Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość acb
dzieki dziewczyny :) musze sie powaznie zastanowic. z jednej strony nie chce zeby podczas ciazy wrocily do poprzedniego rozmiaru lub zeby krzywo urosly( mam asymetrie piersi) ale z drugiej strony ciezki jest zycie cycatych dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarcyzaMalfoy
Nati El - niby ton Twoich wypowiedzi jest sensowny, ale w treści opowiadasz takie same mity i przesądy jak Monika_Nika. Piszesz, że "Niestety jest to za duże obciążenie w porównaniu do A B czy C zeby sobie mogły swobodnie bezuciskowo żyć" Czy Ty naprawdę nie rozumiesz , że nie ma piersi A czy B ??? rozmiar stanika (a pośrednio wielkość piersi) określa kombinacja liczby i litery. Np. 60G albo 80A. "Piersi wyciągają się z wielkości i ciężkości. I to jest fakt że przy dużych piersiach trzeba nosić stanik. (...) Ale wiem też że dziewczyny które miały małe piersi i nie nosiły stanika to się po skończeniu karmienia porobiły zwiski i sie już nie skurczyły " Czemu nie napiszesz wprost, że w ciąży i w trakcie karmienia piersi zarówno małe jak i duże są niszczone przez NOSZENIE ZŁEGO STANIKA a nie same z siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El7
Witam dziewczynki :) (albo jak ktoś woli Babuszki) :) Moniko ciekawe czemu nie podajesz swojego maila ? Do Twojej wiadomości osoba małoletnia to osoba nie mająca 18 lat - według Kodeksu cywilnego art.10. A skoro prawo tak stanowi to nie jest to obraźliwe nie uważasz. I skoro na wszystkie pytania już znasz odpowiedz, a operacji nie zamierzasz robić ... Paniusia1 Trzymam gorącą kciuki. Myśl pozytywnie - dobre nastawienie to połowa sukcesu. A środę na pewno będę trzymać kciuki, a później pozostanie Ci tylko odpoczywać i nie przemęczać się, no a jeszcze później cieszyć się ze wspaniałej talii (której nie było zapewne, aż tak bardzo widać) i przede wszystkim nowych ślicznych "pączuszków" :):):) Spinko Wiem, że jedna kobietka, którą poznałam ważyła 93 kg to fakt lekarz nie podjął się operacji tylko mówił, żeby schudła ok 10-15 kg. Ale ja waże 67 kg i mam 168 cm i mój lekarz nie widział przeciwwskazań do zrobienia zabiegu. W każdym razie ja polecam dr Muraszko w Gdyni. I podaję Ci link na stronę internetową kliniki http://www.clinica-medica.pl/ jeśli będziesz chciała to poprostu możesz umówić się na konsultację. Przyjmuje we wtorki i w czwartki od 18:00 - 20:00. No i odpowiadając na Twoje pytanie wcześniejsze miałam robioną "kotwicę". Rodzaj cięcią zależy od wielkości piersi i stopnia ich zwisu oraz o ile chcesz je pomniejszyc. Więc te duże zwisające piersi raczej podchodza pod cięcie kotwicą, bo trzeba usunąć nadmiar skóry. Więcej informacji mogę Ci wysłac na maila jeśli będzisz chciała to pisz. Co do ciąży. Jesteśmy w stanie określić czy ktoś ma małe piersi, srednie, duże czy ogromne. A wiem, że są odpowiednie kombinacje literek i cyfr. W ciąży jednak czy nosił stanik czy nie piersi rosną i jak którejś urosną na bardzo duże, a później kończy się karmienie zostaje skóra - oczywiście to jest zależne od organizmu ponieważ każdy różnie reaguje, no i czasem babki z wygody nie noszą staników, a później bach i zwis. Ale czasem faktycznie pomimo, że stanik masz idealnie dobrany i tak się zniekształcają. aanitko84 trzymam za Ciebie też kciuki we wrześniu. Pozdrowionka i trzymajcie się gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik ten stanik
