Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Emilia78
Paulina lina zapewne jak ciebie będzie przyjmował korzeniowski to ją będę już po operacji. Tak na świeżo. Ech chciałabym już jechać. Straszne to czekanie. Na która masz godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie mam to w doopie i się śmieję z tego Kamy śledztwa. Nie ma się czym kobita zajmować to wymyśla niestworzone rzeczy :) Mogę być i Zdesperowaną jak Wam na tym zależy :) Wybieram się na operację do Łodzi do dr Rykały i Bratosia, prywatnie, z tego względu, że nie mam aż tak dużych piersi, chodzi głównie o kosmetykę i nieznaczne zmniejszenie. Myślę, że na NFZ nie załapałabym się. Pisała tu jakiś czas temu Natal z łodzi i była zadowolona z efektu. Ktoś jeszcze operował się w Łodzi? Byłabym skłonna jechać tak daleko, bo podobają mi się piersi robione przez Bratosia. Taka ze mnie Zdesperowana :) ha, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia Ty jak ja- niedowiarek. Nawet w drodze na zabieg wciąż myślałam, że to niemożliwe i że zaraz ktoś mi powie, że nie mogą mnie operować, bo coś tam stoi na przeszkodzie. :) Czekanie straszne ale za 3 dni będziesz dotykać swoich małych bimbałków. :) do Gość ellana@op.pl Jestem po przeszczepie brodawek i ogromnej redukcji, na wypisie z kliniki- „Amputacyjna redukcja gruczołów sutkowych.” Zaraz napisze do Ciebie na maila. Paulina lina Za stara jestem, żeby zmieniać zawód, ale – dzięki. Aga Jesteś od dawna jedyną osobą na tym forum, która pisze „doopa” a nie „d…” „zdesperowana68 2013.09.16 A moim osobistym zdaniem te wszystkie kremy i plastry to o przysłowiową doopę potłuc.” Proszę Cię, odetchnij głęboko i się już uspokój, bo się zaczynam martwić, że przeze mnie schizuje obca kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Tak tak Kama - wydaję mi się że albo do jutra zdążę zachorować, albo że samochód nawali, albo jakiegoś dokumentu zabraknie, albo złe wyniki krwi będą. Mam schizę na tym punkcie. No ale póki co plan się pomału realizuje - jutro dopinam walizki, jeszcze ostatnie wpisy tu zamieszczę i zmiatam na Łęczną :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama, masz jednak obsesję, współczuję. Śledztwo w toku, powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mąż w domu czy mąż w pracy Kama dowartościowuje się na forum. nawet by zawód zmieniła ale jest za stara. I ona w to wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Emilia78 miedzy 12 a 14 mam byc bodajrze, ale zarejestrowac sie pojade na 9 i juz tam chyba zostane do tej 12 :) o 14.15 mam pociag z Lublina do Katowic wiec mam nadzieje ze mnie przyjmie szybko. Ile wogole trwa taka konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Paulina - przecież Ty już jesteś zarejestrowana ?? Ale fakt jak się przyjedzie to trzeba jeszcze podejść do rejestracji i pokazać skierowanie. Konsultacja nie trwa długo .... z góra 10 minut. Ale są tam dosyć kolejki, kto pierwszy ten lepszy. Jak będziesz o 9 to już sobie kolejkę zajmiesz. Bierz tylko pod uwagę, że nieraz jako pierwszych wołają do zmiany opatrunków i wtedy zasada pierwszeństwa nie obowiązuje. Każdy dzień inaczej wygląda. Mam nadzieję, że zdążysz na pociąg :) Powodzenia - Korzeniowski to świetny człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
