Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 RudaBC
Iwcia33 przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam napisz do mnie na ruda.bc@wp.pl pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anna5654
milka1003 a lekarz nie zaproponowal Ci liposukcji? wtedy mozna karmic piersia. chcesz to napisz annasokol@buziaczek.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Haftka. Trzymam kciuki 馃尰 Mam nadziej臋, 偶e juz masz piekne cycunie, w rozmiarze D :D Odzywaj sie dziewczyno jak si臋 masz. Przytulam Pozdrowienia dla wszystkich Kobietek 鉂わ笍 U mnie ok. Jestem ponad 4 miesi膮ce po. Cycuszki 艣liczne, ciesz臋 si臋 nimi ciagl臋 i w og贸le w mojej g艂owie jest takie co艣, 偶e one takie zawsze by艂y :P Blizny cieniutkie, p艂askie i coraz bledsze. Smaruje oliwk膮 i kollagenem naturalnym (z ryb). Plastry przykleja艂am jakie艣 ok 1,5 miesi膮ca...nie wiem czy pomog艂y czy nie, ale pewnie co艣 tam da艂y. Jestem z moimi piersiami szcz臋艣liwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mazalia
Do Dorota72 Na ko艅cu swojego ostatniego postu poda艂am swojego maila,prosz臋 podaj mi swojego abym mog艂a zada膰 Ci kilka pyta艅. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TA CO JU呕 ZMNIEJSZY艁A
Cze艣膰, pisz臋 ten post, bo jeszcze rok temu, przemierza艂am wzd艂u偶 i wszerz wszelkie fora z nadziej膮, 偶e w morzu 艣mieci uda mi si臋 znale藕膰 jakie艣 konkretne informacje. Najbardziej zale偶a艂o mi na wypowiedziach kobiet, kt贸re przesz艂y operacj臋 redukcji piersi i opisuj膮, czy s膮 zadowolone, czy by艂o warto, czy bardzo bola艂o i czy da si臋 偶y膰 z bliznami, kt贸re nota bene: znikaj膮, czy nie? To by艂o bardzo trudne poniewa偶 75% wszystkich post贸w, to teksty fanatyczek stanik贸w w stylu: 鈥瀌obrze dobrana miseczka zdzia艂a cuda albo kobiet, kt贸re nie maj膮c cyck贸w pisz膮 : 鈥瀗ie b膮d藕 g艂upia, przecie偶 to atut, faceci kochaj膮 du偶e cycki, ja na twoim miejscu Nie wiem w zasadzie czego kobiety bez biustu szukaj膮 na tego typu forach, ale to ju偶 odr臋bny problem. Moja irytacja ros艂a, a wiedza bynajmniej nie. 呕adna kobieta o ma艂ych, j臋drnych, stercz膮cych cyckach nie wie, jaki to koszmar rozbiera膰 si臋 pierwszy raz przed m臋偶czyzn膮 maj膮c piersi w rozmiarze 75F. Nie wie te偶, co to znaczy b贸l plec贸w, ale za takie za艣miecanie miejsc, kt贸re powinny s艂u偶y膰 zdobyciu konkretnej informacji, 偶ycz臋 im, 偶eby do艣wiadczy艂y. Tak czy inaczej, w grudniu 2011 podda艂am si臋 operacji redukcji piersi i jestem BARDZO ZADOWOLONA!!! Moja jako艣膰 偶ycia podskoczy艂a +200% LEKARZ: poniewa偶 Internet za wiele mi nie pom贸g艂, zorganizowa艂am sobie prawdziwe spotkanie z dziewczyn膮, kt贸ra tak jak ja, przed urodzeniem dziecka podda艂a si臋 takiej operacji. By艂a bardzo zadowolona i poleci艂a mi chirurga dr Muraszko w Clinice Medice w Gdyni. Postanowi艂am sprawdzi膰 i uda艂am si臋 na pierwsz膮 konsultacj臋 do tego w艂a艣nie lekarza i od razu podbi艂 moje serce. Ma niesamowite podej艣cie do pacjenta i od razu wzbudzi艂 moje zaufanie. Spotykali艣my si臋 jeszcze na kilku konsultacjach, musia艂am zrobi膰 kilka bada艅: krwi, USG piersi, i poniewa偶 lecz臋 si臋 endokrynologicznie, to jeszcze 鈥瀙ozwolenie na operacj臋 od