Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dzięki zdesperowana za odpowiedz mam nadzieje że zagoi się szybko no i nie mogę już się doczekać kiedy się w końcu kimne na boku bo już nie zdzierże dłużej tego spania na plecach, powoli już zaczynam układać się lekko na boku ale tak marzy mi się zwinąć w kulkę i spać.Kama69 ja przed operacją całymi dniami piekłam , gotowałam i żarłam czego teraz mam efekt wielki wystający bembol który wcześniej przesłaniały duże bimbały a teraz nie ma już co go przysłonić no ale coś za coś pocieszam się że brzuch można zrzucić a cycków bez operacji nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia. Ulubionym daniem mojego syna jest pizza na telefon, wiec ubolewać nie będzie, ze mama po zabiegu nie gotuje :) Kasiol Szkoda, ze mamy daleko do siebie, dziś obdzieliłam bigosem pół rodziny, to i Ty tez byś się załapała :) Aguska Apropos bembola wystającego to co prawda swojego bigosu nie jadłam, ale opitoliłam dziś pięterko ptasiego mleczka śmietankowego :( i to na tyle, jeśli chodzi o mocne postanowienia poprawy. Zajadłam sobie stresa na słodko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Dziewczyny jaką maść polecacie na blizny po redukcji? Lekarz wymienił mi cepan, contratubex oraz plastry silikonowe. Będę wdzięczna za wasze rady oraz doświadczenie w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka80kl bardzo się cieszę;) do zobaczenia:) jutro robię dla Nas ciasteczka;) Kama69 Jak pomaga Ci pisanie, to My tu zawsze jesteśmy, posłuchamy i pomożemy;) Aguska65h Tak, tak z brzuchem to prawda;) Ja jak tylko dostałam pozwolenia na brzuszki zaczęłam ćwiczyć, bo codziennie rano zaraz po obejrzeniu nowych piersi, zastanawiałam się jakim cudem urosło mi jeszcze coś niżej, teraz na szczęście piersi są zdecydowanie większe od brzucha:D kajda75 Będę mało popularna, ale na mnie świetnie działa Dermabliz silikon. Tubka kosztuje nieco ponad 30zl, starcza mi na miesiąc. Smarowałam od razu jak strupki odpadły i po 2-3 miesiącach smarowania mam bardzo jasne blizny. Stosowałam wcześniej na inne rany contratubex to zapach sprawiał, że mi oczy łzawiły, a efekt niestety zerowy po pół roku stosowania. Wszystko też zależy od osoby, jednym dana maść pasuje świetnie, a na innych nie działa wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu 40-stka dziewczyny, na nie do końca zagojone rady polecam atrauman ag, to jest taka siateczka ze srebrem, na mnie działało rewelacyjnie, pięknie zagoiły mi sie szwy, które się rozeszły. Ja byłam bardzo zadowolona, lekarz też pochwalił mnie za takie działanie, także polecam. Ciągle czynię starania, żeby udało mi się dotrzeć na spotkanie, mam nadzieje, że tak będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kazda wskazowka jest dla mnie cenna,bo bactigras wydaje mi sie troche opozniony w gojeniu,a gorset pooperacyjny tez ma domieszki srebra(z pofam)Od jutra zastosuje Atrauman Ag i zobacze jak bedzie sie po nim goic.Czytalam,o nim i ma szerokie zastosowanie w ranach.Dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Dziewczyny, witajcie. Dawno mnie nie było, mam trochę kłopotów. Monia z wieczną depresją, jeśli jeszcze tu zaglądasz, to chciałam Cię przeprosić. Rozsierdziły mnie przytyki pod adresem zdesperowanej, która tak wielu z nas (w tym mnie) bardzo pomogła, ma olbrzymią wiedzę o sprawach "okołołęcznowych" i operacyjnych i zawsze radzi rozsądnie i z dobrego serca. Zdenerwowało mnie, że poczuła się niepotrzebna na forum. Ale zareagowałam za ostro i bardzo Cię za to przepraszam. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz i wrócisz na forum. Jestem bardzo ciekawa, jak Twoja konsultacja w Łęcznej, z tego, co pamiętam, ma być już za kilka dni? Żabka, chciałam Cię pocieszyć, że mi się też długo goiło i babrało, plastry ze srebrem trochę pomogły, ale bardziej chyba częste mycie szarym mydłem (lub białym jeleniem), dużo wietrzenia, a najbardziej chyba po prostu czas. Oczywiście trzeba pokazać lekarzowi. U mnie trwało chyba z 6 tygodni, zanim już wszystko kompletnie przestało się sączyć. Któraś z dziewczyn pytała o jazdę na rowerze. Ja jeździłam po 4 albo 5 tygodniach, ale bardzo ostrożnie, tylko na ścieżce i niedaleko. I zsiadałam przed każdym krawężnikiem, czułam każdy wybój. Po 2 miesiącach to już śmigałam jak szatan:-) Hexe_asu, mam nadzieję, że nic się do jutra nie wydarzy i że będę mogła przyjść na spotkanie. Co do wielkiego brzucha, mój również się jakoś strasznie rozrósł po operacji;-) I to nie tylko optycznie, ale wagowo również. Jednym słowem przytyłam około 2 kilo, chociaż mniej jem i więcej się ruszam. Może to jakieś zaburzenia hormonalne, bo też każdy okres zaczął mi się spóźniać o tydzień. Też tak miałyście, dziewczyny? Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycasta Małgosia Mam nadzieję, że się jutro widzimy;) Mam wrażenie, że tycie po operacji to standard, co do reszty wypowiadać się nie mogę, bo musiałam hormony odstawić, więc z okresem to przygód miałam i tak co niemiara. Ale jak zaczęłam normalnie ćwiczyć to i waga zaczęła spadać, powoli ale zawsze po troszeczku w dół;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kama69 jak samopoczucie?kiedy dokladnie masz operacje? cycasta Małgosia jak mi sie zaczal okres spozniac to w ciazy bylam :P - moze nam sie forum powiekszy :D zartuje, znow zabieram sie za diete,szkoda tylko ze jak o tym pisze to wcinam papryczki z feta,zamiast ruszyc tylek i spalic troche kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Kasiol, Nie, na szczęście nie jestem w ciąży;-) Mam tak od operacji, czyli już trzy miesiące. Może to jakieś zaburzenia hormonalne od wycięcia takiej ilości tkanki hormonalnej? Hexe. dzięki:-) Mam nadzieję, że jutro zdradzisz mi, jakie to ćwiczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol2013 Moje dzisiejsze samopoczucie jest nijakie takie, chyba mam ucieczkę w sen, bo cały dzień przysypiam. A operacje mam w poniedziałek po południu, o 16 mam być w klinice. Inaczej niż wy wszystkie, ale prywatnie to właśnie tak wygląda. Jak byłam na ostatniej konsultacji to właśnie mieli zaczynać kogoś operować zaraz , a było około 17-tej. Chyba mam kiepski dzień bo mi się nawet nie chce o tym myśleć. Jeszcze sie wczoraj jak głupia naoglądałam jakichś bzdur o nieudanych operacjach plastycznych na tvn style, od razu na wstępie pokazali babkę po spiep,...m zabiegu redukcji biustu i mi się tak :( zrobiło. A tak w ogóle to mnie mąż dziś wkurzył i pewnie dlatego taka jakaś jestem niedokołysana. Faceci są beznadziejni :) Za to bedę miała zaj...e cycki , no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Kama 69 co to był za program na tvn style ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie tytułu, chyba po prostu "Nieudane operacje plastyczne". Wczoraj było o 22:30. Babce obumarła brodawka i otoczka po zabiegu, jakoś to się tam nazywało fachowo i wyglądało okrutnie, że tak powiem. Potem jej poprawiali. Obrzydlistwo. chyba nie powinnam tego oglądać na 3 dni przed zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam ten program, rzeczywiście jest spierdzielili, ale za to po poprawce miała takie, jak ja bym chciała mieć :) To był chyba program Klinika ostatniej szansy, czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Kama69 Ja jestem trzy tygodnie po operacji. Też się bałam bardzo i rozumiem Cię doskonale, ja nawet serialu Lekarze nie oglądałam przed operacją. Jednak ktoś mi powiedział, że przy takiej operacji tym bardziej prywatnie, lekarze nie mogą sobie pozwolić na "spartolenie " sprawy tu chodzi o ich reklamę, renomę za dużo mają do stracenia. Mi to bardzo pomogło. Najważniejsze, że masz sprawdzonego chirurga chodzi o opinie czy znajomych,którzy mieli tam zabiegi ja w ten sposób właśnie i tym kierowałam swój wybór. :) Główka do góry będzie dobrze pomyśl jak będziesz wspaniale czuła się po względem zdrowia, samopoczucia, wyglądu itd :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajda75
