Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karolcia76
Gogusia ale jednak zdecydowałaś się na operację jak wcześniej pisałaś na początku kwietnia tak??NIE REZYGNUJ Czytałam wszystko o twoich problemach, ale mam nadzieje że są przejściowe, a z nowymi cyckami będzie ci lżej i przecież jeden ogromny problem spadnie ci z głowy !!!! TRZYMAJ SIĘ TRZYMAM KCIUKI !!!!! Lemm ja jestem z Krakowa i pod koniec kwietnia idę na konsultacje do Rydygiera, ale w poniedziałek idę do ortopedy no to się okaże czy mi da skierowanie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy ktoras z Was bedzie miala operacje w Lecznej w okolicach 14 kwietnia. Ja najprawdopodobniej bede miala w tym terminie i jestem ciekawa czy spotkam sie z ktoras z Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia To super, że masz córcię z końskim zdrowiem :-) oby tak zostało. Mi synek ogólnie nie choruje tylko z tym brzuchem nie możemy dojść do ładu. Emilia Dzięki za poradę. Zobaczymy co wyjdzie w czwartek na gastroskopii, kolonoskopia chyba odpada bo nie wiadomo jak teraz te jego jelita wyglądają, jak są pozakręcane to można je tym badaniem przebić czy coś. Zostanie nam wlew kontrastowy jelit ale na to się czeka w szpitalu jakieś 3 miesiące a prywatnie nikt w Polsce tego nie robi :-( obdzwoniłam chyba wszystkie miasta. Lekarka nam tłumaczyła, że ten wlew to tak, jakby było na raz wykonanych 100 zdjęć RTG a co za tym idzie jest bardzo obciążające dla organizmu. Akinom fajnie, że już tak mało czasu zostało do Twojej operacji. Życzę POWODZENIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemm tak to bardzo ludzkie forum :) My tu jesteśmy z sobą zżyte w jakimś stopniu. Wysłałam Ci swoją historie operacyjną. IFIFI bardzo Ci współczuje tej choroby synka, kurcze taka medycyna i nie mogą dojść co mu jest. Trzymam mocno kciuki z Was :) Wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje drogie! ja Was bardzo proszę o poprawę nastroju na forum, bo mi tego bardzo potrzeba. Za kilka dni jadę wycinać cycka spod pachy i się tym zaczynam denerwować bardziej niż przed zabiegiem, to kto mnie ma pocieszać jak nie Wy? A wchodzę tu i czytam co piszecie i mi się jeszcze bardziej smutno robi, że życie takie pop...ne. Monia Ty wracaj do normy i nas rozbawiaj a nie dołuj. Wiosna idzie, życie jest piękne. Leemm Zaraz Ci wyślę swoje zdjęcia , włącznie z cyckiem pod pachą, który mi muszą właśnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi - jeśli już razem nie jedziemy do Poradni - miło by było trafić na ten sam termin w szpitalu. Monia - napisz no kochana - jeść tam na oddziale pewnie dają - ale jest tam jakiś sklepik, gdzie można się zaopatrzyć w wodę i gazety ?? Dziewuchy głowy do góry. Życie jedno, a tyyyyyle zmartwień ... kurcze ... będzie i jest dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia tam jest wszystko i sklepik i automaty i bar (smacznie nawet tak gotują) i apteka i sklep ortopedyczny. Ful wypas :) Kama :) nic sie nie stresuj, przecież to tylko poprawka a nie tak ogromna operacja jaką już masz za sobą, a poprawić trzeba bo to brzydko wygląda. Dasz rade. Bo w końcu kto jak nie Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Dziewczyny bardzo Was proszę wyślijcie mi zdjęcia przed i po !!!!!! BARDZO PROSZĘ karolcia76onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej podałam zły adres ma być karolcia76@onet.pl Bardzo Proszę wyślijcie. A jutro trzymajcie kciuki, żeby mi ortopeda wystawił skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 78 Mogę zapytać co się stało, że nie planujesz operacji we Wrocławiu tylko w Łęcznej? Wiesz, wybierałam się do tego samego lekarza we Wrocławiu co Ty... w tamtym roku..ale strasznie mi sie pokomplikowało życie i odłożyłam wszystko na później....kibicuję