endokrynologa ;) Operacja si臋 uda艂a, dr Muraszko to profesjonalista w ka偶dym calu, Clinica Medica okaza艂a si臋 by膰 bardzo przyjaznym miejscem, mo偶e brzmi to niewiarygodnie, ale naprawd臋 bardzo mi艂o wspominam ca艂膮 t膮 operacj臋, 艂膮cznie z dniem po ;) B脫L: troch臋 boli, dzie艅 po operacji wyj臋ty z 偶yciorysu, po skalpelu nie mo偶na si臋 rusza膰, po narkozie si臋 wymiotuje, ale za spraw膮 艣rodk贸w przeciwb贸lowych by艂o mi nawet weso艂o ;) tak czy inaczej, kiedy tylko otworzy艂am oczy i spojrza艂am w d贸艂, a tam czeka艂y na mnie moje 艣liczne, malutkie, zgrabniutkie cycki to ju偶 偶aden b贸l, mniejszy czy wi臋kszy, nie mia艂 znaczenia. W szpitalu sp臋dzi艂am chyba dob臋 po operacji, potem przenios艂am si臋 na ostry dy偶ur do domu. Tam czeka艂o na mnie wielkie wsparcie ze strony mojej rodziny, kt贸ra nota bene, prawie w ca艂o艣ci by艂a bardzo przeciwna tej operacji i uwa偶a艂a 偶e zwariowa艂am, ale po, bardzo mi pomagali, przynosili mi herbatki i kisielki. Mo偶e jeszcze ze dwa dni nie mog艂am si臋 za bardzo rusza膰, potem ju偶 mnie nosi艂o. R贸wno 2 tygodnie po operacji stawi艂am si臋 w pracy i ju偶 nic mi nie by艂o. Przez jaki艣 czas jeszcze nie mog艂am oczywi艣cie nic d藕wiga膰, i przez oko艂o 2 miesi膮ce musia艂am nosi膰 sportowy stanik. BLIZNY: oczywi艣cie s膮, w kszta艂cie kotwicy, dooko艂a brodawki, pionowo w d贸艂 i pod lini膮 piersi. Ale stopniowo robi膮 si臋 coraz ja艣niejsze. Tak naprawd臋 im wi臋kszy dyskomfort spowodowany piersiami przed operacj膮, tym wi臋ksza akceptacja dla blizn po. Min臋艂o 9 miesi臋cy, ja ci膮gle smaruj臋 je ma艣ciami Cantratubex albo Noscar, kiedy艣 tam pewnie ca艂kiem zbledn膮, do ko艅ca mo偶e nie znikn膮, ale szczerze niespecjalnie mnie to obchodzi. Problemem mo偶e by膰 bliznowiec je艣li kto艣 ma takie tendencje. Ja tylko w jednym miejscu mam nieciekawe zgrubienie, ale da si臋 to prze偶y膰 . Satysfakcja z posiadania j臋drnych, stercz膮cych piersi bezcenne. Najch臋tniej ca艂y czas chodzi艂abym bez stanika :D ROZMIAR: mo偶na dogada膰 si臋 鈥瀖niej wi臋cej ale b臋dzie, jak wyjdzie. Um贸wili艣my si臋 na co艣 pomi臋dzy C a D. Po operacji jak patrzy艂am w lustro wydawa艂o mi si臋, 偶e jestem wr臋cz p艂aska, ale jak posz艂am do profesjonalnego sklepu z profesjonaln膮 pani膮 brafitterk膮, to okaza艂o si臋, 偶e nie 75C ani D a 75E Tak偶e marzenie o bezproblemowym kupowaniu stanik贸w we wszystkich kolorach t臋czy w sieci贸wkach za grosze si臋 nie spe艂ni艂o, ale szczerze mam to gdzie艣 ;) Maj膮c najpi臋kniejsze cycki na 艣wiecie mo偶na im to wynagrodzi膰 pod postaci膮 odrobiny luksusu i bielizny z dro偶szego sklepu. CI膭呕A I KARMIENIE: nie mo偶na karmi膰. Zaraz po porodzie nale偶y przyjmowa膰 leki wstrzymuj膮ce laktacj臋. Podczas ci膮偶y prawdopodobnie piersi urosn膮 i najstarsi g贸rale nie wiedz膮 co wtedy b臋dzie. KOSZT: 艂膮cznie jakie艣 11000z艂 (z badaniami). Zbiera艂am na to kilka lat, ale by艂o warto. Gdybym mog艂a cofn膮膰 si臋 w czasie, jeszcze raz podj臋艂abym tak膮 sam膮 decyzj臋. Pozdrawiam wszystkie cycem strapione

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mazalia
