Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Krysia77
Łódź. W Barlickim. Niestety właśnie dostałam miesiączkę. Jestem załamana. Tak długo na to czekałam. Jutro jadę do mojego chirurga zapytać się czy naprawdę w czasie okresu nie da rady. Jak czytam jak sobie wspaniale dajecie radę i jak się wspieracie to wiem, że to była prawidłowa decyzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Załamana 75J, trzymam kciuki i jestem pewna, że wyjdziesz z gabinetu z terminem operacji, musisz tylko mieć ze sobą wszystko. Mnie się też śnią różne głupoty, a już dziś jakoś jestem wyjątkowo nerwowa, ale to przed okresem tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Elessi@wp.pl Dzwonki Ja tez nie mam czasu już na forum widzę ze wszystkie już prawie sie wykruszyly mam nadzieje ze to świadczy o tym ze są szczęśliwe ze swoimi nowymi biustami :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasoil2013.Bylam dzisiaj u ginekologa i odmowil mi wypisania tabletek antykoncepcyjnych ,bo powiedzial ,ze groza ZATOREM:( nie wiem juz co zrobic?To byl zastepujacy mojego gina,ale on tez moze mi odmowic i bedzie dopiero za tydzien.Od kiedy ja musiala bym juz je przyjmowac jak mam termin 21.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny odpiszcie mi ,bo zwarjuje:$Tak wogole,to ja nie rozumiem,bo gin nie pozwala,bo dzialaja zakrzepowo,a wy mowicie ,ze mozna je brac,a przeciez lekarze nie kaza brac zadnych lekow chormonalnych przed operacja.Czy nie narobie sobie klopotow?Napiszcie,ze nie mam sie co martwic i ze napewno biorac je nie dostane okresu.Kasiol2013 czytalam troche o tym cerazette ma odpowiednik azalia,ale niektore babki na forum nie chwalily jej i polecaly cerazette,ze sa lepsze.Nie stosowalam nigdy antykoncepcji,to jak przyjmowac na dobe zapobiegawczo TYLKO?Jeszcze jedno ide jutro do lekarza rodzinnego i on mi wypisze bo sie pytalam.Czy mam mu powiedziec po co? Ze z powodu operacji.Ginowi powiedzialam i odmowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, a teraz masz okres? Jak tak i jak Ci lekarz przepisze, to zacznij brać od razu od jutra, weź całą paczkę przez 21 dni, czyli skończą Ci się gdzieś na początku października, potem zrób sobie 7 dni przerwy, wtedy dostaniesz okres i potem albo zacznij brać, albo już nie bierz, i tak 20.10 nie dostaniesz wtedy, ale wszystko może się zdarzyć, ja jak zaczęłam brać to krwawiłam przez cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68.Mam od dzisiaj i jutro ide po recepte,bo ten cholerny ginekolog dzisiaj mi odmowil.Powiedz mi czy mam temu jutro wspominac o operacji?Czy co? jak sie spyta czy wogole stosuje antykoncepcje.Chce zeby mi przepisal te Cerazette,bo ja nic nie wiem o antykoncepcji (nie stosuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zesperowa68Popraw mnie cala paczke,ale w paczce jest 28 szt pytalam sie teefonicznie aptekarki,czy brac 21 dn po jednej tabletce,a potem 7 dni przerwy,a potem piszesz,ze brac lub nie,a jak zaczne brac to dostane okres? Bo tak to zrozumialam z twojej wypowiedzi,a mam go nie miec,bo to termin prawie.Jak zaczne od jutra to z ta przerwa wyjdzie mi na 07.10 wtedy od razu mogl by byc,ale ty piszesz,ze krwawilas przez mc,a to KATASTROFA.To po co mi antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 jakim zatorem, przeciez duza liczba kobiet, przed okresem wakacyjnym idzie do ginekologa i prosi o te wlasnie tabletki bo nie chca miec w wakacje okreesu bo planuja wyjazd, to sa tab jednoskladnikowe, ktore maja tak niski poziom