Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

tak,52-latka jesli chcesz to chetnie sie zamienie na pozniejszy w 2012:) tak wyszlo,choc chialam sie tak jak wy pozbyc go balastu... arychter@poczta.fm,moj mail. Mam ustalona operacje u dr Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52-latka
agatgo, ja nie mam jak dotąd żadnego terminu. Nie mogę więc się zamienić. Natomiast jeśli rezygnujesz ze swojego terminu ja mogłabym wskoczyć na Twoje miejsce. Napisz tylko dokładną datę na kiedy jesteś umówiona na opercję. Mam nadzieję, że będzie pasować dla mnie. To byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Byłam u ortopedy ... mówiłam mu, że mnie bardzo bolą plecy i w ogóle czuję ogólny dyskomfort a on na to ...Powiedział mi, że nie może wykazać nic bez rentgena, bo mogą być to tylko bóle mieśniowe, a nie jakiś uraz ... No i nie wiem, czy zrobić rentgen i iść znów do niego ... czy może jednak zacząć składać na prywatną operację ... Doradźcie co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa873
do kleo599 hejka też się starałaś o operacje z NFZ we wrocławiu ? ze szpitala kolejowego ? prosze napisz jak to wszystko wyglądało, ja dzwonie od 2 dni i nikt nie odbiera może mam zły nr jeśli możesz to napisz na jaki nr Ty dzwonisz, chce się starać z NFZ o operacje mam już zaświadczenie od ortopedy ale z gabinetu prywatnego , mam do wrocławia dość kawałek i chciałabym wiedzieć czego się spodziewać jak tam pojade do kogo mam się zglosić ?? proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52latko,tak czy inaczej musisz jechac na wizyte do dr Szczyta....wic termin dostaniesz.Mog Ci oddac ale ja tez jakis musz miec,rozumiesz? Musisz miec chocby rozpiske badan. Pisz prosze na maile,tak bedzie wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do justina- ja kochana tez przed operacja popalalam troszeczke. tzn bardzo troszeczke. np wypalilam w tym okresie 2 tyg przed operacja moze 10 papierosow lacznie. i bylo wszytsko w porzadku:) nic sie nie martw ale staraj sie palic jak najmniej! natomiast po operacji nie palilam chyba ok poltora tygodnia wcale bo jakos w ogole nie mialam checi. co do seksu to sama zobaczysz kiedy bedziesz gotowa:) pamietam jak bylam dzien przed operacja i jeszcze do mnie pisalas i wydawalo ci sie tak odlegle kiedy ty bedziesz na moim miesjcu... a tu prosze! trzymam mocno kciuki, nic sie nie boj, wszytsko bedzie dobrze i bedziesz nareszcie szczesliwym czlowiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvaine kochana!!! Doskonale pamiętam dzień Twojej operacji!!!! Chociaż się nie znamy osobiście cały dzień myślałam wtedy o Tobie. To dzięki Tobie podjęłam decyzję o operacji i o klinice!!!! Szczerze powiedziawszy to nie boję się już, bo im bliżej tym bardziej nie mogę w to uwierzyć, że będę nosiła to co przy wielkich bimbałach jest niemożliwe!!! Teraz myślę jak tu przetrwać drogę powrotną do domu (na drugi dzień) po operacji!!! Czy bardzo będzie bolało i jak będę ogólnie funkcjonowała. Mam jeszcze do Ciebie gorącą prośbę!!! Masz jakieś zdjęcia przed lub po- albo jedne i drugie??? Pozdrawiam serdrcznie!!! P.S. Napisz jak teraz ogólnie się czujesz, jak zagoiło się to wszystko, jak to wygląda i oczywiście jestem otwarta na wszelkie rady i sugestie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no wlasnie baccara, co u ciebie slychac? @ Yvaine dowiedzialas sie w koncu czemu to klucie mialas po robieniu pompek? nadal masz, czy przeszlo? napisz, jesli bedziesz miala czas .) bardzo mnie to interesuje, bo tez bede powracac za niedlugo do sportu. @ geek tak, mialam op u dr tomasza dydymskiego w artplastica w szczecinie. jak go oceniam? jak ogladam moje nowe cuda w lustrze ze wszystkich stron, to sie nie posiadam ze szczescia :) mam wymarzony biust i jestem bardzo wdzieczna ze trafilam akurat na dokora który mi