Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycasta Małgosia
Gość, na stronie 57 paniusia1 podała swojego maila: paniusia1@neostrada.pl Nie wiem, czy jest aktualny, bo to było w 2009 r., ale możesz spróbować:-) Zdesperowana, wielkie dzięki za podesłanie linka. Dziewczyny, przeżyłam dziś szok. Weszłam do eleganckiego sklepu z bielizną koło mnie, do którego wcześniej nigdy nie wchodziłam (fikuśna bielizna, cudne haleczki i takie tam fatałaszki). Pani miała bardzo fajny sportowy stanik za 32 zł. (!!!???) - byłby idealny na zmianę z moim pooperacyjnym. Niestety... były tylko większe rozmiary.;-) Z jednej strony szkoda, a z drugiej - pierwszy raz w życiu nie mogłam sobie kupić stanika, bo był za duży. Chociaż powiem Wam, dziewczyny, że teraz, kiedy cycki nie są już takie spłaszczone opatrunkami, to wcale nie wydają mi się aż takie małe. Albo tak jakoś spuchły jeszcze, nie wiem, bo są całkiem spore. Zwłaszcza lewa, która wydaje się sporo większa od prawej. Nawet ten chirurg wczoraj powiedział, że chyba mi lewą mniej zredukowali. Ale mam jeszcze nadzieję, że to kwestia opuchlizny. Zresztą i tak jest cudownie w porównaniu z tym, co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycasta Malgosia.Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze odezwac sie do mnie wieruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycasta Małgosiu a możesz powiedzieć ile płaciłaś za ten biustonosz pooperacyjny w tym sklepie ortopedycznym w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h cycasta Małgosia za stanik płaciła 275zł.wiem bo sobie kupiłam ten sam . Małgosiu pamiętasz jak narzekałam na ten stanik w szpitalu że rozpinane ramiączka , ale teraz jestem tym zachwycona bo nie muszę zdejmować całego stanika przy zmianie opatrunków :)tylko rozpinam ramiączka i zsuwam stanik. Jak się goisz ?? U mnie z tej prawej na złączeniu dolnego szwa z pionowym coś się sączy, ale już mniej. Ciekawe co powie dr. Magda w środę bo jadę na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny.Mam pytanie,czy wiecie cos na temat spitala we Wroclawiu ul Sztabowa,bo tam tez wykonuja takie operacje NFZi mam tez tam zalatwiona wizyte pod koniec wrzesnia.Chcialam teraz,ale nie dalo rady,a szkoda,bo miala bym jasny obraz gdzie sie zdecydowac.Do lecznej jade w ten czwartek i mam 400km w jedna strone,a to mnie troche zmrozilo,bo jak potem kontrole.Maz pojedzie do pracy ,a ja tak daleko nie pojade sama autem,a pociagiem katastrofa.Nie wiem juz co robic?!Dziewczyny podpowiedzcie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
zabka681968, Nie wiem, ile czeka się we Wrocławiu, ale na pewno dłużej niż w Łęcznej, gdzie sprawę można załatwić ekspresowo. Jeśli chodzi o kontrole pooperacyjne, to ja też się tym martwiłam, a potem postanowiłam na nie nie przyjeżdżać. Chodzę do chirurga w Warszawie. Zwłaszcza, że nie każdego jeżdżenie do Łęcznej uchroniło przed komplikacjami. Ja mam chirurga za darmo, ale nawet gdybym nie miała, to i tak kosztowałoby mnie to taniej niż jeżdżenie do Łęcznej, poza tym nie ma mnie kto wozić, a sama nie czuję się na siłach. Tak że tym się nie martw, można sobie załatwić chirurga gdzieś koło domu, a jechać, tylko, jakby działo się coś naprawdę złego. Pamiętaj tylko, żeby Ci miesiączka nie wypadała w czasie operacji. Powodzenia na konsultacji:-) Zdesperowana - serio 7 tygodni Ci się sączyło? Jakoś do mnie ta wiadomość nie dotarła. W takim razie daję sobie na luz i uzbrajam się w cierpliwość;-) Bo ja byłam przekonana, że już się sączyć nie powinno. Ania 75, no właśnie mi też się trochę sączy, w lewej na szwie pionowym, a w prawej na styku brodawki i szwu pionowego. Poza tym prawa pierś jest śliczna, mięciutka, a ślady po cięciach cieniusieńkie. Ale lewa jest strasznie napięta, bolesna, opuchnięta - dwa razy większa od prawej (mam nadzieję, że to się wyrówna!!!!????). No i ciągle jest jeszcze ten wielki krwiak tam, gdzie był dren. W ogóle boli mnie ta lewa pierś bardziej, niż jak wychodziłam ze szpitala. Czy to normalne? Może dlatego, że mam