Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kolejna biuściasta
witajcie dziewczyny :) mam takie pytanko,może ,albo napewno padło już u nas na forum,ale trudno powtórzę się: Dziewczyny napiszcie mi jakie dokładnie wszystkie badania należy zrobic przed zmniejszeniem piersi??duzo tego jest?? pozdrawiam i aniołków zyczę wszystkim cycatkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Ja musialam zrobic USG piersi, badanie krwi z ustaleniem grupy, jonogram, badanie moczu, przeswietlenie klatki piersiowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biusciasta
ankia2 ;) bardzo Ci dziekuję za odpowiedz:) zawsze to lepiej wczesniej się zorientować ;) a nie byc potem takim ciemnym,he he ;) jescze raz piękne dzięki buziolki i miłego weekendu ;) ide sie szykowac bo niedługo mam mały wypad,he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Nie ma za co;) mozecie zawsze smialo o wszystko pytac, jesli bede potrafila to odpowiem:) Zazdroszcze kazdego wypadu, ja siedze przykuta do biurka i niestety rycie, bo sesja w trakcie, pozdrawiam!Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Nie ma za co:)jesli bede potrafila to odpowiem na wszystkie pytania;) zazdroszcze weekendu takiego na swiezym powietrzu, a ja siedze w ksiazkach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
sorki, dwa razy sie dodalo, a pokazalo komunikat, ze blad w zaladowaniu strony;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Kasia - ja miałam liposukcję, taką jaką będzie miała Ankia! Ankia!!! ku Twojemu pewnie dużemu zaskoczeniu :D nie miałam założonych żadnych szwów, te nacięcia po tej rurce do odsysania tłuszczu są tak malutkie ( może z 5mm) , że po zdjęciu opatrunku następnego dnia po operacji miałam już tam strupki! Te strupki trzeba później smarować maścią witaminową. Ja nie stosowałam Liotonu 1000, tylko jakąś inną maść na opuchliznę, już nie pamiętam jaką - ale wiem , że była tańsza w aptece od Liotonu, bo się pytałam!. Taką miałam już w domu to nie kupowałam następnej... Miłego weekendu babeczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
hej Mosilek:) to teraz niezle mnie zszokowalas;) ja myslalam, ze beda jakies szwy i qrcze nie wiem co, a tutaj widze, ze maly pikus jesli tak to mozna okreslic;) w sumie to lepiej, czyli po tygodniu kaza przyjechac na wizyte?A operacja ile czasu trwala?mi on mowil, ze ok 3h ale to mozliwe, zeby az tak dlugo?Dzieki Mosilek za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Widziałam swoją kartę i z tego co tam wyczytałam mój zabieg trwał 2,5h. Wizyta kontrolna była dokładnie tydzień po zabiegu i z tego co już pisałam nie wiem czemu miała służyć... Dowiedziałam się od pani pielęgniarki wszystko co już wiedziałam :) Czyli : nie przemęczać się, smarować siniaki i krwiaki maścią na opuchliznę a strupki maścią witaminową i w razie bólu brać środki p/bólowe! I tyle!!! Oczywiście w razie komplikacji czy dodatkowych pytań prosiła o telefon! Z perspektywy czasu naprawdę niepotrzebnie poszłam, tyle, że to moja pierwsza operacja w życiu i byłam bardzo przestraszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Dziekuje za odpowiedzi na moje pytania Mosilek:) Czyli jednym slowem nie ma sie czego bac;) Nie mialam jeszcze nigdy calkowitej narkozy:) ale podobno to lepiej niz z blokada;)juz takowa mialam:) Po tej narkozie bardzo zle sie czulas?Tam u nich przed operacja calkowicie na golasa, czy majtki ma sie?Bo gdzie inny kraj to obyczaj:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Mam nadzieje, ze takie dokladne pytania ode mnie nie zdenerwowaly zadnej z Was, ale taki troche komfort psychiczny tez jest dla mnie w jakis sposob wazny..Chociaz dla