Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Monia, z całym szacunkiem ale z wykształcenia jestem mgr kosmetologii i na prawdę nie doradzaj nikomu żeby sam sobie kładł kwasy...Ty jesteś odważna babeczka ale ktoś może na tym mocno ucierpieć!! mi zawsze nakłada koleżanka, sama bym się bała, chyba że są w żelu ale to i tak zawsze może coś nie chcący spłynąć do oka itd a mikro też sobie sama robisz?? ale jak to na stojąco czy przy lusterku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia źle mnie chyba zrozumiałaś, ja broń boże nie proponował GOGUSI żeby sama sobie robiła. Chyba nic tam takiego nie pisze? Chodziło mi o to, że kwasy pomagają bo od lat je robie. Oczywiscie że to zbyt duze ryzyko, dlatego napisałam, że sie tego nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Monia źle sie dzisiaj czuje chyba przez to wiosenne przesilenie i mam problem z koncentracją...kwasów w domu samemu nie wolno ;) a reszte to ja tez sobie sama robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia taki dzisiaj dzień, nic sie nie stało. Słowo pisane zawsze niesie ryzyko nie zrozumienia bo co innego jak rozmawiasz, widzisz twarz, mimike i słyszysz ton głosu. :) Mikro robie sama przy lusterku. Wiadomo, ze lepiej jak sie leży, ale jak sie chce zaoszczędzić to mozna sobie poradzic. Kwasy od kilku lat robie w domu sama sobie, innym bym sie bała. Mam życzliwą koleżankę kosmetyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Właśnie zauważyłam , że piszemy o dwóch różnych olejkach..ja kupuję z róży damasceńskiej a tu powyżej był link i mowa jest o róży rdzawej....chociaż działania obu są porównywalne...może warto kupić oba i zmieszać ;) dubeltowa kumulacja ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagic szczerze przyznam się,że nigdy nie byłam u kosmetyczki :( byłam tak zajęta domem i dziećmi,że totalnie się zaniedbałam.Powoli budzę się do życia i chcę teraz zrobić coś dla siebie.Tylko trudno będzie bo to lata zaniedbań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Nie mam pojęcia, stosuję ten z róży damasceńskiej ..on pachnie cudownie różami...myślę że o tym pisze większość dziewczyn...ale ten z róży rdzawej też wart jest wypróbowania. Zaintrygowałaś mnie tym że kupiłaś kombajn kosmetyczny...możesz napisać jaki i czy jesteś zadowolona..też jestem po 40stce i chciałabym utrzymać młodość jak najdłużej ... Ech ...a tu czas ucieka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tyle napisałyście, a ja z braku czasu nie ogarniam zaległości :) Madziamagic na ceneo patrzyłam ta maść i znalazłam najtaniej http://aptekahit.istore.pl/pl/veraderm-zel-na-blizny-14g.html?partner=1984 a tez może spróbuj dermabliz kosztuje 15zł ponoć dobry jest jak dermatix który tez 100 kosztuje, ja teraz go kupiłam stosuje na bliznę po cesarce zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magaiamagic Kasiol i wszystkie dziewczyny zoperowane w orłowskim, mam do Was dwa takie techniczne pytanka, jak to jest ze zwolnieniem lekarskim, na jaki czas jest wypisywane i czy liczy się od dnia kiedy jest się przyjętym do szpitala, pytam bo mam urlop zaplanowany na pierwszy tydzień lipca a operacje 16czerwca, i jeszcze jedno jak szybko czułyście się na siłach wrócic do pracy bo ja tak po 3 tygodniach bym chciała, napiszcie mi proszę bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnienie dostajesz na miesiąc licząc od dnia przyjęcia, ja miałam 3.02-3.03 i dzisiaj mi mój lekarz rodzinny przedłuzył do 24.03 ze względu na moją ranę,która jeszcze jest nie wygojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o samopoczucie to kwestia indywidualna....ja się czułam świetnie 1.5 tyg po operacji zaczęłam gorączkować i mi się zrobiła duża dziura po prawą piersią, wysięk ropy itd teraz czekam aż mi się to zagoi bo nie mogę dżwigać i chodzić w