karolcia witaj Kochana :* Miałam kilka chwil załamki ale mężuś stwierdził,że jemu nie przeszkadzają blizny bo i tak są seksowne ;) a tak poważnie to i ja nie poprawiałabym w nich nic tyle,że blizny są mega wrażliwe i nie mogę założyć"normalnego"biustonosza" gdyż krwawią. "gość" ja także miałam przeszczep i jeden sutek wygląda w miarę normalnie,drugi zaś jest jakby napompowany-taka swego rodzaju łatka. Jeśli możesz to wyślij mi fotki,ja odeślę swoje - gogocw@op.pl Madzik,Emilia trzymam za WAS kciuki.Jestem pewna ,że wszystko będzie dobrze i już niedługo będziemy oglądać Wasze fotki z new cycuszkami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
do KAMA69 czy możesz mi wysłać aktualne zdjęcie jak wyglądają po całkowitym przeszczepie brodawki? nie wiem czy się nie ugiąć a w zamian mieć mniejsze piersi :) lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zmniejszacie piersi? Na innym forum powiększają. Zawsze można się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Gogusia - 2 miesiące po operacji i krwawią ci blizny ?? Jejku jestem w szoku. Dzięki jeszcze raz za wsparcie - jutro rano ruszam w trase, a madzik dzis juz przyjeta do szpitala. Oj dziewczyny jak milo z wami pogawędzić - mi się cycuchy Kamy po ogólnym przeszczepie bardzo podobają (wyslalas mi kiedys Kama fotkę), ale z tego co wiem to chyba gorzej się goją. Może się mylę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Lemm Wczoraj właśnie pstryknęłam fotkę swoim brodawkom dla gośćia -ellana, więc zaraz Ci wyślę. Emilia Trudno powiedzieć czy się gorzej goją. Akurat przeszczepione brodawki przyjęły mi się i zagoiły wręcz błyskawicznie. Bebrało mi się na łączeniu szwów- pionowego z poziomym pod lewą piersią, więc z tego co się tu naczytałam - tradycyjnie, jak u większości dziewczyn. Ale nie narzekałam i nadal nie narzekam, bo i tak jestem szczęśliwa, że są takie jakie są :). Jak chcesz - też Ci wyślę wczorajszą fotkę, tylko daj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
dziewczyny a moglbyscie i mi podeslac fotki waszych efektow? chcialabym zobaczyc jak to mniej wiecej wyglada bo w internecie wiadomo jak jest.. wszystko idealne.. bede wdzieczna, z gory dzieki: ada.chevaux@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Emilia blizny mam zagojone ale gdy probowałam załozyc "normalny biustonosz , podrazniał je i pojawily sie mini ranki.Blizny mam bolesne zwłaszcza gdy masuję je olejkami lub oliwka. Piersi wygladaja bardzo ładnie i nie zamieniłabym ich na te wczesniejsze choć nie powiem,było ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 78
Kama - alimes@interia.pl Gogusia - jak kurcze długo było ciężko ?? Nie przeczę że tego dochodzenia do zdrowia też się boję. Gogusia prześlij swoją focię odwdzięczę się jak już będę miała czym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,prześlę ;) Nie martw się,ja jestem trochę wybrakowana więc trochę cięzej było przez ponad miesiąc ale póżniej już widziałam poprawę.Za 9 dni mam wizytę kontrolną i mam nadzieję,że to już koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
Gogusia ja tez proszę o fot mój adres lee70@wp.pl najbardziej mnie te brodawki interesują dzięki (ps .miałam isc do Michalskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- wysłałam. U mnie bardzo ciężko było około 2 tyg, potem z górki. Ale zagoiło się wszystko dopiero po około 2 miesiącach. Gogusia Też chciałabym zobaczyć Twój biust po przeszczepie. :) kama_rys@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00
