Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Tina, a jaki masz rozmiar po Łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
„gość dziś Kama, bardzo pochlebia mi, że wzięłaś moje wypowiedzi za wypowiedzi Zdesperowanej, bo to jedna, z nielicznych tutaj osób, która potrafi czytać ze zrozumieniem” itd. Zdesperowana! To się nazywa narcyzm lub auto adoracja :) Kiedy przeczytałam powyższe i pozostałą część Twojej wypowiedzi uśmiech wykwitł mi na twarzy, bo zobaczyłam dwukropek :) W nocy pisałam o tym, że stosujesz szyk przestawny, wstawiasz pojedyncze wyrazy pisane wielkimi literami itd. O Twoich dwukropkach Zdesperowana też już w nocy myślałam, ale nie chciało mi się szukać potwierdzenia na moją tezę, więc je pominęłam w swoim elaboracie. Dziś sama dałaś mi dowód. Dwukropki stosuje się, gdy coś cytujemy lub wyliczamy. Ty stosujesz je często i to w bardzo charakterystycznych, bezsensownych miejscach w zdaniu. Np. (posty skracałam, żeby nie przynudzać) zdesperowana68 2014.05.29 skoro nosiłaś pod biustem 65, prawda jest taka: chcecie mieć poniżej E, dajcie sobie spokój z Łęczną, zdesperowana68 2014.05.31 I pamiętajcie wszystkie: lojalnie ostrzegałam gość dziś I dodam: nigdy nie użyłam zwrotu "a propos" Dlatego właśnie się śmiałam, kiedy przeczytałam Twój post- gościa- feministki/dewotki. Miałam sobie dać spokój z forum na jakiś czas, ale życzyłaś mi powodzenia w śledztwie, co sprowokowało mnie do dalszych poszukiwań. :) Tym bardziej, że niedziela smutna, deszczowa, mąż w pracy, syn na randce, więc nie musisz ubolewać, że straciłam wiele czasu albo włożyłam w to wiele wysiłku. Szczerze mówiąc sprawiło mi to wiele radochy. Odkryłam w sobie żyłkę detektywistyczną, może się przekwalifikuję? „gość dziś Jestem przed operacją i każda rada pisane przez "normalne" dziewczyny jest cenna.” Tu zwróciłam uwagę na cudzysłów, który służy do zaznaczania cytatów lub wskazania, że coś określamy w sposób ironiczny. Ty stosujesz cudzysłów, kiedy chcesz jakiś wyraz wyróżnić i w ten sposób Twoje „normalne” dziewczyny wychodzą na nienormalne np zdesperowana68 2014.05.28 podobno po 350 gram, ale wydaje mi się, że mniej, bo nigdzie tego "na piśmie" nie widziałam, …….., że teraz są spuchnięte, że opadną, "odpuchną", zmaleją, guzik prawda, nic nie zmalały, są wielkie i mają ohydny kształt zdesperowana68 2014.06.03 a kto Cię "rysował" przed operacją? Bo to od tego najwięcej zależy... Kończysz zdania wielokropkami (robi to wiele osób, ale pozwolę sobie przytoczyć przykłady. zdesperowana68 2014.05.24 Jak byłam na kontroli i powiedziałam, że są duże, to lekarz powiedział, że owszem są duże, bo takie są ładne i on jest zadowolony.... No coments zdesperowana68 2014.05.24 zonna123, a jak długo Ty jesteś po operacji? bo ja pooperacyjny miałam 80C więc nie ciesz się może za wcześnie z tego D.... Nie życzę Ci broń Boże źle, ale te gorsety pooperacyjne maja zupełnie inną rozmiarówkę Podsumowanie (niech każdy sam oceni, co o tym myśli) „gość 2014.05.08 Monika i Gogusia, nawet nie zauważyłyście, że pod pseudonimem "gość" piszą dwie różne osoby. Ja jestem od tych facetów, których spojrzeniami tak się radujecie Monika, Twoje "włala" powinnaś napisać: voila. Moja rada: nie używaj słów obcojęzycznych jeśli nie znasz tego języka. Naucz się francuskiego i wtedy możemy porozmawiać w tym języku, ok? Nie wątpię w Twoją inteligencję, wykształcenie i ogólny poziom intelektualny no i bogactwo domów, działek, mieszkań, no, no... Twoje wypowiedzi tutaj są na to najlepszym dowodem. Nic dodać, nic ująć.” Rzeczywiście Zdesperowana - nic dodać, nic ująć :( Twoje dwukropki, wielokropki, cudzysłowy i czysta wściekła agresja. Podobnie jak tu. „zdesperowana68 2014.05.31 Pluję jadem? Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Dziewczyno, zastanów się co Ty piszesz? Masz rację, szkoda gadać, spadam stąd, bo widzę, że tu zamiast obiektywnego forum, jakie było kiedyś, zrobiło się towarzystwo wzajemnej adoracji, a złośliwy gość, który tu od czasu do czasu szpilę komuś wsadzi ma z Was niezły ubaw, bo zachowujecie się jak nawiedzone. Żegnam i żałuję, że wróciłam tu nawet na chwilę. I pamiętajcie wszystkie: lojalnie ostrzegałam” To Ty Zdesperowana jako pierwsza zaczęłaś pisać o towarzystwie wzajemnej adoracji i zarzucać każdemu, kto się z Tobą nie zgadzał, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Najlepsza z tego wszystkiego jest moja konkluzja, która pojawiła się jako oczywisty wniosek po głębokiej analizie Twoich postów z 3 ostatnich miesięcy. Wniosek, który