hormonu zeby kobieta po porodzie mogla sie zabezpieczac przed kolejna ciaza i jednoczesnie karmic piersia.ten lekarz to jakis zjeb... ja na tojim miejscu poszlabym do innego. ty nie musisz ich brac 1 czy 5 dni po okresie czy w jakiejs szegolnej dacie, bo ciebie nie maja zabezpieczyc przed ciaza (tzn tez :D ale kazda z nas jakas metode stosuje) tylko maja spowodowac odwleczenie okresu, czasem mozna miec jakies plamienia,ale ogolnie okresu nie ma, ja po pierwszej ciazy bralam 2 mce i nie mialam, pozniej na chwile odstawilam i dostalam po 4-5 dniach znow zaczelam brac i przez kolejne 6 m-cy okresu nie mialam,przy drugiej ciazy ok 3-4 misiace i czy to lekarz polski czy angielski sami zachwalali tabletki a ty piszesz ze twoj starszy jakims zatorem,nie wiem co powiedziec... powinno sie dla pewnosci ok3-4tyg zaczac brac wczesniej i wtdy pew e ze okresu nie ma,ale nie ma reguly,moja kolezanka zaczela brac 11 dni po skonczonym okresie ik olejnego juz nie dostala, a ma co 27 dni jak w zegarku czyli ok 10-11 tab zarzyla i to wystarczylo. co do zakrzepicy, to mnie sie w szpitalu pytali przedz operacja o tab. antykoncepcyjne,ale jak powiedzialam grupie anestezjologow jaka biore tab. to powiedzieli ze nie bedzie problemow. co do polskiego zamiennnika, nie wiem czy jest to azalia, mi polski lekarz powiedzial ze jakis ovulon, co prawda okres mi ablokowal ale czulam sie srednio,a po drozszych (wtedy ok 35-37zl) czulam sie super i nic mi nie dolegalo. to jest 1 tabletka na dobe do stosowania. ja bym powedziala tak jak powiedzialam mojemu,ze wyjezdzam i potrzebuje przesunac okre, w opakowaniu masz chyba 28 tab, wiec ci spokojnie powinno starczec skoro ty juz masz za niecale 6 tyg, to moze lepiej 2 opakowania, ja przerobilam 3. aha i jak zaczniesz brac te tab to przy nich nie robi sie przerwy, bierzesz 28 i 29dnia zaczynasz nowe opakowanie, ale to pewnie ci lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Zabka, generalnie każde tabletki antykoncepcyjne - tak, jak pisze Zdesperowana - bierze się pierwszą w pierwszym dniu miesiączki i tak 21 dni, potem przerwa 7 dni i od nowa. Możesz zrobić j.w. albo brać dwa opakowania popd rząd bez przerwy, wtedy też przesuniesz miesiączkę. Musisz sobie dokłądnie to wyliczyć. Poszukaj w necie jakiejkolwiek ulotki z jakicholwiek tabletek anty - na każdej pisze to samo w kwestii ich zażywania. Chyba żadna z nas nie jest lekarzem, więc nie odpowie na Twoje pytania. Ja myślę, że co innego przesunąć sobie tabletkami okres i na tuym poprzestać, a co innego brać tabletki stale, także w trakcie operacji. Nie wiem, jak długo utrzymują się hormony w organizmie po zakończeniu ich brania. Najlepiej niech lekarz zajmie stanowisko. Poza tym nie fiksuj się na jednych tabletkach, bo anty jest mnóstwo i dobiera się je indywidualnie, w zależności od kilku czynników, wieku m.in. też. Pomijam fakt, że zanim zacznie się brać hormony należałoby zrobić badania. Myśle, że lekarz podpowie ci, jakie jest najlepsze rozwiązanie. Na jednym ginekologu świat się nie kończy. btw: byłaś u tego ginekologa prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013 Dzieki teraz juz rozumiem.W aptece poprosilam o odlozenie dwoch opakowan, sa po 28 szt jak piszesz.Ten gin to faktycznie byl zj***chodzil po gabinecie i mowil do mnie nie patrzac na mnie,ale on byl w zastepstwie mojego ginekologa.Na szczescie dogaduje sie z lekarzem rodzinnym i pwinnam jutro miec recepte.Jutro napisze.Pozdrawiam dziewczynki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68.Rozumuiem,ale