Do Ta co ju偶 zmniejszy艂a Fantastyczna ,wyczerpuj膮ca i podtrzymuj膮ca na duchu wypowiedz ,oby takich wypowiedzi by艂o wi臋cej na forum.Ja te偶 rok temu przemierzy艂am ca艂e forum ale nie zdecydowa艂am si臋 na operacj臋.Dzisiaj ,jestem ju偶 gotowa.Cena operacji to 11-14 tys Przera偶a mnie jej wysoko艣膰 ale na NFZ czeka si臋 bardzo d艂ugo.S艂ysza艂am ,偶e mo偶na by膰 zwolnionym z p艂acenia 23% VAT-u ,je偶eli zmniejszenie biustu warunkowane jest wzgl臋dami zdrowotnymi.Je偶eli tak jest faktycznie,co trzeba przed艂o偶y膰 aby m贸c z tego skorzysta膰,mo偶e kt贸ra艣 z Was ma w tym wzgl臋dzie jakie艣 do艣wiadczenie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 running gear
witam, czy kto艣 jest ze 艣l膮ska? i przechodzi艂 procedur臋 za艂atwiania "papier贸w" na nfz?? a mo偶e jest kto艣 kto nas czyta i mia艂 operacj臋 w czechach?? bo z tego co przeczyta艂am to na forum nie ma teraz takiej... ;( prosze o jak膮s pomoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TA CO JU呕 ZMNIEJSZY艁A
Trzeba mie膰 skierowanie, czy tam zalecenie od ortopedy albo neurologa. Moja wizyta u ortopedy to by艂 jaki艣 cyrk - ja rycza艂am, on si臋 zdenerwowa艂 i zacz膮艂 pali膰 w gabinecie (sic.) ... czeski film. Poniewa偶 tak jak wspomina艂am, nie jestem jeszcze matk膮, pan dr pr贸bowa艂 mnie umoralni膰, opowiada艂 mi o swoich wizjach roli kobiety w spo艂ecze艅stwie, po czym powiedzia艂: jak b臋dziesz mia艂a ju偶 m臋偶a, dw贸jk臋 dzieci i ju偶 du偶o czasu dla siebie, to wtedy zacznij o tym my艣le膰. Roze艣mia艂am si臋 przez 艂zy i wysz艂am. Potem inny lekarz powiedzia艂 mi, 偶e powinnam by艂a ju偶 wcze艣niej rozpocz膮膰 leczenie kr臋gos艂upa, co powinno by膰 udokumentowane przez jaki艣 konkretny czas i mo偶e wtedy by si臋 uda艂o, a tak z biegu to nikt mi takiego papieru nie wystawi, bo zasadno艣膰 takich "rabat贸w" jest kontrolowana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jesli chodzi o CZECHY,
to bardzo dobrze zmniejsza DOKTOR fURMANEK, ALE MUSISZ MU POWIEDZIEC DOKLADNIE DO JAKIEGO CHCESZ ROZMIARU I WYTLUMACZYC, ZE BRODAWKI MA ZROBIC TROCHE WYZEJ NIZ 'przepisowo' - ma tendencje do przyszycia brodawek zbyt nisko. robi wedlug jakiegos wzoru czy szablonu i jak mu nie powiesz, to bedzie lecial wedlug tego wzoru. zauwazylam, ze prawie wszyscy czescy chirurdzy robia tak samo, ale nie ma co sie dziwic - studiowali na tych samych uczelniach...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Kochane moje... operacja prze艂o偶ona na 8 pa藕dziernika... czyli pojutrze. Opowiem wszystko jak ju偶 b臋d臋 mog艂a. Jak ja sie ciesz臋, 偶e jest takie forum jak to. Buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Aha mam pytanie ilu z was zrobili wolny przeszczep brodawki bez szypu艂y? Lekarz mi wyt艂umaczy艂, 偶e nie b臋de mog艂a karmic, nie b臋de nic odczuwa膰 i ten sutek nie bedzie juz taki jak kiedy艣, b臋dzie tylko cz臋艣ci膮 sk贸ry innego koloru, po prostu nie b臋dzie tej funkcji spe艂nia艂. Jakie s膮 wasze brodawki po zabiegu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 izana
hej dzeiwczyny a jakiego lekarza w Warszawie polecacie do takiego zabiegu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do izany
