Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość niiu78
zapomniałam o @ niiu78@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścówa
jestem ponad tydzien po operacji, zdjecie szwow bedzie w srode (2 tyg po) mam sciagniecie szwow. udalo mi sie wczoraj polezec na boku z czego sie cieszylam jak glupia bo plecy potwornie bola od spania w jednej pozycji. piszecie o tych roznych martwicach itp i zaczelam sie stresowac tym ze cos moze jeszcze byc nie tak. mam zalozone opatrunki wiec nie bardzo widzialam swoje nowe piersi, jedynie dobe po jak mi lekarz zmienial i wygladaly nie najgorzej. mam poczucie ze sa "zdrowe" chociaz od czasu do czasu jakis szew mnie zakluje. zastanawiam sie czy wy tez czulyscie ze wszytsko jest swietnie i potem nagle cos zaczelo sie dziac z piersiami czy od samej operacji cos bylo nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę szczerą i trochę zwariowaną Monię, (która jak dla mnie może być nawet miliarderką, a jeśli odprowadza składki do ZUS-u, to jej się zabieg zmniejszenia biustu należy jak przysłowiowemu psu micha), od ciebie. Wstrząsnęła mną po prostu informacja, że zasmuciłam jakiegoś anonima, podobnie jak twoje spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goścówa Wygląda to tak, że niektóre odcinki rany goją się po prostu dłużej, albo z biegiem czasu bywa, że pojawia się jakaś nieprawidłowość, ale nie nastawiaj się dziewczyno na żadne komplikacje, bo w Twoim przypadku może być wszystko ok :) a kłucie, czy swędzenie to absolutna norma. Spanie na plecach to koszmar! Pamiętam i współczuję :( Szybkiego gojenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama nie myl mnie z innymi gośćmi ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylę, wiem, że jesteś trzecia, styl wypowiedzi wiele o człowieku mówi. Dlatego ci odpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powyżej, to oczywiście ja. Wylogowało mnie. Za nic nie chcę być tu gościem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo kama tak oryginalnie brzmi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Emilia78 mam do Ciebie prośbę, jak już będziesz na oddziale, podpytaj pielęgniarki, czy rzeczywiście były jakieś kobitki do poprawki, ale nie jakiejś typu wycinanie martwicy, czy bliznowca, tylko takie do korekty rozmiaru? jestem ciekawa, czy to prawda, bo jeśli tak, to muszę podrążyć temat, bo mnie doktor wyraźnie zniechęcił mówiąc, że będzie gorzej, więc zrozumiałam, że jeszcze tego nie robił i sam nie wie, co mu wyjdzie i uciekłam czym prędzej :( Zrozumiałam z tego, co paulina lina pisała, że ma wizytę 18 w środę, a dr Mądrego nie będzie, bo będzie na urlopie, to znaczy, że nie będzie go i przy twojej operacji... U kogo Ty byłas na konsultacji? U dr Tomka K.? Czyżby już samodzielnie operował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Zapytam na pewno, wiem o co chodzi. Byłam u Korzeniowskiego ale powiedział że będzie mnie operować 4 lekarzy. Może lepiej że nie będzie Mądrego skoro źle go wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
powiedziano mi ze Mądry bedzie tak za 3,4 tygodnie. ps. ile najdluzej czekalyscie na operacje od konsultacji? Mam nadzieje ze u mnie to beda max mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
max 3 mies mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Emilia jakie mialas dokumenty? chcial zobaczyc zaswiadczenie od ortopedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Paulina czekałam 2 miesiące. Miałam skierowanie od ortopedy, zaświadczenie od ortopedy, usg piersi i mammograficzne. To był komplet. A ty kiedy masz konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
18.6 :) tylko nie wiem czy zdaze uaktualnic moje zaswiadczenie bo ortopeda jest od 15 a o 16 mam busa do Lublina :( dlatego pytam o te zaswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
moim zdaniem jeśli masz zaświadczenie że wskazana jest operacja to je już masz i tyle przecież twój stan się nie poprawił zadzwoń na dyżurkę lekarzy i zapytaj czy to ma znaczenie jeśli chodzi o korektę blizn po operacjach wiem że w krakowie ma na nfz podpisaną umowę dr keller i zapewne jeszcze inni lekarze więc warto poszukać, ja bym jednak poczekała z tym trochę bo bliznowce robią się też po jakimś czasie i lepiej odczekać i wyciąć wszystko jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama :) Feministką rzeczywiście jestem, ale dewotka? Skąd ten pomysł? Monia mogła pisać co chciała, i pisała, co nie znaczy, że nie mogłam się ustosunkować do jej wypowiedzi. I to