miałam zabieg podniesienia piersi i ich powiększenia, nosiłam cały czas staniki idealnie dobrane - zapłaciłam za każdy po min 200 zł, spałam nawet w staniku i piesi po pół roku opadły !!!! więc stanik to tylko częsć sukcesu u mnie nie zadziłała magia idealnie dpbranych biustonoszy i bardzo prosze best bra itp aby mi kitu nie wciskały - jedyne co daje taki biustonosz to w ubraniu te piersi pod t-shirtem ładnie wyglądają i to wszystko ;) sorry ale takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El7
Ahia no i dziękuję za wsparcie wszystkich dziewczyn w sprawie z małotelnią :) :) :) I Moniko według prawa nie obrażam cię. A po tym co czytasz z naszych wypowiedzi dziwię ci się, CO TU JESZCZE ROBISZ. Ale jak to mówią jak kogoś wypychasz drzwiami to i tak oknem wejdzie. A za chwilę jak Gosia Andrzejewicz stwierdzisz, że uknułyśmy spisek na ciebie i chcemy Cię zniszczyć - to już zaczyna się robić jak w amerykańskim scenariuszu. I jak zauważyłaś nie masz 100 % poparcia w zdaniu, że jestem "wrednym babsztylem". Teahead ujęła to bardzo konkretnie. Moniko niech do ciebie coś w końcu dotrze... A dokładnie to co sama nadmieniłaś wypisując nasze wypowiedzi. A wszystkie inne forumowiczki przepraszam za wtrącenie w temat i służę pomocą :) Pozdrawiam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El7
Do abc Jeżdże teraz na opatrunki jeszcze, ale w przyszłym tygodniu będę już rozmawiac z lekarzem jak to dokładnie jest z tą ciążą po pomniejszeniu i kiedy co trzeba zacząć brać. Narazie tylko ogólnikowo z nim rozmawiałam, ale na pewno będę wiedziała więcej to napisze co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Moinka_Nika, coz moge powiedziec...rozłożyłaś mnie na 4 łopatki. Klęcze na grochu i posypuję popiołem... Ale muszę przyznać, że dzięki Tobie wiem na pewno, że jeśli keidykolwiek będę miała dzieci, na pewno nie będą miały w swoim pokoju komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam w cycuszkolandii !! Robię zabieg w Czechach, bo fachowość bardzo dobra, poza tym mam 90 km do kliniki, świetne warunki po zabiegu, ceny konkurencyjne, szybsze terminy :) juz niedługo lalalalala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuszka
mam male pytanko: mam 80cm w obwodzie pod biustem (mocno scisniete) i 98 w biuscie - jaki powinnam nosic stanik? zazwyczaj kupuje 80 D lub 85 D. bede bardzo wdzieczna za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El7
Paniusiu1 Zapomniałam jeszcze zapytać, bo zabieg miałaś mieć dopiero we wrześniu, a tu taki termin. Ja jak tylko się zdecydowałam na początku mysłałam, że to pół roku trzeba czekać po czym okazało sie, że jakieś 1-1,5 miesiąca. Ale to fajnie, że uda Ci się szybciej. Mi się już powoli wszystko goi i przyznam szczerze, że jeśli ktoś by mnie zapytał czy zrobiłabym to jeszcze - oczywiście, że tak :) Ja tam trzymam kciuki za Ciebie i za całą resztę zdecydowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianuszka, zapomnij o obwodzie 80 i – tfu, na psa urok – 85. One nie mają szansy podtrzymać Ci piersi. Na początek spróbuj polskiego 75F lub brytyjskiego 75DD/E (34DD/E), ale pewnie okaże się, zwłaszcza w markach z bieliźniaków (Triumph, Gaia, Konrad etc.) że potrzebujesz jeszcze węższego obwodu. Wtedy poszukaj bieliźniakowego 70H, a brytyjskiego 70F/FF (32F/FF) :) Tu masz przydatne czytadła