a czy slyszalyscie o liposukcji piersi ? czy ktoras z was miala wykonywany taki zabieg i czy jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Dziewczynki!!!! Wysłane!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Aga Jesteś od dawna jedyną osobą na tym forum, która pisze „doopa” a nie „d…” „zdesperowana68 2013.09.16 A moim osobistym zdaniem te wszystkie kremy i plastry to o przysłowiową doopę potłuc.” Proszę Cię, odetchnij głęboko i się już uspokój, bo się zaczynam martwić, że przeze mnie schizuje obca kobieta. Kama proszę, nie ośmieszaj się, słowo doopa jest słowem powszechnie używanym przez użytkowników portali internetowych w zastępstwie poczciwej dupy i wiele osób go używa. Proszę zejdź w końcu ze mnie, bo mnie wkurzysz. Za pomówienia jest jak chyba zdajesz sobie sprawę odpowiedzialność karna, a jak już pewnie przeprowadziłaś swoje śledztwo mam coś wspólnego z wymiarem sprawiedliwości więc zastanów się poważnie czy dalej w to brnąć, jestem wyrozumiała ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana ty to chyba masz do czynienia nie z wymiarem, a z wymieraniem............ale dobrego smaku i kultury. Jeżeli zaś masz do czynienia z wymiarem to chyba piątym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogusia78 odezwij sie do mnie. wymienimy sie fotkami :) kwiat77@wp.pl Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, wiem, że pracujesz w policji, już to kiedyś napisałaś. "gość 2014.05.02 Znaczy chcesz wstąpić do policji? Na ten temat tylko priv ok? Dobra decyzja witaj w klubie oczko.gif" Chcesz wysłać przeciwko mnie brygadę antyterrorystyczną, żeby mnie spacyfikowali? Bo domniemane pomówienie Zdesperowanej68 przez Kamę69 raczej żadnego sędziego nie zainteresuje. A twój wpis -" jestem wyrozumiała ale do czasu ", to już prawie groźba karalna Pani Władzo :) I błagam, nie prowokuj mnie dłużej, bo już mi się znudziło przeglądanie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GOGUSIA ja też chcę fotki Bardzo Proszę !!!! Widziałam Cię na żywo było super !!!!!!!, ale jak możesz to zdjęcia też poproszę karolcia76@onet.pl. Trochę\mnie tymi bliznami zasmuciłaś, ale na pewno wszystko będzie dobrze po prostu jedna potrzebuje miesiąca a inna 3 na 100000% tak jest i już, wszystko będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ',"Kama jesteś z******ta!:-) Nie moge odmówić sobie przyjemnosci czytania Twoich utarczek,ze zdesperowaną.Przyznaje,że teź posądzałam ją o te kąśliwe docinki do dziewczyn,nie stety:(Życzliwy gościk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiu78
Gogusia ja też poproszę o fotki niiu78@interia.pl z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1908
Niech ktoś usunie ten wątek w końcu i będzie spokój... weszłam tu po miesiącu nieobecności i jak spojrzałam ile gniewu bije z tego forum, to aż mi się słabo zrobiło... Bardzo bym chciała porozmawiać w sposób kulturalny z kobietami, które mają coś mądrego do powiedzenia, a nie tylko przedzierać się przez te wszystkie okropności, które do siebie piszecie. Jak można tak się zachowywać? Nawet lekarze czytają to forum przecież... Zero wyobraźni. Dorośli ludzie... czy wy życia nie macie? Początkowo forum było bardzo pomocne, dzięki wam podjęłam decyzję o operacji po pięciu latach samych mrzonek, ale teraz już nawet nie mam ochoty wejść tu, aby zdać relację po operacji. To moja ostatnia wizyta na forum. Świetna robota. Jesli ktoś szuka wartościowych informacji, to radzę cofnąć się do okolic 200 - 300 stron wątku. Pozdrawiam, powodzenia wszystkie przed i po! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Paula, tak to jest jak się trafi jedno zgniłe jabłko, zatruje całą reszte. Tak to działa. Wszystko było ok do momentu jak się pojawił GOŚC i zaczął wkładać kij w mrowisko. Za którymś razem mu sie udało rozpętać burze i tak to trwa już jakiś czas, aż przykro czytać..... Podaj swojego maila, napisze do Ciebie, bo bardzo jestem ciekawa jak Ci poszło. Pozdrawiam i łącze sie z Tobą w opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×