Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Dzwonki
Mimimimimimi Super, ze tak pieknie poszlo i ze juz cieszysz sie mniejszym biustem. Cudnie jest spogladac tak na dwa mini pagorki przed soba. Uwazaj na siebie, odpocznij i raduj sie!!! Ciesze sie razem z toba ogromnie!!! Serio straszliwie mnie wzrusza to, ze kolejnej z nas sie udalo i ze moze zaczac lzejsze i szczesliwsze zycie. Z calego serducha mocno sciskam i gratuluje!!! Chwala lekarzom :-) i wiwat nowy biust majowy ;-) ;-) :-) dobrej, przespanej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini gratulacje:) a widzisz? rewelacja, że wszystko oki:) Teraz maksymalnie tydzień odpoczynku, w zasadzie chociaż 3dni- starczy:) ja wiem, że pewnie czujesz się całkiem nieźle ale moja pilęgniarka poleciła żeby chociaż poudawać że jest nam ciężko a inni niech nade mną skaczą:) polecam:) Kuruj się szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po jakim czasie wracalyscie do pracy? Ile trwaly Wasze zwolnienia? Mimimimimimi Gratuluje, ciesze sie z Toba i oczywiscie zazdroszcze, ze juz jestes po. Z Ciebie to prawdziwa szczesciara jest - tak szybko udalo Ci sie zalatwic sprawe :-) Goj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge Was prosic o zdjecia przed i po? Z gory dzieki :-) kinga_wod@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimimimi Gratuluje! Super, że się dobrze czujesz i że wszystko poszło tak ładnie;) Dołączam się do prośby o zdjęcia hexe_asuu@o2.pl i mogłabym prosić jeszcze do zdjęć o napisanie jaki miałyście rozmiar miseczki i jaki macie obecnie. Jeszcze nie byłam nawet na wizycie, ale nie wiem co powiedzieć jak doktor mnie zapyta na jaki bym chciała, myślę o B/C, ale wszyscy mówią, że to za małe i żeby wziąć C/D, ale mi się już D wydaje za duży:( i sama nie wiem już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-stka
Ja mam tak samo, też mi sie wydaje, że D to jest duży, ale rozsądek mi mówi, że D w porównaniu do H nie może być duży. No i tak targają mną sprzeczności "rozmiarowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam H i absolutnie nie chciałam B bo wprawdzie H to ogromniaste wazony ale lubię mieć biust pokaźniejszy więc wybrałam C/D i takie mam i moim zdaniem są akuracik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym taki rozmiar biustu, żeby nie przeszkadzał w bieganiu i właśnie obawiam się, że D już będzie lekkim problemem. Obecnie szybko chodzę codziennie, więc jeśli się zakwalifikuję, to po operacji będę codziennie biegać. Dlatego myślałam, że lepiej powiedzieć B/C, ale jak patrze na różne zdjęcia to naprawdę jedna miseczka wygląda jak kilka różnych rozmiarów miseczek:( trochę się w tym gubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Dziewczyny po H D wydaje się być mikro cycusiem :) Ja mam kupiony specjalny stanik który mam teraz ciągle na sobie i on jest 75D... ale myślę, że kupowała będę jednak 70 pod biustem. Sportowe staniki nie mają regulacji. Jeśli chodzi o bieganie to w tym sportowym, dopasowanym z obecnym D nie byłoby w ogóle problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Hexe_asuu Ja mam teraz 80d. Kupilam na zmiane szpitalnego staniczka sportowego triumpha. Fajnie trzyma, szpitalny rowniez.Jak biegam z pieskiem absolutnie mi nie przeszkadza biust. Dla mnie D jest idealne, pieknie wyglada " na sportowo", a jak zaczne nosic fiszbiny pewnie bedzie jeszcze piekniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba się zdecyduje, żeby powiedzieć, że chcę C/D;) Na razie jeszcze niecałe 2 tygodnie do konsultacji i niecały kilogram do ustalonego celu do stracenia przed wizytą w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe mój dr spytał jak powiedziałam, że chce C/D to co ja w końcu chce? C czy D ? bo ja myślałam że to tak pi razy oko można sobie wybrać a on powiedział, że to co chce to będę miała. A chciałam pełne C lub malusie D i mam C z plusikiem:) to może wybierz sobie duże C .. ciekawe jak Minimini..:) dzisiaj powinna być słabiutka a jutro już powinno być oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
Natal...ano jeszcze słabiutka... ale coraz lepiej :) Nic nie boli to najważniejsze. I cały czas ...nie mogę uwierzyć, że mam co mam .. Sprawdzam ciągle czy to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini ja też jeszcze nie wierzę! mam jeszcze szwy, noszę stanik pooperacyjny ale i tak codziennie skaczę do góry jak się ubieram w bluzeczki, widzę swój brzuch, nie mam tego wielkiego bufetu przed sobą, to jest coś niesamowitego. Jutro pewnie nadal będziesz słabiutka ale już nie aż tak bardzo, im częściej będziesz wstawała, chodziła, pionizowała się tym będzie lepiej. Zaczną pewnie cię ciągnąć szwy bo się strupki robią ale 3 dnia już jest nieźle, można funkcjonować w miarę, 4 dnia w zasadzie tylko te szwy ciągną a tak to będziesz latała jak fryga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi i Natal Jeszcze raz wielkie gratulacje przejścia przez wszystko, chociaż u Mimi to dopiero począteczek gojenia;) Mi się udało dzisiaj załatwić rejestracje w urzędzie pracy, więc jestem