dr. stanczyk z linea corporis - bardzo ladnie szyje i robi sterczace piersi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Ta-dammm.... zmniejszone!!! Oto moja historia (uwaga sceny drastyczne): Jestem juz w domku kilka dni po zabiegu i szczerze mowiac boje sie bardzo i pragne mocno, zeby sie juz wszystko szybko zagoilo. Tyle lat cierpie艅 nareszcie poszlo w zapomnienie!!! Cokolwiek tu przeczytacie wiedzcie, ze ten caly bol i stres minie a wy bedziecie myslaly tylko o jednym: KOCHAM SWOJE NOWE CYCKI! (przynajmniej ja tak mam) Mialam przekladana operacje ze wzgledu na to, ze musialam zrobic dodatkowe badania krwi oraz USG o ktorym nie wiedzialam... tak czy inaczej opowiem jak bylo. Przyszlam do kliniki, gdzie panie z recepcji sie mna zajely, kazaly poczekac w saloniku. Czekalam jakas godzinke bo akurat doktor konczyl operacje. Pozniej zostalam przywolana na konsultacje do gabinetu, doktorek byl z jakims studentem... hmm pomyslam sobie wtedy "patrz se mlody doktorku bo moze to twoja jedyna okazja zeby zobaczyc taka patologie jaka ja mialam, zaloze sie ze nikt tak nie ma jak ja" nie bylam przygotowana po prostu na kogos jeszcze w gabinecie niz moj lekarz... wywiad zostal przeprowadzony, podpisy ze jestem swiadoma ewentualnych zagrozen zlozone, balam sie jak diabli. Zostalam zmierzona, miejsca ciec zaznaczone.Powiedzialam tylko, ze prosze o nie mniejsze niz D bo akurat jestem wysoka i moim zdaniem inny rozmiar by wygladal smiesznie. Powiedzial mi doktor, ze bedzie sie staral uratowac mi sutki, zebym mogla w przyszlosci karmic bo tak naprawde nie wiem jak to jest byc mama i karmic piersia. oczywiscie sie zgodzilam, powiedzialam, ze nie chce tylko komplikacji i ryzyka martwic itp, nie chcialam klopotow. Bylam przygotowana na to, ze strace mozliwosc karmienia. Zapytal sie jakie mam oczekiwania a ja, ze tylko, zeby byly nie kwadratowe i przede wszystkim rowne. Operacja miala byc za 15min bo troszke juz i tak bylismy spoznieni. Zostalam przebrana w pizamke, siatkowane gacie i jakies klapki i zostalam zaprowadzona na sale pooperacyjna. Przyszla pielegniarka i probowala mi sie wbic w zyle ale nie mogla tak sprawnie i szybo, przezylam mega bolesne wstrzykniecie czegos pod skore co powinno sie znalezc tak naprawde w zyle. I klucie raz jeszcze. Tym razem dobrze sie wbila, powiedzial ze poczuje cos metalicznego w buzi, ale nic nie poczulam wic juz pomyslam ze cos nie tak... ale bylo wszystko w porzadku. Zaprowadzono mnie na sale operacyjna... wygladalam jak przerazone dziecko, po prostu bylam w wielkim szoku a zarazem bylam bardzo ciekawa jak to bedzie i z drugiej strony nie moglam sie doczekac jak juz bede lezec na stole. Pan anestezjolog mnie przywital i sie przedstawil ale imienia nie pamietam, probowal mnie zagadywac i zartowac chyba p o to by zmniejszyc moj stres. Ludzie z zespolu operacyjnego tez byli mili. Rece mialam mokre ze strachu, musialam wypelnic jakas ankiete i dac kolejny podpis...Kazali polozyc sie na zimnym stole operacyjnym... "glowka wyzej prosze, o tak w to koleczko trafic... idealnie" rece rozlozylam na boki,myslalm jaki to obciach ze wszyscy patrza na moje rozlane po bokach cycki... cisnieniomierz podlaczony, zostalam przykryta zielonymi przescieradlami. Widzialam tylko lampy