staniku więc raczej do pracy ciężko by było wrócić, sama zobaczysz jak się będziesz czuła może akurat u Ciebie będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Madziu! (madziamagic) widzisz jak ostatnio mało czasu mam tu zaglądać to na bieżąco nie jestem ;( przykro mi, że masz takie przejścia, no mam nadzieje ze będę się goić jak Monia, bo po cesarce szybciutko doszłam do siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madzik77 ja jestem matka wychowujaca w domu dzieci, wiec zwolnienia nie potzrebowalam,a co do odczuc, to ja juz 2 tyg po operacji nie mialam wiekszych problemow, wiec jak bedziesz sie dobrze goila to 3 tyg wolnego i powrot do pracy wydaje mi sie ze bedzie ok,zalezy tez jaka masz prace-fizyczna czy biurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Dziewczyny, ostatnio tak narzekałyście na obecne rozmiary, że dopadły mnie wątpliwości. W poniedziałek mój termin stawienia się w szpitalu, ale jak piersi zostaną nadal duże, to czy warto kłaść się na stół. Już sama nie wiem. Napiszcie, czy jednak było warto, bo się pogubiłam. Czytając forum myślałam dotychczas, że tak, ale po waszych ostatnich wpisach zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki masz biust, z mojego punktu widzenia (85K przed zabiegiem) to była najlepsza decyzja w moim życiu! a to gadanie i narzekanie, ze nierówne, że za małe, za duże itp. to chyba z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Kama69 W biustonoszu z Dali 80j, ale powiem szczerze, że gubię się w tej rozmiarówce. Tym bardziej, że w mojej okolicy trudno zaszaleć w sklepach z bielizną, a przez internet nie kupuję, bo zraziło mnie kilka nieudanych prób. Mam wątpliwości, bo wcześniej dziewczyny pisały, że super, a tu ostatnio same narzekania. A w związku z tym, że mój termin tuż tuż, to chcę być pewna swojej decyzji. Tylko chyba cykor się załączył i dlatego potrzebuję potwierdzenia z waszej strony, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Tina 40 Mimo tego co przeszłam żałuję ze wcześniej nie zrobiłam tego ! Maiłam 75 H mam 75 D !!! Jestem mega szczęśliwa i nie mogę sie doczekać lata . Przed samą operacją też miałam wątpliwości czy na pewno jest mi to potrzebne , tym bardziej że robiłam prywatnie i kupe kasy musiałam zabulić ,ale było warto . To że troche narzekam że nie równe wyszły to tylko dlatego że tyłek mi odżył i oglądam je obsesyjnie :) :). W porównaniu do tego co nosiłam to nie ma o czym mówić , ale decyzja końcowa zawsze należy do Ciebie . Różnie dziewczyny piszą jedne wolą mieć większe po operacji inne mniejsze , ja jasno określiłam się lekarzowi czego oczekuję i byłam pewna że ma być C z tendencją na D ale w żadnym wypadku nie chciałam B , bałam się że to za mało . Odpowiedział że będzie się starał i wydaje mi się że jest OK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina40 popieram Kaję tez zabuliłam za swój zabieg i tęj wydanej kasy wcale nie żałuję cudownie jest wejść sobie do sklepu i przymierzać staniki i wybrzydzać :) , bo wcześniej musiałam kupować w necie, ponieważ w sklepach rozmiarówki dla mnie nie było (tez nieraz kupując w ciemno traciłam po prostu kasę) cudownie jest kupować ubrania, które w końcu nie są dla mnie za wielkie (kupiłam sobie właśnie skórzaną, dopasowaną kurteczkę, wcześniej nosiłam jakieś namioty, w które mieścił się mój biust) nie boli mnie odcinek piersiowy kręgosłupa, od dnia operacji ani razu nie czułam bólu, który towarzyszył mi przez kilka ostatnich lat, przy wykonywaniu zwykłych codziennych czynności domowych, jak zmywanie naczyń, wieszanie prania czy po prostu stania w miejscu przez kilka minut wyglądam sto razy lepiej niż wcześniej, proporcje ciała poprawiły mi sie niesamowicie, wyglądam o wiele szczuplej i czuje szczęśliwa itd itd wreszcie obcy ludzie nie gapią się na mnie jak na