nich to chleb powszedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dawno nic nie pisalam:-)a co ankia do twoich pytan to sa jak bardziej na miejscu:-)jasne najlepiej wszystko sie dowiedziec zwlaszcza jak ty niedlugo juz :-)to nerwowka jest i zastanawianie sie jak to wszystko bedzie itd...ja ci powiem ze ja tez sie zastanawialam czy jak benda operowac to czy bende tam gola lerzec czu w majtkach...:-)takze nie jestes sama:-)a wiecie co napisalam emeila do dr.kufy z zapytaniem o liposukcje??bo moze u mnie musi byc zmniejszenie wykonane???nie wiem zobaczymy co mi odpisze????!!!pozdrawiam:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85K
Witajcie dziewczyny!!! Czekam na operację pomniejszenia piersi (26 lutego) i trochę sie boję!!! Jestem trochę przerażona bo dziś znalazłam wręcz okropne opinie z 2006r. o lekarzu E. Lewandowiczu, który ma zrobić mi tą operację. Mam ogromy dylemat czy sugerować się tymi opiniami, gdyż opinie są dość stare i były to wypowiedzi zaledwie 3 osób, a przecież tych operacji robi wiele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Kasiu 85K nie przejmuj sie tymi opiniami, one wiesz roznie bywa, rozni ludzie maja rozne opinie, czasami jak to w zyciu komus cos moze nie pasowac, lekarz ktory robil im zabieg moze dolozyl wszelkich sil a im sie nie podobalo, to tak samo jak ktos ma krzywe nogi i cudow by sie spodziewal, ze sie same wyprostuja, a ludzie czasami oczekuja od lekarza rzeczy niezbyt mozliwych do wykonania;) wiec spokojnie! Sama zobaczysz na pewno bedzie wszystko w porzadku! ja na temat swojego tez czytalam rozne rzeczy i sa ludzie mniej i bardziej zadowoleni!na wszystko ja w zyciu trzeba spojrzec z przymrużeniem oka;)wiec spokojnie!Don't panic;) Ja bede tez krojona i roznie byc moze:) ale trzeba byc poytywnie nastawiona! Powodzenia i nie trac wiary!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85K
Bardzo Ci dziękuję. Tego mi było trzeba. Choć cień wątpliwości mnie dopadł, to pozbycie się tego balastu jest dla mnie priorytetem i światełkiem, że wreszcie będę mogła z dziećmi iść na basen, kupić sobie ładny stanik, kostium kompielowy i ciuchy, które nie będą odstawały w talii i.t.d. To chyba przyjemniejsze od perspektywy "balkonika", który miałby mi pomóc dziwigać te dwa olbrzymy, bo kręgosłup mi już siada. Teraz pozostaje mi już czekać i wierzyć w to, że nie tylko będą małe (chcę rozmiar"C" lub "D") ale i ładne. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85K
sorry za "kompielowy" to z rozpędu i stresu - jasne, że miało być kąpielowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Kasia i tego sie trzymaj! ja mam taki sam priorytet, bo juz mi kregoslup nie wyrabia, u mnie jeszcze tydzien i bedzie po wszystkim...:)Damy rade jakos na tym forum bedziemy sie wzjamnie wspierac, bo nie kazdy nas zrozumie i musimy byc dla siebie samych oparciem;) tego nawet najlepszy przyjaciel nie zrouzmie, jak nie ma takiego problemu pomimo, ze bedzie bardzo sie staral:) Ale spokojnie;) Cycki beda mniejsze, a psychiczne samopoczucie lepsze;) bedzie wilk syty i owca cala;) ja mam taki sam problem, ale juz niedlugo:)3maj sie Kochana Biusciasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Co do różnicy między zmniejszaniem operacyjnym a liposukcją... liposukcje może mieć kobieta która ma dużo tkanki tłuszczowej i przede wszystkim nie może mieć rozstępów na piersiach bo wtedy skóra już nie jest elastyczna. czyli pełną operacje mają te które mają rozstępy i przerost gruczołu... albo i też duzo tłuszczu, głównie chodzi o rozstępy bo wtedy skóra się nie wstąpi po liposukcji. To tyle wykładu na dzisiaj dziewczęta mam nadzieje