Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość psiarka
witaj 40-stka, fajnie że u ciebie wszystko ok, miło byłoby się spotkać, ja mogę w każdy weekend oprócz 10-11 listopada, dziewczyny: warto jest walczyć o zabieg, zwłaszcza że jest on refundowany tylko niestety trzeba wykazać się ogromną determinacją bo wśród lekarzy są tacy, co nie mają nawet za grosz empatii, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Witam wszystkie dziewczyny : te przed i te po :) . Ja co prawda miałam operację w 2009 roku ,ale pilnie śledzę topik do dziś . Jestem pełna podziwu dla Was ,że tak wspieracie się. Bardzo żałuję , że na to forum trafiłam będąc już po operacji.... Trzymam mocno kciuki i kibicuję wszystkim zdeterminowanym kobietom :) . hexe_asuu Czy w ew. Waszym spotkaniu mogłaby uczestniczyć taka weteranka jak ja ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kasiol2013. Tabletek nie odstawilam,bo balam sie ,ze wyjdzie jeszcze gorzej.Nadal mam plamienia,ale zrobie jak doradzila mi zdesperowana z tamponem.Mam nadzieje,ze nie przyczepia sie do tych tabletek,bo ja sie z tamtad nie rusze i beda musieli zrobic to co mi obiecali(:(cycuszki):-).Przygotowuje sie intensywnie,ale najgorzej z pizamami,bo kupilam tylko jedna z rozpinana gora.Nie wiem jak jest u Ciebie,ale ja obdzwonilam sklepy,obeszlam bazarki i tylko wkladane przez glowe,albo ropinane tylko czesciowo.Nie wiem jak bedzie,ale jakos sobie poradze:-) Co do stresu,chyba go nie mam,przynajmniej tak mi sie wydaje,ale ostatnio mialam rozstroj zoladka i musialam przelozyc zrobienie wynikow i ide dopiero jutro.Mam nadzieje,ze beda dobre,bo na polepszenie ich nie bardzo mam juz czas.Trzymaj za mnie kciuki i mala modlitwa,tez nie zaszkodzi.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_C
Witajcie dziewczyny:-) Piszę dziś już trzeci raz. Coś mi się blokuje i nie mogę wysłać. Hexe, super że pomyślałaś o czymś takim, bardzo chciałabym przyjechac. Proponuję datę 16 listopada. Dziewczyny piszcie czy Wam odpowiada, bo muszę zorganizować sobie przejazd. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny, a szczególnie psiarkę, kasiola2013, 40-stkę, no i oczywiście Ciebie hexe_asuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratkachatka
Witam. kobietki bardzo serdecznie :) na swstepie gratule tym ktore sa juz mocno zdecydowane, jak i tym ktore sa juz po ;) a dla tych ktore wciaz sie wahaja - doradzam warto! moje pytanie brzmi : jak pielegnujecie rany po operacji? jakich kremow , wod lub innych specyfikow uzywacie ? jestem miesiac po operacji i po kapieli ( dokladnym umyciu piersi) spryskuje ja octaniseptem , po wyschnieciu nakladam dermatol w proszku i zaklejam gazikiem... jaki krem polcacie na blizny? contratubex, cepan a moze cos co nie smierdzi cebula?;) buziaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Dziewcznyny, 16 listopada bardzo mi odpowiada. Super by było się spotkać i Was spotkać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt osoby które podnosiły piersi u dr. Muraszko, interesuje mnie cena i efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati El 7 kiedyś miała operacje u dr.Muraszko bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 schowaj sznurek,zeby podczas cewnikowania nikt nie zobaczyl ja tez mialm problem z rozinana pizama i znalazlam tylko na allegro, co prawda w rozowym kolorku wygladalam jak swinka,ale jakos sie to przezylo,a poza tym, ja operacje mialam w lipcu i pomijajac dzien po operacji to kolejne dni mialam dol od pizamy a na gore zakladalam koszulke na ramiaczkach. trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze. gratkachatka ja mialam contratubex i linomag,a teraz po wygojeniu uzywam dermatixu na blizny, kolor sie nie zmienia,ale w koncu sie wygladzily i nie sa juz takie twarde i odstajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kasiol2013. Tak wiem.Zdesperowana tez mi to poradzila:-) .Pizamy jak juz sie trafily,to byly babcine,ale ja takich nie lubie i po operacji bym je wyrzucila.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaPa
Ej, powiedzcie mi, czy waga może przeszkodzić w dostaniu refundacji? Nie to, że jestem jakoś masakrycznie gruba czy coś. Ważę 70 kg, noszę rozmiar 40-42 i ciągle mam w głowie myśl, że jestem za gruba i nie zrobią mi na NFZ ;/ aż nie mam przez to ochoty zacząć po lekarzach chodzić zbierać dokumentów :c teraz się biorę za siebie, więc raczej moja operacja to odległa przyszłość ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-stka Super, że się odzywasz!! :) mmagda134 Przychodź jak najbardziej, im nas więcej tym weselej, poza tym fajnie będzie wymienić się doświadczeniami;) nowa_C Wpadaj na spotkanko!:) Info poniżej;) gratkachatka Ja miałam używać Linomagu, dopóki nie odpadną mi wszystkie strupy. Potem odczekać tydzień i coś na blizny. Ja używam DermaBlizn. Jak dla mnie super;) RudaPa Sądzę, że przy takiej rozmiarówce nie powinnaś mieć problemów. Tylko stwierdzona kliniczna otyłość mogłaby być przeciwwskazaniem do zabiegu, ze względów bezpieczeństwa przy usypianiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie Biuściastych! 16 listopada, godz. 14:30, BB Butik Bielizny, Al. Niepodległości 153/155 (niedaleko Metra Pole Mokotowskie). Zapraszam WSZYSTKIE dziewczyny z forum;) Dajcie znać, które będą na 100%, żebym przygotowała odpowiednio duży poczęstunek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
hexe_asuu. Super,ze organizujesz takie spotkanie:-) Ja niestety na nim nie moge byc,bo jestem na kilka dni przed i w listopadzie,bede w trakcie jeszcze regeneracji.Ale moze jak bedzie kontynlacja takich spotkan,to czemu nie:-) Życze udaego spotkania i fajnej atmosfery w gronie jak najliczniejszym!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
hexe, ja będę na pewno, jeśli mnie wydarzy się nic strasznego nieprzewidzianego.:-) Napisz, co mogę zrobić, żeby wesprzeć Cię w przygotowaniach poczęstunku?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_C
Hexe Bilety zakupione, tak więc będę na spotkanku:-) Przyłączam się do pytania cycastej Małgosi. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Xexe, niestety nie będę mogła, ale już teraz życzę fajnego spotkania. Ja się czuję już ogólnie dobrze, nie sprawia mi trudności poruszanie się, wychodzenie do sklepu itd. Natomiast robię tylko proste czynności domowe, np. nie zabieram się za podłogi. Pod lewą piersią mi się sączy, w poniedziałek miałam usuwane szwy, ale w tym miejscu jeszcze mi lekarka zostawiła. Powiedziała, że mam łądnie zrobione piersi i zawołała drugiego lekarza, żeby zobaczył jak wyglądają. Wczoraj natomiast byłam dobrać stanik u prywatnego plastyka i bardzo nieprzyjemna wizyta. Poczwszy od tego, że tak mało delikatnbie to żaden lekarz nie zdejmował mi opatrunków. Zaraz potem zapytał, dlaczego mam takie duże piersi, skoro miałam zmniejszane. i powiedział, że one już takie zostaną i nie zmniejszą się. Z ciekawostek Z bra mam rozmiar 80 C i wydaje mi się nieco luźny pod biustem, a wczoraj kupiłam ten pofamu 85 CD. Zostało mi w cholerę bactigrasu, nie wiem, czy dalej przykładać go tam, gdzie już mam zdjęte szwy i zasuszone, czy tylko tam, gdzie się sączy. Doradźcie, jak Wy robiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmagda134
Xexe Dziękuję za zaproszenie. Będę na 100%. Przyłączam się do pytania moich poprzedniczek. Jak mogę pomóc w przygotowaniach poczęstunku ? :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane! Przynieście tylko dobre humory i chęć do dyskusji;) Najważniejsze, że będziecie;) A ja jestem Ciasteczkowa Lady, więc dam radę;) Właścicielka Butiku też pomoże;) Już się nie mogę doczekać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68. Kazdy ma widocznie inne spojzenie na nie swoje wykonanie. Piszesz,ze kupilas sobie gorset z pofam,a masz tez z Z Bra.To napisz czy one nie zaleznie od firmy sa dobre?Czy jednak ten Z Bra jest duzo lepszy,bo ogladalam z pofamu i guma pod biustem wydawala mi sie troche malo sciagnieta.Szybkiego powrotu do formy:-) A jeszcze jedno! Jaki mialas rozm przed?Ze lekarz stwierdzil,iz sa duze.Ty bylas z toffik i ona z tego co pisala to ma male,rozm taki jak ja bym tez chciala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka9617
mam 17 lat i rozmiar miski D. Niby nie duży, ale piersi cały czas mi rosną... Od paru dni odczuwam koszmarny ból pleców... Nie mogę się na niczym skupić, nie mogę usiedzieć na lekcji... Płakać mi się chcę :( Jestem wysoka, ale strasznie chuda ... Błagam doradźcie mi coś, ja nie chcę cały czas się męczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
agatka9617. Ja nie jestem specjalistka,ale wydaje mi sie,ze przesadzasz,bo ja w Twoim wieku tez mialam rozm D i to jest moim zdaniem idealny biust!!! Podkreslasz,ze jestes wysoka,to juz wogole nie stanowi problemu.Musisz udac sie do dobrego sklepu z bielizna i dobrac bardzo dobry stanik,a wtedy mysle ,ze problem sam sie rozwiaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka9617
