Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość żabka196868
Emilia78 Tak to ja.Masz racje na wynik składa się wiele czynników.Mam nadzieje i trzymam kciuki,że będziesz zadowolona ze swoich piersi po operacji.Do Łęcznej masz dalej niż ja,o 150km nie zazdroszcze tej wycieczki.Na kiedy masz termin operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Emilia78 od domu do szpitala mam niecałe 30 km :) Aż zd***** bierze, że to dzieło tych samych lekarzy prawda? Mówię o Ewy piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Zdesperowana68 Mnie rysowali Mądry z Korzeniowskim.Ja sama nie moge uwierzyć,że jestem szczęściarą,bo mogło też być gorzej.Potem już przez cały pobyt byłam pod opieką dr korzeniowskiego.Aga ja juź wcześniej pisałam,że Mądry też nie dawał mi na 100%szansy ,że wyjdzie c/d i było brane pod uwage z przeszczepem.Nie ukrywam,że ciesze się,że wszystko wyszło dobrze.To jest chyba jak gra w totka,a totka mi się szczęsci,a by się przydało troche złociszów na wakacje:-) Trzymam kciuki za dziewczyny które są przed.Aby wszystko poszło OK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Chciałam napisać, że w totka to mi się Nie szczesci:(stety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Żabka - za równe dwa tygodnie - 17 czerwca - w urodziny własnej córki - mam nadzieję że pojedzie ze mną mąż, a jak nie to zostaje pociąg. Widzę że te efekty to po trochu też i loteria - no nic gorzej niż mam na pewno mi nie zrobią :):):) Zdesperowana68 - skoro mieszkasz tak blisko to może warto przemyśleć powtórne cięcie, tak żeby nick ze zdesperowanej zamienić na zadowolona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
ja mam taki pomysł ! na całym ciele napisze sobie markerem że proszę o małe cycuszki C/D !!!! bo to moje życiowe utrapienie od małolaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemm - a ty na kiedy masz?? też masz wątpliwości co do efektów - masz jakieś oczekiwania?? jaki masz teraz rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia78 ja mam 75hh/Panache a w polskiej to 75K mam oczekiwania jak każda ale jestem świadoma swojej ogólnej budowy, piersi mam budowy gruczołowo tłuszczowej i nie zmieniam decyzji jadę do Łęcznej 8 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Emilia78 Jestem prawie 8-mc po zabiegu.Miałam w zeszłym roku w pażdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Emilia78 nie ma mowy, nikt więcej nie będzie się na mnie uczył, poczekam parę lat niech dojdą do perfekcji, zrobią parę poprawek, może wtedy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
No tak Zdesperowana - trochę Cię rozumiem. Zostało mi 13 dni ... zaczynam mieć stresa .... trzeba zająć się czymś innym ... co by zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Emilia78 - przepraszam, że nie wracam do poprzednich postów, powiedz mi gdzie masz operacje? ja tez jestem operowana za 13 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia78 już udało mi się sprawdzić, szkoda że Ty w Łęcznej, bo ja w Orłowskim, tak byśmy razem były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy cos jeszcze powinnam zrobić, kupić.... przygotować... stres już daje znać o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no tak studia i tak nieczego w zyciu nie przynosza 123 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Hej Madzik77 - ja się stresuję, ale bardziej z ekscytacji - bo już nie mogę doczekać się efektu końcowego, choć ostatnio wiele na forum w tym zakresie się działo. Ja już mam wstepnie torbę spakowaną - 2 piżamy zapinane z przodu, jeden stanik pooperacyjny, klapki, ręcznik, gatki, dokumenty, potem podstawowe kosmetyki, trochę pewnie pieniędzy - to i do jedzenia jakis prowiant na końcu. Jadę z mężem a Ty? Jaki masz rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
emilia78 pamietaj o ladowarce do tel :) i chsteczkach nawilzonych, bo nie kazda z nas po operacji od razu biegala pod prysznic.wszystko zalezy od tego jak sie bedziesz czula. cos do czytania, bo moze ci sie nudzic. ja bralam tez jaska, bo na tych cienkich poduszkach szpiatlnych ciezko zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Świetne , rady: ksiązka, jaś, mokre chusteczki, ładowarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
to prawda! chusteczki są niezastąpione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź sobie jeszcze kubek i łyżeczkę, będziesz mogła sobie sama zrobić kawę czy herbatę, jest czajnik na piętrze, ja jeszcze miałam solniczkę i nóż ostry, bo kupowałam sobie pomidory na dole w sklepiku do kanapek, bo nic nie dawali, a ja samego pieczywa z wędliną nie przełknę :) dwie piżamy to za mało, weź jeszcze kilka zwykłych bluzek, upały mają być, nawet takich na ramiączkach, w piżamie się ugotujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Chusteczki polecam i szampon suchy też się przydaje albo jesli któraś ma długie włosy to polecam uczesanie http://imodna.bloog.pl/id,335944658,title,Postaw-na-luz-letnie-fryzury-2013r,index.html drugie zdjęcie/ koszyczek najlepiej się sprawdza w czasie operacji i po bo włosy nie plączą się i nie grzeją po karku co do prowiantu to ew jakieś kisielki na kubek wody ja np.nie miałam smaku na nic a takie lekkie coś było do przełknięcia + mały ręczniczek + taki rogal na kark do spania lub na podróż i ciepłe skarpety do spania dla zimorodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez tez patelnie, bo moze bedziesz miala ochote na jajecznice , najlepiej wez kilka garnkow, moze sie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
madzik77 tydzień po tobie będę na kontroli. może się spotkamy :-) bo jak cie wypuszczą w czwartek lub piątek to w poniedziałek będziesz szła na zmianę opatrunku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i durszlak weź bo jak będziesz miała chęć na makaron to jak odcedzisz? Butla z gazem tez się przyda bo jak braknie? Ewentualnie kuchenka indukcyjna mnie się przydała. A może piekarnik? Roznie bywa po operacji moze ktos ma chęć na ciasto? Oj wiele jeszcze by się zdało. Piszcie co bralyscie. Wiele z nas ma z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
gość ma poczucie humoru, nie można mu tego odmówić :))) uśmiałam się po pachy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc to ma problem z głową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Jego rady są bezcenne - kuchenkę indukcyjną już mam w torbie :) Dzisiaj przyszedł do mnie stanik pooperacyjny 75 D - nie upchałam w niego nawet połowy piersi - coś czuję że się nie przyda .... hmm Jak myslicie dziewczyny - czy będąc operowaną w czerwcu będę mogła wyskoczyć w sierpniu na jakiś letni wypoczynek z cięzkimi torbami i dzieckiem pod pachą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×