Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość jaki rozmiar
jaki bede miec rozmiar? pod biustem na wydechu mam 72 cm jak mierze obwod ale musze w staniku takim ktory nie powieksza wychodzi 97 a jak sie pochyle 104 jak to zmierzyc zeby bylo dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki rozmiar obwód biustonosza dla Ciebie to 65, a miseczka - zależy od producenta- przedział od G, nawet do K (zależy czy firma polska czy brytyjska itd) tyle, ze trafiłaś chyba nie na to forum, na stanikomanii czy tego typu forach by pewnie doradziliby Ci lepiej , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoasia
Witam dziewczyny, wczoraj trafiłam na ten temat i dziś chciałabym się oficjalnie przywitać. Nawet jeżeli nie będę się udzielać to na pewno będę czytać :) Do tej pory byłam zdecydowana na operację u Dr Furmanka w Czechach, nawet leemm kojarzę z beautywpolsce, bo chciałam zająć jej termin ;) , potem znalazłam dziewczynę, która zrezygnowała z operacju u Dr-a 28 kwietnia, ale też się nie załapałam, Dr nie odpisuje na moje maile i w końcu, zaczęłam szukać innego rozwiązania. Teraz chciałabym zmniejszać na NFZ. Myślę o operacji w Łęcznej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
AKINOM serdecznie pozdrawiam !!! Jak już wyjdziesz to wszystko dokładnie opisz. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ładnie goiło i żeby za bardzo nie bolało !!!!!!!!! SZCZĘŚCIARO !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 WIELKIE GRATULACJE!!!!!! :* Karolcia nadal jestem w bandażach co trochę mnie martwi.Lek.na zmianie opatrunku stwierdziła,że ona już założyłaby mi biustonosz ale nie podejmie decyzji tylko muszę czekać na lek.która mnie operowała...do przyszłego tyg-środa :( Mam nadzieję,że to nie ma wpływu na gojenie się ran i wyglądu moich małych szczęść. Wczoraj myślałam,że zadrapię się na śmierć,tak mnie swędziały rany.Myślicie,że to oznaka,że się goi? Włożyłam dłoń pod opatrunek i macałam się cm po cm :D Troszkę zdziwiłam się gdy dotknęłam się pod pachami,poczułam jakbym tam także miała biust..co to takiego? Czy nadal będę miała takie szerokie piersi? Jak zwykle milion pytań :D wybaczcie Kochane,do mnie trzeba mieć tonę cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 gratulacje. zanim się obejrzysz będziesz już w domku. :-) zdrówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusia78 ja też mam piersi które wchodzą pod pachy. To chyba normalne na początku. Podobno potem same Zmieniają ułożenie i idą trochę do przodu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia bandaże nie mają wpływu na gojenie sie ran bo spełniają rolę uciskowa, tak jak biustonosze pooperacyjne. Tyle, ze w biustonoszu jest wygodniej. To ze biust masz pod pachami to też norma. Na początku piersi przypominają świeżo upieczone naleśniki lub rozklepane schabowe ;) Dopiero w procesie gojenia gdzie ś (+. -) po 3 miesiącach piersi staną miękkie, i wyjdą spod pach i będą sie formować przez następne 3 miesiące. Wazne zeby tylko sie nic nie paprało. Reszta przyjdzie z czasem. A jak u Ciebie zgojeniem? Wszystko ok tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wszystko dobrze się goi...ściągnięto mi opatrunki z brodawek ale nie bardzo chciałam patrzeć,nie za miły widok...Dziewczynki nie mogę uwierzyć jak zmieniło się moje odbicie w lustrze...zrobiłam się tak jakby dużo lżejsza,moje giganty nie zajmują już połowy obrazu :D Tyle,że muszę popracować nad brzuszkiem ;) Święta chciałam spędzić w domciu ale niestety,kogokolwiek o tym poinformuję to się obraża.Nie wiem jednak czy to dobry pomysł żeby gościć się 1,5tyg po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia ja idę na konsultację w środę, jak zobaczysz olbrzyma w poczekalni to ja !!!!!!!!! Trzymam ciągle kciuki. Chyba tez wolałabym odpocząć, a nie biegać z wizytami . W domu to robisz co chcesz, posiedzisz to posiedzisz jak się chcesz położyć to to zrobisz. Jesteś po operacji , a poza tym to rób co uważasz a nie co wypada !!!!! Całuje Cię mocno , może się spotkamy w realu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja będę w poradni ok 13 i mam strasznego cykora :D Miejmy nadzieję,że się spotkamy bo fajnie byłoby pogadać i pośmiać się w realu... Moja teściowa jest tak mocno przejęta moją operacją ,że zapomniała zapytać choćby jak się czuję nie mówiąc już o szczegółach...zaproponowała żebym została sama w domu a mąż przyjechałby z dziećmi do niej na Święta..Normalnie jakby mnie ktoś strzelił...przecież ja też chcę spędzić je z rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałam stanik pooperacyjny jest bardzo ważny właśnie z uwagi na kształtowanie