na początek: http://tiny.pl/n4d2 http://tiny.pl/lsbx http://tiny.pl/l3jl http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html == a guzik ten stanik, ciekawe jest to, że na Lobby dziewczyny opisują POPRAWĘ, nieraz znaczną, stanu piersi po zmianie rozmiaru stanika na właściwy (zero operacji!), najmocniejszy przykład to chyba ten: http://tiny.pl/n8l4 Cena stanika o niczym nie świadczy, brytyjczyki można kupić za o wiele mniej niż 200 zł, i to z przesyłką. Przekonywać Cię nie będę, Twój wpis to jedno, ja nie mam możliwości ocenić czy Twoje staniki rzeczywiście były w dobrym rozmiarze czy tylko drogie, czy może jesteś wyjatkowym wyjątkiem od reguły. Drugie to podlinkowany wyżej wątek \"Co mi dała zmiana rozmiaru stanika na właściwy\" i doświadczenia setek kobiet „zlobbowanych”. Wnioski po przeczytaniu jednego i drugiego każdy wyciągnie własne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuszka
dziekuje best_bra za pomoc ;) czym predzej pojde do sklepu i poszukam sobie cos dla siebie w takich rozmiarach, choc mam wrazenie, ze bedzie ciezko, bo mi juz jest ciezko zdobyc 80 D... ;/ a co dopiero takie rozmiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Nati eli ! Udało mi się fartem zamienić termin z inną fajną dziewczyną, której termin nie pasił, bo jej coś wypadło i byłam taka nachalna do doktorka, że uległ mojej perswazji przy czym pomoc koleżanki też była duża, bo wpłyneła na doktorka, że ma mi cycuszki zrobić , bo ona mi ten termin odstapiła ( wielkie dzięki hope1976:), więc jestem tak szczęśliwa, że będzie to teraz a tym bardziej ża mam wakacje i wszystko mi się zagoi zanim do pracy powrócę, dzięki wszystkim za słowa otuchy , wasze pozytywne fluidy niechaj czuwają na dłoniach dokotorka, który musi mi wyczarować super cycuszki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik ten stanik
best bra uwież mi tyle co staników naprzymierzałam, tyle rad wysłuchałam, wszystkie staniki są brytyjskie, freya itp; w biustonoszu owszem ładnie wyglądają ale nawet piersiom jak gdyby od nowa zrobionym nie pomogły nie opaść więc te biustonosze one nie są cudownym lekarsywem na wszystko - jestem teraz po plastyce i zmniejszeniu nieznacznym piersi i dopiero jest efekt - też nie wiem jak długo, ale jest,też będe dobierać idealne staniki przy czym raczej mniejsze niż większe bo sądze że wtedy mniej opadną ;) i tak dziękuje Ci za rady ale niestety w moim przypadku staniki nie pomogły dopiero porządnie usunięcie skóry a nie biustonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a guzik ten stanik
paniusia kiedy masz tą operację, trzymam kciuki - zobaczysz cudowne uczucie takie mniejsze jędrne piersi pozdrawiam Cie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez juz zdecydowalam - zmniejszam.Niestety musze sobie jeszcze troszke poczakac. Wybralam klinike w warszawie i dr Sankowskiego.Strasznie duzo kasy mnie to bedzie kosztowalo, a terminy tak odlegle ze glowa boli.Na operacje umawialam sie w marcu a termin mam dopiero w listopadzie, no chyba ze ktos zrezygnuje i zwolni sie wczesniejszy termin. Caly czas jednak sie zastanawiam jak ukryc operacje i czy w ogole to jest mozliwe.W zasadzie to wiedza o niej tylko 4 osoby - moi bliscy i wolalabym zeby tak zostalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianuszka
