Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

to przy okazji wysyłania foto do veronimineral możecie mi też ;) gawan6@o2.pl chociaż sobie pooglądam i podbuduję się myślami, że też takie będę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERONI masz wysłane ode mnie Martyna O ile dobrze pamiętam to po roku pokarm traci juz swoje właściwości i nie jest już niezbędny dla dziecka. To raczej emocjonalne przywiązanie. Szczerze mówiac to nawet troche dziwnie wygląda takie dziecko 2-3 lata przy piersi. No Ale wyobrażam sobie jakie muszą być wyeksploatowane te twoje piersi ;) Lekarze będą mieli co robić przy nich jak już pójdziesz na operacje. A w jakim wieku masz dzieciaczki i jakiej płci? Bo my tu mamy troche pań co mają małe dzieci. Ja np mam córcie rok i 9 miesięcy, a gogusia ma o 2 miesiace starszą od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
Monia kielczanka nic do mnie nie dotarło :-( nawet w SPAMie nie wylądowała wiadomość od Ciebie. Mogłabyś jeszcze raz spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
monia, zrobione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapo
Dziś po 2ch tygodniach zdjęli mi szwy;) a od 5 dni nie biorę nic przeciwbólowego...jestem przeszczęśliwa ;) wszystko goi się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
MONIA! Chciałoby się napisać, że po operacji Twoje piersi są.. skowyrne :-D naprawdę, efekt ekstra. 3 miesiące po operacji.. nie pogardziłabym. Świetny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronimineral
Racja, malutkie nie są ale jędrne i stojące na pewno :-). I choćby o taki efekt warto powalczyć. Już tak nie ciągną sylwetki w dół. Tylko pytanie czy z moim 65 J/K się na cokolwiek załapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja robiłam brzucho w Czechach i mogę zapodać zdjęcia ale uprzedzam że nie jestem chudzinką :) jestem jednak bardzo zadowolona bo nic mi nie wisi !!!! lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs77 Kochana mam wyznaczony termin w Orłowskim na 21 maja. Jeśli możesz napisz mi jak tam wygląda wszystko tzn. jak długo po operacji byłaś w szpitalu, co z opatrunkami, kto cię operował (wiem, że jesteś zadowolona), jak długo po miałaś zwolnienie.... Jeżeli chcesz to na forum lub na maila karima234@gmail.com . Ja jeszcze jestem przed konsultacją u anastazjologa, robię wskazane badania i jeszcze nie wierzę, że TO nastąpi... Powolutku zaczynam liczyć dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Kochane ale mam doła...doła jak stąd do Chin :-( Jak byłam w Łęcznej dowiedziałam się,że mam zabrać ze sobą zaświadczenie od neurologa,że zaleca się wykonanie operacji ze względów neurologicznych i tu KLOPS, mój lekarz nie wystawi mi takiego zaświadczenia. MASAKRA !!! Dwaj niezależni chirurdzy plastycy mnie kwalifikują, ginekolog też zaleca a neurolog nie wypisze. Wypisał skierowanie ale zaświadczenia nie wypisze, bo choć plecy mnie napierdzielają to nie jest jeszcze tak źle. Moja mama ma co chwilę przekładaną poważną operację kręgosłupa (bo się boi) i stara się podleczać rehabilitacjami właśnie m.in. z powodu dużego biustu. Jestem wykończona, załamana, nie mam już sił na walkę z lekarzami w Polsce. Mąż mnie pociesza, że do 14 lipca jest trochę czasu i coś wymyślimy ale mnie się już nie chce, choć z natury jestem waleczna ale mam dość tej nierównej walki z wiatrakami :-( Mąż non stop w pracy, ja sama w domu z dziećmi (pranie, sprzątanie, gotowanie,lekcje itd. - same wiecie), synek chory - jutro może będą wyniki badań a na inne badania czekamy - walczę o szybki termin z lekarzami i do tego wizja,że mojej operacji nie będzie bo nie dostanę