ja nie mam czasu juz na badania i dobranie tabletek do mojich potrzeb i zastosuje cerazette jak poradzila mi kasiol2013.U ginia bylam na panstwowym,bo kase musze miec na korki dla syna(MATURA). Na wyjazd do Lecznej tez trzeba miec.Naprawde doceniam kazda rade.Dzieki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam problem nie wiem czy nie dostane okresu w dzien operacji bo cos mi sie pochrzanilo z cyklem chociaz ja nie mam normalnego okresu tylko lekkie plamienie bo mam wkladke hormonalna i teraz nie wiem czy jak zaczne plamic to czy mi nie odwolaja operacji .Myslalam o zatrzymaniu okresu ale przy wkladce dodatkowe hormony? Nie wiem czy tak mozna.Pomocy!!! I mam jeszcze pytanie do dziewczym po operacji w Lecznej czy jest tam wi-fi w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h jak masz spiralkę to nie kombinuj, po co Ci dodatkowe hormony, plamienie to nie krwawienie, to chodzi o duży upływ krwi :) Czy jest wi-fi to nie wiem, bo ja korzystałam z mojego internetu w telefonie, ale wiem, że są nad łóżkami łącza do internetu, takie na kabelek... zabka, ja pisałam o tabletkach takich co jest 21 w paczce, bierze się 21 sztuk, a potem robi się przerwę 7 dni i w czasie tej przerwy jest okres, jak chciałam kiedyś sobie przesunąć przed wyjazdem na wczasy, to sobie wyliczyłam, że jak wezmę więcej niż 21 i opóźnię sobie tę 7 dniową przerwę, to mi się okres skończy akurat przed wyjazdem i jak się skończył, to już nie brałam ich więcej. Ale tych tabletek, o których pisze kasiol nie znam, ale chyba wie, co mówi, skoro je brała więc z nią się konsultuj co i jak, bo jak znam życie, to ginekolog nie przychyli się do twojego pomysłu z eksperymentami na żywym organizmie, bo wiesz, potem jakby co, to będzie jego wina tak? a wiadomo, że o zakrzepy łatwiej przy hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana wlasnie boje sie ze przekombinuje z tymi hormonami ale moze jeszcze skonsultuje to z moim ginem i zobacze co on powie bo boje sie ze jak bede tylko plamila to tez mnie nie zoperuja a tego bym chyba nie przezyla.A mozesz mi powiedziec bo to chyba ty kupowalas ten olejek rozany w hiszpani ?gdzie go tam mozna kupic bo znajomi wlasnie jada i prosilam zeby mi kupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Aguska65h ja mam wkladke, mirene do wrzesnia 2015 i dlatego jak poszlam do ginekologa mowiac z potrzebuje przesunac okres bo wyjezdzam a mam wkladke to powiedzial ze cerezzette mozna. ale ty spytaj swojego co o tym sadzi. Kazda z nas daje jakies rady na forum,ale kazdy musi podjac decyzje sam, kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje. moj lekarz stwierdzil,ze nie ma z tym problemu.ty przy wkladce masz lekkie plamienie, ja tak mialam przez niecaly pierwszy rok, a teraz mam juz normalne 5 dniowe okresy. Poza tym, zadzam sie ze zdesperowana68, jezeli to tylko plamienie a nie normalny okres, to po prostu nie mow ze masz tu jest opis http://www.i-apteka.pl/product-pol-7246-CERAZETTE-x-28-tabletek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.Zalatwilam te tabletki cerazette 2 opakoania po 28 szt.Wypisal mi je rodzinny,nic sie nie pytalam co do ich zazywania,bo wedy moglby mi tez odmowic,a ja kierowalam sie tym ze stosuje antykoncepcje.Na ulotce pisze o przeciwwskazaniu do przyjmowania gdy choruje sie na (zakrzepice zyl)jesli to zylaki to ja ich nie mam,ale mam popekane naczynka krwionosne na nogach i nie wiem czy to nie jest przeciwwskazaniem,a juz napewno do zabiegu,bo piszesz,ze mam brac do