Należe do osób wstydliwych i lubię nosić luźne ciuchy gdzie nie widać jakiej wielkości jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
agatka9617. Ja Cie rozumiem,ze nie lubisz eksponowac biustem ktory jest wiekszy niz u twoich kolezanek.Ale sproboj z tym sklepem i zobaczysz,ze bedzie Ok,bo biustonosze z dobrej firmy optycznie piersi pomniejszaja.A jestes jeszcze mlodziutka i nie dokonca przekonana do swojego,moim zdaniem super wygladu i zalet kobiecosci,bo to naprawde nie jest duzy biust,szczegolnie jesli jestes wysoka.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68. Pisze do Ciebie z zapytaniem,ale mam wrazenie,ze nie masz ochoty mi odpisywac,bo wczesniej tez pisalam i nie otrzymywalam od Ciebie odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Gosia68, Nie stosowałam bactigrasu, jak mi się już przestało sączyć. Jeszcze chwilę wcześniej mnie trochę uczulił, więc trzeba uważać. Z tego, co pamiętam, Arlecin też dostała mega uczulenia na bactigras, więc chyba lepiej przestać, jeśli nie ma absolutnej potrzeby. Fajnie, że już się lepiej czujesz.; Z każdym dniem będziesz w coraz lepszej formie. Ja już zapomniałam, że kiedyś miałam operację (2 miesiące PO:-). Przypomina mi o tym tylko niespożyta ilość energii. Dziewczyny, to była najlepsza decyzja w moim życiu - śmieję się, że tamte cycki ciągnęły mnie do ziemie (psychicznie i fizycznie) jak dwa kamienie u szyi. Naprawdę coś w tym jest. Teraz żyje mi się zupełnie inaczej. I wreszcie nie mam tego kompleksu, ale to już szczegół, bo najważniejsze jest to, że nie boli kręgosłup.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Małgosiu, dziękuję za radę i wsparcie. W poniedziałek idę wyciągnąć kolejne szwy, to dopytam już porządnie o pielęgnację. Tyle tylko, że w poradni, do której chodzę generalnie preferują wysuszanie ran, a nie nawilżanie (o ile mogę tak napisać). Na razie przemywam piersi octeniseptem, staram się co najmniej godzinę je "wietrzyć". Na dole mam jeszcze mozno opuchnięte i twarde. Mam takie samo zdanie jak Zdesperowana - uważam, że są za duże, chciałam mniejsze, a wyszło, jak wyszło i tym jestem rozczarowana bardzo. Z drugiej strony, gdy przykładam stanik pooperacyjny do tego starego, to różnica jest kolosalna. No i przymierzam co najmniej raz dziennie stare bluzki - po prostu wiszą na mnie. W poniedziałek wybieram się na zakupy, bo nie mam w czym chodzić:-) W tym tygodniu pokusiłam się o przymiarkę w sklepie - z rozmiaru 46 zeszłam do 40. Zakładam, że w zalezności od rozmiarówki będę miała 40/42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Zabka,, przejrzałam kilka stron wstecz i nie znalazłam żadnego pytania do mnie, ale może nie zauważyłam. A co chcesz konkretnie wiedzieć? Bo jesli chodzi o staniki to tak wygląda z mojej perspektywy: Z bra - ładnie i ścisle trzyma, łatwo się zapina, piersi mają ładny kształt. Pofam - jest bardziej gorsetowy, wydaje mi się lepszy na dni bezpośrednio po operacji. Na początku był bardzo opięty, teraz wydaje mi się luźny. Trudniej się go zapina, bo zapięcie jest dłuższe. Najbardziej nietrafione są ramiączka - rzepy są sztywne i sterczą brzydko pod bluzką, czy sweterkiem, więc chodzę w nim tylko w domu. Może to kwestia tego, że jestm dość niska i po prostu ramiączką są zbyt długie w stosunku do mojej budowy, praktycznie ramiączką w ogóle nie trzymają mi biustu i przymierzam się do skrócenia ich, może wtedy będzie lepiej. Natomiast w tym biustonoszu mam bardziej zebrane piersi do przodu. Tak naprawdę przydałby się trzeci stanik:-) To oczywiście moje subiektywne uwagi. O ile w Z bra będę mogła jeszcze pochodzić, czy używać go do fitnesu, to pofam jest typowo pooperacyjny. Zabka, kiedy masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia68, to znaczy że twoje piersi są sporo mniejsze niż moje, bo ja o rozmiarze 40 nawet nie mam co marzyć :( Przed operacją miałam 44-46, a teraz 42-44 z przewagą 44, bo w 42 często nie mam co marzyć aby się zmieścić, więc ja ubrań nie musiałam wymieniać wcale. Małgosiu cycasta kochana, odzywaj się czasem proszę, ja do Ciebie nie dzwonię, bo wiem, że masz kłopoty z zasięgiem, czekam aż będziesz na spacerze i do mnie zadzwonisz, tak jak umawiałyśmy się :) Mam nadzieję, że Twoja wizyta w Lublinie jest aktualna? :) Ja niestety raczej do W-wy 16 nie przyjadę, bo tydzień wcześniej będę kilka dni w Krakowie, to dla mnie jak wiesz za dużo, dwa weekendy pod rząd wyjeżdżać z domu, nie mam kiedy odpocząć i potem do tyłu chodzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×