okres, a wtedy zawsze mnie cycki bolą, i bez operacji. Ale generalnie czuję się coraz lepiej, już nawet trochę zaczęłam pracować, tak na 1/5 gwizdka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu mi przez 7 tygodni goiła się ta dziurka na styku szwów pod lewą piersią i dopóki mi się całkowicie nie zarosła, to delikatnie się sączyło, taki różowo-żółty płyn, także musisz uzbroić się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgoia.Dzieki za odpisanie.Ja caly czas jestem nastawiona do Lecznej,ale maz troche zbil mnie z tropu,bo obliczyl ta odleglosc i podsunol mi pomysl ,czy jest gdzies blizej.Wyczytalam dziewczyne"Wieruszke"ktora miala tam operacje,ale to jest jej wypowiedz z 2009.02.11i nie wiem czy ona nadal wchodzi na forum.Byla zadowolona.Na dzien dzisiejszy jade do Lecznej w czwartek i jesli mnie zakwalifikuja,to bede szczesliwa:)Wizyte we Wroclawiu mam na 24.09 i jesli nie zbiegnie sie to z data juz operacji w Lecznej,to pojade tam tez na wizyte i ocenie sytuacje,zeby byc pewna na 100%.Malgosiu jak bys sie cos dowiedziala,o kims kto tam mial zabieg to napisz.Zycze szybkiego zagojenia,bo piszesz,ze sie saczy.Trzymam kciuki.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joano6
Niepostrzeżenie minęło pół roku,od momentu gdy wyznaczono mi termin operacji. 3 września mam się stawić w szpitalu, a dzień później na stół...Powoli zaczynam się denerwować,ale musi być dobrze:) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
joano6 trzymam kciuki za tydzień dołączysz do tych szczęśliwców "po" ja dopiero 12 września idę na konsultację i też mam stresa - boję się że mnie nie zakwalifikują na operację na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joano6
załamana dzięki za wsparcie:) Nie martw się na zapas, najważniejsze zawalczyć o siebie!Nawet się nie obejrzysz a też będziesz miała wyznaczony termin operacji na NFZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
joano6.Witam.Czy mozesz napisac w jakim szpitalu masz operacje?Szukam dziewzyn ktore sa po kolejowym we Wroclawiu lub ida tam na zabieg zmniejszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joano6
zabko ja będę miała operację w Nowej Soli,to jedyny szpital w lubuskiej,który wykonuje takie zabiegi na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Joano6Dzieki za odp.Zycze udanego zabieg.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
Hej laski..ide w srode w przyszlym tygodniu do ginekologa w sprawie pomniejszenia(mam 80H) Mieszkam w Niemczech i slyszalam ze ta ginekolog pomaga dokonac tej operacji..Mozecie mi powiedziec czy jak biust jest pomniejszony czy jest tez podniesiony do gory czy jak? Ja nawet nie pamietam jak to jest miec stojace piersi bo moje od razu byly duze i obwisle:( a o bolu kregoslupa juz nie wspominam.pozdrawiam kochane i z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
basienkakasienka, Tak, przy okazji podciągają biust i masz piękny, sterczący jak nigdy;-) Przynajmniej mi nigdy aż tak nie sterczał, bo zawsze był ciężki i obwisły. A teraz jest naprawdę super. Powodzenia w załatwianiu operacji:-) Ania 75, daj znać, jak tam dzisiejsza konsultacja w Łęcznej.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
cycasta Malgosia,dzieki za odpowiedz.chcialabym miec sterczace:-) bo mi wisza jak nie wiem nie bede brzydko porownywac:-) szczegolnie po dzieciach..a ty tez mialas "sponsorowane" piersi czy na wlasna reke robilas?jaki mialas rozmiar?a powiedz mi czy moze wiesz czy oni te otoczki z brodawka tez zmniejszaja czy zostawiaja jak jest(mam strasznie wielkie i nie fajnie wygladaja)? Jaki rozmiar najlepszy ?ja mysle zeby mi tak do duze C zmniejszyc??nie za bardzo?co myslicie?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
