Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ninka27

Prezent na nowe mieszkanie

Polecane posty

Gość ninka27

cześć!!! bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, poza tym znajomi są juz umeblowani itd i wiele rzeczy mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazon
ozdobną misę myślę, że w Ikei znalazłabys bez problemu coś fajnego,i nie drogiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam ładną kompozycje
kwiatową do postawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka27
dzieki za pomysły, chyba zdecyduje sie na szkło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Ostatnio widzialam cos bardzo ladnego, w Empiku i w Galerii Centrum. To były ramki na zdjecia wpasowane w pudelka, wszystko z drewna, pieknie wykonczone, bardzo eleganckie chociaz proste, kolor ciemny braz. Te skrzyneczki z ramkami pasuja do kazdego stylu mieszkania. Jej... jak ja bym chciala cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
album, pościel, szkło, rzeźba, obraz, kwiatek doniczkowy, kompet kapci, szkatułka na drobiazgi, ładny imbryk do herbaty, serwetnik, komplet obrączek do serwetek, obrus ręcznie wyszywany lub szydełkowany, płytę, książkę, mikser, zegar, ściereczki kuchenne, karafkę, komplet mięciutkich ręczników, garnek do fondue, świecznik, świeczka, lampka, wazon, tortownica, misa na owoce... przejdź po sklepach i rozejrzyj się. jest tyle pięknych rzeczy do mieszkań. jeśli wiesz jak jest urządzone, co lubią jego właścieciele, to nie ma problemu z wybraniem prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o czym napisała Tak se pisze to świetny pomysł. Bardzo ładne albumy w formie skrzynki. Cena ok. 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ładny kwiat doniczkowy - zawsze pasuje do każdego wnętrza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie byłoby, gdybyś sprawiła im jakiś gustowny dodatek z klasą. Np. w sklepie internetowym myin.pl Tam ozdoby są bardzo ładne i stylowe. Z pewnością każdy by się ucieszył, dostając taki ekskluzywny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że można kupić jakąś rzecz, która łatwo można by zużytkować np pościel, garnki, talerze - takie prezenty moim zdaniem są najfajniejsze. Jak chce się coś wyjątkowego kupić, to warto zerknąć na myin.pl - maja bardzo fajne rzeczy, mnóstwo ciekawych i oryginalnych dekoracji. Warto sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zapytaj wprost my dostaliśmy 5 kompletów kieliszków do czerwonego wina ! porażka już pomijam nawet że my wina nie pijemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że lepiej zapytać w prost co potrzebuje niech wymieni kilka rzeczy a Ty wybierzesz jedną Ja tak zrobiłam i koleżanka była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakiś fajny zestaw pościeli ? Moim zdaniem to moze byc własnie super pomysł na prezent. A obok tego mozesz kupić tez coś z drobiejszych rzeczy http://pachnacaszafa.pl/produkty/page/2/ Wydaje mi sie ze bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaLeszno
Myślę, że dobrym prezentem na taką okazję będzie na przykład waga kuchenna, ostatnio zakupiłam w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona z wykonania i pomiarów http://pearl24.pl/pl/p/Elegancka%2C-kuchenna-waga-cyfrowa-do-3-kg-czarna/554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dał jakieś filiżanki albo lampę - te rzeczy zawsze się przydają. Ostatecznie sięgnąłbym po jakieś małe akcesoria dekoracyjne. Inspirację czerpałbym ze sklepu sweet living.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia00
Ja bym pomyślała o czymś co się przyda w codziennym życiu. Może jakieś foremki do lodu? To i na imprezie się sprawdzi i w upalne dni. Na http://mykitchen.pl/foremki-do-lodu widziałam ich sporo. Do tego, można kupić z ciekawym wzorem i wykazać się kreatywnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorz Ata
W takiej sytuacji najlepsze są praktyczne prezenty. Np. rzeczy które młodym by się przydały ale jeszcze ich nie stać, by sobie kupić. Wg mnie sprawdziłyby się kieliszki albo serwis do kawy czy do obiadu (zależy ile chcemy przeznaczyć pieniędzy). Tutaj mają ciekawe zestawy, sama od nich zamawiałam na prezent ślubny dla kuzynki ;) http://alekxs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze serwis do kawy czy herbaty lub zestaw talerzy, na www.twojajadalnia.pl maja ladna ceramike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na mieszkanie, to najlepiej kupić coś praktycznego, np. Ładny ekspres do kawy. ja kupiłam przyjaciółce na parapetówkę ekspres w http://www.kawaserwis.pl/ , bardzo jej się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieziemskie.pev.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy komu się kupuje, my córce kupiliśmy piękny zestaw sztućców gerlacha to się bardzo ucieszyła. Wiedziałam, ze tak będzie bo sami mamy z tej firmy już kilkanaście lat i są ciągle jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Twoim znajomym przyda się np. drylownica do wiśni elektryczna np. www.aledobre.pl/2281,Drylownica_do_wisni_Lurch.html ? Ja planuje kupić właśnie mojej mamie taki prezent na urodziny, a teraz zbliża się czas przygotowywania dżemów, więc na pewno się jej przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×