wam wszystkim dziewczyny na bieżąco choć się nie udzielam...i tylko byłam ciekawa czy coś się takiego wydarzyło, że powinnam tego lekarza odpuścic w swoich planach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Witam po dłuższej przerwie, mieliśmy rotawirusa w domku. Daga kciuki zaciśnięte, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIMBAŁKI - weż mi nawet nie mów. Byłam u niego na konsultacji w styczniu. Spóźnił się godzinę (podobno spóźnialski) owszem zakwalifikował mnie ale dopiero na marzec bo u niego kolejki są. Byłam bardzo zniesmaczona po wizycie - wszystko było na zasadzie "dobrze zrobię Pani tą łaskę". Ale nic - mi zależało - decyduję się. Zawołał 13 500 zł. Przygotowywałam się do operacji - poorganizowałam sobie życie bo mam dwójkę dzieci - spakowałam się i czekałam na termin. na tydzień przed zabiegiem zadzwonił osobiście twierdząc że on rezygnuje bo jak się wyraził "nie ma możliwości technicznych" Prawda jest taka, że to jest bardziej skomplikowana operacja i trzeba w nią włożyć więcej wysiłku. Jemu się po prostu nie chciało. Do tego musi być drugi lekarz. Kwota na pół + anestezjolog. On po prostu trzepie kasę na powiększaniu piersi - łatwo, szybko i prawie te same pieniądze. jestem nim szczerze rozczarowana i zażenowana. Powiedział że mi załtwi w szpitalu, bo był tam kupe czasu ordynatorem - że oddzwoni - nigdy już nie zadzwonił. To jest po prostu wielka świnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Nie martw się. Oliwa sprawiedliwa....prędzej czy później wypływa, panu doktorowi też wypłynie. Ale swoja drogą to ładnie Cię olał. No nic, czeka na nas Łęczna. Może to i lepiej. Jak mu się nie chciało za takie pieniądze to może by coś spierdzielił. A umówiłaś się już do poradni? Ja bym najbardziej chciała jakiś piątek ale jak pisałam, muszę poczekać na grafik męża no i na badania synka. Madzik To dobrze, że jestes już z nami i zdrówko u was w domku się poprawiło. Monia dzięki za kciuki :-) Kama Ja myślę, że ten nasz humorek na forum to chyba jakieś przesilenie wiosenne ale się poprawimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Dzwonilam ostatnio do Lecznej, w sekretariacie mi mowili ze wlasciwie mozna by bylo tak zrobic ze bym przyjechala na konsultacje i dzien/dwa poznej operacja (bo mam bardzo daleko), polaczyli mnie z lekarzem (nie wiem ktorym) i powiedzial ze nie ma takiej opcji, bo przeciez dopiero na konsultacji swierdzi czy bede miala ta operacje. i troche mialam wrazenie jakby sobie o mnie myslal skad ja sie urwalam i skad ten pomysl wogole. :( i nie wiem czy teraz tam dzwonic znowu i znowu sie prosic czy napisac maila do ktoregos z lekarzy i opisac co i jak na spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GOGUSIA I RYBA chciałam was zapytać jak wygląda sprawa w samej przychodni tzn, jak wam w rejestracja pani powiedziała, że macie być np. na 12 to do godziny jesteście przyjęte, czy się tam pół dnia siedzi??? Ja mam być na 12,15 więc ciekawa jestem ile mi to czasu zajmie???????? Jestem pół szczęśliwa bo Pan Kochany Doktor (ortopeda) dał mi skierowanie, powiedział , że są względy medyczne, że napięcie, że kręgosłup, drętwienie. Super jeszcze tylko rok hihhi, ale wytrzymuje tyle lat to co tam jeden rok!!!!!, Chyba że się nie zgodzą to jadę z Wami do Łęcznej !!!!! Ponawiam prośbę o zdjęcia BARDZO PROSZĘ karolcia76@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
RYBA jak się goisz napisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