basienkakasienka, mi też wisiały niemiłosiernie - do pępka. Ja robiłam na NFZ w Łęcznej - polecam. Nie zapłaciłam ani złotówki. Ja miałam bardzo duże piersi - 75 J i zmniejszyli mi bardzo znacznie (tak chciałam). Nie wiem, jak będzie docelowo, ale w tejc chwili stanik pooperacyjny mam 75B, myślę, że normalny docelowo będzie między B a C. Brodawki też zmniejszają i robią małe, śliczne i równiutkie. Moje były ohydne i porozciągane, nawet się zastanawiam, z czego im się udało takie ładne wykroić;-) Oni w Łęcznej preferują metodę na szypule, a więc zachowane zostaje czucie w brodawkach i to jest naprawdę super. Trudno mi coś doradzać w kwestii rozmiaru, ja z mojego jestem zadowolona. Ale chciałam mieć małe. Chociaż muszę powiedzieć, że takie małe wcale nie są, są w sam raz. Zresztą trudno to wszystko tak ostatecznie ocenić, bo ciągle jest sporo opuchlizny, zwłaszcza na lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
Ja mieszkam w Niemczech i tutaj tez ide to zalatwiac.mam nadzieje ze ta ginekolog do ktorej sie wybieram powie ze zaliczam sie do tych ktorym mozna zrobic ciach ciach:-) cieszylabym sie strasznie...tylko boje sie ze nie bede miala czucia w brodawkach potem jest to mozliwe przy tego typu operacji?dzieci wiecej nie planuje wiec z karmienia piersia jestem gotowa zrezygnowac:-) hehe.jak juz pisalam mam biust 80H wiec mam nadzieje ze wsio sie uda,bo mam juz dosc kupowania takich wieeelkich stanikow nie mowiac juz o spojrzeniach ludzi przy lekko wycietej bluzce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
A co do brodawek to tez mam takie jakies wielkie te otoczki i ponaciagane...dla mnie ochyda...:( niech mi nikt nie mowi ze duze piersi sa super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgosiu.Jutro jade do lecznej 400km w jedna strone,ale mam nadzieje ,ze WARTO?!Dzisiaj robilam dodatkowo odplatne jeszcze USG,bo bylo zaciemnienie i wolalam miec pewnosc,ze wszystko w porzadku.Mam nadzieje,ze mne zakwalifikuja.Teraz jak mam miec komisyjne sprawdzanie mojego biustu,to z przejecia chyba mam mniejszy.Bardzo bym chciala e-mail twoj,bo jesli nie masz nic pzeciwko,to chcialabym zobaczyc na zdjeciu rezultat Lecznej,ale moze to pyanie ne na miejscu,to przepaszam.Podaje swoj jak by ktoras z was chciala do mnie napsac,lub wyslac zdjecia po operacji,majac juz wszystko zagojone.ewamaj6812@hotmail.com Prosze trzymajcie za mnie kciuki,aby moja daleka wycieczka oplacila sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
zabka, Trzymam kciuki za konsultację jutro:-) Na pewno wszystko pójdzie dobrze. Nie martw się, to nie żadna wielka komisja, tylko jeden miły pan doktor. Dobrze, że masz ze sobą badania. Zdjęć Ci nie prześlę, bo z zasady nie fotografuję swoich piersi. Taki uraz z przeszłości - może przejdzie, ale na razie nie przeszło. Ale efekt jest naprawdę bardzo ładny. Dawaj znać, jak poszło na konsutacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Ania 75D, napisz proszę, jakiej firmy jest ten biustonosz, który kupiłaś w sklepie w szpitalu. Zastanawiam się, czy też tam nie kupić, ale boję się, że akurat nic nie będzie, bo w dzień mojej konsultacji akurat nie mieli jeszcze w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
cycasta Malgosiu.Dam znac napewno jak tylko wroce do domu.Pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia68, jak byłaś na konsultacji, to pytałyśmy o staniki nie w aptece, tylko w sklepie ortopedycznym, i chyba dalej ich tam nie ma, a dziewczyny swoje kupowały w aptece, tam są zawsze, firma jakaś dziwna Medi.... coś tam, nie pamiętam, mam taki sam ale pożyczyłam, ale nigdzie indziej ich nie znalazłam, chociaż ktoś mi mówił, że w sklepach medycznych są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Dziękuję, ale szybka jesteś Zdesperowana w tych odpowiedziach:-) Ja się rozglądam za stanikami, bo przecież zostało mi jeszcze tylko 34 dni do operacji. Już mi się śnią różne dziwne rzeczy np.że Lublin lezy nad morzem i ja znad morza nie mam czym dojechać do Łęcznej. Albo, że doktor mi mówi, że się nie zakwlaifikowałam i nie zrobią mi operacji. No i hit, że doktor mówi do mnie: "Jedyny rozmiat, jaki możemy Pani zrobić w czasie operacji to 100G":-))) a ja w tym śnie zastanawiam się, jak oni mi chcą powiększyć obwód pod biustem do 100????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×