Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

do best_bra ,ktos mnie tu chyba zle zrozumiał. Mi nie chodziło o to, w tym sensie tylko o to ,ze powinnam duzy biust spostrzegac jako swój atut a nie kompleks.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
a ja mam jeszcze 13 dni do zabiegu!!! nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewedob
ja mam też wątpliwości z powodu dzieci, egoizmu itd. dlatego puki co postanowiłam się odchudzac co robię od trzech tygodni a z zabiegiem poczekać jakieś 2 latka jeszcze (dodam mam 27 lat) w przyszłym roku wychodze za mąż węc dzieci też będą mam nadzieje nie bardzo długo po tym a później NÓŻ nieunikniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosilek trzymam kciuki! Napisz jak było. Ja też wcześniej myślałam o takim zabiegu, ale okazało się, że za mało tłuszczyku, za dużo gruczołu i został tylko nóż. Trzymaj si ę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowalam - a co tam, jestem egoistka.Ide pod noz.Postanowione.Dzieci nie bede karmila, ale po pierwsze nie wiem czy je kiedykolwiek bede miala, a po drugie to za 10 lat juz mi nie bedzie operacja potrzebna. Odezwe sie po.Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminum, dasz radę :) Trzymam kciuki. Najfajniejsza rzecz (poza całą masą trochę bolących) to moment, kiedy się zobaczy po raz pierwszy stanik pooperacyjny - taki mały ;) jak nie Twój :) i nawet niebrzydki :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
why_not_4 , dzięki za wsparcie ;) ja też jestem bardzo ciekawa tego momentu kiedy zobaczę swój mały stanik pooperacyjny ;D zaczynam mieć tylko małe obawy czy moje cycuszki nie będą zbyt obwisłe po tej liposukcji, ehhh takie to rozterki przedzabiegowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
yasminum, też trzymam kciuki!!! i głowa do góry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorunia, może faktycznie trochę na opak Cię zrozumiałam :) Ale chciałam po prostu podkreślić, że żaden biust, ani mały, ani duży nie powinien być obiektem kompleksów bo naprawdę nie warto przywiązywać takiej wagi do jednego tylko elementu ciała i - zwłaszcza -patrzeć na niego przez pryzmat paru głupich komentarzy rodem spod budki z piwem (BTW czy te komentarze nie były efektem tego, że piersi \"falują\" Ci przy każdym kroku? bo to to, a nie sama wielkość piersi, przyciąga uwagę, biust unieruchomiony, nawet dużo większy od Twojego, staje się praktycznie niewidzialny dla wioskowych głupków ;) ) Jakby ktoś głupio komentował Twoje dłonie czy stopy, to też myślałabyś o ich obcięciu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalicious
why_not_4 Ja za jakieś niecałe 2 miesiące idę na operację również w Clinica Medica w Gdyni, nie wiem jakiego lekarza wybrać, Ciebie operował dr Muraszko. Jakie wrażenia????? Myślałam o tym długo, ale decyzje podjęłam gdy moje piersi przestały sie mieścić w biustonosz 75H. ( mam 154 wzrostu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monalicious Doktora Muraszko wybrałam z kilku powodów. Wyglądało to mniej więcej tak: 1. Wywiad internetowy - nie było ani jednej wypowiedzi negatywnie oceniającej efekty zabiegów. 2. Skontaktowałam się z babkami, które miały taki zabieg (Ukłony dla NatiEl) i poprosiłam o opinie. 2. Byłam na konsultacjach u dr Bieńkowskiego w Bydgoszczy i u dr Muraszko w Gdyni. Doktor z Bydgoszczy potraktował mnie rutynowo, miałam wrażenie, że bardzo się gdzieś śpieszy, a ja mu zabieram czas. A do tego w poczekalni trafiłam na panią, która była po zabiegu podnoszenia piersi, coś poszło nie tak, a ona miała wątpliwości kto operował - bo tam jest jeszcze syn dr Bieńkowskiego, też lekarz... W Gdyni dr Muraszko zrobił na mnie miłe wrażenie, wyjaśnił mi co mnie czeka i jakich efektów mogę się spodziewać. 