zwalił mnie z nóg. Otóż czasami dla dobrego wrażenia pisałaś sama do siebie tzn. gość –feministka/dewotka dziękowała Zdesperowanej za cenne rady na temat, jakie duże biusty zostawiają pacjentkom lekarze w Łęcznej i że lepiej się tam nie operować. Z ostatniego postu wynika nawet, ze sama ze sobą dyskutowałaś. No i ok, bo w końcu, gdzie znajdziesz kogoś bardziej inteligentnego od siebie samej. Dzięki za pomysł na rozrywkę w samotnie spędzaną niedzielę. :) G***temala popłakałam się ze śmiechu rysunek poglądowy- bomba :) Dziewczyny jakieś doopy, g***ty analne- powariowały :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziś u ciebie niedziela? A wiesz u mnie sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze są goscie bo kto by cie rozbawil do łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
wiesz co Kama, nie będę z Tobą dyskutować, bo nie mam zamiaru nikomu udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Jeżeli uważasz, że nie mam ciekawszych rzeczy do roboty, jak siedzenie bezustanne na tym forum i podszywanie się pod gości wszelakich, to bardzo Ci współczuję. Widzisz, ja pracuję zawodowo, codziennie uprawiam sport, czytam książki, mam życie prywatne, rodzinne. Nie muszę tak jak Ty nocami smęcić przy komputerze z braku ciekawszych zajęć, niemniej miło mi, że aż po nocach o mnie myślisz ;-) Myśl sobie i pisz sobie, co tylko chcesz. Skoro to jest Twoją pasją, odszukaj sobie mój post do gościa, który próbował mnie obrazić. To samo dedykuję Tobie. Więcej nie będę zniżać się do dyskusji z Tobą. Poza tym miałaś odejść z forum więc co tu jeszcze robisz? Swoją drogą, skoro ja jestem gościem, to sama siebie również obrażam? Ciekawa teoria A teraz się z Tobą pożegnam, bo to KONIEC naszej dyskusji. P.S. Gdybyś nie zrozumiała, to drukowane literki są ze specjalną dedykacją dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, chyba powinnaś się leczyć. Ale nie u chirurga plastycznego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U detektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość :) masz niesamowite poczucie humoru :) Ale wydaje mi się, że nie jesteś kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Życzę Ci powodzenia. Trzymam kciuki abyś była zadowolona z efektów i szybko się goiła. I na która godz.masz się tam stawić? Gość00 Ja się kiedyś na forum też pytałam i uzyskałam odp., że skierowanie ma być od lekarza z NFZ a zaświadczenie może być już od prywatnego lekarza. Ja mam zaświadczenie od prywatnego i z tym będę jechać. Tina To mnie trochę pocieszyłaś, że jesteś zadowolona. Ja mam rozmiar K/J i nie wyobrażam sobie przechodzić tego całego stresu, przejeżdżać całą Polskę po to aby mi cycki do góry podnieśli a potem jak mi się nie spodoba to na poprawkę jechać. A kto Cię operował. Mi się chyba trafi dr Mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Nie napisałam, że jesteś wielbłądem tylko jednym z gości (feministką/dewotką). Tak właśnie myślę, że to forum od jakiegoś czasu jest bardzo ważnym elementem Twojego życia, dlatego jako gość atakujesz tu każdego, kto wydaje Ci się rywalem w tzw. brylowaniu :) Także pracuje zawodowo, choć akurat jestem na zwolnieniu lekarskim, a że z natury jestem tzw. sową a nie skowronkiem, prowadzę nocne życie, bo akurat teraz mogę. W nocy oglądam filmy, czytam książki (polecam "Regulamin tłoczni win" Irvinga- przeczytałam dzisiaj zanim napisałam elaborat do Cibie o 5:25) lub buszuje sobie w necie, przed południem sypiam, a popołudnia i wieczory spędzam z moimi chłopakami (czyli rodziną) lub znajomymi. Sportu nie uprawiam, bo jestem leniwa. Zjadliwych postów do Ciebie od gościa było może kilka. I z pewnością nie napisałaś ich sama, to był posty od gościa-błazna, albo po prostu od którejś z dziewczyn, która miała jak wiele z nas dość Twojego narzekania. Zarzucasz mi, że miałam odejść? Ja zastrzegłam, że wrócę jak będę miała ochotę, pisałam tez kiedyś że odejdę, jak mi się znudzi. Ty w zacietrzewieniu, w atakach wściekłości pisałaś, że nie wrócisz, a nadal jesteś. Za drukowane literki dziękuję. dobrze się je czyta, bo wzrok już nie ten, 45 lat na karku. Odniosłam się do Twojej argumentacji. A od siebie dodam, że w zasadzie uważam Cię za miłą, sympatyczną osobę. Jako Zdesperowana piszesz logicznie, jesteś uczynna, koleżeńska itd. Może zbyt wiele narzekasz, ale w końcu któż z nas jest doskonały? Twój problem to nieumiejętność przyjmowania jakiejkolwiek krytyki, jakiegokolwiek sprzeciwu. Wtedy przeistaczasz się w harpię. Po co Ty to Aga