zaświadczenia. Kurcze ale się rozkleiłam, sorki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ififi dasz rade. Zrób tak jak ja. Poszukałam lekarza który pracuje i prywatnie i w szpitalu. Poszłam prywatnie, zapłaciłam za wizyte, powiedziałam o co chodzi uczciwie i wszystko mi na NFZ wypisał choć to była wizyta prywatnie. Tylko wczesniej poszukałam na necie który taki normlany jest i życiowy a nie naburmuszony buc. Spróuj tak. Może i Tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Ififi, czy ja dobrze kojarzę, że jesteś z Wrocławia? bo jeśli tak , to mogę Ci polecić fantastyczną panią dr. Przyjmuje co prawda prywatnie, ale wydaje mi się, że zaświadczenie nie musi być od lekarza z NFZ, skierowanie tak... Czy pytałaś może o to w Łęcznej? i jak to u licha możliwe, że wypisał Ci skierowanie, a zaświadczenia nie chce? jak to tłumaczył i o co mu, u diabła, chodziło? wkurzyłam się :/ bo tyle piszecie o beznadziejnych lekarzach, a ja na swej drodze do tej pory spotkałam w większości bardzo dobrych i z powołania specjalistów i nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy czytam, że są jednak takie łosie skończone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej dziewczynki mam pytanko o ten kurcze ból, zastanawiam się co brałyście, albo GOGUSIA co bierzesz, czy to taki ból , że ibuprom wystarczy czy ketonal. Bo co jak co , ale bólu się boję. Miałam operacje na śmieszny woreczek i nam w szpitalu co chwilkę morfinkę dawali, ale jak wróciłam do domu to prawie wcale mnie nie bolało, a tu taka operacja ogromna to co dają no i właśnie co w domu bierzecie???? GOGUSIA trzymam ciągle kciuki, ale ci fajnie, a miałaś tyle rozterek przed, widzisz juz jesteś po i teraz jeden problem mniej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Hej LEEMM napisałam do Ciebie na email, bardzo proszę zerknij. TAK SIĘ CIESZĘ , ŻE MAM WAS WSZYSTKIE !!!!!! teraz dzień bez forum to dzień stracony !!! hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpisze wszystkim wieczorkiem bo z pracy trudno same chłopy u mnie!!!! i tylko zerkają co ja tam pisze Ififi nic się nie martw załatwimy wszystko i ty i ja bo tak musi być!!! i będziemy miały super cycki bo jak tak po grudzie idzie to potem jest SUPER ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karima234 w poniedziałek przed 11 przyjechałam do szpitala. Dostałam łóżko na drugim piętrze w cztero osobowej sali. ( jest jeszcze drugi oddział na piątym piętrze). w poniedziałek było spokojnie, kilka razy rozmawiałam z lekarzem, dałam wszystkie badania. We wtorek już na czczo..... rano pan doktor pomalował piersi, tabletka głupiego Jasia..... i po 9 na.blok operacyjny. Tam już byłam pod wpływem głupiego Jasia więc było fajnie....... anestezjolog coś do mnie mówił, ale ja już usypaiałam. Przed 13 zostałam przywieziona na oddział na salę pooperacyjną. Tam już mogła wejść moja Mama i mój mąż:-) kilka godzin podobno byłam jeszcze pół przytomna, ale z rodziną rozmawiałam. około 19 zostałam przewieziona na moją salę. cały dzień pod kroplówkami i lekami przeciw bólowymi. w środę rano po obchodzie mogłam napić się wody, zjeść śniadanie i wstać powoli z łóżka. a następnie iść do upragnionej toalety. Ja cewnika nie miałam. potem zmiana opatrunków. i jakoś środa przeleciała. w środę przy zmianie opatrunków pani doktor założyła mi już stanik sportowy zapinany z przodu. (trzeba samemu kupić) W czwartek rano w drenach jeszcze miałam trochę krwi, więc mi ich nie usunęli, ale po 13 już było czysto dreny zostały wyjęte i do domku. zwolnienia dostałam cztery tygodnie, licząc od dnia przyjęcia do szpitala. Po wyjściu ze