best_bra wlasnie wrocilam ze sklepu... ale sie namierzylam... naprawde klopot jest dostac takie rozmiary jak mi doradzilas, ale kupilam sobie 75E z Triumpha i jestem naprawde bardzo zadowolona ;) pod bluzka moje piersi wygladaja teraz zupelnie inaczej ;) mierzylam tez rozne 75F ale miseczka byla za duzo za duza.. dziekuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
Nati El7 - dziekuje, bede Ci bardzo wdzieczna :) wole poznać opinie kilku osob przed podjeciem decyzji. Szczegolnie ze mam nadzieje, ze efektem ewentualnej bede sie cieszyc przez dluuugi czas. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
yasminum - tez wybralam ta klinike :) jestem zapisana na operacje, dopiero marzec. Ale przynajmniej jest czas na skołowanie kasy. Niestety operacja kosztuje bardzo duzo, ale cala klinika zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie. Wiec jesli zdecyduje sie na operacje to wlasnie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Ja na poczatku tez myslalam o dr. Sankowskim. Kierowalam sie tym, ze nie majac nikogo, kogo bym sie mogla zapytac i podpytac o roznych lekarzy i kliniki, wolalam isc do lekarza znanego z telewizji i do jego kliniki. Skoro pokazali ich w TV to musza byc dobrzy. Zapisalam sie nawet na konsyltacje ( na ktora musialam czekac jakies pol roku). Po niej, na ewentualny zabieg czekalabym jeszcze 4-5 miesiecy. Doslownie miesiac przed konsultacja dowiedzialam sie o dr. Muraszko i Clinice Medice w Gdyni. Dlugi czas myslalam, zeby na konsultacje pojsc tu i tu, ocenic sobie co mi lekarze powiedza, jak mi udziela informacji. Ze zdumieniem okdrykalm, ze do Dr. Muraszko, na wizyte czekalam tydzien. Operacje mialam wyznaczona na 6 tygodni po konsultacji. Zreszta, po tej konsultacji (ktora kosztowala mnie 100 zl, a nie 500 jak u Sankowskiego by kosztowala), wiedzialam juz, ze robie operacje w Gdyni i koniec. Z perspektywy czasu oceniam - majac na uwadze jezdzenie na zmiany optraunkow i konsultacje - ze taki zabieg w Warszawie bylby dla mnie do zorganizowania. Jezdzenia pociagami by mnie chyba dobily. Ale dajcie znac dziewczyny jak Wam poszlo :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheNelly777
Mam 16 lat, 168 cm wzrostu, 62 kg wagi, moje piersi sa po prostu ogromne, zawsze nosiłam rozmiar 85 D, ale jak weszłam na jakiś link z kalkulatorem to mi wyszło 75 F! Ludzie gdzie ja taki stanik kupię? Mieszkam w dziurze zabitej dechami, a w okolicznych miastach takich rozmiarów nie mają, a nie mam zamiaru jechać 80 km do Wrocka po stanik, pozatym nie stać mnie na wydanie grubej forsy, rodzice nie dają mi kieszonkowego , u mnie w domu forsa się nie przelewa. Z chęcią w przyszłości sobie zrobię operacje zmniejszenia piersi. Jeszcze zniosłabym to gdyby moje piersi były jędrne, tak jak maja moje koleżanki, ale prawa jest po pierwsze większa, a po drugie są one obwisłe jak u jakiejś za przeproszeniem chłopki, która urodziła i wykarmiła dziesięcioro dzieci. Mam z tegop owodu straszne kompleksy. Jak ktoś się ze mną pokłóci to pierwsze co słyszę to "Zamknij się cytata", jak biegnę to krzyczą (co zresztą sprawia straszny ból) "Uważaj bo sobie oko wybijesz". Kiedyś nawet koleżanka do mnie "Chciałabym mieć większe piersi, ale nie takie ogromne jak ty". Albo jeszcze jeden przykład - w ostatniej klasie gimnazjum mieliśmy wf z inną klasą i była tam lekko zboczona dziewczyn, której ulubionym zajęciem w szatni było łapanie kolezanek za