3. Cena - w Bydgoszczy 12 tysięcy, w Gdyni 7 tysięcy. Co prawda do Gdyni mam 3 godziny, a Bydgoszcz prawie za rogiem. Po zabiegu z całą świadomością polecam dr Muraszko, bo: 1. Efekt super ( jest C/D, kształt taki, że ach :) 2. Opieka pooperacyjna i kontrole po zabiegu - bez zarzutu. Doktor troskliwy, słowny (jeśli umawia się na 9-tą to jest o 9-tej) i bardzo delikatny. Sam szpital jak nie z naszej bajki - sympatyczni lekarze, ujmujące pielęgniarki, no i opieka...mnie rozłożyło pytanie po śniadaniu: \"jaka kawkę pani wypije?\" I tak traktują tam wszystkich pacjentów, nie tylko tych \"pełnopłatnych\". Uf, ale się rozpisałam :) W efekcie - rozejrzyj się, wybierz na kilka konsultacji i dopiero decyduj. Dla mnie najważniejsze były \"referencje\" od pacjentek, dlatego skreśliłam Bieńkowskiego, mimo, że był duuużo bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalicious
why_not_4 Dziękuję Ci za tak obszerną odpowiedź. Clinikę Medicę znam bardzo dobrze, bo tam się leczę :) naprawdę są bardzo profesjonalni i bardzo bym chciała właśnie tam zrobić zabieg. Oczywiście umówię się jeszcze na inne konsultacje i postaram zdobyć więcej informacji o lekarzach. Już się nie mogę doczekać kiedy będę po.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1964
witam,czy któras z Was zmniejszała sobie piersi u dr Libora Polaka w Czechach?Jestem umówiona na zabieg na 22 listopada,ale troszke mam stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka123
A co sądzicie o dr Kuczyńskim z Lublina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka123
Ja byłam u dr Kuczyńskiego na konsultacji w Rzeszowie. Wydaje mi sie dość sympatyczny i rzeczowy. Koszt zabiegu to 10 tys. zł. w to wliczony jest zabieg, pobyt 1 dobę, podanie środków "rozluźniających" przed zabiegiem i wszystkie konsultacje po zabiegu z nim związane np.ściągnięcie szwów. Doktor przyjmuje w Rzeszowie i Nałęczowie, natomiast zabieg wykonuje w Lublinie. Przed zabiegiem należy wykonać badania krwi, krzepliwość, usg piersi. Szczepienie p-ko żółtaczce pozostawia do decyzji pacjentce. W moim przypadku to jest tak, że mam dziecko, które karmiłam butelką i nie widzę problemu w tym, że nie będę karmiła drugiego, ale pojawił sie problem jak zareagują piersi w czasie ciąży - czy nie zechcą urosnąć a wtedy co się będzie działo to niestety lekarz nie był mi w stanie odpowiedzieć bo to z każdą kobietą jest inaczej. Prawdopodobnie zachowają się tak jak w czasie wczesniejszej ciąży, ale nie jest to pewnik. A ja chciałabym uniknąć sytuacji, że w czasie ciąży w moich piersiach dojdzie do jakiegos zapalenia gruczołów i będę musiała mieć leczenie antybiotykami bo wiadomo, że antybiotyki nie są obojętne na dzieciatko. Tak więc poczekam jak urodzę drugie dziecko i.... witajcie mniejsze piersi. Dziewczyny może macie jakieś opinie o dr Kuczyńskim? A tak na marginesie - moim zdaniem czy się ma rozmiar C, D, DD, E , F.... czy inny, to najważniejsze jest to , że jeżeli nie możesz sie oglądać na zdjęciach, w lustrze , na nakręconych filmach z np. wakacji czy uroczystości rodzinnych bo nic nie widzisz pozytywnego u siebie bo wszysko przysłania ten " Piękny" biust to należy z nim zrobić pożądek i kupić sobie wymarzony strój kąpielowy koniecznie wtedy dwuczęściowy i iść na plażę lub basen. A przede wszystkim nie słuchać meżów i chłopaków tylko zrobić zabieg własnie dla siebie i lepszego swojego samopoczucia. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Mi lekarz (dr Muraszko, Clinica Medica w Gdyni) powiedzial, ze po prostu po operacji, jak zajde w ciaze, bede musiala brac hormony anty-laktacyjne. Wtedy powiekszenie sie piersi jest zredukowane do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczka
Mam 15 lat , nienawidzę swoich piersi, czasami nawet mi się podobają, ale........... - nie mogę nosić ładnych, różnokolorowych staników, - bardzo mnie bolą plecy - nie ma mowy o znalezieniu ładnego dwuczęściowego stroju kąpielowego - nie mogę zakładać fajnych, młodzieżowych bluzek, które noszą moje koleżanki, bo wydaje mi się że mój biust "wisi " - mam kilka koleżanek, z których ja mam największy rozmair , jak idziemy wszyscy razem , to wszyscy się na mie patrzą - chłopacy naśmiewają się ze mnie z powodu mojego biustu - - wszyscy patrzą na moje cycki, nie na to jak wyglądam itp. - nie chcę bym jako ta " z dużymi cyckami" Mam rozmiar 75-80 D , przy wzroście 168 cm chcę sobie zmniejszyć piersi jaki rozmiar byłby najlepszy, ile taki zabieg kosztuje , gdzie go mogę wykonać w Łodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tineczka, masz źle dobrany biustonosz i dlatego cierpisz! Zmierz się się porządnie (pod biustem ściśle i na wYdechu, w biuście luźno) i sama sprawdź: http://www.bra-fitter.prv.pl/ 75D i 80D to są dwa różne rozmiary, na różne kobiety, na różne wymiary pod biustem i w biuście. Na dobrze dopasowane 75D trzeba mieć wymiary ok. 83/93-95, na 80D - ok. 90/98-100. 10-12 cm różnicy w obwodach chyba trudno nazwać dużym biustem ;) Tu zobacz, co daje dla wyglądu zmiana źle dobranego D-coś tam na dobrze dobrany stanik z odpowiednio dużą miseczką i wąskim, podtrzymującym obwodem: http://tiny.pl/stdj A tu poczytaj, jak to zmienia komfort życia (piersi nieruchome – nie zwracają uwagi napalonych ogierków, możesz biegać, skakać i co tam chcesz, kręgosłup odciążony bo biust nie wisi na ramionach etc.): http://tiny.pl/nj19 Nie możesz nosić kolorowych, ładnych staników? To zobacz, jaki masz wybór np. 2 rozmiarze 65G (brytyjskim, polskie 65J mniej więcej): http://tiny.pl/st5j Stroje kąpielowe w tym samym rozmiarze: http://tiny.pl/st5p , http://tiny.pl/st5l A skoro jesteś z Łodzi to pędź do sklepu Mercado : http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/10/mercado.html albo skontaktuj się z Effuniak z tego wątku – wkrótce będzie sklep, na razie są staniki na miarę: http://tiny.pl/st54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1964
Witam,czy któraś z Was słyszała coś na temat dr Libora Polaka?Nie mogę znależć o nim żadnych opini,a mam u niego termin zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaraaaaaa
hej. mam 75f. stanika za cholere kupić na siebie nie potrafię, a te ponad 100zł kosztujące, już dawno uzbierałabym na operację. zacżelam brać tabletki i jeszcze bardziej mi sie powiększyły. mam 21 lat i jestem swoim wygladem załamana. żadnego stanika, stroju kąpielowego, bluzki. trzeba kupować wieksze i zwezać mam tego dość. w okolicach Katowic znacie może jakąś dobrą klinikę która ma podpisany kontrakt z nfz? nie weicie ile taka refundacja wynosi? bo dać 10000 za operacje... straszne pieniądze, chyba zacznę w totka grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Marteczka123 - ja mam zabieg za 3 dni u dr Kuczyńskiego w Lublinie - liposukcję piersi ( odessanie tłuszczu z moich wielkich piersi), tak jak do tej pory nie mogłam się doczekać, tak teraz zaczęłam się normalnie bać... ale to chyba normalny odruch... 1964 - przeczytaj dokładnie to forum od deski do deski i znajdziesz bardzo dużo opinii o dr Polaku! Same dobre - też go brałam pod uwagę, ze wzgl na zadowolenie pacjentek i cenę! Ale trafiłam najpierw do dr Kuczyńskiego, który zamiast zmniejszenia zaproponował moim piersiom liposukcję za 6.