że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki karolka juz wiem dlaczego mam operacje zmniejszenia piersi:-) a ty Kasienko sie nie przejmuj opiniami wiesz niektorym ludzia ciezko dogodzic wyraznie a jesli to sa tylko 3 opinie a on dziesiadki ludzi operowal...tym bardziej ze tez musialbyc powod czemu akuraat Ty go wybralas??!!i awlaszcza teraz jak to juz niedlaeko do 26..takze cycki do gory:-)nie przejmuj sie i mysl tylko i wylacznie pozytywnie:-):-):-)trzymam oczywiscie kciuki:-)bedzie supwer zobaczysz i juz nie moge sie doczekac jak napiszesz na forum nam o swoim zadowoleniu i przefantastycznym rezultacie lpo operacji:-):-):-)pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosilek
Karolka - to nieprawda, że przeciwwskazaniem do liposukcji są rozstępy, ja miałam i rozstępy i liposukcję i jestem bardzo zadowolona z efektu po operacji :D :D :D Oczywiście nie mówię, że po tej liposukcji mam piękne sterczące cycuszki, ale takie jakie są bardzo mi odpowiadają..!!! Ankia już za bardzo nie pamiętam, ale chyba na stół operacyjny kładłam się w pidżamie, a obudziłam się w tym gorsecie - czyli w opatrunku pooperacyjnym i pamiętam, że jak się budziłam to zdjęli mi spodnie, bo zalali mi je w trakcie płynem fizjologicznym i były całe mokre! Po narkozie czułam się bardzo dobrze, tylko piekło mnie gardło po rurce, ale też do wytrzymania!!! U Ciebie to już chyba wielkie odliczanie - jeszcze tylko 7 dni Ci zostało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosilek taką informację otrzymałam od lek. Kufy po rozmowie telefonicznej. Duży rozmiar obwislych piersi i mój wiek 28 lat plus rozstepy wokół całych piersi nie pozwolą na zachowanie ładnyego kształtu wręcz piersi będą bardziej opadnięte... a badanie usg wykazało że mam przerost gruczołu więc nie ma czego u mnie wysysać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Ja mam zdecydowanie więcej tluszczu w piersiach niz gruczolow mlecznych, wiec u mnie liposukcja da rade, no za tydzien juz o tej porze bede po wszystkim, szczerze to juz sie nie moge bardzo doczekac;) Ja prawde powiedziawszy chcialam je tak zmniejszyc, od razu z liftingiem, ale dr Kuczynski mi odradzil i powiedzial, zebym w pelni cieszyla sie macierzynstwem, a pozniej zawsze moge zrobic sobie lifting;) zastanawiam sie nad jednym czy jak bede w ciazy kiedys to czy piersi mi nie urosna, bo tego bym nie zniosla;/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85K
Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Dam zanać po operacji jak poszło, a dziś i ja za Was wszystkie trzymam kciuki. Pa:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dzisiaj na Lobby zawiązała się ciekawa dyskusja o operacjach redukcji piersi - pomyślałam, że może was ona zainteresować i zechcecie się włączyć (napisała tam już jedna z dziewczyn po operacji) - jesteście przecież najbliżej tematu: http://tnij.org/dyskusjalb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieruszkA
Dodam swoje 3 grosze tak "po wszystkim". Jestem już jakieś 10 miesiący po zabiegu zmniejszenia biustu w Oddziale Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu w Okręgowym Szpitalu Kolejowym przy ul. Wiśniowej. Z cięzkich i obwisłych "worków z piaskiem" mam teraz kształtne piersi w sam raz takie jak chciałam. Ich kształt jest boski w porównaniu z tym co było. Blizny są niestety, ale coraz mniej widoczne i bledsze, czucie w otoczce też wraca. Operowali mnie niesamowici, cudowni chirurdzy: Pan Doktor Marcin Wiatroszak wraz z Panem Doktorem Jackiem Jarlińskim. Wszystko po operacji przebiegło bez komplikacji i pięknie się wygoiło. Wspaniała atmosfera jaka panóje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i porofesjonalizm personelu powoduje, że każdemu polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna biuściasta