kosmitkę, która składa się z samych cycków, nie musze ich kamuflować, próbować chować, co i tak było niemożliwe i tak naprawdę mam gdzieś to, czy mam miseczkę E czy D, czy moje piersi sa idealnie równe, czy moje blizny są różowe czy czerwone, nawet to, że lekarz będzie mi robił poprawkę pod pachą, bo to nie ma znaczenia po wielu latach męki z tym tragicznym defektem mojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol2013 Kasiu no ja się raczej szybko regeneruje, więc myślę, że wezmą dwa tyg zwolnienia, bo potem mam zaplanowany tydzień urlopu, a jak będzie źle dalej to pójdę najwyżej do rodzinnego po dalsze zwolnienie, będę dobrej myśli, podbudowałaś mnie :) ;* tez mam małego synka ma 14 mcy więc tez szybko musze wskoczyć na obroty, a prace mam biurową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Dzięki dziewczyny. Muszę sobie znaleźć jakieś dodatkowe zajęcie, żeby do poniedziałku nie mieć czasu na rozmyślania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina 40 ja mogę dodać od siebie że bez żadnych wątpliwości było warto .Operacja była od dawna moim marzeniem ale z braku kasy myślałam że nigdy się nie spełni i dzień w którym dostałam termin na operację był jednym z najlepszych w moim życiu .Teraz jestem meeeega zadowolona nawet jeśli moje blizny miały by nie zblednąć w końcu mogę założyć sexi koszulkę nocną i nie mogę doczekać się lata, żeby kupić sobie normalny strój kąpielowy bo do tej pory to jak znalazłam rozmiar to gacie były barchany i jakiś chamski wzór .Nie żałuje tej decyzji ani troszeczkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madzik77 jezeli wszytko bedzie sie dobrze goilo, to raczje powinnas szybko dojc do siebie, dla mnie masakra nie bylo gojenie,ale to jak sie czulam po znieczuleniu, przez ok miesiac gorzej widzialam i ogolnie mialam spowolnione ruchy przez jakies 2 tyg, wolniej wszytko robilam ale czulam sie ok. skoro pracujesz w biurze to nie powinnas miec wiekszych problemow, a jak cos sie bedzie dzialo to tak jak pisezsz zawsze mozesz jeszcze wziasc kilka dni wolnego. pozdrawiam i zycze bezproblemowej operacji i szybkiego gojenia. Tina40 to jest najlepszy pomysl, zajmowac sie ciagle czyms nowym, zeby nie miec czasu na myslenie, ja sprztalam co popadnie i ciagle otaczalam sie ludzmi, szy bko ci to minie :) nie masz sie nad czym zastanawiac, to jedna z moich najlepszych decyzji, zaluje tylko,ze nie zrobilam tego 10 lat wczesniej,ale wtedy nie karmilabym piersia,a bardzo chcialam.wiec jest dobrze jak jest, dzis wiedzac jakie moga byc komplikacje i tak bym znow sie zdecydowala powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Aguśka Ta sexi koszulka nocna to jeden z większych argumentów za :) Ja również z powodu braku kasy nie zdecydowałam się wcześniej. Teraz to już będę grzecznie czekać do poniedziałku. Nie wiem tylko czy zabieg będę miała we wtorek, czy środę lub czwartek, bo przez zmianę terminu muszą mnie gdzieś upchnąć. Mam nadzieję, że będzie to jednak wtorek, bo w szpitalu nie ucieknę od myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina Jak Kama pisała, te narzekania to chyba z nudów :) nie nie żartowałam oczywiście. Ale jest cos w tym racji.......bo dupa odżyła :) To nie tak że żałujemy bo wielokrotnie każda z nas pisała, ze jezeli czegoś załuje to tylko tego że nie zrobila tego wcześniej. Widzisz to tak działa ze jak sie przejdzie jakiś etap to potem natura człowieka taka ze sie doszukuje. Absolutnie sie nie zastanawiaj. Ja tylko dlatego jestem troszke zaskoczona rozmiarem, ze na początku było D, i do tej mysli sie przyzwyczaiłam, a tu sie okazuje ze jednak wychodzi E i musze przestawić myślenie. Ale bezapelacyjnie WARTO!!!!!!!!!! Po stokroć warto było. Dołączam oczywiście do grona szczęśliwych kobiet z mniejszym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×