Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karolcia76
Ja też czekam na wieści od Gogusi, ale póki co ,to wczoraj kupiłam wielki mam nadzieję że ostatni w swoim życiu namiot w rozmiarze 85JJ (ale żeby nie było za prosto to jakoś i tak nie jest do końca dobry). Wy szczęściary, jak ja WAM ZAZDROSZCZĘ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kielczanka
Ach no i dziewczyny musze Wam opisać to i owo. A mianowicie jak byłam w irlandii to chciałam upolowac sobie pare fajnych biustonoszy na przecenach. No i sie skończyło tak, ze nie kupiłam nic, chyba było tego za dużo i nie mogłam sie zdecydować. Wyszło, ze w tamtejszej numeracji nosze 34D czasami DD w zależnosci od fasonu. Ale jakże było mi dziwnie omijając rozmiary G, H,I - które już nie są dla mnie ;).....i az dziwnie się poczułam, tak jakoś normalnie. Aż miałam uśmiech na twarzy i było dla mnie czystą przyjemnością samo oglądanie tych w rozmiarze D i DD :) I pomimo, ze nie do końca jestem zadowolona z rozmiaru bo liczyłam na nasze D a nie E czy F to i tak jestem przeszczęśliwa z efektu. W zyciu nie zmieniłabym decyzji i tylko moge załowac ze nie zrobiłam tego wcześniej,,,,,,,,Jak cudownie jest mieć normalny biust. I nawet pokazałam go mojej teściowej bo jeszcze mnie po operacji nie widziała. I też jej sie bardzo podobał :) no a ja oczywiście bez grama wstydu chwaliłam się moimi cycuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia kielczanka ty wiesz że ja też pokazuje te moje cycuchy wszystkim tym co chcą widzieć wogóle mnie to nie krępuje. wszystko już zagojone pomalutku ubieram biustonosz z fiszbinami ale jeszcze odczuwam dyskomfort ale rozmiar jest ok miseczka d jak w morde strzelił. fajnie że już wróciłaś pozdrawiam a co do pośrednictwa to jeszcze kiedyś pogadamy na ten temat i się rozliczymy ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę na poczekalni w łęcznej. Nie ma Mądrego- jest zastępstwo, trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Ja wybrałam lipiec bo moja mama ma wtedy tydzień urlopu i może pomóc przy dzieciach. A w czerwcu jedziemy na wakacje bo mój mąż od 4 lat nie dostaje urlopu w wakacje a następne wolne będzie miał w listopadzie :-(masakra. Ja w Łęcznej byłam o 11.00 a weszłam o 14.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapo
jestem 10 dni po operacji liftingu i zmniejszenia biustu w prywatnej klinice w Wawie, Jestem bardzo zadowolona, czuję się doskonale, w pn zdejmujemy szwy,ból prawie żaden;) wreszcie mam sterczące piękne piersi w rozmiarze dobrego B;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny onapo fajne uczucie- prawda? :) wszystkie to czujemy, ja mam D i tez sterczące :) Monia też wciąż myślę o tej Gogusi, jechała na zabieg z miesiączką i była załamana, chyba jej zrobili bo się nie odzywa od kilku dni Emilia i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onapo gratulacje :) Kama pomyślałam to samo,że chyba jej zrobili. Kurcze aż trudno uwierzyć, ze tak to szybko wszystko jej poszło. Ciekawe jakie wrażenia bedzie miała........... mam nadzieje ze bedzie cała w skowronkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:* wybaczcie ,że tak długo nie odzywałam się ale dopiero dziś wróciłam ze szpitala z nowym nabytkiem.Niestety nie za dobrze wspominam pobyt ponieważ były komplikacje po samej operacji.Niewiele pamiętam ,2 dni wycięte z życiorysu.Dostałam atak przy wybudzaniu i kilka godz byłam delikatnie mowiac niekumata...Cycuszki mam rozm.D lub E.Póki co padam na twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia najważniejsze, że masz to z głowy, teraz juz będzie tylko lepiej , gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogosia:) trzymaj się dziewczyno już masz z górki teraz relaks powolutku wrócisz do życia nowego i lżejszego pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 pisz kochana jak ci tam było i kto cię operował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia dziewczyno kochana ale mi po głowie chodziłaś........najwazniejsze ze już jesteś po.....Popatrz jak to zleciało. Trzymam kciuki za gojenie. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz, tylko odpoczywaj teraz. Odezwij sie jak tylko będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia nawet nie wiesz jak się cieszę ze jesteś po !!!!.zdrówka życzę wszystkie tu myslalysmy o tobie TRZYMAJ SIĘ jak dojdziesz do siebie to wszystko opisz !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już D