nad soba i 2 glowy anestezjologa nade mna z maska w reku i pania ktora czekala na znak od niego by wstrzyknac mi cos do zyly. Maska na twarzy jest... robie sie spiaca ale jeszcze kumam, czuje jak oczy mi plasaja. Nagle widze te skinienie glowy lekarza do tej pani obok mnie... i glos mojego chirurga, ktory wlasnie wszedl do sali... to ostatnia rzecz jaka pamietam. Dziewczynki... gdybym wiedziala ze bedzie tak milo na sali stresowalabym sie o wiele mniej i mowie to ja ktora 5 lat czekala na operacje i nawet glupiego jasia na odstresowanie nie dostala. Obudzilam sie na sali pooperacyjnej, pierwsze co powiedzialam, to to, ze mi zimno... bylo jak w chlodni, Pani pielegniarka dala mi koc elektryczny. Z tego, co zdazylam zauwazyc operacja trwala 4 godziny, niestety jeszcze nie znam szczegolow ile kilo tkanki poszlo do kosza, ale jak sie dowiem to napisze. Nie moglam za bardzo spac, nie moglam tez sie za bardzo ruszac, w ciagu nocy dostawalam morfine i inne srodki znieczulajace jak i antybiotyki, nie pamietam ile tych kroplowek mialam, ale bylo ich duuzo. Po jakis 12 godzinach zachcialo mi sie siusiu. Czulam sie slaba, pielegniarka pomogla mi sie wygramolic z lozka, ustawila lozko w pozycji siedzacej balam, ze sie rozpruje ale bylo ok, szlam zgieta w pol ja stara babcia kurczowo trzymajac bandaze i dreny ktorych balam sie upuscic. Pielegniarka pomogla mi usiasc na kibelku,po czym z zza dzwi kilka razy pytala sie czy wszystko ok, nawet pomogla mi podciagnac spodnie, wstydzilam sie troche ale przeciez to jest pielegniarka, nie jedno widziala. Wlazlam jakos do lozka... kolejna seria kroplowek... poniej juz bajka, sniadanka, kawki, obiadki do lozka... kontrola bolu i zalecenie, ze od teraz juz musze duzo chodzic, zeby sie ladnie goilo... ale jak tu chodzic jak te dreny wisza... i na dodatek czasem taki dziwny ciagnacy nagly bol... Pielegniarka znow zaprosila do sali operacyjnej, po raz pierwszy zobaczylam nowe cycki, przepiekne...a nie wiszace do ziemii wory!! stojace byly, fakt spuchniete ale dla mnie byly idealne... szycia tak wygladaly jakby ich nie bylo, male siniaczki, gdzie niegdzie krew i cos zoltego sie posaczylo... bylam w szoku ze to tak pieknie wyszlo... myslam ze to bedzie obraz jak po bitwie pod Grunwaldem ale nie... narazie jest pieknie, potem sie okaze co z tego wyjdzie i czy wszystko sie przyjmie i zagoi.Widziala mnie tez asystentka mojego lekarza, bo on byl niestety w innym miescie ale dzwonil i pytal sie jak sie czuje, mial tez wysylane moje nowe zdjecia bez bandarzy. Pani doktor wyjela mi te okropne dreny wiec znow musialam sie na stole operacyjnym polozyc ehhh, wyciaganie drenow: zimne psikniecie, wdech, poszlo...wyciagnie drenow nie boli!!Mialam zrobiony masaz mascia z antybiotykiem,masaze musze robic 2 razy dziennie po 15 min kazda piers. Dostalam zalecenia pozabiegowe, masc, gaziki, srodki przeciwbolowe. Zjadlam jeszcze obiad, ubralam sie juz sama, spakowalam. Pani z recepcji pomogla mi z torb膮... w samochod i do domu (ja nie prowadzilam) akurat pech chcial ze jechalam paredziesiat metrow przez