go sprawil. jest niewielka asymetria, jak ares to zabawnie okreslila: jedno oko na maroko ;) jednak pan doktor mnie na ta mozliwosc przed operacja przygotowal, takze nie bylo tragedii jak to ujrzalam. w lipcu ide na kontrole, mysle ze wtedy ustalimy date na poprawke - po niej biust bedzie idealny :) tez planujesz operacje u niego? doktor jest sympatyczny, z humorkiem, delikatny no i najwazniejsze super fachowiec; cierpliwie odpowiadal na moje pytania i tlumaczyl co i jak. bardzo cenilam sobie to, ze na malowaniu byl otwarty na moje sugestje. moglam wybrac sobie wielkosc miseczki i zazyczyc maksymalne podniesienie brodawek (bo standardowa pozycja mi byla zbyt nisko. ja chcialam takie az do nieba ;)). slicznie mi dopasowal brodawki/otoczki. obydwie maja ten sam krój, a nie jedna na prawo a druga na lewo. (dwa lata temu udzielala sie tutaj agnieszka0707 (hejka! moze nadal tu zagladasz?-) jej lekarka przed operacja razem z nia ustalila jakie maja byc piersi. mi takie podejscie chirurga bardziej odpowiada; jesli pacjentka chce miec wplyw na wielkosc, ksztalt itp, to powinna go miec (o ile to mozliwe do zrealizowania)). rano dzien po operacji doktor do mnie zajrzal i poinformowal, ze zabieg dobrze przebiegl. pare godzin pózniej wyciagnal mi dreny i zmienil opatrunek. takze tydzien pózniej osobiscie on zmienial opatrunek. obeszlo sie na szczescie bez wyciagania szwów, bo stosowal te samorozpuszczalne. jestem teraz prawie mieciac po. cycusie okragleja i wygladaja coraz bardziej naturalnie. jednak dalej stoja na bacznosc i mam wielka nadzieje ze tak juz zostanie na zawsze!-)) hihi.. otoczki swietne wtopily sie w skóre, prawie nie poznac ze kiedykolwiek mieszkaly zupelnie gdzie indzej. rany w niektórych miejscach juz elegancko bledna, jedynie to miejsce gdzie schodza sie ciecia pionowe i poziome jest pokryte zóltym miekkim strupkiem (moze to ropa? nie wiem) a w okolo sa rózowiutkie. przedwczoraj nagle odryklam ze zpod prawego sutka wystaje mi taki maly szew. troszke sie przestraszylam - rany, co to sznureczek mi sterczy z w sumie zagojonej blizy :-O .... skontaktowalam sie z artplastica, i okazalo sie ze bywa tak, ze organizm 'wypluwa' czesci szwów. nie nalezy tego wyciagac na sile, tylko trosze podciac przy skórze sterylnymi nozyczkami. mam czucie w obu sutkach, ale dotyk raczej drazni niz stymuluje ;) musze sie na razie obejsc bez przytulanek z chlopakiem... nadal wszystko i wszystkich trzymam z dala od moich cycusiów, az sie calkeim zagoja i te strupki odpadna. nawet juz sie przyzwyczailam spania na plecach! :-D jejku, znowu sie rozpisalam! mam nadzieje, ze komus informacje sie przydadza!-)) sle do was wszystkich dziewczyny cieple sloneczne pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam operacje u dr Szczyta wyznaczona na 14 lipca 2011, i chcialabym sie zamienic z kims terminem, interesuje mnie termin wrzesniowy lub pazdziernikowy. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na adres : cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
isa873 Na początek zadzwoń i umów się na do poradni chirurgi plastycznej tel 713602299, jest to wizyta decydująca o zakwalifikowaniu do operacji. Ja w poradni byłam w zeszłym roku w kwietniu i do tej pory nie mam wyznaczonego terminu , jestem wpisana na liste oczekujących. Dość często dzwonie i się dopytuję ostatni mój tel dał mi troszkę nadziei, doktor powiedział że najprawdopodobniej coś się ruszy od przyszłego tygodnia. Jeśli chodzi o skierowanie moje było od lekarza pierwszego kontaktu , myślę że warto byś się zapytała czy skierowanie z gabinetu prywatnego będą brali pod uwagę .Życzę powodzenia , na wszystkie twoje pytania chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swo.body, bardzo Ci dziękuję za wyczerpujący i pełen nadziei opis. musisz być szczęśliwą kobietą :) Mogę zadać Ci jeszcze kilka pytań mailowo? jeśli możesz, to proszę podaj kontakt do siebie albo napisz na mojego maila ze Ty o Ty i ja odpiszę mój adres to 83good.woman@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa873