hej. poszukuje daga777.jeśli tu jeszcze zaglądasz odezwij się do mnie. leżałyśmy razem na sali po operacji. kwiat77@wp.pl pozdrawiam wszystkie przed i wszystkie po :-)-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie trochę dychnęłam ale już mnie nosi...wszyscy poszli spać a ja fruuu na dół do kompa :D Jeszccze kilka godz temu niesamowicie żałowalam,że poddałam się zabiegowi.Nie ma co ukrywać,bardzooo boli...U mnie to w ogóle były jaja bo dostałam okres a w pon jechałam do Krakowa.Niestety operacje przełożono z powodu innych ważniejszych operacji ale ja zostałam w szpitalu.Okres chyba z nerwów się zatrzymał :D We wtorek wpadłam pod skalpel Pani Michalskiej ,reszty nie pamiętam.Poczytam jutro na karcie informacyjnej...Wiem tyle,że operacja trwała 5godzin i że przy wybudzaniu dostałam ataki..Coś mi tam świta,że czułam jakbym była w głębokiej studni i nie mogła z niej wyjść.Piękne schizy :D doszłam do siebie po kilku godz no i dopiero wtedy poczułam co to ból.Biust mnie najmniej interesował ale teraz jak tak na siebie zerkam to fajna dupinka jestem ;) Biust jest nadal spory ale jeszcze jakiś taki rozgnieciony i zdeformowany.Mam pytanko kobitki..Jak długo tak muszę się z sobą cackać?Nienawidzę bezczynnego lezenia no ale niestety...Buziaki Kochanieńkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia najgorsze pierwsze dni, a właściwie nie dni, dla mnie najgorsze były noce W czasie dnia trochę poleżysz, trochę sie poruszasz i jakoś zleci, noce bez snu mnie wykańczały, spać nie mogłam, bo niewygodnie i bolało trochę co by nie gadać. Nie wiem jak Ty sobie radzisz ze spaniem na plecach, bo ja wcale. Od początku spałam na tzw. pół boku. Cyckami rozpłaszczonymi się nie martw, za kilka miesięcy się okaże jakie są naprawdę. I zapomnisz o wszystkim, co było nie tak, a nowy biust zostanie :) Odpoczywaj i zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już D
Ja 2 i pół tygodnia po operacji. na razie wygląd...... same wiecie nie za ciekawy. wszystko jeszcze świeże. Ale jestem mega szczęśliwa.:-) trochę boli przy smarowaniu, smaruję linomagiem dopóki nie znajdą wszystkie strupki. Ale i tak jest super..... warto było. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już D gratulacje. Gojenie jeszcze przed Tobą, ale najgorsze już po :) Gogusia no jak dobrze, ze wróciłaś "do żywych". Teraz to już z górki. NAjwazniejsze masz za sobą. Dołączyłaś do grona kobitek "po". A jak w domu? Jak reakcja dzieci i męza? Kama z tym spaniem ma racje. Dla mnie tez to bylo najgorsze przez jakieś pierwsze 3 tyg. Potem już co raz lepiej, tyle ze mnie nic nie bolało. Ale na początku to kazdy dzień jest ważny. W kazdej kolejnej dobie lepiej sie zaczynasz czuć. Szybko Ci zleci, zobaczysz. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...czytam karte inf.i cos mi nie gra...Co oznacza: rekonstrukcja piersi platem skorno-miesniowym uszypulowanym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia To co napisali to nazwa procedury. I to że miałaś zostawioną brodawkę na szypule. NFZ płaci za to co napiszą nazwa zabiegu to rekonstrukcja ( bo w końcu je zrekonstruowali do normalnego wyglądu). więć wszystko sie zgadza. płat skórny jest połączony z mięśniami i dlatego tak napisali. Wszystko jest ok. POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed operacja lek.tłumaczyła,że będę miała przeszczep sutków..Znaczy,że jednak miałam na szypule? Kurcze jestem jeszcze taka na wpół przytomna tak jakbym spała..masakra,zero kumania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
Hej. zaczynam jeszcze raz bo Nick Już D jakoś mi się nie podoba. :-) Ja 2 i pół tygodnia po operacji. na razie wygląd...... same wiecie nie za ciekawy. wszystko jeszcze świeże. Ale jestem mega szczęśliwa. trochę boli przy smarowaniu, smaruję linomagiem dopóki nie zejdą wszystkie strupki. Ale i tak jest super..... warto było. pozdrawiam znalazłam to forum dopiero po operacji. muszę wam powiedzieć że do operacji nakloniła mnie moja pani ginekolog. Powiedziała że na zachodzie to jest normą żeby takie wielkie cyce zredukować.:-) Dosyć dużo mi ujęli bo po 1,7 kg z każdej. czyli jestem lżejsza o 3,4 kg :-) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grejs 77 Napisz gdzie miałaś robiona operację i jaki miałaś rozmiar przed. zazdroszczę c tego PO.. ja jeszcze trochę PRZED.. Pozdrawam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Gogusia Gratulacje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i przespanych nocy :-) Emilia I co załatwiłaś? mój mail : iwkabieniek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co jestem zabandażowana ponieważ po plastrach dostałam odparzeń i wychodziły mi bąble..Kiedy mogę kupić stanik pooperacyjny i gdzie? Jezu ile mam pytań...Kiedy będę mogła normalnie wziąć prysznic i podżwigać mój słodki ciężar-córunie Marlenke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia to super ze masz na szypule, bedziesz miała normalne czucie w sutkach ale i pewnie dlatego masz wieksze niż C czy D. Tak zazwyczaj wychodzi na szypule. Nic tylko sie kochana cieszyc. Zonna I Tobie zleci jak z bicza strzeli. Zobaczysz, jeszcze tylko pare tygodni i sama będziesz pomagać tym "przed" :) Grejs77 my sie tu wymieniamy fotkami "przed i po". Wiec jeśli chcesz sie wymienic to podaje maila : lubiekawe5@o2.pl. Po otrzymaniu Twoich odeśle swoje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×