witajcie kochane cycatki ;) długo mnie tu nie było,ale niekiedy tak bywa ;) dziewczyny przestudiowałam wasze wypowiedzi od momentu,kiedy sie ulotniłam i naprawdę ankia2 masz poprostu swietnie;) już niedługo zabłyśniesz biustem o jakim marzy wiele tu dziewcząt ;) słuchajcie opowiedziałam mojej psiapsiółce o moim pomysle z biustem i myślałam,że ona sobie może coś tam pomyśli o mnie,ale wiecie,że mnie zaskoczyła??;) moja psiapsióła ma również problem ze swoimi piersiątkami,tylko niestety odwrotny do naszego,ma poprostu za maleńkie ,jak ja je nazywam,swoje pierożki ;) (nie obraża się na mnie za to ) :):):) ona znowu myśli o powiększeniu,jest po dziecku,ale jest tak szczuplutka i chudziutka,że jej piersi sa jak u dorastającej nastolatki,wiec ona znowu ma kompleks na punkcie swoich maleństw ,smiałyśmy się dziś w pracy,że bedziemy leżeć na tej samej sali wreszcie z pięknymi cycuchami,jedna drugiej wreszcie bez krępacji pokaże swój jedrny kształtny biust :) bedziemy mogły założyć fajowe bluzki,kupić normalne staniczki,bluzeczki,koszulki ;) powiedziala,żebym dała jej znać,kiedy będe to robić bo ona idzie ze mną ;) i wiesz kasiu75E?F ,że zastanawiamy się czy nie zgłosić się w przyszłości do dr kufy ??;) w piątek wspólnie mamy obejrzeć filmiki zmniejszenia i powiększenia piersi ;);) kochane cycatki lecę lulac,bo jutro 4.30 na nogach ;) papaty do poklikania niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja także mam problem z piersiami rozmiar 70E/F i od zawsze myśle o zmniejszeniu piersi. chciałam zapytać panie, które już poddały się tej operacji, ile macie lat?? i może któraś z was wie od jakiego wieku można poddawać się takiej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia2
Witajcie Biusciaste :) No fakt ja juz lada moment bede miala robiona liposukcje, wiec nie uda mi sie miec cudnego ksztaltu, ale beda takie sobie jak na poczatek;) ale kiedys moze lifting;) najwazniejsze, ze beda mniejsze i ze nikt nie bedzie zwracal uwagi na mnie juz tak bardzo:) serio no jeszcze 4 dni i w poniedzialek w samo poludnie bedzie mnie troche mniej:) A teraz jakbym miala sie decydowac to tez bym sie przejechala na wizyte do dr Kufy, naprawde ceny sa bardzo konkurencyjne.. A jesli chodzi o Pania,ktora pytala o prog wiekowy to z tego co wiem to najlepiej miec powyzej 20 lat, wiec sadze, ze bez problemu, a granicy wiekowej nie znam, wiec trzeba sie decydowac i dbac o swoj kregoslup i lepsze samopoczucie;) Pozdrawiam tymczasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkowa, zacznij, proszę, od zmierzenia się i sprawdzenia rozmiaru biustonosza :) 70E/65F brytyjskie - w polskiej czy Triumphowej rozmiarówce to 70F/65H - to noszę ja przy wymiarach 76/94 cm i to jest naprawdę mały biuścik. O, jak u tej dziewczyny: http://tnij.org/cqn7 Jeśli masz biuścik taki jak ja czy ona i chcesz go zmniejszać, to wtedy nie w piersiach leży Twój problem ;) A jeśli masz większy - cóż, zapraszam tu: http://tnij.org/brafitter Zmiana może być powalająca: http://tnij.org/85ddzmena70h http://tnij.org/70j http://tnij.org/cvtw I jeszcze zajrzyj do ciekawej dyskusji: http://tnij.org/cvtx Operacja to ostateczność i jeśli można jej uniknąć za cenę dobrego stanika... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acb
Duszkowa89 - ja mam 20 lat i zastanawiam się nad zmniejszaniem piersi już od jakiegos czasu. Mam rozmiar 70G. Chcę mieć mniejsze...Nie wiem o ile. I czy taka operacja jest trwała i warta zachodu. Boję się że podczas zajścia w ciążę nowe cycuszki zbrzydną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×