robiłam, wyrażałam swoje zdanie, a za to już byłam krytykowana. Moni broniło kółko wzajemnej adoracji, do którego ja nie należę. Nie jestem zakłamana, dlatego wyrażam SWOJE opinie a nie przyklaskuję, bo tego pragnie większość. Zrozumiałaś cos z tego Kama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Kobietki masakrycznie się czułam po wczorajszej wizycie u gin.Nie spałam w nocy tylko rozmyślałam o tym jak leczyć blizny...Rano zadzwoniłam do lek.,która wraz z dok.Michalska mnie operowała.Troszkę ją zdenerwowałam i stwierdziła,że lek.,który robił mi usg nie miał prawa wyrażać takich opinii gdyż nie jest specjalistą(chirurgiem pl.),a tym bardziej straszyć operacją...Za kilkanaście dni jadę do poradni żeby lek.oglądnęła moje blizny i faktycznie oceniła czy jest aż tak zle. Poza tym blizny można wycinać dopiero po ponad roku od operacji gdyż tak długo się goją..Póki co nie zamartwiam się bo i nie ma czym :) Pozdrawiam Was wszystkie Kochane PRZED i PO :* MONIA!!!!! Gdzieś Ty Diablico???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diablica niech lepiej nie wraca. No chyba że lubisz zamęt. Ja wole spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
przed chwila zamowilam moj ostatni (mam nadzieje) stanik w rozmiarze 70J , a dokladniej to gore od bikini, oczywiscie 90 zl musialam dac :( a Wy gdzie kupowalyscie stroje ? na mnie nawet te najwieksze "namioty" z F&F byly za male..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyt powiedzieć ale ja wogóle nie miałam :( w tym roku bedzie inaczej. w końcu będę mogła normalnie iść na plażę :) Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gogusia wal się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogusia78 spier... bo tylko zamęt robisz. Idz lepiej poszukaj osób swoich pokrojow. Za chwilę będzie narzekać co tu się dzieje a sama robi wszystko aby wywołać kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
dziewczyny a myslicie ze jest szansa na zalapanie sie na NFZ przy rozmiarze biustu F-G ? z tym, ze jest meeega obwisly i daje o sobie znac przy kazdym kroku o bieganiu nie wspomnac - wtedy sprawia taki bol ze masakra.. a do tego wszystkie biustonosze przez wspomnianą obwislosc sie rozciagaja i po miesiacu nie nadaja sie do niczego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
Zrozumiałam Zdesperowana! Jestem na 100% przekonana, ze to Ty ze mną korespondujesz jako gość feministka/dewotka. Skąd mój wniosek? Masz bardzo charakterystyczny sposób wypowiadania się. Lotny, wskazujący na to, że jesteś osoba wykształconą. Często stosujesz szyk przestawny w zdaniach. Dawno zwróciłam na to uwagę, bo też to robię. I nikt inny na forum, przynajmniej żaden stały bywalec. Posiadasz także dziwną manierę, polegającą na tym, że wtrącasz w środku zdania pojedyncze wyrazy pisane wielkimi literami. Robisz to zarówno jako Zdesperowana jak i gość. Już to zwróciło jakiś czas temu moją uwagę. Ale to nie wszystko, jak sama przyznałaś - jesteś feministką, kilkakrotnie nawiązywałaś do tego, jakie głupie są kobiety, które robią coś dla mężczyzny. Jako Zdesperowana ujęłaś to kiedyś dosadniej, bodajże w rozmowie z cycasta Małgosią, o ile pamiętam. (Małgosię pozdrawiam, była jedyna osobą, która się tu do mnie odezwała, kiedy nabrałam odwagi, żeby po raz pierwszy cos napisać). Napisałaś wtedy, ze jeszcze bardziej pogardzasz facetami, a ja pomyślałam, że jakaś wściekła Kazimiera Szczuka jest na forum. O Moni wyraziłaś się, że „bryluje” na forum. Ta zjadliwość mnie zastanowiła. Do listopada, kiedy miałam zabieg i kiedy Monia się tu pojawiła, to Ty brylowałaś na forum. Pamiętam zachwyty dziewczyn , ze jesteś niezastąpiona, zawsze chętna do pomocy itd. I nagle zostałaś jednak zastąpiona przez szaloną Monię. Musiało Cię to strasznie urazić, bo zniknęłaś na kilka miesięcy, zniknęłaś jako Zdesperowana, ale nie byłaś w stanie sobie tego forum odpuścić więc po jakimś czasie pojawiłaś się jako gość. Gość nabuzowany zjadliwą krytyką.. Poczytaj jeszcze raz jakim życiem tętniło forum i jak było sympatycznie od listopada do lutego, marca czy kwietnia ( nie pamiętam dokładnie), czyli do momentu pojawienia się „gości”. Nie wiem, czy to forum stanowiło dla Ciebie sens życia, może się tu odnalazłaś, poczułaś potrzebna, a potem Ci to Monia odebrała, stąd ta niechęć? Przecież mogłaś pisać razem z nami wszystkimi. Zarówno jako gość jak i Zdesperowana używałaś kilkakrotnie identycznego wyrażenia, że to forum nie jest już takie jak kiedyś. Pozwolę sobie jeszcze skopiować Twoje słowa z ostatniego postu „Moni broniło