się piersi !!! I na przykład w Czechach od razu po wyjęciu drenów instalują porządny ciasny stanik. Dlatego dziwi mnie że ja k się robi na NFZ to traktują to jak drugorzędną sprawę? Myślę że powinni na drugi dzień po operacji powiedzieć jaki rozmiar (bo już wiedzą ile wycieli) i gdzie kupić tak aby kobitka wychodziła już ubrana. Dlatego tak chwalę Czechy, doktor wyjmuje dreny i ubiera co potrzeba, stanik czy pas on przynosi już dla konkretnej pacjentki, poucza jak się obchodzić z ranami czego się można spodziewać itp. dostajesz zestaw leków w razie potrzeby i do domku. Co nie znaczy że u nas gorzej operują tylko że podejście jest inne. Liczę na Łęczną - że zmieni moje zdanie o służbie zdrowia w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za zyczenia. Zla wiadomoscia jest dla mnie to, ze swieta spedze chyba na oddziale jako jedyny pacjent, bo przyplatala mi sie goraczka. A ja juz chcialabym do domu. Swojego nowego nabytku nie widzialam jeszcze. Generalnie gdyby nie okropny bol plecow to byloby ok. Swoja droga zastanawia mnie to, ze srodki przeciwbolowe go nie lagodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 miejmy nadzieję,że jednak wyjdziesz przed Świętami.Ja także miałam gorączkę nawet po przyjściu do domciu ale sama przeszła :) Ból pleców jest koszmarem i psuje całą radość z nowych cycuszków. Ja biorę ketonal100 i na jakiś czas zapominam o bólu... Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do szpitala i rozm.z lek.na temat biustonosza pooperacyjnego.Lekarka stwierdziła,że mogę jeszcze poczekać z zakupem do przyszłego tyg kiedy to będą ściągane szwy.Wtedy też wymierzy mnie żebym wiedziała jaki rozm.kupić...Jestem więc trochę spokojniejsza. akinom co lek.mówi na Twój ból kręgosłupa? Może warto byłoby zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a z ortopeda jak załatwiałyście ? Prosto w oczy mòwiliście że chcecie się starać o zmniejszenie piersi na NFZ i proście o skierowanie i opinie. Też potrzebne jest zdjęcie rtg kręgosłupa czy nie? Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna prosic o adres do czech? agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia jakoś długo trzymają Cie bez tego biustonosza. Ja to już nastepnego dnia po miałam zakłądany. GOŚĆ ja poszłam i normalnie powiedziałam o co chodzi i problemu mi nie robił choć widział mnie pierwszy raz na oczy. Ale z lekarzami różnie to bywa.......same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz z innej beczki, mam kolejne wesele w święta i dziś byłam na zakupach uzupełniających..........no i troche dużo wydałam, a gdzie jeszcze inne wydatki.....o masakra. Już chyba lepiej jak siedze w domu przy kompie bo przynajmniej kasy nie wydaje ha ha ha. Ale przy nowym biuście tak mi się nowe horyzonty otworzyły ze nijak się oprzeć pokusom :) Znacie to, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie dziwię się ;) ojjj marzą mi się mega zakupy bo gdy patrze w lustro widzę inną Margolcie :D najwyższa pora wskoczyć w sexi łaszki i zaszaleć bo era chowania gigantów pod workowatymi ubraniami już minęła ;) Kochana chciałabym w końcu ściągnąć te elastyczne bandaże i ubrać bieliznę..Cóż,poczekam jeszcze kilka dni a póki co dziś ściągnę je i kuknę co słychać pod spodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GOGUSIA ja mam być w poradni ok 12, wygląda na to , że się spotkamy !!! A pietra to ja na pewno mam większego niż TY, ale się boję ja nie mogę !!!!! Ty juz po , a ja ciągle się boję usłyszeć, "nie zgadzam się" . No trudno jakoś muszę przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie no...nie możesz się bać mając za sobą taką bandę wściekłych kobitek :D wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki Kochana. BĘDZIE DOBRZE,DAJĘ SŁOWO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
JUŻ CHYBA 100X pisałam , że dobrze, że WAS MAM kochana jesteś bardzo dziękuję za słowa otuchy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, Ty sie nie boj tylko dzialaj. Mnie dr Antonow i prof Strozyna pytali co ja chce z piersiami zrobic, bo przeciez one duze wcale nie sa(65h), i napedzili mi takiego strach, ze az migrena dwodniowa to sie skonczylo. Ja na oddziale, maz w domu ( 600km dalej) a oni z takimi pytaniami wyskakuja. Na ale w koncu zrobili co trzeba tylko nie wiem jaki rozmiar mam, bo dr.A mowi, ze on na rozmiarach sie nie zna tylko na technologii:-) A tak w ogole to lekarze tutaj super sa, z poczuciem humoru i cierpliwi. Mimo wszystko swiat z nimi spedzac nie chce. No i czyste pizamki mi sie koncza bo zaplanowalam ppbyt tylko do piatku, gora do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×