ubezpieczona!!!! Jeden mały kroczek do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :-) Decydując się na zabieg każda z nas marzy tylko o tym, by jej zdjęto ciężar, który przez wiele lat byłyśmy zmuszone nosić. Przed swoim zabiegiem ,,zamówiłam'' sobie miseczkę C ( wcześniej miałam G/H ). Lekarz, gdy zobaczył moją minę, od razu się tłumaczył, że nie zawsze można wyciąć tyle ile sobie zamarzymy, bo jest obawa, by nie doszło do martwicy. Zaraz PO miałam pełną miseczkę D, obecnie mam coś pomiędzy C a D ( wszystko zależy od fasonu ). I jestem szczęśliwa, mąż zachwycony ( bo jednak coś mi ta zostało ). Czuję się świetnie czego życzę i Wam dziewczyny .... PS; A do pracy wróciłam po 3 tygodniach. Wydaje mi się, że to odpowiedni czas na wielkie powroty :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Ja rozmiarowo oddalam sie w rece mojego lekarza. Powiedzialam, ze ma zmniejszyc tak, by wrocily na swoje miejsce, rozsadnie i zdrowo. Chcialam, zeby pasowaly do mojej sylwetki. Ani razu nie rozmawialam z nim o rozmiarze. Wiem, ze jest specjalista od piersi, naogladal sie ich. Mam D i uwielbiam je. Moj doktor po operacji zazartowal: "zmniejszylem o polowe, tak zeby pani nie zapomniala, ze ma piersi". Moj maz, Dorotko - jak twoj - rowniez zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
aagnee jak ci wczoraj poszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza wwww
hej dziewczyny ja idę jutro na zmniejszanie,ale dzięki że jesteście i piszecie o swoich przeżyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwonki
Zuza Powodzenia kolejny biuscie majowy!!! Trzymaj sie i opowiedz jak poszlo ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domica
Zuza, jestem z Tobą i trzymam kciuki, niech stres przed Cię nie dopadnie, czekam na Twój wpis jak będziesz już po. Powodzenia!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini jak tam? jak się czujesz? zaglądałaś już do staniczka? :) mnie już szwy nie ciągną prawie wcale, w piątek idę na zdjęcie szwów i usilnie pracuje nad usunięciem jak największej liczby strupków żeby jak najmniej mnie bolało uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki Ja nadal mam opatrunek, już 4 tydzień a 5 jestem po zabiegu ;( Miałam cichą nadzieję, że się go pozbędę. Został kawałek strupka i lekarz go wyciął, trochę pokrwawiło, trochę ziarniny wyszło ale nadal chodzę zaklejona. Może za tydzień... Muszę to codziennie polewać solą fizjologiczną żeby było wilgotne. A jak u Ciebie? Ty pewnie już zapomniałaś o wszystkim. Tak w ogóle to przy zabiegu bez komplikacji co ile chodzi się na kontrolę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimimimimimi
zuza www powodzenia 🌻 trzymam kciuki, wiem co czujesz... czułam to we czwartek, dzień przed, a później pooooszzzłłłłłłooooo że hej :) Najbardziej zadziwiające było zasypianie, w ogóle nic nie czułam, nawet w głowie mi się nie zakręciło... i nagle usłyszłam, że to już po. Było mi dobrze, błogo, naprawdę.... tylko spaaaaććććć :) Głowa do góry, cel bliski :) Natal ❤️ Dzisiaj jadę na zmianę opatrunku. Widziałam je już raz jak wychodziłam ze szpitala :) na zaminie opatrunku po operacji. Dzisiaj znowu je zobacze bo tak to sa cały czas okeljone. Cały dyskomfort to, że mnie troszkę ciagnmie....ale troszkę ;) Jest dobrze. Kocham Moje Nowe Cycki :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimimimi .... Tak trzymaj :-) . Też je ubóstwiam, wciąż się do nich uśmiecham ... Mam zakaz mówienia jakie są cudne, bo z tej euforii mogą znowu urosnąć :-). Pozdrawiam. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewwczyny, właśnie przeczytałam ten bardzo bliski mi temat, i chciałabym zapytać, czy nie znacie jakiegoś dobrego chirurga plastyka z woj. POmorskiego? mam dość wiecznych komentarzy na temat mojego biustu, chcę wreszcie zmiejszyć go, ale szukam dobrego specjalisy. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimini no to super:) ja z perspektywy czasu zastanawiam się czego ja się bałam ale rozumiem, że nie zawsze jest tak fajnie. Agnee ja miałam sprawdzane w dzień wyjścia ze szpitala czyli 12h PO, później 4 dni PO na kontroli, teraz po 2 tygdoniach na zdjęcie szwów, później jeśli wsio będzie oki to po 3mc kontrola i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
aagnee nie zapomniałam ;-) za mocno to wszystko przeżywałam, ale jest już normalnie. Martwię się teraz tylko o obklejanie i masowanie. Myślę jaki bedzie końcowy efekt i kiedy to zobaczę ;-) Przede mną ostatnia kontrola u doktora, dwa miesiące po zabiegu. Byłam monitorowana na bieżąco podczas zmian opatrunków przez 2 tygodnie po operacji. Potem zdjęto szwy i dostałam maść na 2 tygodnie. Chciałabym bardzo, żeby u ciebie się wreszcie zagoiło. Tak długo już czekasz... Czujesz się dobrze? Widziałaś piers pod opatrunkiem - jest lepiej?? pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwonki
Pszczółko nie jestem z pomorskeigo, ale na tym forum wcześniej polecano wielokrotnie dr Muraszko, a także dr Irenę Grobelny. Pracują w Clinica Medica w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×