kółko wzajemnej adoracji, do którego ja nie należę. Nie jestem zakłamana, dlatego wyrażam SWOJE opinie a nie przyklaskuję, bo tego pragnie większość.” Moni broniło "malutkie kółko”, a już na pewno nie większość. Moni broniły tylko Gogusia, Ryba i czasem ja. Robiłam to nie dlatego, ze uwielbiałam rozważania Moni o szwagrze i inne wypisywane przez Nią niepotrzebne zwierzenia (sorry Monia), tylko dlatego, że wkurzała mnie nagonka na nią. Bo trzeba Jej przyznać, ze zawsze była gotowa pomagać kobietom przed zabiegiem i była w tym świetna. „Kółko różańcowe” czy też „kolo wzajemnej adoracji” skupiało się od miesiąca wokół Ciebie. Każda z nas, wiele razy pisała , ze Ci współczuje niezadowolenia z zabiegu. Pocieszałyśmy Cię jak mogłyśmy. Jak Boga kocham naprawdę mi przykro, ze nie masz takiego biustu, o jakim marzyłaś. A mimo to, czasami dostawałam mdłości od czytania na okrągło tej samej wściekłej krytyki na temat „aroganckich” lekarzy z Łęcznej. Każdy, kto Ci nie przytakiwał i miał inne zdanie, śmiał być zadowolony z operacji, posądzany był o brak empatii, przez co końcu te zadowolone przestały pisać. A propos ( tego zwrotu tez często używasz) naszej korespondencji Kama-gość, stwierdzam na koniec, że migasz się od odpowiedzi na konkretne pytania jak tylko możesz, wykorzystując niuanse językowe w celu odwrócenia mojej uwagi od braku sensu wypowiedzi. I ok.! Rozumiem! W końcu co masz odpowiedzieć na proste pytanie, dlaczego na siłę z nas wszystkich także chcesz zrobić feministki, kiedy może któraś z nas ma ochotę prać gacie mężowi, nadmuchiwać dla niego usta i cieszyć się, że obcy faceci oblizują się na widok jej biustu Już sobie wyobrażam jakie larum podniesie się na forum po tym , co napisałam . Nawet nie liczę, że będziesz miała odwagę, aby przyznać, że mam rację, bo wiem, ze dumna z Ciebie kobieta i bardzo drażliwa na swoim punkcie. Życzę Ci, żebyś wreszcie zaakceptowała swój biust, albo odważyła się na jeszcze jeden zabieg! Chwilowo mam dość tego forum i tego niemiłego jazgotu albo dla odmiany koszmarnej nudy, bo jak się wszyscy poobrażają, to w zasadzie nic się tu nie dzieje. Cześć dziewczyny. Jak mi się odmieni… to wrócę :) Teraz idę spać! Kasiol Dlatego właśnie 7-ma rano to dla mnie środek nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
paulina lina o bikini to ja juz dawno zapomnialam, a pod jednoczesciowy (jezeli takowy mi sie udalo kupic to tylko z anglii) zakladalam stanik , bo inaczej moj biust byl tak splaszczony ze wisial mi do pasa :( teraz tez mam jednocesciowy, ale przy jego kupowaniu nie bylo zadnego problemu, weszlam do sklepu i moglam kilka przymierzyc,to jest najlepsze , wchodzi sie do sklepu kupic stanik czy bluzke i jest wybor :) gosc00 najmniejszy jaki pamietam na forum to byl F, ale i tak nie liczy sie tylko sam rozmiar ale tez to czy wisi i czy jest asymetryczny. moje staniki wytrzymywaly ok 3 m-cy max,ale ja w nich nie biegalam :) idz po skierowanie, nie ma na co czekac.powodzenia. Kama69 jejku, to juz nie ja jestem gosciem :P o 5,25 (godzina twojego wpisu) to ja sie dopiero zbieralam do przebudzenia :) jak ty kobieto funkcjonujesz??? dziewczyny, zacznijcie ignorowac wpisy goscia, to w koncu sobie ta osoba odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiol strzel sobie barana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Jejku dziewczyny - no co Wy? Każda z Was po troc****est świetną kobietą i każda ma coś ciekawego do powiedzenia. Najgorsze jak zaczyna się ocena i krytyka jednych przez drugich. Jesteście inteligentne, co widać po wpisach. Kama zostań nasza stała uczestniczko. Monia wracaj !! Gościu pisz te swoje dyrdymały, byle bez przekleństw ... bo to już trzeba leczyć kochana. Dziewczyny mi już zostały 3 dni do wyjazdu - ciekawe paulina lina kto ciebie przyjmie na konsultacje(na ktorą masz godzine??) Skoro ja 18 czerwca mam operacje a prowadzącym jest korzeniowski a mądrego nie ma .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Kama doceniam Twoje poświęcenie, że chciało Ci się pisać cały ten elaborat, jak również przeprowadzić wnikliwą analizę moich wypowiedzi. Sorry, nie przeczytałam Twojego wpisu do końca, bo nie było sensu. Niestety Twój zmysł detektywistyczny tym razem zawiódł. To nie ja jestem gościem, mam na tyle odwagi cywilnej, żeby wypowiadać swoje sądy i opinie pod własnym, znanym wszystkim zainteresowanym nickiem. A gość pewnie to czytając umarł ze śmiechu. Szukaj dalej, bo tym razem trafiłaś kulą w płot. PUDŁO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×