Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gogusia mnie powiedzieli ze jakieś 6 dni po już można umyć sie szarym mydłem. Z podnoszeniem to jest tak, ze jest zabronione przez pierwszych kilka tygodni, ale jak sama wiesz mamy córki prawie w tym samym wieku i ja swoją już tydzień po normalnie nosiłam......bo jak tu takiemu szkrabowi co mówi: MAMI na nieńke (co znaczy na rękę) odmówić mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Monia moja aktoreczka jak tylko weszłam do domu,podbiegła do mnie i :"mamuma opsiasia" (czyt.mamusia hopsa na rączki) :D Dziś czuję się cudownie,trochę boli ale sama świadomość,że jestem w domciu,z całą ferajną czyni ,że jestem super szcześliwa...No i za parę tyg.zacznę się rozglądać za nowymi ciuszkami-BEZ RAMIĄCZEK!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
Miałam w Orłowskim w Warszawie. Szpital godny polecenia. Od samych lekarzy, pielęgniarek po przesympatyczne panie salowe, które na każdym kroku coś miłego powiedzą. Przynajmniej ja miałam takie odczucia. Co do rozmiaru przed.... bardzo trudno było mi coś zakupić. Ostatnio nosiłam polskiej firmy Viki 85K i on by za mały. Ale teraz będzie inaczej. Na razie mam sportowy 90D. Wszystko na razie opuchnięte więc dokładnie rozmiaru jeszcze nie znam. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia gratuluje i zazdroszcze. Ififi 9 czerwca i do dziela :) powiedzial ze mam male piersi. Tez mi cos juz myslalam ze mnie odwali. Ale termin mam na 9 czerwca. Dzieki Monia kielce za pomoc. Napisz czy daja tam jesc - no wiesz sniadania, obiady kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
Hej wczoraj (10,04,2014r.) bylam w łecznej na konsultacji i poznalam tam mila pANIA , PROSZE O KONTAKT. karolina270189@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ale chodzi o szpital tak? Więc jak normalnie w szpitalu, 3 razy dziennie, takie sobie...mało i średnio smacznie. Ale dają picie w szklankach i sztućce :) Na dole masz taki bar i tam mozna coś sobie dojeść jak sie chce. Ja dojadałam ;) bo ja z tych żarłocznych samic jestem ;p Dobrze, że własnego potomstwa nie pożarłam w przypływie głodu ha ha ha. A tak na poważnie to tam Emilia wszystko co potrzeba masz na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 89 to ja :) mila pani z łecznej :) Mam termin na 9 czerwca. Powiedzial ze mam z tych do zoperowania te najmniejsze ale mnie przyjal i bede operowana. Moj mail alimes@interia.pl Monia dzieki - ty zawsze sluzysz pomoca, taki spolecznik jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia chyba nie społecznik, raczej mam taką energiczną nature że musze kilka rzeczy robić na raz bo inaczej wszystko mi leci z rąk. A poza tym tutaj dziewczyny bardzo mi pomogły więc i ja chce się odwdzięczyć pomagając innym :). FAjnie, ze już masz termin. Tyle dziewczyn już ma wyznaczone terminy. Będzie o czym pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emili :) Świetny termin dostałaś SUPER!!! Zleci ci szybciutko ja po świętach umawiam się znowu poczekam na drMądrego bo ma problem i liczę że on się podejmie, Możesz mi napisać kto cię przyjmował? Szkoda ze się nie spotkałyśmy na tej konsultacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
ja dostalam teramin na 26 maj, niestety musze przelozyc to na sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
Emilia szybko zleci ten czas. Karolina szkoda że musisz przełożyć na sierpień.. Witam w tak piękny słoneczny dzień. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia. Super,że wszystko się udało załatwić i termin masz szybciutki. Będę trzymać kciuki :-) Ciekawe kto Cie przyjmował. Mnie dr Sergiej i zrobił na mnie bardzo mieszane uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
Ififi wstrzelilas się z terminem między dziewczyny :-) jedna w czerwcu druga w sierpniu a Ty w lipcu. :-) będą gorące 3 miesiące...... :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesne 75 F
Czesc Wam, jak myslicie czy rozmiar 75 F sie kwalifikuje? Jestem wysoka, wiec nie widac ze mam taki duzy biust, ale mam problemy ze stawami, do tgo przd okresem biust sie jeszcze powieksza. A dzieci i tak nie chce miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
niestety musze przelozyc bo mam male dziecki i ktos musi sie nim zaopiekowac jak mnie nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina8901
nieszczesne 75 F ja mam biust 75 J/K i zakwalifikowalam sie. a co do Twojego biustu to musisz jechac na konsultacje i lekarz zdecyduje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
nieszczesne 75 F myślę że do każdego podchodzą indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
karolina8901 dzieci najważniejsze. Moje już duże więc problemu nie miałam. jakoś mi się teraz dni dłużą...... zastanawiam się kiedy te wszystkie strupki odpadną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozmiar 70 h lub 75 g. Poglądowo moj biust jest podobny do twojego Monia z czasów przed. Przyjmował mnie Korzeniowski. Młody u miły człowiek. Cieszę się że mam termin. Próbował nawet znaleźć coś w maju ale mi nie pasowało. Ciekawe jak tam Gogusia i jej cycuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs 77 Z tego co piszesz to chyba na mnie wypada pierwszy termin 14 maj!!! Mnie konsultował dr Mądry i strzelił ot tak czy chce D , więc zobaczymy ile z jego obietnic wyjdzie na prawde. Mam nadzieje , że choc zbliży sie do tego rozmiaru... Czekam na termin i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Grejs Szkoda, że wszystkie trzy nie mamy jednego terminu :-) Będą "ciekawe wakacje" Emilia A mierzył C****ersi? Ja się zastanawiam, do której należy się stawić w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za was kciuki i wy za mnie też trzymajcie bo mam rajd od poradni onkologicznej po zaświadczenie że mogą i wyciąć co mam przy okazji lub ew.zostawić i dopiero z tym do neurologa po kolejne zaświadczenie że mam zwyrodnienie napiszcie mi proszę czy na waszych zaświadczeniach lekarze pisali konkretnie że operacja jest wskazana czy tylko o zmianach w kręgosłupie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
Ja byłam operowana w Orłowskim. i miałam się wstawić do 12. Każdy Szpital Ma pewnie inaczej. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
leemm na moim zaświadczeniu było napisane ze operacja jest konieczna ze względów zdrowotnych. I mocno trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grejs muszę mojemu doktorowi dokładnie powiedzieć co ma napisać mam bardzo mieszane uczucia co do załatwiania tego wszystkiego ale stawiam na Łęczną bo coś mi ten Rydygier straszny :( Ja za bardzo spanikowałam po tym jak trafiłam na to forum i poznałam dziewczyny oraz możliwości w innych szpitalach. Mam takie szczęście w nieszczęściu że jestem osobą niską i mam nadwagę ale ponieważ dużo ćwiczę i jestem dosyć gibka (wszyscy są w szoku) to moje zwyrodnienie nie jest wielkie! Co nie znaczy że ból kręgosłupa i karku i ten rosnący garb nie doskwierają mi bardzo więc na co czekać, czy nie lepiej zapobiec większym zmianom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×