do kleo599 witam Cię ponownie, ja dziś się dodzwoniłam do lekarza i pytałam czy robią operacje na NFZ to powiedział że na dzień dzisiejszy są zawieszone i że się ruszy dopiero pod koniec sierpnia, kazał się umówić do poradni żeby sobie zaklepać kolejke na konsultacje tak jak pisałaś i dzwoniłam tam to znów tam powiedzieli, że nie ma miejsc do poradni w czerwcu, i żebym dzwoniła w połowie czerwca, ja myśle że długa bedzie droga do tej operacji, mi powiedział że obojętnie od kogo będę mieć skierowanie że nawet moge mieć od lekarza pierwszego kontaktu, pytałam o skierowanie z prywatnego gabinetu i powiedział że może być, ale troszkę się załamałam, że tyle już czekasz... ale na tej wizycie powiedzieli Ci, że będziesz mieć operacje tylko terminu Ci nie dali ? czy to jeszcze nie wiadomo ?! życze powodzonka i szybkiego terminu Buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
kochane moje cyckowe panie, przeraszam, ale miałam urwanie glowy, rąk i innych części ciała, czasem nei wiem w co mam ręce wsadzić jako matka, żona, osoba pracująca, etc.... ale nie ma dnia, zebym nie myślała o Was! Justina, kochana, także nie ma dnia, zebym nie myslała o Tobie, wybacz, że nie odpisalam! zerknęłam przed chwilka na kalendarz, to już 3 dni... tak się cieszę z Twoich nowych cycków, nawet nie masz pojęcia :) Będziesz taka szczęśliwa!!! ja mam termin już niemal za miesiąc, na razie nie mam sztormu myśliwego, jedynie co czeka mie ten stos badan, wrrr, jak ja tego nie cierpię :/ a na cycki nowe się nie mogę już doczekac i niech się dzieje co chce, bylebym mogla kiedyś hasac sobie bez stanika i inni sobie myśleli, ale mam fajne biuścicho!!! :D o! no i także nie raz nasunęła mi sie taka myśl, ze inaczej podchodzą osoby z gigantycznym biustem do operacji i zachwytów po niej, a inaczej osoby ze średnim biustem, który na skutek urodzenia dziecka dostał dodatkowy balast że tak powiem, czyli grawitacja na dużym czasem plusie. tak więc odnoszę wrażenie, że z pewnością wielka, jak nie większa radość jest na ustach osób, które pół życia nosiły przed soba taczkę, niż tych co są poszkodowane w suktek zmiany piersi po ciąży.... chociaż co by nie mówić, liczy sie "tu i teraz". to na koniec filozofii :) dobranoc, buziaki dla was dziewczyny! cieszmy sie, ze zyjemy w 21 wieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)mam problem ze swoim kontem bo juz chyba 3 razy probowalam dodac wiadomosc i sie nie dodaje:( moze teraz sie uda. co do powrotu, to tak, nie boli, chyba ze sie autem wjedzie w dziure na drodze to wtedy trocszeczke. i wchodzenie i schodzenie po schodach mi sprawialo troche bolu pierwszego dnia po operacji. poza tym naprawde ok. ja po operacji juz w zasadzie od pierwszego dnia wiecej chodzilam posuwisto-slimaczym krokiem po mieszkaniu bo nie moglam wylezec. jedyne co jest tragedia to BOL PLECOW! mnie bolalo tak ze nie czulam zeby bolaly mnie piersi. nie mam zdjec ani przed (bo nie chcialam miec pamiatki po takim koszmarze), a teraz tez nie robilam. moze zrobie kiedys nie wiem:) ale ale ..... w weekend bylam nad woda i wreszcie nareszcie wystapilam w bikini wiazanym na szyi!!!!!!! jezu jaka ja bylam szczelsiwa. nie musze sie nareszcie wstydzic i widziec jak sie na mnie patrza albo komentuja za plecami ale ma wielkie cycki! ojj polecam wszytskim:) i zakupy. zakupy. staje sie powoli zakupoholikiem. praktycznie nie ma tyg zebym nie szla na jakies zakupy. kiedys bylo problemem kupic cos co w maire wyglada i mieszcza sie cycki a teraz.... ja nie wiem co mam kupic bo wszytsko pasuje! justina, zobaczysz jak bedzie wspaniale:) i naprawde kazdy strach przed operacja, te kilkanascie dni nerwow, a nawet placzu ze stresu sa tego warte:))) aha, u lekarza wciaz nie bylam bo mam urwanie glowy i nie mam kiedy jechac, a bol przeszedl po 2-3 dniach. i to chyab przez te pompki. bo ja cwicze od swieta wiec chyab sie przeforsowalam po prostu:) buziaki dla wsyztskich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
