Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

część dziewczyny Właśnie wróciłam z Łęcznej mam zabieg 14.05 udało się.Więc chyba dolacze do was. Ledwo co udało mi się dojechać mam jeszcze zap oskrzeli a jest ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aga mam nadzieję że szybko czas minie i też się pochwale moimi.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda że szybko w końcu w gdańsku miałam termin na listopad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie dziewczynki,wiem skąd moje dylematy i wątpliwości...kiedy oglądam Wasze fotki widzę,że faktycznie te olbrzymie biusty nie pasowały do Waszych szczupłych figur ale ja...ważę 78kg przy wzroście 167cm,duża nadwaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziamagik - to ty chciałaś taką niewielką redukcję ?? Czy tak wyszło ?? ja mam 70 H i nie chcicałabym miski F, niczego powyżej D a najlepiej C. Dlatego mnie to dziwi. Kształt jest piękny, ale na zdjęciu widać że są większe dlatego zapytałam. Kajtka ja też właśnie celowałam w Kolejowy szpital - ja zrobiłam oczy że czeka się do dwóch lat to mi odpowiedziano że i tak szybko, bo w Polanicy Zdroju czeka się 8 lat .... :-/ A gdzie ja tam do Łęcznej - to chyba Lubelskie ?? Ja z dolnego Śląska - daleko. Zresztą jeśli nie podejdę teraz w marcu to nie będę mieć kiedy - a to komunie a to wesela. Życie zorganizowane - jak u wszystkich :) Mój mail: alimes@interia.pl, jeśli ktoś ma jeszcze ochotę - Kajtka, Aga 65H :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Ten gość u góry to ja Emilia 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Gogusia, ja ważę 76kg (1,2 kg niej po operacji) przy takim samym wzroście i wierz mi, nowe piersi idealnie do mnie pasują, i koniec i kropka! plus mam pociążową oponkę, ale wciągam! :) zobaczysz, jakie to szczęście mieć małe piersi, wchodzić do pierwszego lepszego sklepu a tam neispodzianka: jest stanik dla ciebie! :) ej, i taka nadwaga nie jest mała, ale też nie jest taka duża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Kurcze dziewczyny - ktoś tu wcześniej pisał, że po operacji schudł 5 kg (trochę piersi a troche sama operacja i oslabienie zrobily swoje) i też tak się nastawiłam że zrzucę 5 kilochów - a wy mi tu w dekagramach liczycie ubytki wagi. .... Ja mam 69 kg w porywach +/- 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam mniej o połowę, powiedział,że w trakcie operacji uformuje je tak żeby miały ładny kształt, no cóż myślałam,że będą mniejsze ale szczerze mówiąc uważam,że teraz są idealnie dobrane do mojej sylwetki a ubyło ich faktycznie połowę. a rozmiarem miseczki się nie kieruj bo tak naprawdę ważne ile kg mniej i ile cm w obwodzie. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, nie nastawiaj się,że schudniesz 5kg albo że się obudzisz z miseczką C bo ja też byłam pewna,że mam D a się okazało w sklepie z bielizną że E/F poczytaj wcześniejsze posty czasami dziewczyny po operacji mają dużą redukcję a stary biustonosz pasuje. To samo z ubytkiem wagi po operacji, zależy co wycinają, gruczoły, tłuszcz...ważne żebyś z efektu była zadowolona a na pewno będziesz, gwarantuję bo pozbyć się takiego balastu to sama radość, przynajmniej dla mnie. Poza tym teraz latam bez stanika i nic mi do pasa nie wisi, uczucie bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
madzia - ile jesteś już po zabiegu?? Kiedy zaczęłaś być na takim delikatnym chodzie, a kiedy na pelnych obrotach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc :) ja na chodzie to byłam od razu, po tygodniu mi się rozeszły szwy pod piersią i miałam ranę dosyć dużą, brałam antybiotyk 10 dni i teraz już wszystko się goi ładnie. Niestety dźwigać nie mogę itd także na pełnych obrotach jeszcze nie jestem ale myślę,że za jakieś 2 tyg już wrócę do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie odbyłam rozmowę telefoniczną z sympatycznym panem doktorem w Łęcznej iiiiiiii wyznaczył mi termin wizyty w poradni chirurgicznej na 14.04, po czy od razu zostanę skierowana na oddział i operację będę miała 15 lub 16.04 :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekaaee
hej mnie się zaczyna goić to co się rozlazło ...widzę różnice ale wyłażą mi nici już chyba ze 4 wycięłam przez te dziurę wyłażą na wierzch ... jeszcze z sutków mi cos cieknie... dziewczyny do jakiego momentu po przeszczepie przykładaliście bactigras???? ja ma ciagle wrazenie ze jednak jedna piers jes mniejsza i inaczej skrojona;) Zonna jak ja się ciesze ze masz już terminek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Akinom, jak Ci się to udało? jestem totalnie szoknięta :) przypomnij, proszę skąd jesteś i jaki masz rozmiar teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki "po"!!! Mam pytanie...czy Wasze piersi także zaczynały się już pod pachami? Ja mam wrażenie ,że moje są już na plecach :D możliwe jest,że po operacji to się zmieni i będą na swoim miejscu? Obrzydliwie to wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka, jestem z zachodniej wielkopolski, do Łęcznej mam 600km. Mój rozmiar to 65h. Sama jestem jeszcze w lekkim szoku. Teraz muszę "tylko" zdobyć opinię od ortopedy lub neurologa, zrobić usg piersi i badanie krwi. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom- gratulacje :) gogusia - tak, mój biust zaczynał sie "na plecach" dlatego blizny kończą się teraz głęboko pod pachami, myslę, że to kwestia rozmiaru, wagi itd, a ja szczuplutka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dzis juz moge spokojnie napisać, bo troche odpoczęłam po wczorajszych wojażach po Łęcznej. Trudno mi było z zapaleniem oskrzeli jechać po 230 km w jedną i druga stronę. Termin mi dali spoko mam nadzieję, że już do tego czasu wyzdrowieję. akinom74 Daj znać jak bedziesz po bo ja bede w takim razie po Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Aga 65H - piękne piersi. Jaki to aktualnie rozmiar ?? Widzę wszyscy do tej Łęcznej jadą - hmmm.... A jaki biustonosz nosi sie po operacji - zwykly sportowy czy jakis mega specjalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka, podeślij mi proszę swoje zdjęcia. Niech się napatrze :-) makinom74@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie. Nie moge sie wkręcić w temat. Ale czytam i widze, ze dużo sie dzieje i to duzo dobrego :) Ciesze sie bardzo :) Gratuluje wszystkim z terminami na operacje i tym co sie juz dobrze goją. Buziaki dla Was dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonna123 oczywiście zdam Wam relację. A zdjęcia to chyba pierwsze zrobię już dzisiaj. I zaczynam odliczanie - 37 dni do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
ja mam 12 dni do ..... brrr cała się trzęsę jak osika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×