kocie lby wiec musialm trzymac sie tam, bo czuc bylo kazde drgniecie... w domu nie bardzo moglam spac... i to lezenie na plecach.. tragedia. Nadal sie czasem boje ze zaraz sie rozpruje albo cos sie stanie... jestem juz po pierwszej samodzielnej zmianie opatrunkow, boje sie spojrzec w lustro, bo wciaz nie wiem co tam zastane... za pare dni spotkanie z lekarzem i wtedy mi powie jak to wyglada tak naprawde... To byla moja historia... moze troche dluga... nie stresujcie sie bardzo przed operacja...jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem xx

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Haftka :D Zar膮bista historia. Bardzo Ci GRATULUJ臉 i ciesz臋 si臋 z Tob膮. 馃尰 Ja wiem jak to jest, od maja min臋艂o ju偶 troszk臋 czasu, ale tak daleko siegam pami臋ci膮 i wiem jak moje uszy spaniela ;) wygl膮da艂y. Choc przyznam, 偶e w psychice nastapi艂o jakie艣 t膮pni臋cie i mam ju偶 tak, 偶e wydaje mi si臋 iz obecne moje piersi s膮... moimi od zawsze. Dbaj o Siebie i si臋 kuruj. Wszystko b臋dzie dobrze :) pRZYTULAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Haftka Gratuluj臋, dbaj o siebie i niech inni o Ciebie teraz bardzo dbaj膮. Dochod藕 szybko do pe艂nej sprawno艣ci i zapomnij o balonach z przesz艂o艣ci. Ja wci膮偶 czekam - jeszcze tylko nieca艂e 5 miesi臋cy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
Haftka gratuluj臋 :) super opis :) normalnie czytaj膮c czu艂am si臋 jakbym tam by艂a :D mam nadziej臋, 偶e za jaki艣 czas b臋dzie mi dane prze偶y膰 to osobi艣cie :) szybkiego powrotu do pe艂nej sprawno艣ci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
Cze艣膰 :) Wpad艂am Was poinformowa膰, 偶e je艣li jest kto艣 z okolic Szczecina to 27 pa藕dziernika w artplatice s膮 dni otwarte i maj膮 bezp艂atne konsultacje. Ja si臋 w艂a艣nie zapisa艂am :) poznam przynajmniej opini臋 i pogadam z doktorkiem :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Ode mnie te偶 gratulacje. Dok艂adnie wiem co czujesz. Pami臋tam jeszcze wszystko bardzo dok艂adnie od czerwca. To wszystko to jest co艣, co nie da si臋 tak do ko艅ca opisa膰 s艂owami. Ja w przysz艂ym tyg. jad臋 do lekarza po 4 m-cach. Nie wiem po co, ale m贸wi艂 偶ebym przyjecha艂a, a nawet mam ochot臋 na wagary z pracy, to pojad臋. Ciekawa jestem co b臋dzie m贸wi艂. Jeszcze raz gratulacje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Dziekuje kochane, to dopiero pare dni po operacji, ale czuje sie super, ludzie mi mowia ze duzo schudlam hehe. Bylam dzis na kontroli i wszystko pieknie sie goi, szwow prawie nie widac, blizny beda pewnie jak kreseczki... Powiem wam tak... ARTPLASTICA SZCZECIN - DR KRAJEWSKI - KROL CYCKOW!!!! Mowia ze jest tak dobry ze moglby je robic z zamknietymi oczami... i wiecie co.. chyba tak jest bo operacja byla krotka, efekt zarabisty!!! Malo tego... do dziewczyn ktore nie karmily i nie byly w ciazy- on bedzie sie staral jesli jest taka mozliwosc zeby zachowac funkcje sutka i calych piersi!!! Polecam!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
40-stka na pewno bedzie dobrze :-) nie martw sie na zapas...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WieczoramiSzept
O Haftka dzi臋ki za opini臋 :) W艂a艣nie jak si臋 zapisywa艂am to kobieta co mnie zapisywa艂a m贸wi艂a, 偶e jak co艣 to Krajewski b臋dzie robi艂 operacj臋 (konsultacja ma by膰 jednak z jego asystentem). Ale patrzy艂am te偶 na o艣rodki NFZ i w Gryficach jeden jest i tam widzia艂am, 偶e dr Krajewski operuje :) jakby mi si臋 uda艂o na NFZ to mo偶e nie b臋d臋 musia艂a jecha膰 a偶 do Wa-wy tylko uderz臋 na Gryfice :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nowa-K
Witam wszystkie dziewczyny-te przed i te po, aktywne i te kt贸re tylko podczytuj膮 to forum. Jestem jedn膮 z Was - jeszcze przed, ale dzi臋ki Wam zacz臋艂am dzia艂a膰. Szkoda 偶e dopiero po 50-tce, m贸j rozmiar to o zgrozo 75K-rozmiar贸wka angielska. Polski to chyba jeszcze wi臋cej. Nie sta膰 mnie na prywatny zabieg a nie wiedzia艂am 偶e mo偶na na nfz. Pierwszy raz us艂ysza艂am o tym chyba w lipcu w powt贸rkowym programie Ewy Drzyzgi. Wtedy te偶 zacz臋艂am szuka膰 w necie i znalaz艂am Was. W sierpniu by艂am na konsultacji w Gda艅sku, zakwalifikowali mnie, ale termin zabiegu dali mi na sierpie艅 2015r-tragedia!. Nie podda艂am si臋. Zaraz zadzwoni艂am do Warszawy do szpitala Or艂owskiego, by um贸wi膰 si臋 na konsultacje (wiem w艂a艣nie od Was 偶e s膮 kr贸tsze terminy oczekiwania na zabieg). Jad臋 9 listopada. Nie mog臋 si臋 doczeka膰, mam nadziej臋 偶e pozb臋d臋 si臋 balastu ju偶 w przysz艂y roku - cho膰 wola艂abym jeszcze szybciej. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
Haftko gratuluj臋... moje wspomnienia o偶y艂y i jak zwykle si臋 wzruszy艂am... u mnie min臋艂o ju偶 p贸艂 roku, ale ka偶dego dnia, gdy si臋 ubieram ogl膮dam si臋 i u艣miecham do siebie ;-) Jutro ostatnia kontrola: spotkanie z moim boskim doktorem, mo偶e jeszcze jakie艣 zaleconka. Pozdrawiam z ca艂ego serducha i 偶ycz臋 ekspressowego gojenia! buziaki!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Haftka Gratuluj臋!!!! I bardzo dzi臋kuj臋 za rozpisanie si臋 i podzielenie si臋 z nami wszystkimi prze偶yciami;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
40-stko pisa艂a艣 wcze艣niej 偶e masz zgrubienie na bli藕nie. przez spory okres czasu to by艂o r贸wnie偶 moje zmartwienie. przez 3 miesi膮ce trzyma艂o i nie mi臋k艂o. A na dzien dzisiejszy prawie go ju偶 nie ma. Najlepsz膮 ma艣ci膮 jest wi臋c chyba czas, dodatkowo wspomagam contractubexem ;-) i masuj臋 wytrwale. aagnee jak zagl膮dasz tu czasem - odezwij si臋 na maila do mnie. Tak bardzo jestem ciekawa jak si臋 miewasz i czujesz! Buziaki! a dla wszystkich pozdrowionka ;-) ;-) ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Dzieki dziewczyny :) dzwonki xxx,nowa_k zycze powodzenia I spelnienia marzenia :). Napisalam ta historie bo moze sa jakies dziewczyny tu,ktore sie boja,zeby wiedzialy,ze nie ma czego. A tak przy okazji... Jakie mialyscie uczucia po zabiegu,ja mam uczucie ciagniecia w jednej piersi. Po jakim czasie jakikolwiek bol u was ustepowal?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
Wieczorami szept jestem pewna ze nie pozalujesz wyboru dr Krajewskiego, nie martw sie konsultant jego to kompetentny facet... Z tego co zauwazylam bo mialam u niego wizyte tez.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×