Zdesperowana68 Ten program na pewno był na tvn style ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajda. Lepiej mi jak ktoś coś napisze na uspokojenie :). A program sprawdziłam i sorry, to leci nie na style , tylko na TLC. W niedziele o 23, albo w czwartki o 22:30. Ale nie polecam bo tam straszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko spakowane:D Szykuje się na spotkanko;) Jak któraś się jeszcze zdecyduje dołączyć to jak najbardziej zapraszam!;) Do zobaczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajda75
Kama69 będę czekać na Twoje już po ;) jak tylko dojdziesz do siebie i będziesz miała możliwość to skrobnij trochę słów :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajda75
Zdesperowana68 dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny:-) Jeszcze raz... Udanego spotkania i dobrej zabawy u hexe_asuu!!!:-) kama69.Uszy do gory!!!Wszystko bedzie dobrze i...WYMARZONEGO małego BIUSCIKU:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Życzę wszystkim miłego spotkania. :) Tez bym chętnie pojechała, ale trochę za daleko. I wyszukałabym sobie jakiś fajny biustonosz. Tyle, ze w chwili obecnej to sama nie wiem jaki. Kupowanie czegokolwiek byłoby bez sensu :) Opowiedzcie później jak było. A jeśli chodzi o staniki to właśnie skojarzyłam, lekarz ma mi przygotować stanik pooperacyjny. I z tego co wiem od Was nosi sie go na okrągło. Miałyście tylko jeden? Czy jeszcze drugi na zmianę? Przecież to prac trzeba i co wtedy? W zasadzie mi takich staników nie potrzeba, bo nie nosze sportowych. Jak rozwiązałyście ten problem? 1 czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Kama69, a mam 2, które używam zamiennie: Z bra + pofam. Oraz nie używany trzeci, bo kupiłam przed operacją i okazał się za duży pod biustem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Dziewczyny, udanego spotkania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kama69 Ja mam tylko jeden gorset z pofam,ale kupilam w "Tesko"takie dwa staniki w jednym opakowaniu w rodzaju ucietej gory podkoszulka i uzywam ich na czas wyprania i wysuszenia na kaloryferze.Jednak zamierzam kupic sobie z Z-Bra,bo on ksztaltuje piersi,a z pofam jest plaski,poprostu tylko na czas po operacji tych pierwszych tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Tak mi się od razu wydało, że muszę kupić więcej niż 1. A ten z bra to jaki? Mogłybyście jakiegoś linka mi dać? Jeśli to nie problem. Bo oglądam staniki z bra i nie mam pojęcia czego szukać. :) Spotkanie trwa? Nikt nic nie pisze. Zozhulały sie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Ja mam takihttp://www.artimed.com.pl/biustonosze-po-plastyce-piersi/. Bardzo go sobie chwalę. Jest drogi, ale będę go miała do sportów. Dziś w aptece kupowałam maść na blizny, a przede mną kupowała babka, która mówiła, że pół roku smarowała się 3x dziennie cepanem i prawie nie widać blizn. Kama, kiedy masz dokłądnie operację? Trzymam kciuki, żebyś była zadowolona z rezulatatu i miała taki rozmiar, o jaki marzysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia68 gdzie go kupiłaś i ile kosztował? bo fajny jest, podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich. Zabieg mam pojutrze wiec czas najwyższy popytać o konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×