dziewczyny, nadchodzi wielkopomna chwila, to już naprawdę jutro.... JUSTINA, kochana nasza, trzymaj się dzielnie, myśl pozytywnie, niechaj Ci się paszcza cieszy :))) KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki!!! Faktycznie to już jutro- nie wierzę w to sama. Radość miesza się z ogromnym strachem. Nie umiem tego opisać, ale boję się panicznie i jednocześnie nie mogę się doczekać kiedy zobaczę swoje małe cycuszki i będę mogła je nazwać tak jak Wy wszystkie po - maleńkie cudeńka. Baccara!!!!!! kochana jak już będę po to dam Ci znać przez sms-a i proszę napisz na forum co i jak. Yvaine!!!!!!!! Dzięki za podzielenie się wszystkimi informacjami!!!!!!!!!! Wszystkie dziewczynki!!!!!!!!!! Dzięki za wszystko co do tej pory wnieśliście w to forum!!!!!!!! Ojej to zabrzmiało jak pożegnanie- ale mam nadzieję, że to tylko pożegnanie z wielkimi cycami!!!! Jeszcze raz dzięki i trzymajcie kciuki!!!!!!!!! Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
Tak jest !!! zacytuję słowo w słowo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52-latka
justina, wszystkie trzymamy kciuki, jesteś zuch, niebawem odezwiesz się do nas już jako małobiuściasta. Czekamy na Twoje wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITAMINA1
justina81 TAK!! TRZYMAMY WSZYSTKIE KCIUKI!!-JA TEZ!! i witamy w gronie naszych sterczacych nowych cudenkow!! caluyski dla was wszystkich dziewczynki BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@justina81 też dołączam się i trzymam kciuki. Strach zostaw na progu kliniki, trzymam kciuki. A jak już będziesz małobiuściasta to zdaj nam szczegółową relację. Niech moc pięknych, małych piersi będzie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@justina81 ...i dolaczy nastepna szczesliwa malobiustasta :) ale fajnie! trzymam kciuki!-) pozdrawiam was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! No to nie ma odwrotu. Zaraz wyjeżdzam do Warszawy. Trzymajcie kciuki. Odezwę się jak tylko będę mogła!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
Justina, biedna pewnie oka nie zmrużyła :/ No nic, ja już siedzę jak na jajcach, trzymam kciuki od świtu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
Wcale jej się nie dziwię, że być może oka nie zmrużyła. Ciekawe czy już jest po op? Musimy cierpliwie czekać, aż da znać. Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
cisza, nie dostałam esa, pewnie dochodzi do siebie, jak tu pisać esy ;) najwazniejsze, że można ją już napewno witać w nowym mniejszym cyckowo świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
YUHUUUuuu..... :))) Pragnę obwieścić nowinę, narodziły się nam 2 nowe małe cycuszki u Justiny :) Dostałam właśnie eas i w te pędy piszę :) Jest zszokowana, że ma tak mały opatrunek, odpoczywa i jak tylko bedzie miec więcej sił da znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ares212
@ baccara, jesteś kochana, że dałaś znać, pozdrów od nas justine i powiedz,że wszystkie się cieszymy razem z nią :)Jak będziesz coś jeszcze wiedziała to pisz plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baccara.
Pozdrowię ... dodam jeszcze, że boli ją ręka i tyłek :) I że życie jest piękne :) ... tak napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamina 1
dobrze ze dalas nam znac baccara-ja tez caly czas o Justina mysle a to ze boli ja tylek to pewno te wielkie CYCE DALY JEJ POZADNIE KOPA W DUPE NA POZEGNANIE HAHAH CALUSKI dla Was WSZYSTKICH DZIEWCZYNKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×