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaraaa, w okolicach Katowic to Ty się wybierz do tego sklepu: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/04/6zmys.html i zacznij od zmierzenia dobrego stanika.Tu sprwadź, jakiego rozmiaru naprawdę potrzebujesz : http://www.bra-fitter.prv.pl/) I odwiedź forum Lobby Biuściastych www.biusciaste.prv.pl - dziewczyny doradzą jak dopasować wygodny biustonosz i nie wydać na niego fortuny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
Mosilek - trzyman kciuki. J aniestety na taki zabowg ja Ty się kwalifikuję wg. lekarza. Dziewczyny aby co nieco polepszyć widoki własnego biustu w dobrym biustonoszu to polecam strone www.melissa.com.pl Można tam kupić biustonosz wg. rzedczywistej numeracji i cenowo też jest w miarę ( mogłyby byc zawsze tańsze). Ja w Rzeszowie i okolicach dobrego sklepu nie znalazłam a numeracja , którą potrzebuję to jak jest to wogóle nie odpowiada rzeczywistiości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka123
tzn chciałam napisać wyżej , że ja niestety nie kwalifikuje się na zabieg odsysający tłuszczyk ponieważ go nie mam za dużo a piersi mam duże z powodu nadmiernego przyrostu gruczołu ( wynik mammografii). Do Asia.pl - można brać te hormony na brak laktacji , ale to już jest branie środków farmakologicznych - a ja chciałąbym uniknac brania jakichkolwiek leków w czasie ciązy bo może to w różny spośób wpłynac na przebieg ciazy no i oczywiście przede wszystkim na dziecko. A co do sklepów to ceny są przystępne i często są promocje na www.twojabielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaraaaaaa
best_bra - dzięki poprzeglądałam strony...trochę mnie podniosły na duchu... w tym 6 zmyśle jakie się ceny kształtują mniej wiecej? bo ja biedna studentka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o tanich sklepach mowa, to lepiej zajrzeć na dopasowana.pl albo brytyjski brastop.com, bo Dalia niby poszerza rozmiarówkę, ale dalej obwody przeważnie od 70 a miski do polskiego G-H, więc piszące tu biuściaste raczej nie bardzo znajdą coś na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaraaaa, cieszę się :) Ceny w 6zmyśle są pewnie podobnie jak na stronie internetowej sklepów takich jak Intimo czy Karoline. Ale zawsze możesz po prostu pójść poprzymierzać, zobaczyć, co Ci mniej więcej pasuje, a potem polować na ebayu czy jakiejś wyprzedaży ;) Tu znajdziesz trochę więcej info o tym sklepie, i zawsze możesz dopytać: http://tiny.pl/srdw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibelung
Cześć. Czy wiecie jakie są kryteria refundacji przez NFZ operacji zmniejszania piersi. Mam 156 cm wzrostu i rozmiar stanika 75 D. Myślicie że bym się zakwalifikowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno kwalifikujesz się do zmiany stanika, bo dobrze dobrane 75D to nie jest duży biust, to wymiary ok. 83/93-95 czyli ok. 10-12 cm różnicy w obwodach (pod biustem mierzysz ściśle i na wydechu, w biuście luźno). Jesteś niewysoka i pewnie szczupła, więc dla Ciebie będą raczej obwody 60-65 z odpowiednio przeliczoną miseczką. Sama się wymierz i sprawdź: http://www.bra-fitter.prv.pl Dobry stanik zmienia tak wygląd: http://tiny.pl/stdj jak i komfort życia (biust nieruchomieje, nic się nigdzie nie wpija, możesz spokojnie biegać etc.), spojrzenie na siebie: http://tiny.pl/nj19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Mam pytanie czy ktos robil sobie odsysanie tkanki tluszczowej z piersi , bo ja mam miec ten zabieg 3 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×