Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Ja również zaglądam tutaj i pozdrawiam dziewczyny przed i po:) Super że coraz więcej dziewczyn ma możliwość zmiany na lepsze i chce tego. Żabko ja stosowałam Scar Repair 4 razy dziennie i pomimo tego mam miejscami przerośnięte blizny, również na początku wydawało się że działa,w składzie jest tez olejek różany. Moje piersi teraz za ładnie nie wyglądają,ale ja miałam gojenie z przejściami. Rozmiar się nie zmienił, nosze z fiszbinami 75G lub 36F .Moja prawa pierś jest trochę większa i twardsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Monia oglądałam Twoje fotki i muszę Ci powiedzieć, że i przed operacją i po operacji miałyśmy takie same piersi. Czyżbyśmy były rodziną? :))) Tylko Twój kształt mi się chyba bardziej podoba, chociaż już sama nie wiem, może moje są takie same tylko ja już jakieś schizy mam, że mi się wydaje, że każdy ma ładniejsze :)) Moim zdaniem to jest miseczka E-F, dokładnie tak, jak u mnie. Chyba zrobię sobie jednak zdjęcie i Ci wyślę, żebyś Ty oceniła moje :)) Goisz się rzeczywiście bardzo szybko i ładnie :) Kasiol, z tym kształtem to racja, bo jak ktoś ma tzw. uszy spaniela, to z tego zrobić małe myślę nie jest duży problem, a z takich okrągłych, dużych, jędrnych dość baniaków zrobić małe to jak? Naleśniki wyjdą ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola52
witam serdecznie. Kajka pytałaś kto pierwszy dał nam namiary na Łęczną. Więc pierwszą osobą była - Farciarka którą znalazłam na innym forum i własnie od niej dowiedziałam się o Łęcznej i tak to się zaczeło.Czytałam ze niektóre z was mają problem czy nie są za stare na operacje , otóż nie jam w chwili operacji miałam 52 lata i to nie stanowiło żdnej przeszkody a więc nie zastanawiajcie się i zmniejszajcie. Zdesperowana 68 serdecznie cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kola52, co tam u Ciebie? Masz rację, właśnie o prekursorce Farciarce pisałam, tylko nie pamiętałam jej nicku, bo znam ją z imienia :) Monia fotki jutro, bo dziś mam słabe światło i źle wyjdą, jutro za dnia się obfotografuję, a co :) Arlecin buziaczki, co tam u Ciebie? Kiedy się w końcu zobaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wysłałam jeszcze raz,może coś z adresem.Zdesperowana ja też Cię ściskam.Zadzwonię w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Arlecin Witam.Ja nie pisze,ze ten krem to super przepis na blizny.Ja go stosuje i tyle.Jednemu pomoze,a innemu nic nie da.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko wcale nie neguję tego co napisałaś, ja też go stosowałam i wyraziłam swoja opinię,również uważam,że każdy reaguje inaczej na różne specyfiki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Arleccin Ok.Masz racje,każdy organizm reaguje inaczej.Umnie ogõlnie jest dobrze z bliznami,ale też nie wiem czy mogło by byc lepej,bo na lini pod prawą piersią w kierunku mostka mam lekko zgrubiałą blizne i bardziej czerwoną,ale smaruje i zobacze jak dalej bedzie sie zachowywać.Trzeba szukac złotego środka i czekać.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
hej dziewczyny zmierzyłam dziś stanik z fiszbinami i.......moja wymarzona miseczka d jest jak w morde strzelił. tak jak prosiłam panią doktor o miseczke d i taka jest.faktem jest też to że firma firmie nie równa i mogę mieć e lub f ale i tak jest za......iście tylko mała szkoda że narazie nie mogę w nim jeszcze chodzić no cóż zrobić pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zdesperowana miło cię znowu czytać (bo przecież nie powiem że widzieć) Mam do was pytanie czy też tak macie lub miałyście że jeden sutek jest bardziej wrażliwy wręcz obolały prawy spoko (można czochrać) a drugi jak jestem pod prysznicem i woda na niego leci to aż boli muszę się odsuwać.Napiszcie czy któraś też tak miała i czy to kiedyś minie.Dziewuszki jak możecie to też proszę o fotki odeśle swoje mój mail aguska-81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dlatego rozumiesz dlaczego narzekałam po operacji że za duże :(. Aguska65H moje były po operacji w czerwcu mega wrażliwe potem jedna bardziej a teraz normalnie są wrażliwe w normie kiedy trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia rzeczywiście Twoje piersi są mniejsze (chociaż myślę,że ja jesteś szczuplejsza-ja ważę 70 kg i jakbym schudła ok 5 to piersi też by zmalały-w każdym razie taką mam nadzieję) i bardzo ładne ,mam wrażenie czy są jeszcze opuchnięte? Pewnie jeszcze opuszczą się trochę do dołu,jeszcze są szerokie. Gojenie rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Pamiętam, że jak pierwszy raz zajrzałam na to forum, to na topie były właśnie Arlecin, Kola, Zdesperowana :) kurczę, dopiero teraz widzę, jak dawno to było! wtedy siedziałam cichutko, bo nikt mi nic nie potrafił odpowiedzieć na pytania o operację we Wrocławiu, a teraz sobie tu piszę, Wy wróciłyście :) więc od razu Was wykorzystam i poproszę o odpowiedź, po jakim czasie Wasi partnerzy mogli Wam miętolić nowe cycusie? bo moje są teraz mega wrażliwe i już nie mogę się tego doczekać :) i dwa, to pamiętam, że właśnie dawno temu jakaś dziewczyna pisałą o tym, że nie może się doczekać aż zacznie biegać. Pamiętacie może, po jakim czasie jej się to udało? PS. Farciaro, jesteś wielka , dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pytanie Jakaś dziewczyna wspominała o skierowaniu na operację od ortopedy z medicover? czy mogła by podać miasto i nazwisko lekarza ? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtka, mnie piersi bolą do dziś dnia, o bieganiu czy skakaniu mogę pomarzyć, nawet na masaże kręgosłupa musiałam chodzić z poduszką, bo nie byłam w stanie położyć się płasko na piersiach, nie wiem, czy jestem tak wrażliwa na ból, czy o co chodzi, bo przecież zagoiłam się bardzo szybko więc nie sądzę, żebym tam w środku miała goić się wolniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka miętolić to delikatnie jak zagoją się blizny u mnie to trwało ok 3 miesięcy bo długo miałam rany ale jak piersi są już zagojone i nie sprawia to bólu to czemu nie.Sama radość a wrażenia wg mnie o wiele większe bo przed zabiegiem, co by nie robić piersi były nieczułe a po wystarczyło dotknąć:) nawet bez miętolenia,zresztą ja do dzisiaj nie daję mocno dusić bo jeszcze są na to miejscami obolałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie 24 marca minie 5mies. od operacji i jeden cyc spoko a drugi sutek do d**y,nie boli mnie jak na nim leże na brzuchu,na boku tylko jak go dotykam albo woda na niego leci.Boje się że już mi tak zostanie ,jak będe na kontroli 27 to muszę powiedzieć dr.Mądremu niech mi powie coś mądrego na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, ja bym chętnie obejrzała Twoje zdjęcia, bo jesteś chyba jedyna z Łęcznej, która twierdzi, że ma miseczkę D, aż mi się wierzyć nie chce... Nie, żebym Ci nie wierzyła, ale chciałabym zobaczyć :) Jak zrobię swoje to się zrewanżuję, jeśli to konieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka T
Kaja12345, mnie operowala dr A. Chrapusta i jestem bardzo zadowolona. U kogo Ty sie operowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×