robisz? Po co te żałosne, spiskowe obrażanie osób na forum. Teraz próby obrażenia mnie- bo właśnie odszukałam sobie Twój post do gościa, który mi zadedykowałaś. zdesperowana68 2014.05.29 do gościa nie wysilaj się głąbie, mnie nie sprowokujesz, byle kto nie jest w stanie mnie zdenerwować usmiech.gif Zostałam głąbem! :) Jeśli się posuwasz do takiego zachowania, to chyba Cię jednak zdenerwowałam. Odwieczna prawda- najlepszą formą obrony jest atak. Zostałaś zdemaskowana i się miotasz. Nawet nie oczekuję odpowiedzi, bo i po co? I przestań się silić na udawanie teraz dla odmiany gościa- błazna, bo to zupełnie nie Twój styl. Szanuj się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość :) masz niesamowite poczucie humoru :) Rozbawiasz nas wszystkie, jak sobie przypomnę co radziłeś zabrać do szpitala to jeszcze się śmieję :) tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, czy Ty naprawdę nie umiesz logicznie myśleć? Możliwe, że nie, bo jak zauważył gość (ten od dobrego humoru) u Ciebie jest dziś niedziela. Sobota dziś, sobota, ogarnij się dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana nie narzeka, tylko pisze o faktach, tak jak jest. Przestrzegała inne dziewczyny. Naprawdę nie potrafisz zrozumieć? Miała piać z zachwytu jak jej zrobili za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok- sobota, w związku z tym, ze nie muszę obecnie wstawać rano do pracy, nie przywiązuje wagi ani do daty, ani do tego, jaki jest dzień tygodnia. Niestety moja laba wkrótce się skończy Agnieszko. I przestań już gadać sama ze sobą na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Agnieszką. Jeśli chcesz to sobie wmówić, nikt Ci tego nie zabroni. To świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Detektywem jesteś marnym :( i to bardzo! Ze mnie też chcesz zrobić wielbłąda? Nie dam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwałtemala
Właśnie! Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Ififi - dzięki - o szczegółach na maila, bo tu się nie da ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, nie rozumiesz z tym wielbłądem? Jeśli chcesz zrozumieć, chętnie wytłumaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowanej s*********i biust i teraz jedzie na Łeczną a tam robia fajne cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
OK Kama, skoro Ci tak bardzo na tym zależy, mogę być dla Ciebie gościem, skoro to już mnie ten zaszczyt kopnął, że mnie wytypowałaś :)) Tylko zgadzam się na tego z błyskotliwym poczuciem humoru, co pisał o garach do szpitala, nie na tego z chamskimi odzywkami, a Ty gościu masz mnie godnie reprezentować w czasie, gdy mnie tu nie będzie, bo wyjeżdżam i nie będzie mnie tu jakiś czas :)I bez przekleństw poproszę ;-) Teraz Kama napisze, że specjalnie piszę, że mnie nie będzie, żeby jej udowodnić, że gość to nie ja ;-) Jadę na urlop detektywie, mam przesłać Ci ksero biletu? Wiem, teraz jest XXI wiek i wszędzie jest internet, ale nie jestem aż tak zdesperowana (hi, hi) żeby na wczasach się za internetem uganiać :) Do zobaczenia w takim razie. Bez odbioru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie jesteś gościem od garów. Też niedługo jadę na urlop. Ale niestety dopiero za 2 tygodnie, jak syn będzie miał wakacje. :( Wracaj jako Zdesperowana, a nie jako gość to będzie miło na forum :) Życzę miłego odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, na forum to będzie miło kiedy nie będzie tu Twoich " detektywistycznych" wywodów! Ty z Monią zniszczyłyście to forum. Gość od garów jest ok :) Ja jestem gość-feministka (na wypadek gdyby Ci się goście pomyliły i szpiegowanie poszło niewłaściwym torem). Szkoda, że wyjeżdżasz dopiero za 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka, już niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, to jest forum o zmniejszeniu biustu, nie o wakacjach Twojego syna! Monia o szwagrze, Ty o wakacjach synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że w końcu coś dotarło. Zawsze o tej porze na forum pisałam tylko ja, ale Ty jesteś gotowa dziś spać nie iść, żeby tylko wszystkich przekonać, że nie mam racji i że nie jesteś gościem? Fajna noc. Wszyscy goście się pobudzili i szaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jadę na wakacje ze szwagierką i co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że nie ma tego od garów! Mąż jeszcze nie wrócił z pracy? Długo pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fajna szwagierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×