pach. Dopiero po jakiś 2 tygodniach poczułam, że się znowu trochę pocę! Tego wieczoru użyłam znowu Everdry i do dzisiaj jestem znowu sucha. Załatwiło to wszystkie moje problemy jakie niosło ze sobą nadmierne pocenie. Kilka dni temu byłam na zakupach. Wreszcie mogłam kupić sobie kilka obcisłych kolorowych koszulek:) nie martwiąc się o plamy pod pachami. Jesli chcecie sie raz na zawsze pozbyc problemu mokrych pach, kupcie to cudo...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aba dziaba kicia wiara
brat narzeczonego miał ten problem i na poczatku stosowal takie wkladki co sie przykleja do koszuli po wew stronie pod pachami,ale żona go wypchneła do lekarza i teraz bierze jakies tabletki i problemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ostatnio postanowiłam zakupić ten nowy antyperspirant Everdry i chciałabym się podzielić swoją opinią na ten temat. Kupiłam go na allegro, była tylko jedna aukcja za 134,50 zł. Obliczyłam, że kupując na stronie firmy everdry.de zapłace więcej, chyba ponad 150 zł ponieważ podobno sama prowizja za przelew zagraniczny wynosi około 30 zł. Wiecie co? To na prawde działa. Po prostu nie mogłam uwierzyć kiedy po 3 dniach stosowania byłam całkowicie sucha pod pachami. Potem dopiero po jakiś 2 tygodniach poczułam, że sie znowu troszke spociłam. Tego wieczoru użyłam znowu Everdry i do dzisiaj znowu sucho:) Kilka dni temu byłam na zakupach. Wreszcie mogłam sobie zakupić kilka obcisłych i kolorowych koszulek:) Wiem, że to trochę kosztuje ale jeśli chcecie się raz na zawsze pozbyc tego uciazliwego potu to zdecydujcie sie na ten zakup. 50 ml za okolo 130 zł i podobno starcza na rok. Ja złuzylam dopiero 1/4 butelki. Jestem już od 3 miesiecy sucha pod pachami i mam nadzieje ze tak zostanie...a pomysleć ze pol roku temu zbieralam juz na zabieg wstrzykiwania botoksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelusia155
Cześć. Ja też mam ten problem;/ od 2 gim. Mam 17 lat i już nie wiem co mam robić.. ile ja tych antyperspirantów nakupiłam i nic nie dało zawsz to 'coś' mam pod pacha ;/ Przeczytałam wasze wypowiedzi i nie wiem jaki środek mam kupić. Jak myślicie który działa w 100%, no dobra w 99%? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfkjgikdsfghkldfshgkdfl
jak to wieczorem nakładasz antidral i rano nic nie zmywasz?????????????? chyba normalni ludzie biorą rano prysznic i myją ciało???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossip Girl
Ja mam 16 lat. Problem pocenia jest dla mnie koszmarem. Zastanawiam sie nad kupnem Everdry. Niestety nie wiem czy ten produkt jest bezpiczny dla młodych osób. Może ktoś z Was się w tym temacie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darnena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darnena
kupilem everdry, dzila jak marzenie. Teraz smaruje sie raz na tydzien a uzywam go nie caly miesiac. Takze koniec z plamami pod pachami az do pasa. naprawde super,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka xD
yyh ;/ A dziewczynki nie próbowałyście normalnych naturalnych metod? Wystarczy woda , mydełko , i antyperspirant ;D Myjesz wodą z mydłem pachy..a potem jedziesz antyperspirantem i voila ;D Bynajmniej mi pomaga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potniczkaaaaaa
do tego wpisu powyżej - chyba nie miałaś nigdy problemu z NADMIERNYM poceniem się. tu nie chodzi o zapach - mój pot w ogóle nie ma zapachu. to pocenie się na tle nerwowym albo zdrowotny, albo natura organizmu. W 90% PRZYPADKÓW LUDZI Z TYM PROBLEMEM NIE CHODZI WCALE O HIGIENĘ!!!!!!!!!!! TAKIE OSOBY JAK MY DBAJĄ O HIGIENĘ O WIELE BARDZIEJ NIŻ PRZECIĘTNY CZŁOWIEK, WIĘC NIE GADAJ TUTAJ TAKICH GŁUPOT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona712
Dokładnie!! Osoby, które nadmiernie się nie pocą nie wiedzą co to znaczy.. ja należę do osób bardzo dbajacych o higiene /ponad przeciętnie/ a problem jest, niestety ;( i jest to bardzo uciążliwe i przeszkadza w "normalnym" funkcjonowaniu. Przez rok stosowałam Antidral i było super w końcu poczułam się "wolna" mogłam robić wszystko i nie przejmować się już tym co ubrać. Tego się nie da opisać, bo mieć sucho pod pachami to po prostu wspaniałe uczucie ale niestety po roku antidral przestał działac i problem wrócił ;( Najgorsze jest to, że nawet gdy jest mi zimno poce się nawet gdy użyje antyperspirantu moje pachy dziwnie pachną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola120385
Obawiam sie,że koleżance nie chodziło jednak o zapach. Osobiście używam tej metody i działa również. A ja niestety wiem co to znaczy nadmierne pocenie się bo mam już swoje lata i doświadczyłam tego. I raczej nie chodzi o antyperspirant zapachowy tylko ochronny. Dziękuję i proszę zbyt pochopnie nie oceniać ludzi po tym co piszą, bo być może mają rację . Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metodą, która daje szybki efekt i długotrwałą skuteczność oraz powoduje istotną poprawę jakości życia pacjentów dotkniętych nadpotliwością - jest leczenie botoxem. Botox jest doskonale oczyszczonym preparatem białka - toksyny botulinowej typu A - uzyskiwanej z bakterii Clostridium botulinum. Kontrolowany wzrost tych bakterii jest możliwy dzięki nowoczesnym metodom hodowli. Przy użyciu bardzo cienkiej igły, lekarz wstrzykuje mała objętość (0.1-0.2 ml) roztworu Botoxu - w 10-15 miejsc oddalonych od siebie o 1 cm, pokrywajac równomiernie okolicę objętą nadpotliwością. Niekiedy korzysta się z barwnika (test Minora), który umożliwia zidentyfikowanie tych miejsc, w których wydzielanie potu jest największe i które powinny być nakłuwane. Sesja leczenia trwa około 30 minut. Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki, botox blokuje działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu. Odpowiedź na leczenie wykazuje indywidualne różnice. Wytwarzanie potu zmniejsza się o 87% po tygodniu od leczenia. Ponadto, u 95% pacjentów objętość potu zmalała co najmniej o połowę. Blokada zakończeń nerwowych pod wpływem botoxu utrzymuje się przez 6-12 miesięcy, po których powstają nowe zakończenia nerwowe zastępując te wcześniej zablokowane. To oznacza, że efekt leczenia utrzymuje się przez kilka miesięcy, ale w końcu zanika. Kolejna sesja leczenia może być przeprowadzona po wygaśnięciu efektu poprzedniej... Botox pozwala na pozbycie się krępującego problemu, gdy inne środki zawiodły. Dla wielu osób cierpiących ogromny dyskomfort z powodu nadpotliwości, informacja o możliwości leczenia toksyną botulinową typu A jest informacją, która może zmienić jakość ich życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elza17
hej mozecie mi napisac jak wyglada badanie u dermatolaga jak sprawdza czy choruje sie na nadpotliwosc pach ? wysyla do innnych specjalistow czy sam tez cos sprawdza ? musze sie wkoncu wybrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×