paulina lina Pytanie jak najbardziej właściwe,bo podyktowane warunkami.Lekarzowi nakreśliłaś sytuacje,a on ze swojej strony nie wiem czemu zdziwiony,bo konsultacja byłaby sprawą już tylko formalną i mogła byś być skierowana na oddział,ale może,a raczej napewno byłby to problem wolnego łoźka w danym czasie na oddziale.Napisz maila i dołącz fotke biustu,może wtedy spojrzy na to inaczej i ustawi dogodny termin ,konsultacji z operacją.Troche dobrej woli i wszystko można załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Paulina Ja bym jeszcze raz zadzwoniła i powiedziała,że lekarz z którym rozmawiałaś nie zgadza się na takie rozwiązanie i czy to jest kwestia nie do przeskoczenia czy tez zależy to od lekarza? W sumie fajnie gdyby była taka możliwość konsultacja i operacja za jednym zamachem zwłaszcza dla osób z daleka. Ja mam w ta i z powrotem ponad 1000km :-( ale dla marzeń i zdrowia warto się przemęczyć :-) chociaż byłoby miło gdyby ktoś (lekarz) nam to ułatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki w czwartek jadę do Łęcznej do kontroli, ciekawe czy to już ostatnia, może któraś z was też się wybiera? byłoby fajnie się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 jeżeli chodzi o poradnie to różnie to bywa czasami jesteś przyjęta o tej godz na którą jesteś umówiona a czasami siedzisz i czekasz. a co do gojenia to ok wszystko się goi miałam na łączeniu szwów jedno dziure tak na ok 1 cm ale już jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część ja idę na konsultację 30 kwietnia do rydygiera mam pytanie do dziewczyn po czy macie czucie w brodawkach i jaką metodą wam je przenieśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz odesłałam zdjecia wszystkim Dziękuję jak macie pytania to prosze Rok temu robiłam też plastykę brzucha w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
leemm ja 6 kwietnia będę 2 miesiące po operacji jak narazie nie mam czucia i się zastanawiam czy będę miała a jaką metodą miałam robione to nie wiem nie dopytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mam pytanie do dziewczyn po. czy po przeszczepie brodawki macie tą brodawkę wraz z otoczką? bo ja mam samą otoczke a brodawki nie mam zaznaczam że zawsze miałam raczej wklęsłe niż sterczonce więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Zdesperowana68 Widze,że nie doczekam się fotek od Ciebie,a przecież swoje Ci przesłałam.Nie rozumiem,ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* Minęło kilka dni i troszkę smutku i rozgoryczenia wyparowało ze mnie... Nie pamiętam części zdarzenia,kilku godz.ale mąż opowiedział mi fragmenty rozm.z lekarkami orzecznikami...To się nie mieści w głowie nawet takiej jak moja.Wiele już widziałam,słyszałam,przeżyłam.. czuję się tak podle,że najchętniej wymazałabym z pamięci cały piątek!!! Nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na operację,mam jeszcze tyle do załatwienia a to niełatwa decyzja...Mam jednak pewność,że w razie czego mogę przełożyć na inny termin i nikt nie będzie z tego powodu gonił mnie z siekierą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ja tobie te piersi się układają? jesteś zadowolona ? gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
leemm Witam:-) Ja jestem bardzo zadowolona z efektu operacji.Piersi moge powiedzieć,że są super i układają się naturalnie.Operacje miałam w Łęcznej 22.03. mineło pięć miesięcy.Lewa pierś goiła mi się dłużej na łączeniu szwów i do dziś jeszcze mnie tam swędzi czasem i takie dziwne uczucie podrażnienia.Ale jest w porządku.A Ty z tego co wyczytałam to bedziesz miała w Krakowie u Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w rozterce co robić jak możesz wyślij mi zdjęcia ja ci też wyślę ale tylko aktualne i jak możesz bliższe info o tej łęcznej bo pierwsze słyszę o tym szpitalu a na tym forum widzę że wiele dziewczyn tam jeździ???? lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
leemm Napisz co dokładnie chcesz sie dowiedzieć.Fotki Ci wyśle,ale po południu i napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×