Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiara22

System Slim Figura - 3 kroki Spalanie,Stabilizacja,Oczyszczanie

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu zaczęłam pić te herbatki... Tylko nie wiem w jakiej kolejności je pić :( Czy najpierw przez 2 tygodnie pić tylko Spalanie,potem przez tydzień Oczyszczanie i tydzień Stabilizacja ? Czy pi jednej herbatce z każdego rodzaju codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiary
ale te herbatki ponoc nic nie daja,to jedna wielka sciema,przy okazji zapytam ile kosztuja? pije sie kolejno,najpierw spalanie ,potem oczyszczanie itd,ile chcesz schudnac i jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja zapłaciłam za taki kartonik (2 opak.Spalanie i po 1 opak. Stabilizacja i Oczyszczanie) ok. 23zł :) plus jeszcze do herbatek dołączona była płytka DVD z ćwiczeniami :) Wiesz, niestety nie stosuję żadnej diety ponieważ i tak mam bardzo mało czasu na jedzenie w ciągu dnia :( Najlepeij chciałabym schudnąć ok. 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa
www.slimfigura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś jeszcze pije te herbatki? ... Zobaczymy czy działają :) w sumie to i tak już kupiłam cały kartonik więc spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelek elemelek
racja ,jesli juz to tylko troche dzialaja-sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa dziewczynka
Piłam - bez efektów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam je.. a przynajmniej probowałam.. za nic nie dałam rady wypic stabilizacji.. prawde mowiac mysle, ze zadna herbatka nie zdzial cudow bez chociaz niewielkich zmian w zywieniu, ale przy drobnych korektach moze pomoc.. teraz pije oczyszczanie.. na stale.. bo troche pomaga w metabolizmie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie dziewczyny jeszcze :) mnie w sumie najbardziej interesuje stabilizacja... moja kolezanka mowi, ze udalo jej sie zrzucic dzieki tym herbatkom 5kg... neistety ja tego nie widze - moze dlatego, ze jak jestem u niej, to zawsze ja widze w domowych polarach o dwa numery za duzych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby te herbatki faktycznie dawały jakieś rezultaty to by było super :) Ja właśnie chciałabym zrzucić ok. 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam schudniecie 5 kg
Z tym zestawem. Pijąc herbatki i ćwicząc 3 x dziennie po 50 minut - czyli razem z płytką, która herbapol poleca z zestawem:D Ja chudłam 1,5 kg tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? :) Tylko qrcze ja nie mam nawet czasu na ćwiczenia :( Ale planuję od jutro ćwiczyć na podstawie tych ćwiczeń 8 min ABS ... opinie dziewczyn zachęciły mnie do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to dziala
? prosze o wiecej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,to są herbatki WSPOMAGAJĄCE odchudzanie.W każdym markecie po 5,99.Tylko ceny zostały:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloun
odnawiam temat. kiedy zobaczyłam koleżanke która zastosowała tą kuracje od razu pobiegłam do sklepu! wygląda po prostu rewelacyjnie! nie stosowała żadnej diety i specjalnie nie ćwiczyła... codziennie tylko spacerowała. od dzisiaj pije spalanie. codziennie też biegam. mam nadzieje, że coś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie niestety teraz nie działają. Dziś kończę ostatnią torebkę z ostatniej 3 fazy i żadnych rezultatów. Miałam rezultaty jak pijąc ją stosowałam dietę kopenhaską. Schudłam w 13 dni 6 kilo i chyba nie od picia herbaty tylko od diety. Niestety częśc kilogramów przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloun
eloun. no ja po kopenhaskiej bez herbatek ani żadnych wspomagaczy schudłam 5 kg. mimo negatywnych opinii na temat SlimFigury ja spróbuje. W końcu wszystko zależy od organizmu:) zdam wam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też uważam że barzdiej w schudnięciu mi pomogła dieta niż herbata. Ogólnie herbatka jest dobra tz. da się ją pić. Mi samej najbardziej smakowała 1 faza spalanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloun
nio. smaczna całkiem. i ładnie pachnie. mam nadzieje, że wytrzymam do końca i będą efekty:) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecja
te herbaty to sciema wlasnie skonczylam 2 faze i po wypiciu pierwszej z etapu 3-go zwymiotowalam i mialam nudnosci przez caly dzien,jest okropna,taka slodkawa czuc lukrecje fujjjjjjjj,ja znosze wszystkie swinstwa ale to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniuś
Ja właśnie zaczęłam pić herbatki, tylko nie wiem czy powinnam to robic przed, czy po jedzeniu. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaczarna
Ja zaczelam 10.11 pić tą herbatke pije ją bez cukru chociaż mnie do tego namawiają nie jest taka zła przyzwyczaiłąm się do tego 4 razy w tygodniiu wf(po 45 minut) i sks(60minut) a schudnąc bym chciała dużo 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqa22
herbatkę piję od 5 dni, faktem jest że nie chce mi się po niej jeść, mam nadzieje ze pomoże mi zrzucić kilka zbednych kg, w moim przypadku nie widze żadnych skutków ubocznych, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
ja polecam po prostu czerwona herbate:) a te herbatki o ktorych piszecie pomagaja - ale tylko wtedy gdy stosuje sie do tego diete+ cwiczenia! cudow nie ma, nie schudniecie popijajac herbatka paczke chipsow! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybet
działaja, schudłam bardzo duzo, moze nie liczyłam tego w kilogramach tylko w centymetrach np biodra z 103 do 98, dla mnie to sporo - jest róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja je zaczełam pic od 6.11 ale mi głównie zalezy na szybszej przemianie materii!znacie jakies sposoby? pozdrawiam i powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×