konca samego terminu.A i nie wiem czy tam na miejscu tez brac,az wyjde ze szpitala i dopiero odstawic?Rozumiem,ze ty bralas je i nie ma ryzyka w czasie operacji co do zakrzepu?Pomyslalam sobie,ze mozna by je brac do dwoch tyg przed operacja i dostala bym ten cholerny okres,ale czy to tak dziala i czy trwa 5 dni,bo tak zawsze mam.To bylo by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Jeszcze jedno pytanie.Czy nalezy je przyjmowac rowniez co do wlasciwej godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h olejek kupowałam w aptece :) \zabka ja bym tak zrobiła, brałabym do 10 dni przed operacją, potem przestała, dostałabym okres, skończyłby się akurat przed i luz, no ale ja się znam na tabletkach takich 21-dniowych, a te na 28 dni to nie mam pojęcia, to juz niech Ci kasiol2013 radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68.Tak bym wolala,bo boje sie nie przewidzianych sytuacji.Porzadzilam sie sama,a powinien zdecydowac gin i badania.Kazdy ma inny organizm i to co dziala u jednego,to u drugiego nie.Ale czekam,co mi odpisze kasiol2013.Pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol2013 ja tez mam mirene ale dopiero pol roku i do tej pory mialam w miare regularnie te plamienia a teraz zaczelam plamic 15 dni po ostatnim plamieniu i troche bardziej niz ostatnio.A ty przesuwalas okres faktycznie na wyjazd czy na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol tak myslalam zeby wrazie co nic nie mowic ale jak. I beda cewnik zakladac i zauwaza to bedzie kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013.Co myslisz,o tym,aby brac do czasu na dwa tyg przed operacja? Potem reszta juz by sie ulozyla.Chyba,ze po tej antykoncepcji miala bym okres jakis dlugi i to by mnie pograzylo.Odpisz prosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68 Jaki olejek kupowalas w aptece?Czy ten rozany? W aptece w Lecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 75j
zabka681968 ja w maju miałam operację gin. i przed operacją brałam tab. anty aby mi okres nie wypadł wtedy kiedy miała być operacja. Tabletki odstawiłam na 2 tygodnie przed planowaną operacją (w połowie opakowania) po paru dniach dostałam okres i akurat przed operacją mi się skończył. Takie rozwiązanie z zastosowaniem anty na przesunięcie miesiączki zaproponował mi mój gin. kochane dzisiaj była na usg piersi i z jego wynikiem oraz ze skierowaniem i zaświadczeniem od ortopedy i neurologa wyruszam jutro rano do łęcznej na konsultację. Stres na maxa. Przygodę pt. "nowy zgrabny biust" czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zalamana75jTak chyba zrobie,bo nie chce ryzykowac i brac do konca.Ostatnia operacje miala 20 lat temu,a teraz mam 45 lat i tak naprawde nie znam swojego organizmu i ukrytych w nim slabosci.Boje sie tych zatorow,a mam synka do wychowania.Dziewczyny nie zrozumcie mnie zle,ze chisteryzuje,poprostu wszystko rozwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka tak zrób, jak mówisz, bierz te tabletki i 10 dni przed operacją przestań, wtedy dostaniesz okres i zdąży się skończyć do operacji, mam nadzieję :) Olejek różany kupowałam w aptece w Hiszapnii, pytała o to Aguśka65h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h, plamienie to nie krwawienie, nie operują, jak krwawisz, bo operacja jest krwawa i za dużo krwi byś jednorazowo straciła, a co plamienie ma z tym wspólnego? Nawet jak pielęgniarka zobaczy plamienie wkładając cewnik nie sądzę, żeby był problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×