tyłki i piersi, kiedyś usłyszałam od niej, że nie mam fajnego biustu, bo nie jest jedrny, tak jak u innych dziewczyn... Takie komentarze słysze non stop, to jest naprawdę przykre. Możecie mówić, że koleżanki są zazdrosne i tak mówią, ale takie słowa często padają z ust chłopców, kiedyś nawet usłyszałam przypadkiem jak jeden chłopak mówił do mojej koleżanki "Jak chcesz to mogę na imprezę załatwić jakiś chłopaków dla dziewczyn oprócz (tu wymienił moje imię), bo po co komuś jakaś dojna krowa..." Z powodu moich piersi nawet w upały staram się nie wychodzić z domu, żeby nie musieć ubierać czegoś z dekoldem, najczęściej nosze luźne sweterki, nigdy nic obcisłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanitkaa84
Hej! Dziewczyny jesli któras z was ma naprawde ogromne piersi i niestac jej na operacje pomniejszającą, to istnieje możliwość pomniejszenia ich zaDarmo, tzn. jest refundowana przez NFZ. Tylko że w przypadku operacji refundowanej to jedna pierś musi ważyć przynajmniej 2kg. tzw; gigomastia. Inaczej szpital nie zrobi takiej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheNelly777
Ja tam nie wiem ile waży jedna moja pierś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CheNelly777, wysłałam maila :) == Dianuszka, bardzo się cieszę, że moglam pomóc :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheNelly777
Dzięki best_bra. Do Monika_Nika - no raczej trudno, ale na pewno leciutkie nie są. No ale co, kto mówił, że życie jest łatwe. Ogólnie to boję się pomyśleć jak ja bede wyglądała za 10 lat... No, niestety geny ze strony mojego taty były mocniejsze ;/ Wszystkie kobiety z rodziny taty (babcia, ciocie) mają wielkie piersi, otyłość, nadmierny zarost i łysieją. Punkt pierwszy odziedziczyłam, drugi prawie - bo jem jak wróbel a i tam mam spory brzuszek, włosy mi wypadają jak szalone no i ten zarost też się zaczyna pojawiać... Kaplica, szkoda, że nie wdałam się w rodzinę mamy - wszystkie kobiety są szczupłe (moja mama je jak smok), mają małe piersi i gęste włosy. W poniedziałek wybieram się do miasta, zamierzam sobie kupić jakiś stanik, mam nadzieje, że coś znajdę odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzymierzam różne, bo w sumie numeracja numeracji nie równa... Zobaczymy w poniedziałek ;) A tak pozatym to ja ogólnie wyglądam jak pasztet, w sumie to nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Przeszukałam swoją szafę, bo mam w niej pełno rzeczy których nie noszę (chyba jak każdy) i znalazłam stanik, który moze miałam na sobie raz.Rozmiar 80 D, zapiełam na ostatnie zapięcie no i faktycznie moje piersi wyglądają lepiej ;) i to o wiele ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa777777777
ADMINISTRATOR PROSZONY JEST O UDOSTĘPNIENIE FORUM TYLKO DLA DOROSŁYCH. MONIKA NIKA DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Zdaje sie, ze Monika_Nika ma wszelkie warunki, zeby zostac mianiaczka operacji plastycznych. "zawsze coś znajde u siebie co jest nie tak Ale jak wiadomo.. nie ma osoby idealnej.. " - otoz i to. Najpierw pewnie zorib sobie piersi, potem zacznie szlochac, ze albo wyszlo nie tak jak chciala, (i zrobi jeszcze raz), albo dostrzeze cos innego do poprawy. I spoko z kasa. NIejedna dziewczyna tu mowila, ze bierze kredyt z banku na operacje. Ech. Naprawde, to forum powinno byc tylko dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×