Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Emilia 78
Kochana ja mam operację prywatnie we Wrocławiu, więc po dwóch dobach wracam do domciu. Dam radę, ale moja niunia wiecznie lgnie na ręce .... i tego się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Gogusiu 78 a ki9edy ty masz mieć zabieg i gdzie?? jaką masz miseczkę - też masz problem z plecami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operację mam w Krakowie 4 kwietnia. Potwornie bolą mnie plecy,cierpną ręce,nie ma szans żebym choć min, utrzymała je w górze itd.Ale poza tym mam przepuklinę międzykręgową i prawie codziennie ból głowy,który czasami jest koszmarny..w tej chwili mam 75L...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Kama69 Pewnie, że chcę.Zwłaszcza, że z tego co pamiętam to tobie sporo zmniejszyli, więc jestem ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina jak chcesz to też mogę ci wysłać, ale ja nie mam z przed operacji tylko już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina sporo, to mało powiedziane byłam kosmitką :) wycięli mi ponad 7 kg mięcha, aż byłam w szoku jak mi lekarz po zabiegu powiedział, zresztą on tez był w szoku, bo nie spodziewał się , że moje cycki mogą aż tyle ważyć staniki przed miałam 85K, teraz 85E zdjęcia Wam wysłałam, ale to sprzed 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 już niedługo Twój dzień ciekawa jestem jak Twoje wrażenia teraz przed i pózniej. a u jakiego lekarza byłaś na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
75 L - a myślałam że to ja mam problem.... będziesz miała chyba pełną amputację brodawki ... ja mam 19 marca i cała się trzęsę ze strachu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Emilia, a gdzie we wro robisz prywatnie? tak z czystej ciekawości pytam, bo już mam to za sobą :) a co do dzieci, to moja 22 miesięczna córcia to od razu zrozumiała, mówimy: " mamusia ma kuku i nie może cię brać na rączki" i naprawdę nie ma żadnego problemu, z tym że ja mam mamę do pomocy- teraz ona przede wszystkim się zajmuje małą. Dziewczynki, dziś byłam w M&S i kupiłam sobie staniczek sportowy 80C! mam taki dobry humorek teraz, jak płaciłam za niego, to z usmiechem od ucha do ucha :) a tak naprawdę to one wydają się jednak duże, a tu proszę :) ten biustonosz jest dużo lepszy i fajniejszy od tego kupionego w Łęcznej i 20 zł tańszy :D dziś może zrobimy zdjęcie, więc może dziś Wam powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też wysyłajcie madziamagic@o2.pl :) Emilia wysłałam Ci zdjęcia. Co do noszenia maluszka na rękach to raczej nie wskazane...mój ma 4,5 roku więc zrozumiał,że mamy nie wolno męczyć przynajmniej tydzień po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka ja też mam biustonosz z M&S 80D zapinany z przodu i jestem z niego mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Aguska ślij :) wszystkie ślijcie bo to fantastyczna motywacja jusoles@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Madzia, to chyba właśnie dzięki Tobie go kupiłam, bo chyba Ty o nim wspomniałaś :) ale zdaje się, że nie wysłałaś mi jeszcze zdjęć :) więc bardzo Cię proszę, uczyń to, niewiasto :) logujsie9@o2.pl ja już dodaję wszystkie @ do wiadomości i jak tylko będę mieć zdjęcia, to Wam wyślę:) Monia, luz blues, oczywiście, że mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak polecałam bo na prawdę świetnie się sprawdza po operacji :) już wysyłam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Madziulka, ale masz śliczne cycuszki! jak dobrze, że jest taka operacja dla takich kobiet jak my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja także mogę prosić fotki? Jestem ciekawa jak biust wygląda przed jak i po operacji... mój adres: gogocw@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
Witam serdecznie wszystkie panie, dawno nie odwiedzałam forum. Jestem już prawie rok po operacji i również moja operacja była w Łęcznej. Ja jestem bardzo zadowolona bo nie muszę już dzwigać tego ciężaru. Mnie operowała dr. Magda i jestem bardzo zadowolona z efektu. Kochane nie martwcie się drobnymi niepowodzeniami i dalej dążcie do celu bo naprawde warto. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Kola, to może Ty mi odpowiesz na pytanie, kto byl pierwszy w Łęcznej i nam o tym powiedział? chciałabym tej osobie po prostu bardzo podziękować, że nie trzymała tej wiedzy dla siebie, tylko się z nami podzieliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Ta nasza kafeteria tak tętni życie że nie nadążam za czytaniem - madziamagik. Super efekt - powiedz z jakiego na jaki rozmiar zostało Ci zmienione i jak długo jesteś po operacji?? Ty w ogóle to taka szczuplutka jesteś. Ja jakbym sobie zrobiła teraz zdjęcie - to ufff :) Operację będzie mi robił jarliński - wysyłał mnie na NFZ - byłam nawet na rozmowach - ale przeraził mnie ogrom procedur i czas oczekiwania. A ja chcę być już piękna latem :) Tankini w rozmiarze 75 D sobie kupiłam :) Pytanie tylko czy taki właśnie efekt końcowy będzie bo tak mnie lekarz przekonywał :) Mam nadzieję że córka zrozumie żeby nie chodzić po mamie :) Świetnie się z Wami wymienia poglądy serio !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Emilia, w Łęcznej konsultacja może być i na drugi dzień, na operację czeka się miesiąc...jeśli masz wskazania, to naprawdę nie warto wydawać pieniędzy, moim zdaniem , of course :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
A ja się tak już psychicznie nastawiłam, że odpuszczam i idę na żywioł za dwa tygodnie. Kajka wyślij swój biust ?? Dawno miałaś robiony ?? Z jakiej na jaką miseczkę ( a pisałaś że 80 C) - a jaki miałaś ?? Ja się zakwalifikowałam na NFZ, ale Wrocław twierdzi że to kwestia roku do dwóch lat czekania. Ja już swoje się wyczekałam - wykarmiłam dzieciaki i czas zacząć działać coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Ja też najpierw uderzałam w szpitalu kolejowym, ale mąż mnie zmobilizował, żebym zajrzała tutaj i dzięki dziewczynom dowiedziałam się o Łęcznej. Operację miałam 18 lutego. Zmniejszyli mi z miseczki I/J na C/D. Jestem mega zadowolona i szczęśliwa, no i bogatsza o 12 tysi :) zdjęcia powysyłam, jak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Emilia, chyba nie mam Twojego @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, ja szczuplutka? no proszę Cię... miałam 75GG/H teraz mam 75E/F w obwodzie miałam 104cm teraz 98cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina wysłałam ci fotosy .Gogusia tobie chyba już wysyłałam ?bo się pogubiłam komu już świeciłam cyckami a komu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny których cycuchów jeszcze nie widziałam z chęcią pooglądam ślijcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×