szpitala opatrunki trzeba codziennie zmieniać i dezynfekować rany. W poniedziałek na zmianę opatrunku do szpitala. wszystko dobrze ładnie się goi, można iść pod szybki prysznic. Potem dezynfekcja ran i opatrunek. W następny poniedziałek dwa tygodnie po operacji zdjęcie szwów. I od tego dnia smaruję linomagiem, aż zejdą wszystkie strupki. teraz na kontrolę dopiero pod koniec czerwca. :-) Operował mnie dr Ulatowski:-) Opiekowały się mną po operacji dwie fantastyczne panie doktor: Anna Kaniewska i Magdalena Potembska-Eberhardt :-):-):-) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania służę pomocą. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Cześć Kochane. Właśnie dzwoniłam do szpitala w sprawie badań dla mojego synka. W końcu po dwóch tygodniach sie dodzwoniłam i okazało się, że nie ma go na liście (zawieruszył się) ale pani doktor obiecała,że w maju go przyjmą i mam czekać na telefon UFFFF. A czy ginekolog może wystawić takie zaświadczenie do Łęcznej? Czy teraz tylko musi być neurolog skoro miałam od neurologa skierowanie? Kajtka, Monia Ja jestem z wielkopolski, spod Piły. Szczerze mówiąc nie wiem co lekarzowi szkodziło wypisać zaświadczenie? Czy mam czekać aż mi garb urośnie albo poważnie strzeli coś w kręgosłupie? Kark mi napierdziela, w krzyżu łamie a lekarz twierdzi,że jeszcze nie jest tak źle i nie wypisze.MASAKRA. Nie wiem gdzie szukać normalnego lekarza, życiowego? Ostatnio nie mogę na żadnego takiego trafić ani ja, ani mój mąż ani moje dzieci. Ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Leemm dzięki za słowa otuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IFIFI nie wiem czy tak moze być, najlepiej zadzwoń i sie zapytaj. Lepiej dmuchać na zimne. Jednak z tymi lekarzami to tak jest, maniere tą swoją mają i jednemu ona uderza do głowy a inny pozostaje normalny i ludzki. IFIFI trzymam mocno kciuki zeby Ci sie udało. AGUŚKA co Cie wcieło na tak długo? Odezwij sie co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do dziewczyn długo po..... U mnie zaczął sie proces opadania piersi. czyli tak jak pisałyście jakieś 3 miesiace po, bo u mnie właśnie mija dzisiaj 3 miechy dokładnie. Nawet chyba wole takie lekko opadnięte bo wyglądają duzo bardziej naturalnie. I co ciekawe............o dziwo mam wrazenie jakby troszke zmalały. NAPRAWDE. Może to kwestia zmiany kształtu, moze zejścia wewnętrznej opuchlizny? Ale zauważyłąm w ostatnich dniach coś takiego :) Ja sie z tego ciesze he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia bo właśnie po to sa te fora, zeby skupiały ludzi o tym samym problemie i żeby siebie wspierały. Ja też sie uzależniłam od tego forum ;) nie tylko Ty hi hi hi. Dziewczyny mi tu pomogły. Teraz ja pomagam innym z przyjemnością. Fajnie że siebie mamy na wzajem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 ja od lat biorę ketonal100...póki co jeszcze działa.Wczoraj mój żołądek dał o sobie znać,mam nadzieję,że gdy rany troszkę się podgoją to odstawię część leków. Monia mam zdjęcia z przed operacji ale gdy je teraz oglądam to jestem mega przerażona.Raczej nie chciałabym się z nikim dzielić tym widokiem.Fotek nowych cycuchów jeszcze nie mam,po 16będę w Krakowie na zmianę opatrunku i może wtedy uda mi się cyknąć parę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia spoko, rozumiem. Nie każdy jest w stanie w jakimś tak stopniu obnażyć swoją intymność. Choć wiesz przecież, ze my tu mega dyskretne jestesmy. Ale oczywiście, nic na siłe, to zbyt delikatny temat. Ja toTak tylko z ciekawości pytam bo lubie takie przemiany ogladac,,,,,to takie budujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×